Νέα

Αργά και βασανιστικά......Δεν το αντέχω!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
τα ελεγα και με το μορτη την αλλη φορα και εμενα χαζομαρα μου φαινεται να πληρωνεις 80.000 για ενα αμαξι αλλα καποιος το γουσταρει και το παιρνει  :dunno:

εχεις πεσει θυμα του και συ δικε μου ?
 

Επισκέπτης
τα ελεγα και με το μορτη την αλλη φορα και εμενα χαζομαρα μου φαινεται να πληρωνεις 80.000 για ενα αμαξι αλλα καποιος το γουσταρει και το παιρνει  :dunno:
Τουλάχιστον κερδίζει ένα αμάξι. Δεν χάνει μια γκόμενα.
 

Επισκέπτης
Τουλάχιστον κερδίζει ένα αμάξι. Δεν χάνει μια γκόμενα.
ενα παραδειγμα ηταν ρε φιλε.....
Αλλοι γουσταρουν αμαξια, αλλοι γκομενες αλλοι μπουζουκια, αλλοι κοκα, αλλοι τζογο...
Ο καθενας μας λιγο πολυ την εχει τη χαζομαρα του  ;)
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
ενα παραδειγμα ηταν ρε φιλε.....
Αλλοι γουσταρουν αμαξια, αλλοι γκομενες αλλοι μπουζουκια, αλλοι χορτο, αλλοι τζογο...
Ο καθενας μας λιγο πολυ την εχει τη χαζομαρα του  ;)

με το ολα μαζι εχω ενα θεμα.
γαμωτο.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?
χυνω προκοπη χυνωωωωωωωωω!!!!!
 

Επισκέπτης
ενα παραδειγμα ηταν ρε φιλε.....
Αλλοι γουσταρουν αμαξια, αλλοι γκομενες αλλοι μπουζουκια, αλλοι κοκα, αλλοι τζογο...
Ο καθενας μας λιγο πολυ την εχει τη χαζομαρα του  ;)
Άλλο το λίγο, άλλο το πολύ όμως φίλε :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
χυνω προκοπη χυνωωωωωωωωω!!!!!
οχι ακομη τυπε....στο σικουελ που θα βγει μεθαυριο η δημητρα βαζει και ενα μπουκαλι σαμπανια στον κωλο της και μετα φοραει και στραπον :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οχι ακομη τυπε....στο σικουελ που θα βγει μεθαυριο η δημητρα βαζει και ενα μπουκαλι σαμπανια στον κωλο της και μετα φοραει και στραπον :grin:
δικε μου με εκανες να το μουσκεψω το σωβρακο :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
το λιγο και το πολυ εξαρταται απο τα περιουσιακα στοιχεια του καθενως.
Για παραδειγμα οπως βλεπεις εσυ το 20ρικο ο αλλος να βλεπει το 500ρικο αλλος το 1000ρικο κλπ
Το μουνί όμως είναι το ίδιο. Το να αναγάγουμε κάποια απ' αυτά σε θεές μόνο αρνητικό είναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom