Νέα

Απόπειρα δολοφονίας Τραμπ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TOMCRUISE
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 748
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.257
Πόντοι
206
Εγώ νομίζω ότι πρώτα τον άφησαν τον τύπο να τραβήξει την σκανδάλη και μετά τον ξαπλώσανε κάτω (το είχαν φροντίσει από πιο πριν μάλλον αυτό). Ούτε μυρμήγκι κανονικά δεν έπρεπε να μπορεί να πέράσει σε ακτίνα αρκετών χιλιομέτρων και είναι να απορείς πως τους ξέφυγε ένας τύπος με ένα όπλο να με το συμπάθειο που σκαρφάλωσε σε στέγη. Ο Ντόναλντ είναι πολύ κωλόφαρδος και τη γλίτωσε. Μπράβο στον γερο-Νάρκισσο, την παλιόφαρα!
 

bigtolis00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2021
Μηνύματα
59
Κριτικές
23
Like
793
Πόντοι
990
Εγώ νομίζω ότι πρώτα τον άφησαν τον τύπο να τραβήξει την σκανδάλη και μετά τον ξαπλώσανε κάτω (το είχαν φροντίσει από πιο πριν μάλλον αυτό). Ούτε μυρμήγκι κανονικά δεν έπρεπε να μπορεί να πέράσει σε ακτίνα αρκετών χιλιομέτρων και είναι να απορείς πως τους ξέφυγε ένας τύπος με ένα όπλο να με το συμπάθειο που σκαρφάλωσε σε στέγη. Ο Ντόναλντ είναι πολύ κωλόφαρδος και τη γλίτωσε. Μπράβο στον γερο-Νάρκισσο, την παλιόφαρα!

Αν ήταν νεότερος θα ήταν πρόεδρος για 15 χρόνια. Τώρα μάλλον αφήνει θέση για τον Βανς
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
1.257
Πόντοι
206

Μου εξηγεί κάποιος πως αφήνουν οι Αμερικανοί αφού το Google είναι δικό τους να κυκλοφορούν τέτοια βίντεο των Ινδών (Times of India) σε αυτό; Είναι να τα χάνεις ώρες-ώρες.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
8.961
Κριτικές
18
Like
19.506
Πόντοι
4.546
Πρέπει να πάει οπωσδήποτε επιτροπή από το σαη να βοηθήσει τις έρευνες προς πάσα κατεύθυνση.... μπορεί να ήταν μέχρι και ραντεβού θανάτου η δουλειά...να έμπαινε ο βαψομαλλιας στο σαη και το ζαβο να ήταν ο παλιός μου ασθενής ...έχουμε εμπειρία ως μέλη του σαη τόσα χρόνια να διακρίνουμε λεπτές καταστάσεις τρελας...μια τριμελής επιτροπή πέντε ατόμων θα είναι τοπ κατάσταση....
Τύπε μου, το ένα μέλος θα είναι σίγουρα ο Ζαν Κλωντ Βιτάμ Βανταμας .
Μένει να βρούμε τα άλλα δύο.

Το δεύτερο, Τελλης Σταλλονε.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
Όχι απλά είσαι βλάκας και χέστης όπως οι πολιτικοί που σε κυβερνάνε.
Ο Ερντογάν παίζει διπλό ταμπλό, εμείς πουτανάκια των Αμερικάνων σε όλα ναι και μώκο.
Ο Τούρκος έχει πιο πολλά αρχίδια.
Όσο για τους "Μουσουλμάνους" της Θράκης, Τούρκοι είναι, που απλά στην ανταλλαγή πληθυσμών αυτοί έμειναν ενώ οι δικοί μας φύγανε όλοι.
Κι αν δεν πιστεύεις τράβα ρώτα τους. Οι ίδιοι το λένε ότι είναι Τούρκοι.
Γιατί αυτοί έμειναν ενώ οι δικοί μας έφυγαν όλοι; Γιατί είμαστε χέστηδες και πουτάνες και εξαρτιώμαστε από τα αρχίδια άλλων.
Τουλάχιστον σαν καλές πουτάνες θα πρεπε να παίζουμε μπάλα με όλους τους γαμιάδες και όχι μόνο με έναν.
Τι σε νοιάζει αν σε γαμάει ο Αμερικάνος ή ο Ρώσσος ή ο Κινέζος.
Προτιμάς τις περιτμημένες ψωλές των Αμερικάνων;
Η αγαπουλίαση σκοτώνει.

Η Ουκρανία γιατί πήγε να μπει σε Ευρώπες και ΝΑΤΟ ο Πούτιν έπρεπε να το δεχθεί αυτό αμίλητα; Να του βάλουν και πυραύλους στον κώλο;
Αδερφή σαν κι εμάς;
Οι Αμερικανοί γιατί πήγαν να κάνουν 3ο παγκόσμιο για την Κούβα όταν οι Ρώσσοι κάναν τα ίδια;

Ψέμματα και αρχίδια, οι Αμερικανοί πως κάνουν εισβολές, με αλήθειες;
Για την τρομοκρατία πάνε ή για τα πετρέλαια;
Σε μάραναν τα ψέματα μωρή λούγκρα, παραδέξου ότι έχεις ερωτευτεί την ευνουχισμένη Αμερικανική πούτσα που σε γαμάει.

Οι Σοβιετικοί γαμούσαν στεγνά τις χώρες επιρροής τους. Πότε εισέβαλαν σε εσένα ρε γίδι; Οι Ούγγροι και οι Τσεχοσλοβάκοι ακόμη θυμούνται τα τανκς. Και γι' αυτό ΚΑΝΕΝΑΣ από αυτούς δεν θέλει να έχει τις παραμικρές παρτίδες με αυτούς. Όλοι τον έχουν στη μαύρη λίστα. Μόνο ο Λευκορώσος κάνει τον γλείφτη μέχρι να τον βαρεθεί και να τον στείλει βόλτα από κανένα παράθυρο. Όσο για το ΝΑΤΟ και την Ουκρανία καλά έκαναν. Είναι ή δεν είναι ελεύθερο κράτος; Ότι γουστάρει ας κάνει η Ουκρανία. Αν ο άλλος έχει πρόβλημα ξύδι. Η εισβολή είναι εισβολή. Και είναι τόσο αρχίδι που το έριξε στο ψέμα. Τουλάχιστον οι Αμερικανοί στην Κούβα είχαν τα αρχίδια και το παραδέχτηκαν. Ο Πούτιν σας έπεισε ότι οι Ουκρανοί σφάζουν Έλληνες ρε μαλάκα; Είχε τα κότσια να πει ότι δεν θέλω την επέκταση του ΝΑΤΟ; Όχι φυσικά. Γιατί θα άρχιζε πανηγύρι όπως και τελικά έγινε. Νόμιζε ότι θα έκανε περίπατο αλλά 1.5 χρόνο τώρα ψάχνει να βρει τρόπο να κερδίσει. Φυσικά πληρώνοντας κάθε γαμιόλη πολιτικό και δημοσιογράφο να λέει ψέματα περί Ναζί Ουκρανών.

Αυτες τις μλκιες που γραφεις τις πιστεύεις κιολας η εισαι στο μςεοκαματο ως κουλοτρολ?
Εςν το β καλο κουράγιο
Εςν το α πηδα απο κανα μπαλκονι θαρυει ο Κουλης με την μπερτα να σε σώσει

Τι γράφω λάθος ρε μάστορα; Το ότι πιθανή διατήρηση ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΩΝ εδαφών από τη Ρωσία θα ανοίξει την όρεξη κάποιων; Όταν η μια υπερδύναμη το έχει κάνει και η άλλη το ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ καταλαβαίνεις ότι δημιουργείται "δεδικασμένο"; Τι θα πουν στον Ερντογάν οι Ρώσοι που θα τους ανοίξει τα πόδια; Μην αρπάζετε νησιά;
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.086
Κριτικές
1
Like
2.476
Πόντοι
456
Οι Σοβιετικοί γαμούσαν στεγνά τις χώρες επιρροής τους. Πότε εισέβαλαν σε εσένα ρε γίδι; Οι Ούγγροι και οι Τσεχοσλοβάκοι ακόμη θυμούνται τα τανκς. Και γι' αυτό ΚΑΝΕΝΑΣ από αυτούς δεν θέλει να έχει τις παραμικρές παρτίδες με αυτούς. Όλοι τον έχουν στη μαύρη λίστα. Μόνο ο Λευκορώσος κάνει τον γλείφτη μέχρι να τον βαρεθεί και να τον στείλει βόλτα από κανένα παράθυρο. Όσο για το ΝΑΤΟ και την Ουκρανία καλά έκαναν. Είναι ή δεν είναι ελεύθερο κράτος; Ότι γουστάρει ας κάνει η Ουκρανία. Αν ο άλλος έχει πρόβλημα ξύδι. Η εισβολή είναι εισβολή. Και είναι τόσο αρχίδι που το έριξε στο ψέμα. Τουλάχιστον οι Αμερικανοί στην Κούβα είχαν τα αρχίδια και το παραδέχτηκαν. Ο Πούτιν σας έπεισε ότι οι Ουκρανοί σφάζουν Έλληνες ρε μαλάκα; Είχε τα κότσια να πει ότι δεν θέλω την επέκταση του ΝΑΤΟ; Όχι φυσικά. Γιατί θα άρχιζε πανηγύρι όπως και τελικά έγινε. Νόμιζε ότι θα έκανε περίπατο αλλά 1.5 χρόνο τώρα ψάχνει να βρει τρόπο να κερδίσει. Φυσικά πληρώνοντας κάθε γαμιόλη πολιτικό και δημοσιογράφο να λέει ψέματα περί Ναζί Ουκρανών.



Τι γράφω λάθος ρε μάστορα; Το ότι πιθανή διατήρηση ΚΑΤΕΧΟΜΕΝΩΝ εδαφών από τη Ρωσία θα ανοίξει την όρεξη κάποιων; Όταν η μια υπερδύναμη το έχει κάνει και η άλλη το ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ καταλαβαίνεις ότι δημιουργείται "δεδικασμένο"; Τι θα πουν στον Ερντογάν οι Ρώσοι που θα τους ανοίξει τα πόδια; Μην αρπάζετε νησιά;
Τυπε το ΝΑΤΟ τι είναι ξέρεις;
Είναι μία συμμαχία που δημιουργήθηκε κατά της ΕΣΣΔ.
ΕΣΣΔ δεν υπάρχει πλέον, η Ρωσσία δεν είναι καν υπερδύναμη.
Τι νόημα έχει η επεκτατική πολιτική αυτής της συμμαχίας;
Γιατί να τραμπουκίζει το Ρώσσο έτσι; Δεν υπάρχει Ψυχρός πόλεμος πλέον ούτε Ρώσσικη απειλή.

Και εν πάσει περιπτώση ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ τα παιχνίδια των υπερδυνάμεων.
Εμείς πρέπει να κοιτάμε πώς θα επωφεληθούμε εμείς όχι να φανατιζόμαστε υπέρ του ενός και του άλλου.
Ολοι τα ίδια σκατά είναι.

Όσο γιαυτά που λες περί επεκτατικών πολιτικών, η Αμερική τι κάνει τόσα χρόνια στη Μέση Ανατολή;
Βαλκάνια δεν έχεις πάρει χαμπάρι τίποτα;
Γιουκοσολαβίες κλπ;
Στο Κόσσοβο οι Αλβανοί τι κάνανε, δεν κάνανε μειονότητα και το πήρανε;
Τώρα σε μάραναν τα δεδικασμένα;

Είσαι ανίδεος εντελώς και πούστης.
Τρέχα να γλύψεις ταρχίδια του ΝΑΤΟ που σε ανάγκασε να αναγνωρίσεις Μακεδονία ηλίθιε.
Τρέχα να γλύψεις ταρχίδια της ΕΕ και της Αμερικής που σε ανάγκασαν να έχεις 1 εκατομμύριο Αλβανούς και πόσα Λαθροπάκια.
Και μετά πες μας ότι φοβάσαι τις μειονότητες.
Όσο μιλάς τόσο μεγαλύτερες παπαριές λες.
Είσαι γελοίος τελείως.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
Τυπε το ΝΑΤΟ τι είναι ξέρεις;
Είναι μία συμμαχία που δημιουργήθηκε κατά της ΕΣΣΔ.
ΕΣΣΔ δεν υπάρχει πλέον, η Ρωσσία δεν είναι καν υπερδύναμη.
Τι νόημα έχει η επεκτατική πολιτική αυτής της συμμαχίας;
Γιατί να τραμπουκίζει το Ρώσσο έτσι; Δεν υπάρχει Ψυχρός πόλεμος πλέον ούτε Ρώσσικη απειλή.

Και εν πάσει περιπτώση ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ τα παιχνίδια των υπερδυνάμεων.
Εμείς πρέπει να κοιτάμε πώς θα επωφεληθούμε εμείς όχι να φανατιζόμαστε υπέρ του ενός και του άλλου.
Ολοι τα ίδια σκατά είναι.

Όσο γιαυτά που λες περί επεκτατικών πολιτικών, η Αμερική τι κάνει τόσα χρόνια στη Μέση Ανατολή;
Βαλκάνια δεν έχεις πάρει χαμπάρι τίποτα;
Γιουκοσολαβίες κλπ;
Στο Κόσσοβο οι Αλβανοί τι κάνανε, δεν κάνανε μειονότητα και το πήρανε;
Τώρα σε μάραναν τα δεδικασμένα;

Είσαι ανίδεος εντελώς και πούστης.
Τρέχα να γλύψεις ταρχίδια του ΝΑΤΟ που σε ανάγκασε να αναγνωρίσεις Μακεδονία ηλίθιε.
Τρέχα να γλύψεις ταρχίδια της ΕΕ και της Αμερικής που σε ανάγκασαν να έχεις 1 εκατομμύριο Αλβανούς και πόσα Λαθροπάκια.
Και μετά πες μας ότι φοβάσαι τις μειονότητες.
Όσο μιλάς τόσο μεγαλύτερες παπαριές λες.
Είσαι γελοίος τελείως.

Ναι ρε μουνί με μάρανε. Γιατί δε θέλω μια μέρα να ξυπνήσω και να μην μπορώ να πάω μέχρι το Δομοκό. Γαμιόλη που στηρίζεις τον άλλον. Στα αρχίδια μου και η Μέση Ανατολή και το Κόσοοβο. Με νοιάζει η Χώρα μου. Και αυτή τη στιγμή ο Τράμπ δεν ξέρω αν είναι η κατάλληλη επιλογή. Πριν ναι ήταν γιατί όντως δεν υποστήριζε πολέμους και είχε μια κατευναστική πολιτική με τους Ρώσους.

ΣΗΜΕΡΑ ΟΧΙ. Αν δεν καταλαβαίνεις το τι γίνεται εκεί πάνω είσαι μεγάλος μαλάκας. Και με τα σημερινά όπλα και ειδικά τους ICBM που έχουν όλοι τέτοιες εισβολές ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ είναι 2 φορές επικίνδυνες. ΠΟΥΣΤΡΑ ΜΕΓΆΛΗ ένας ICBM θέλει 2 λεπτά από την Βαλτική να πάει να πέσει στη σούφρα σου που γαμιέται στη Μόσχα. ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ έχεις ιδέα πόσο λίγο είναι μωρή γαμιόλα. Ούτε να βγει το χύσι από τον κώλο σου δεν προλαβαίνει.

Οπότε τι μαλακίες είναι αυτές που λες περί επεκτατικής πολιτικής; Δε ζούμε στο Μεσαίωνα που πάλευαν με σφεντόνες και τόξα. Εδώ οι Γερμανοί στον Β' ΠΠ και είχαν τους V1 και V2 και χτυπούσαν το Λονδίνο. Όχι σήμερα που κάθε υποβρύχιο έχει καμιά εικοσαριά τέτοιους.

Τράβα πάρε τώρα τα 0,60€ από την Πρεσβεία και κάντα καπότες να σε γαμήσει κανένας Ανατολικός που έχει ζήσει τους φίλους σου.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
Ναι ρε μουνί με μάρανε. Γιατί δε θέλω μια μέρα να ξυπνήσω και να μην μπορώ να πάω μέχρι το Δομοκό. Γαμιόλη που στηρίζεις τον άλλον. Στα αρχίδια μου και η Μέση Ανατολή και το Κόσοοβο. Με νοιάζει η Χώρα μου. Και αυτή τη στιγμή ο Τράμπ δεν ξέρω αν είναι η κατάλληλη επιλογή. Πριν ναι ήταν γιατί όντως δεν υποστήριζε πολέμους και είχε μια κατευναστική πολιτική με τους Ρώσους.

ΣΗΜΕΡΑ ΟΧΙ. Αν δεν καταλαβαίνεις το τι γίνεται εκεί πάνω είσαι μεγάλος μαλάκας. Και με τα σημερινά όπλα και ειδικά τους ICBM που έχουν όλοι τέτοιες εισβολές ΧΩΡΙΣ ΑΙΤΙΑ είναι 2 φορές επικίνδυνες. ΠΟΥΣΤΡΑ ΜΕΓΆΛΗ ένας ICBM θέλει 2 λεπτά από την Βαλτική να πάει να πέσει στη σούφρα σου που γαμιέται στη Μόσχα. ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ έχεις ιδέα πόσο λίγο είναι μωρή γαμιόλα. Ούτε να βγει το χύσι από τον κώλο σου δεν προλαβαίνει.

Οπότε τι μαλακίες είναι αυτές που λες περί επεκτατικής πολιτικής; Δε ζούμε στο Μεσαίωνα που πάλευαν με σφεντόνες και τόξα. Εδώ οι Γερμανοί στον Β' ΠΠ και είχαν τους V1 και V2 και χτυπούσαν το Λονδίνο. Όχι σήμερα που κάθε υποβρύχιο έχει καμιά εικοσαριά τέτοιους.

Τράβα πάρε τώρα τα 0,60€ από την Πρεσβεία και κάντα καπότες να σε γαμήσει κανένας Ανατολικός που έχει ζήσει τους φίλους σου.
Ποια χώρα σου σε νοιάζει βρε καραγκιόζη;
Χθες μας έλεγες να πάει να γαμηθεί η Κύπρος. Η Κύπρος που είναι Ελλάδα . Που είναι το στρατηγικό βάθος της Ελλάδας κι αν χαθεί έρχεται η ώρα του Αιγαίου.
Και σ' έπιασε ο πόνος αν πας μέχρι το Δομοκό.
Δεν ήθελε και την Ένωση η Κύπρος, μας έλεγες. Το έπαιζες και ψαγμενος και γνώστης. Κι όταν σου έβαλα μερικούς από τους νεκρούς του Αγώνα υπέρ της Ένωσης με την Ελλάδα, που οδήγησε στο τέλος στην ανεξαρτησία του νησιού, εξαφανίστηκες.
Νούμερο, που σε έπιασε ο πόνος για την Ουκρανία και την εισβολή, αλλά ξέχασες να μας πεις για την εισβολή των Αμερικανών στη Σερβία και την κατοχή του Κοσσυφοπεδίου από τον αμερικανικό στρατό.
Λες κι έχει διαφορά η συμπεριφορά της μιας υπερδύναμης από της άλλης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

xiachilles96

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
327
Like
401
Πόντοι
21
Τυπε το ΝΑΤΟ τι είναι ξέρεις;
Είναι μία συμμαχία που δημιουργήθηκε κατά της ΕΣΣΔ.
ΕΣΣΔ δεν υπάρχει πλέον, η Ρωσσία δεν είναι καν υπερδύναμη.
Τι νόημα έχει η επεκτατική πολιτική αυτής της συμμαχίας;
Γιατί να τραμπουκίζει το Ρώσσο έτσι; Δεν υπάρχει Ψυχρός πόλεμος πλέον ούτε Ρώσσικη απειλή.

Και εν πάσει περιπτώση ΣΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ ΜΑΣ τα παιχνίδια των υπερδυνάμεων.
Εμείς πρέπει να κοιτάμε πώς θα επωφεληθούμε εμείς όχι να φανατιζόμαστε υπέρ του ενός και του άλλου.
Ολοι τα ίδια σκατά είναι.

Όσο γιαυτά που λες περί επεκτατικών πολιτικών, η Αμερική τι κάνει τόσα χρόνια στη Μέση Ανατολή;
Βαλκάνια δεν έχεις πάρει χαμπάρι τίποτα;
Γιουκοσολαβίες κλπ;
Στο Κόσσοβο οι Αλβανοί τι κάνανε, δεν κάνανε μειονότητα και το πήρανε;
Τώρα σε μάραναν τα δεδικασμένα;

Είσαι ανίδεος εντελώς και πούστης.
Τρέχα να γλύψεις ταρχίδια του ΝΑΤΟ που σε ανάγκασε να αναγνωρίσεις Μακεδονία ηλίθιε.
Τρέχα να γλύψεις ταρχίδια της ΕΕ και της Αμερικής που σε ανάγκασαν να έχεις 1 εκατομμύριο Αλβανούς και πόσα Λαθροπάκια.
Και μετά πες μας ότι φοβάσαι τις μειονότητες.
Όσο μιλάς τόσο μεγαλύτερες παπαριές λες.
Είσαι γελοίος τελείως.
Χρυσόστομος.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
Ποια χώρα σου σε νοιάζει βρε καραγκιόζη;
Χθες μας έλεγες να πάει να γαμηθεί η Κύπρος. Η Κύπρος που είναι Ελλάδα . Που είναι το στρατηγικό βάθος της Ελλάδας κι αν χαθεί έρχεται η ώρα του Αιγαίου.
Και σ' έπιασε ο πόνος αν πας μέχρι το Δομοκό.
Δεν ήθελε και την Ένωση η Κύπρος, μας έλεγες. Το έπαιζες και ψαγμενος και γνώστης. Κι όταν σου έβαλα μερικούς από τους νεκρούς του Αγώνα υπέρ της Ένωσης με την Ελλάδα, που οδήγησε στο τέλος στην ανεξαρτησία του νησιού, εξαφανίστηκες.
Νούμερο, που σε έπιασε ο πόνος για την Ουκρανία και την εισβολή, αλλά ξέχασες να μας πεις για την εισβολή των Αμερικανών στη Σερβία και την κατοχή του Κοσσυφοπεδίου από τον αμερικανικό στρατό.
Λες κι έχει διαφορά η συμπεριφορά της μιας υπερδύναμης από την άλλη.

Για πες μου από το 1974 μέχρι σήμερα ποιες ενέργειες έχουν γίνει από την Κύπρο ώστε να ενωθούμε; Πες μου ΜΙΑ προσπάθεια. Κάτι. Γιατί εγώ δεν γνωρίζω καμία.

Να πάτε να γαμηθήτε που τα βλέπετε όλα ρόδινα. Έτσι έγινε και με το φιλαράκι σας και σήμερα έχουμε Μακεδονία ανεξάρτητο κράτος.

Στη Σερβία δεν σφαζόντουσαν μεταξύ τους; Κάνω λάθος ότι μετά το 1991 έγινε εκεί πάνω της πουτάνας; Στην Ουκρανία πότε σφαγιάστηκαν Έλληνες ρε ζώον που το έχετε κάνει σημαία; Βρες μου ένα νεκρό. Στη Σερβία ακόμη βρίσκουν ομαδικούς τάφους μαλάκα. Για ρώτα ένα παλιό που σπούδαζε εκεί να σου πει. Εγώ έχω ΤΡΕΙΣ φίλους που έφυγαν νύχτα με τον πόλεμο.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
Για πες μου από το 1974 μέχρι σήμερα ποιες ενέργειες έχουν γίνει από την Κύπρο ώστε να ενωθούμε; Πες μου ΜΙΑ προσπάθεια. Κάτι. Γιατί εγώ δεν γνωρίζω καμία.

Να πάτε να γαμηθήτε που τα βλέπετε όλα ρόδινα. Έτσι έγινε και με το φιλαράκι σας και σήμερα έχουμε Μακεδονία ανεξάρτητο κράτος.

Στη Σερβία δεν σφαζόντουσαν μεταξύ τους; Κάνω λάθος ότι μετά το 1991 έγινε εκεί πάνω της πουτάνας; Στην Ουκρανία πότε σφαγιάστηκαν Έλληνες ρε ζώον που το έχετε κάνει σημαία; Βρες μου ένα νεκρό. Στη Σερβία ακόμη βρίσκουν ομαδικούς τάφους μαλάκα. Για ρώτα ένα παλιό που σπούδαζε εκεί να σου πει. Εγώ έχω ΤΡΕΙΣ φίλους που έφυγαν νύχτα με τον πόλεμο.
Βρε γαμημένε βλάκα, αφού μυρωδιάς είσαι, τι κάθεσαι και γράφεις σεντόνια μαλακίας;
Ιδέα δεν έχεις.
Σκουπίδι, που έχεις και το θράσος να πεις να πάει να γαμηθεί η Κύπρος, που στους Τούρκους την πούλησε η σιχαμενη φάρα σου.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
Βρε γαμημένε βλάκα, αφού μυρωδιάς είσαι, τι κάθεσαι και γράφεις σεντόνια μαλακίας;
Ιδέα δεν έχεις.
Σκουπίδι, που έχεις και το θράσος να πεις να πάει να γαμηθεί η Κύπρος, που στους Τούρκους την πούλησε η σιχαμενη φάρα σου.

Ποια είναι η φάρα μου ρε μαλάκα; Όταν γεννήθηκα η Κύπρος ήταν ΉΔΗ ΤΟΥΡΚΙΑ. Γαμημένε ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ. ΜΙΑ ΡΕ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΕΝΩΣΗ.

ΓΡΑΨΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΑΠΙΟ ΑΡΧΙΔΙ.

ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΝ. ΟΙ ΙΡΛΑΝΔΟΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑΝ ΕΝΕΡΓΟ ΤΟΝ IRA. Οι Κύπριοι τι έκαναν; Όσο είχαν Βρετανική κατοχή επαναστάτησαν. Μετά την εισβολή; Πότε έθεσαν το θέμα της ένωσης επίσημα;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.027
Like
34.006
Πόντοι
9.931
Κυπρος, η χωρα που με 80% Ελληνικό πληθυσμό κατάφερε να δωσει σχεδον την μιση στους Τουρκους που ηταν το 20%...
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.501
Like
4.199
Πόντοι
456
Δηλαδή, εσύ ξέρεις στα σίγουρα, ότι το τραύμα στο αυτί του Τραμπ προήλθε εκείνη την ώρα από σφαίρα;

Ξέρεις, ότι δεν το είχε από πριν; Ξέρεις ότι είναι από σφαίρα; Ξέρεις, ότι τα αίματα είναι πραγματικά;

Πώς; Επειδή διαδόθηκε αυτή η εκδοχή; Άμα έπαιζε σε ταινία ο Τραμπ, θα ήξερες ότι τίποτα δεν είναι αυθεντικό.

Τώρα όμως, που δεν παίζει, πώς είσαι σίγουρος;

Εσυ ξερεις οτι υπαρχει ο Τραμπ? Πως ξερεις οτι ηταν ο Τραμπ και δεν ειχε βαλει κομπαρσο και ο πραγματικος τραμπ ηταν στο σπιτι του και επαιζε γκολφ.

Πως ξερεις οτι δεν ηταν η τροχια της γης που γυρισε το κεφαλι του κλωνου τραμπ και οχι ο ιδιος?

Πως ξερεις οτι εχουμε προεδρικες εκλογες το Νοεμβριο? Εισαι σιγουρος?

Μηπως ζουμε σε simulation και το ματριξ μας θελει να πιστευουμε οτι η θεωρια των χορδων ειναι ενα ψεμα του fbi και τα κουαρκ ως σημειακα σωματιδια δονουνται σε διαφορετικες συχνοτητες?

Ησουν εκει οταν εγινε το big bang ? πως εισαι σιγουρος?
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
Κυπρος, η χωρα που με 80% Ελληνικό πληθυσμό κατάφερε να δωσει σχεδον την μιση στους Τουρκους που ηταν το 20%...

Αυτό ακριβώς. Μέχρι και στρατό στείλαμε με ΝΕΚΡΟΥΣ και το αποτέλεσμα 50 χρόνια μετά είναι να ακούμε ότι την πουλήσαμε. Ρε τι άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα. Λες και πήγαμε εκδρομή στο Παρίσι έγιναν οι νεκροί μας. Σεβασμός ΜΗΔΕΝ. Και σήμερα μας κουνάνε και το χέρι.

Και φυσικά να αναφέρουμε το πως ήταν ΌΛΑ αυτά τα χρόνια το πλυντήριο της Μέσης Ανατολής και της Μεγάλης Βρετανίας στη Μεσόγειο. Άσε τις διευκολύνσεις των Κυπρίων στην Αγγλία. Έχω συμμαθητή με Κύπρια μάνα. Και αυτός και ο αδερφός του έφυγαν μετά το Λύκειο για Αγγλία με το Κυπριακό Διαβατήριο.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
Ποια είναι η φάρα μου ρε μαλάκα; Όταν γεννήθηκα η Κύπρος ήταν ΉΔΗ ΤΟΥΡΚΙΑ. Γαμημένε ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 50 ΧΡΟΝΙΑ. ΜΙΑ ΡΕ ΤΟΥΡΚΟΣΠΟΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΕΝΩΣΗ.

ΓΡΑΨΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΣΑΠΙΟ ΑΡΧΙΔΙ.

ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑΝ. ΟΙ ΙΡΛΑΝΔΟΙ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΑΝ ΕΝΕΡΓΟ ΤΟΝ IRA. Οι Κύπριοι τι έκαναν; Όσο είχαν Βρετανική κατοχή επαναστάτησαν. Μετά την εισβολή; Πότε έθεσαν το θέμα της ένωσης επίσημα;
Ρε γαμημενε βλάκα, αφού είσαι μυρωδιάς τι επανέρχεσαι;
Για να μην έχει κανείς αμφιβολία ότι είσαι ενας γαμημενος ανίδεος βλάκας;
Τι Ένωση να προτείνει ρε σκουπίδι; Ποιός; Και τι να ενώσει; Ότι περίσσεψε από την Κύπρο; Και ποιός να το επιτρέψει; Οι εγγυήτριες δυνάμεις; Ή η συνθήκη δημιουργίας κυπριακού κράτους που ακριβώς αυτό απαγορεύει; Την ένωση με Ελλάδα ή Τουρκία.
Είναι μαλακες οι Τούρκοι που τόσα χρόνια δεν κάνουν Ένωση των κατεχομένων με την Τουρκία; Αφού είναι τόσο εύκολο.
Και ποιός είναι αυτός που θα προτείνει και θα υπογράψει Ένωση και θα χαρίσει την υπόλοιπη Κύπρο στους Άγγλους και τους Τούρκους; Λες και δεν υπήρξε ο Άτσεσον και το σχέδιό του.
Η σιχαμενη φάρα σου είναι αυτή που χάρισε την Κύπρο στους Τούρκους και οι μόνοι τουρκοσποροι είστε εσύ και η φάρα σου, που βρωμιζετε τον αέρα που αναπνεει κάθε άνθρωπος που πονάει και αγωνιά για την Ελλάδα.
Πες μας τώρα πόσο καίγεσαι για την Ουκρανία και η Κύπρος να πάει να γαμηθεί.
Σκουπίδι.
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
914
Like
1.455
Πόντοι
206
Ρε γαμημενε βλάκα, αφού είσαι μυρωδιάς τι επανέρχεσαι;
Για να μην έχει κανείς αμφιβολία ότι είσαι ενας γαμημενος ανίδεος βλάκας;
Τι Ένωση να προτείνει ρε σκουπίδι; Ποιός; Και τι να ενώσει; Ότι περίσσεψε από την Κύπρο; Και ποιός να το επιτρέψει; Οι εγγυήτριες δυνάμεις; Ή η συνθήκη δημιουργίας κυπριακού κράτους που ακριβώς αυτό απαγορεύει; Την ένωση με Ελλάδα ή Τουρκία.
Είναι μαλακες οι Τούρκοι που τόσα χρόνια δεν κάνουν Ένωση των κατεχομένων με την Τουρκία; Αφού είναι τόσο εύκολο.
Και ποιός είναι αυτός που θα προτείνει και θα υπογράψει Ένωση και θα χαρίσει την υπόλοιπη Κύπρο στους Άγγλους και τους Τούρκους; Λες και δεν υπήρξε ο Άτσεσον και το σχέδιό του.
Η σιχαμενη φάρα σου είναι αυτή που χάρισε την Κύπρο στους Τούρκους και οι μόνοι τουρκοσποροι είστε εσύ και η φάρα σου, που βρωμιζετε τον αέρα που αναπνεει κάθε άνθρωπος που πονάει και αγωνιά για την Ελλάδα.
Πες μας τώρα πόσο καίγεσαι για την Ουκρανία και η Κύπρος να πάει να γαμηθεί.
Σκουπίδι.

Άντε γαμησου μαλάκα. Μόνος σου γράφεις ότι δεν είναι Ελλάδα. Καριόλη. Οπότε άσε τις πουστιες.

Και επειδή είσαι γίδι να σου πω ότι καλώς δεν κάναμε τίποτα. Και αυτοί που στείλαμε εκεί κάτω σκοτώθηκαν τσάμπα. Χύσαμε αίμα για να μας γαμανε διαχρονικά οι άλλοι παλιόπουστα.

Η Τουρκία είναι ακριβώς απέναντι με σχεδόν άπειρη δυνατότητα μεταφοράς στρατού και υλικού. Εμείς από εδώ που θα πηγαίναμε; Από τη Σούδα η την Αθήνα; Τι στρατό θα μεταφέραμε εκεί κάτω; Οι άλλοι θέλουν δύο ώρες και εμείς θέλουμε δύο μέρες ταξίδι. Θα μας ξέσκιζαν για πλάκα. Ασε που με το μισό στόλο στο νότιο Αιγαίο ο βοράς θα ήταν αφύλακτος. Όχι στο Δομοκό, στην Καλαμάτα θα έφταναν οι Τούρκοι.

Γκεγκε μαλάκα; Άσε λοιπόν τις εξυπνάδες. Τράβα κάνε πολιτική κάπου αλλού.

Αρχιδι βούλωσε το γιατί μόνος σου έγινες ξεφτίλα. Κάτσε να βγει και ο Τραμπ, να σταματήσει τον πόλεμο εκεί πάνω με τη Ρωσία να φτάνει σύνορα με τη Ρουμανία και τα λέμε πάλι.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.460
Like
6.094
Πόντοι
2.356
Άντε γαμησου μαλάκα. Μόνος σου γράφεις ότι δεν είναι Ελλάδα. Καριόλη. Οπότε άσε τις πουστιες.

Και επειδή είσαι γίδι να σου πω ότι καλώς δεν κάναμε τίποτα. Και αυτοί που στείλαμε εκεί κάτω σκοτώθηκαν τσάμπα. Χύσαμε αίμα για να μας γαμανε διαχρονικά οι άλλοι παλιόπουστα.

Η Τουρκία είναι ακριβώς απέναντι με σχεδόν άπειρη δυνατότητα μεταφοράς στρατού και υλικού. Εμείς από εδώ που θα πηγαίναμε; Από τη Σούδα η την Αθήνα; Τι στρατό θα μεταφέραμε εκεί κάτω; Οι άλλοι θέλουν δύο ώρες και εμείς θέλουμε δύο μέρες ταξίδι. Θα μας ξέσκιζαν για πλάκα. Ασε που με το μισό στόλο στο νότιο Αιγαίο ο βοράς θα ήταν αφύλακτος. Όχι στο Δομοκό, στην Καλαμάτα θα έφταναν οι Τούρκοι.

Γκεγκε μαλάκα; Άσε λοιπόν τις εξυπνάδες. Τράβα κάνε πολιτική κάπου αλλού.

Αρχιδι βούλωσε το γιατί μόνος σου έγινες ξεφτίλα. Κάτσε να βγει και ο Τραμπ, να σταματήσει τον πόλεμο εκεί πάνω με τη Ρωσία να φτάνει σύνορα με τη Ρουμανία και τα λέμε πάλι.
Tι τρικυμία έχεις στο μυαλό ρε γαμημενε βλάκα;
Τι ασυναρτησίες είναι αυτές;
Τελικά είσαι σπάνιο είδος μαλακα. Προστατευόμενο.
Η μόνη αλήθεια είναι ότι η σιχαμενη φάρα σου χάρισε την Κύπρο στους Τούρκους κι οι μόνοι Τουρκοσποροι είστε εσύ και η φάρα σου, που βρωμιζετε τον αέρα που αναπνέει κάθε άνθρωπος που αγωνιά και πονάει για την Ελλάδα.
Σύρε γαμήσου τώρα σκουπίδι και πες και κανένα ευχαριστω στο ίντερνετ, που έδωσε σε καθε σκουπίδι, σαν του λόγου σου, την ευκαιρία να βγει από τον κάδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom