Νέα

Άρχισαν να βαράνε μύγες τα στούντιο και τα μπουρδέλα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα egelados
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

egelados

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
92
Κριτικές
13
Like
60
Πόντοι
10
Χτες πήγα μια βόλτα το απόγευμα αρχικά από λέλας καραγιάννη για χριστίνα. Δυστηχώς είχε άδεια και ήταν η λόλα, αμφιταλαντεύτηκα αλλά δεν μπήκα, αλλά το κλου ήταν η τσατσά που με πήγε καροτσάκι μέχρι την είσοδο για να περάσω και μετά μου έκλεισε και την πόρτα με το σώμα της για να μη βγω. Τέλος πάντων κατάφερα και έφυγα, και η τσατσα άψογη δεν ειρωνεύτηκε, σε περιμένουμε όποτε θες ήταν η επωδός της. Πάω μετά φωκαίας που έχει 4 5 μαζεμένα μπουρδέλα και εκεί τα ίδια, όχι βέβαια σε τέτοιο βαθμό, αλλά όλοι και όλες οι τσατσα ένα παρακάλι και ένα γλύψιμο και καμμία δόση ειρωνίας όταν έφευγα όπως παληά. Πρόσφεραν κάποια από αυτά και φουλ υπηρεσίες (ακάποτο, cim,  69) που μου έκανε εντύπωση.
Αυτό που θέλω να επισημάνω είναι ότι έχουν αρχίσει και βαράνε μύγες τα μαγαζιά. Σε άλλη περίπτωση θα είχα μπει έτσι κι αλλοιώς σε κάποιο από τα μπουρδέλα. Τώρα επειδή δε μου έκανε κλικ κάποια από τις κοπέλες την έκανα για να απολαύσω την χούφτα μου και να ρίξω τα λίγα λεφτά μου σε κάποια από τις καμμιά 15αριά άλλες υποχρεώσεις που έχω.  
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Σωστο σε βρισκω..εαν κρινω απο τον εαυτο μου που απο στουντιακιας 4 φορες/μηνας εγινα μπουρδελακιας 2-3 φορες/μηνα, καταλαβαινεις τι παιζει στην πιατσα..βεβαια υπαρχει και η αλλη πλευρα που πανε 2-3 φορες/εβδομαδα...τι να κανουμε? φτωχια καταραμενη φτωχια !!
 

heimweh_64

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2011
Μηνύματα
3.621
Κριτικές
6
Like
304
Πόντοι
296
Βλέπεις που η κρίση μας κάνει επιλεκτικούς? Το πάνω κεφάλι υπερίσχυσε του κάτω. Έτσι, είναι το σωστό. Όταν έχεις μία ριξιά, προσέχεις .......
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
εγω φιλε σε στουντιο δεν εχω παει ποτε....μονο μπουρδελα πηγαινα..και ξενοδοχειο με call girl...πλεον, με call girl, εχω να παω πανω απο 2 χρονια... :grin: και μπουρδελο κανα 6μηνο...ανεργος βλεπεις...και ο πατερας μου που δουλευει τους κοψανε αρκετα...ε...εκοψα και γω...
 

likos7

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
θα μας λενε να κατσουμε να φαμε κιολας... :-*
 

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ετσι πρεπει για να επαναπροσδιορισουνε την συμπεριφορα τους απεναντι στο πελατη και να τον σεβονται.να του προσφερουν περισσοτερες υπηρεσιες και με περισοτερη διαθεση.οχι βαριεστημενα και κοιταζοντας πως θα του τα αρπαξουν.γιατι κακα τα ψεμματα απο εμας ζουν και εξαρτωνται.εμεις τουλαχιστον και να μην γαμησουμε δεν θα πεθανουμε.
 

ΤΖΟΟΟΝ1989

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
361
Like
4
Πόντοι
1
ετσι πρεπει για να επαναπροσδιορισουνε την συμπεριφορα τους απεναντι στο πελατη και να τον σεβονται.να του προσφερουν περισσοτερες υπηρεσιες και με περισοτερη διαθεση.οχι βαριεστημενα και κοιταζοντας πως θα του τα αρπαξουν.γιατι κακα τα ψεμματα απο εμας ζουν και εξαρτωνται.εμεις τουλαχιστον και να μην γαμησουμε δεν θα πεθανουμε.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Παιδιά κι εγω δεν έχω παει ποτε σε στουντιο, μονο μπουρδελα και call-girls, ομως επειδη 1-2 φορες μου στείλαν δευτεράντζες στα ξενοδοχεία (και καλα επρεπε να ζητησω μοντελο...!!!) πηγαίνω πιο αραιά σε λαδοτριβεία, για να αποφυγω πλεμπα (πακιστανους και ποσοτητα) αλλα και γιατι γουσταρω εκτος απο το να γαμησω απλα και την περιποιηση. Μου συστησε φιλος 3-4 μασατζιδικα και είμαι ήρεμος. Αλλά πάντα με προφυλαξεις λογω οικογενειας. Απλα επειδη ολη η κοινωνια εχει θιγεί πρέπει να μειωσουν λιγο τις τιμες και να βελτιωσουν καποιες λαδοκορες τις υπηρεσίες τους γιατί κι εμας μας βγαίνει ο κωλος ημέρες για το 60αρι που παίρνουν αυτές σε 45λεπτά.

Και να μην ξεχνουν ότι όπως λέει ενας φίλος   "Κώλοι υπάρχουν, λεφτά δεν υπάρχουν..."
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Μια καλή λύση, για να αυξηθεί η πελατεία, θα ήταν όλες οι τσατσάδες να εκδίδονται (με διπλάσιο αντίτιμο φυσικά).
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
εγω την βρισκω με το μεταξι και το 10ευρω και σπανια φυλης πλεον..
τωρα αμα σε κανα μπουρδελακιστο μεταξι βαλουν κανα καλο κοριτσι και ακουω και την τσατσα να λεει only greek
τοτε θα γινω μονιμος πελατης του 10ευρου
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
παντως την Κυριακη που βολταρα αβερτα στα μπουρδελοστεκια,μυγες βαρουσαν...μονο εγω μπαινοβγαινα...το ιδιο κ κατα τις 10 το βραδι...ερημια σε Λιοσιων κ περιξ....
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
παντως την Κυριακη που βολταρα αβερτα στα μπουρδελοστεκια,μυγες βαρουσαν...μονο εγω μπαινοβγαινα...το ιδιο κ κατα τις 10 το βραδι...ερημια σε Λιοσιων κ περιξ....
απόλυτα υγιές σύμπτωμα
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
γιατί κι εμας μας βγαίνει ο κωλος ημέρες για το 60αρι που παίρνουν αυτές σε 45λεπτά.

Ενταξει, αν θέλουμε να είμαστε δίκαιοι, πρέπει να πούμε ότι δεν παίρνουν όλο το αντίτιμο. Επισήμως το μισό πάει στο μαγαζί και το μισό στη μασατζού (με διακυμάνσεις στα ποσοστά που ανέφερα).
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ετσι πρεπει για να επαναπροσδιορισουνε την συμπεριφορα τους απεναντι στο πελατη και να τον σεβονται.να του προσφερουν περισσοτερες υπηρεσιες και με περισοτερη διαθεση.οχι βαριεστημενα και κοιταζοντας πως θα του τα αρπαξουν.γιατι κακα τα ψεμματα απο εμας ζουν και εξαρτωνται.εμεις τουλαχιστον και να μην γαμησουμε δεν θα πεθανουμε.

καποτε στη φυλης ηταν μερικα σπιτια που ειχαν 30 ευρω την τιμη.βεβαια,ηταν πολυ δυνατες οι γκομενες,αλλα και τα υπολοιπα σπιτια ειχαν φοβερα κοριτσια με 20-25 ευρω το πολυ.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παντως οποια μερα και να εχω παει πρωι φυλης αιντε με τα χιλια ζορια να ειμαστε 3-4 ατομα που βολταρουν στην περιοχη...

Αφου να φανταστειτε οσα μπουρδελα ειναι σε δυο οροφους βγαινουν οι τσατσαδες και οι κοπελες μαζι στα παραθυρα και φωναζουν ψιτ ψιτ στον καθενα...

αφηστε δε αμα μπεις μονος πεφτει τσατσα πανω σου, και πουτανα και σου γαμαν την πιστη.. ο μονος τροπος για να ξεφυγεις ειναι να πεις δεν εχω λεφτα και ηρθα για βολτα...

αυτο ειχα παθει με εναν τσατσο στην φωκαιας,δεν ειχα καταλαβει οτι ημουν ο μονος διοτη ο αλλος περιμενε τον φιλο του στο δωματιο.. μολις βγαινει η κοπελα κεφαλοκλειδωμα απο αυτην, σπρωξιμο απο τον τσατσο  και με τραβαγανε προς το δωματιο...Που λεει ο λογος, 5 εκατοστα δεν μπορουσαν να με σπρωξουν  :2funny:

Αλλα ρε φιλε, παιρνουν ενα υφος μετα απαξιωτικο προς το μερος σου ετσι ωστε να σε κανουν να αισθνεσαι τυψεις που δεν μπηκες...Μαστορια λεμε,οταν σε βλεπουν σαν χαρτονομισμα τι περιμενεις...
Απλα εχει καταντησει βαρετο, οποτε μπαινω μονος μου να με τραβανε με το ζορι... και οταν δεν με τραβανε με το ζορι να με βριζουν.. Ριχνω και εγω μπινελικια.. Αλλα για την αναδουλεια φερνουν καθαρα ευθηνη οι ιδιοι... οχι εμεις... Εμεις τους ταιζαμε τοσο καιρο.. δεν πρεπει να εχουν παραπονα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom