Νέα

Αργά και βασανιστικά......Δεν το αντέχω!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγώ θα έλεγα μην πέφτετε στην παγίδα και να θεωρείτε κάποια μουνιά υπεράνω όλων.
Όλα τα ίδια είναι και όσο περισσότερη αδυναμία τους δείχνουμε, τόσο τα χάνουμε.

παικτης!!!!!!!!!!!!
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Και μένα τα ίδια μου έκανε μέχρι που χυσα............................




Χαλάλι της η κρέμα από τον Χοντο που της πήρα (48,20)!




ΥΓ  μήπως έχεις τίποτα που "κολλάει" με την πίπα?

Να έχουμε και το νου μας!

την πήρες και με την έκπτωση!!!
σα δε ντρέπεσαι!
:s&m_3:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Κάνουν λες και τα παίρνεις απ τη τσέπη τους ρε τύπε...επειδη αυτοι γαμάνε με εικοσάρικο πρέπει όλος ο κόσμος να  κάνει τα ίδια....πάντως μάγκα μου το μωρό πρέπει να μετράει και αμα σε φτιάνει τόσο χαλάλι της ...τις αξίζει τις πέτρες της....
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Εχω μια δυσκολία να καταλάβω το αρχικό ποστ με το οποίο άνοιξε το θρεντ. Μήπως πρόκειται για τρολ;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?
να κοψεις τα παραισθησιογονα μαν...... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο αμοιβαίος έρωτας τύπε, όχι αυτός που χρειάζεται πιστωτική απόδειξη των συναισθημάτων σου.
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?

εισαι εσυ ο μαλακας που λεγε η αδερφη μου ?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ο αμοιβαίος έρωτας τύπε, όχι αυτός που χρειάζεται πιστωτική απόδειξη των συναισθημάτων σου.
Έτερον εκάτερον τύπε....δε προσδιόρισε η κοπέλα το δώρο..άλλος θα έκανε ενα λουλουδι, ο τύπος απλά εκεινη την ώρα  αισθανόταν για κάτι πιο μεγάλο και δυνατό και ετσι έπραξε
εισαι εσυ ο μαλακας που λεγε η αδερφη μου ?
Η αδερφή σου μάλλον γουστάρει ρσενικο ζορικο και συγχρονο..να τη βάνει να πλερώνει και το φραπέ της αμα λάχει και μετά σπίτι με το λεωφορειο..γούστα ειναι αυτά
 

Επισκέπτης
Ήταν παραμονή πρωτοχρονιάς. Η Δήμητρα είχε φορέσει ένα σέξυ μπορντώ κοντό φορεματάκι που διέγραφε όλες τις τέλειες αναλογίες της. Κόκκινες γόβες Λαμπουτέν και μια στενή ζακέτα για ακόμη πιο εντυπωσιακή εμφάνιση. Το άρωμά της μεθυστικό, η παρουσία της άκρως μαγευτική. Η γυναίκα ... το χει και το δείχνει. Περνάμε σε ένα γνωστό κοσμηματοπωλείο της πρωτεύουσας. Μετά από επιφωνήματα χαράς που με αναστάτωναν καταλήξαμε σε ένα μονόπετρο αξίας 7659 Ε. Ήταν το πρωτοχρονιάτικο δώρο μου σ' εκείνη. Μετά από αυτό οι ματιές της ήταν γεμάτες υποσχέσεις. Την ήθελα όσο τίποτε άλλο στο κόσμο. Ήθελα να νοιώσω να σπαρταράει πάνω μου, με χιλιάδες εκρήξεις μέσα της. Εκείνη όμως είχε άλλα σχέδια... Μου τον πήρε στο στόμα αργά και βασανιστικά. Εγώ να χτυπιέμαι και να την παρακαλάω για πιο δυνατά, πιο δυνατά , να τον πάρει όλο στο λαρύγγι της, να μου δώσει όλο το σάλιο της, να φτάσει μέχρι τα μπαλάκια τα οποία να μην τα αφήσει και αυτά παραπονεμένα. Αντίθετα, οι κινήσεις της ήταν αργές και βασανιστικές, ήξερε οτι αυτό θα με πέθενε και το εκμεταλεύτικε.. Τι λέτε να κάνω?

Nα προσπαθήσεις να γίνεις άντρας, έστω γιά ένα λεπτό.
 

Επισκέπτης
Έτερον εκάτερον τύπε....δε προσδιόρισε η κοπέλα το δώρο..άλλος θα έκανε ενα λουλουδι, ο τύπος απλά εκεινη την ώρα  αισθανόταν για κάτι πιο μεγάλο και δυνατό και ετσι έπραξε
Αυτή που μπερδεύουν το μεγάλο και δυνατό με την κοροϊδία είναι οι ίδιοι που μπερδεύουν συνήθως την ανδρεία με την χαζομάρα τύπε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom