Νέα

Αργά και βασανιστικά......Δεν το αντέχω!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
10 σελιδες σε ενα λεπτο διαβασε ο δικος μου.
μπερδευεστε.
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Μορτη εγω προσωπικα δεν ζηλευω και στα παπακια μου αν καποιος πιπωσε μια τυπισσα απλα αλλο ενα καμμενο θρεντ προστεθηκε εδω μεσα.
Συν οτι εχωσε ποσα φραγκα για την πιπα αυτην μην το ξεχναμε. :jerking:
Μετα αναρωτιομαστε γιατι καποιες την βλεπουν διαφορετικα την ολη φαση.Τεσπα καλη χρονια να εχουμε.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Εγώ πάντα ζήλευα αυτούς πού κάνουν ακριβά δώρα σε γκόμενες.
Δε χρειάζεται να τους ζηλεύεις,αν το θελήσεις πραγματικά  μπορείς  να τα καταφέρεις και να χαρίζεις και εσύ ακριβά δώρα στην αγαπημένη σου
 

Επισκέπτης
Μορτη εγω προσωπικα δεν ζηλευω και στα παπακια μου αν καποιος πιπωσε μια τυπισσα απλα αλλο ενα καμμενο θρεντ προστεθηκε εδω μεσα.
Συν οτι εχωσε ποσα φραγκα για την πιπα αυτην μην το ξεχναμε. :jerking:
Μετα αναρωτιομαστε γιατι καποιες την βλεπουν διαφορετικα την ολη φαση.Τεσπα καλη χρονια να εχουμε.

Εσύ φίλε μου κάνεις ακριβά δώρα για να τις δελεάσεις;
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?
Γκομενοβοσκέ μια λυση υπάρχει για σενα: Να κόψεις το βραδυνο γιατι μετά βλέπεις εφιάλτες!!!!!!
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πως μπορώ να τα καταφέρω;
Γίνε ταπεινός -που λένε και οι παπάδες- και  μην ειρωνεύεσαι ανθρώπους που αγαπάνε.
Κοιτα να μαθαινεις -που θα λεγε και ο Οικονομόπουλος-απο παιδιά σα το Προκόπη και κάποια στιγμη θα βρεις και συ το δρόμο σου..
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
μαλλον τογραψε αυτο να πεις οτι ειναι φραγκατος γτ  τα αρσενικα δεν διαλαλουν τα δωρα που κανουν ουτε λενε οτι εκανα δωρο και μου πηρε πιπα....ελεος
 

chantal-99

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2011
Μηνύματα
5.283
Like
41
Πόντοι
66
μαλλον τογραψε αυτο να πεις οτι ειναι φραγκατος γτ  τα αρσενικα δεν διαλαλουν τα δωρα που κανουν ουτε λενε οτι εκανα δωρο και μου πηρε πιπα....ελεος
:rockon:


a gentleman never tells...

η οπως θα λεγε ο  Casanova: un gentiluomo gode e tace

ενας Κυριος απολαμβανει και σιωπα!


ολα τ'αλλα ειναι γυφτιες, η αν θελετε πιο εκλεπτισμενεα μικροπρεπειες!
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι,εγω αυτο ξερω. :dancing:
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
:rockon:


a gentleman never tells...

η οπως θα λεγε ο  Casanova: un gentiluomo gode e tace

ενας Κυριος απολαμβανει και σιωπα!


ολα τ'αλλα ειναι γυφτιες, η αν θελετε πιο εκλεπτισμενεα μικροπρεπειες!
ακριβως  συμφωνω και επαυξανω
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
5
Like
693
Πόντοι
96
τι να κανω??  7659 χαστουκια  αλλα σε ποιον δεν ξερω...
 

Επισκέπτης
Τι λες ρε τυπε, 7659 για μια πιπα ? Με το δικιο σου δεν το αντεχεις. Φαντασου να σου δωσει και μουνι ποσα θα σκασεις :headbang:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?
Τυπε, δεν ηξερα οτι τα Αρλεκιν εγιναν τοσο προστυχα.
Εγω ειχα μεινει στον Ομαρ...
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=NygKXwEemg0&feature=related[/video] [/video]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom