Νέα

Αποχαιρετήστε-ξεχάστε την Ελλάδα που ξέρατε...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Comando_1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 252
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Eclipse30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Πειτε με γαφικό αλλα εγω βλέπω ενα εργανομένο σχέδιο αναντίον της ελλαδας που ξεκίνησε φυσικα βάζοντας τον Jeffrey Papandreou να μας κυβερναει αρχικά...και που μετη σειρα του τωρα βάζει τους ξένους να μας κυβερνανε.
Κισιγκερ μου βρωμάει στο παρασκήνιο...
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Πειτε με γαφικό αλλα εγω βλέπω ενα εργανομένο σχέδιο αναντίον της ελλαδας που ξεκίνησε φυσικα βάζοντας τον Jeffrey Papandreou να μας κυβερναει αρχικά...και που μετη σειρα του τωρα βάζει τους ξένους να μας κυβερνανε.
Κισιγκερ μου βρωμάει στο παρασκήνιο...

είδες το βίντεο...είμαι σίγουρος... ;) ;) ;)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Πειτε με γαφικό αλλα εγω βλέπω ενα εργανομένο σχέδιο αναντίον της ελλαδας που ξεκίνησε φυσικα βάζοντας τον Jeffrey Papandreou να μας κυβερναει αρχικά...και που μετη σειρα του τωρα βάζει τους ξένους να μας κυβερνανε.
Κισιγκερ μου βρωμάει στο παρασκήνιο...

Μάλιστα, ευθύνονται κάποιες ξένες δυνάμεις, η Αμερική καταρχήν και μετά η Βόρεια Ευρώπη. Φυσικά όχι αυτοί που κυβέρνησαν την Ελλάδα μετά την μεταπολίτευση και σίγουρα όχι εσύ και εγώ που στις εκλογές κάτι ψηφίζουμε.
Τι ακριβώς θα κερδίσουν με μία ανίσχυρη Ελλάδα, χρειάζεται οργανώμενο σχέδιο αν σκεφτείς αν υπάρχει  Έλληνας που να ενδιαφέρθηκε για την Ελλάδα και όχι για την βόλεψη του;
 

Eclipse30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Μάλιστα, ευθύνονται κάποιες ξένες δυνάμεις, η Αμερική καταρχήν και μετά η Βόρεια Ευρώπη. Φυσικά όχι αυτοί που κυβέρνησαν την Ελλάδα μετά την μεταπολίτευση και σίγουρα όχι εσύ και εγώ που στις εκλογές κάτι ψηφίζουμε.
Τι ακριβώς θα κερδίσουν με μία ανίσχυρη Ελλάδα, χρειάζεται οργανώμενο σχέδιο αν σκεφτείς αν υπάρχει  Έλληνας που να ενδιαφέρθηκε για την Ελλάδα και όχι για την βόλεψη του;
Ποιος ελεγχει του ελληνες πολιτικους ο θειος μου?Ξυπνα!!!
Τωρα για το τι θα κερδισουνε με μια ανισχυρη ελλαδα....παει πολυ βαθεια το θέμα και βγαίνουμε τελειος off-topic.Παντως ενα λουλουδι δεν φερνει την ανοιξη σιγουρα.
 

Eclipse30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
είδες το βίντεο...είμαι σίγουρος... ;) ;) ;)
Περι Κισινγερ εμαθα πριν αρκετα χρονια δε χρειαστηκε να δω κανενα βιντεο για να σχηματισω αποψη για το ατομο του.
Τωρα αν καποιοι συνπολιτες τοσα χρονια κοιμοντουσταν χωρις να νοιαζονται τι γινεται περα απο τα συνορα της ελλαδας, και βλεποντας αυτο το βιντεο τους φανηκε supernatural.....,τοτε ειναι προβλημα τους.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Περι Κισινγερ εμαθα πριν αρκετα χρονια δε χρειαστηκε να δω κανενα βιντεο για να σχηματισω αποψη για το ατομο του.
Τωρα αν καποιοι συνπολιτες τοσα χρονια κοιμοντουσταν χωρις να νοιαζονται τι γινεται περα απο τα συνορα της ελλαδας, και βλεποντας αυτο το βιντεο τους φανηκε supernatural.....,τοτε ειναι προβλημα τους.

Καλά χαλάρωσε...δεν σε έβρισα... :think: :think: :think:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μάλιστα, ευθύνονται κάποιες ξένες δυνάμεις, η Αμερική καταρχήν και μετά η Βόρεια Ευρώπη. Φυσικά όχι αυτοί που κυβέρνησαν την Ελλάδα μετά την μεταπολίτευση και σίγουρα όχι εσύ και εγώ που στις εκλογές κάτι ψηφίζουμε.
Τι ακριβώς θα κερδίσουν με μία ανίσχυρη Ελλάδα, χρειάζεται οργανώμενο σχέδιο αν σκεφτείς αν υπάρχει  Έλληνας που να ενδιαφέρθηκε για την Ελλάδα και όχι για την βόλεψη του;

Μην τα ριχνουμε ολα στους ξενους! Τα ζορια δεν τα εχουμε δει ακομα, και τα επομενα χρονια θα ειναι δυσκολα. Μας ανακαλυψαν τα λογιστικα βιβλια και τις κομπινες που εκανε η ενεκαθεν κυβερνηση.

Ελπιζω να μην επιβληθει το ΔΝΤ γιατι δεν εχουν ορισμο για λιτοτητα!  

 

Eclipse30

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
Καλά χαλάρωσε...δεν σε έβρισα... :think: :think: :think:
Οχι συγνωμη αν ενιωσες καποια επιθεση.
Απλα παρατηρω τελευταια μια ταση το να θεωρει ο κοσμος οτι δεν υπαρχει τιποτα στο παρασκηνιο, οτι δε παιζονται παιχνιδια,οτι οποιος μιλαει για πατριδα και εθνικη συνειδηση ειναι γραφικος,μαλακας,φασιστας και εγω δε ξερω τι αλλο..(Σε αυτο το σημειο μπαινει το θεμα Κισιγκερ)

Πιστευω οτι ειναι ξεκάθαρο οτι σε παγκοσμια κλιμακα γινεται πολεμος..οικονιμκος κυριως (οικονομικη υποδουλωση) , και μετα πολεμος ηθικών αξιων.
Οι όποιοι εχουν ενωρχηστρωσει την παγκοσμια οικονομικη κριση ξερουν πολυ καλα οτι δε χρειαζονται βομβες για να θεσεις υπο ελεγχο μια χωρα, αρκει απλα να τη χρεωσεις μεχρι τα μπουνια ωστε να την ελεγχεις.
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Ποιος ελεγχει του ελληνες πολιτικους ο θειος μου?Ξυπνα!!!

Εμείς ... ονομάζεται εκλογές αλλά έχεις δίκιο προυποθέτει και ελάχιστο εγκέφαλο για να τις αξιοποιήσεις.

Και εσύ κοιμήσου...
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Οχι συγνωμη αν ενιωσες καποια επιθεση.
Απλα παρατηρω τελευταια μια ταση το να θεωρει ο κοσμος οτι δεν υπαρχει τιποτα στο παρασκηνιο, οτι δε παιζονται παιχνιδια,οτι οποιος μιλαει για πατριδα και εθνικη συνειδηση ειναι γραφικος,μαλακας,φασιστας και εγω δε ξερω τι αλλο..(Σε αυτο το σημειο μπαινει το θεμα Κισιγκερ)

Πιστευω οτι ειναι ξεκάθαρο οτι σε παγκοσμια κλιμακα γινεται πολεμος..οικονιμκος κυριως (οικονομικη υποδουλωση) , και μετα πολεμος ηθικών αξιων.
Οι όποιοι εχουν ενωρχηστρωσει την παγκοσμια οικονομικη κριση ξερουν πολυ καλα οτι δε χρειαζονται βομβες για να θεσεις υπο ελεγχο μια χωρα, αρκει απλα να τη χρεωσεις μεχρι τα μπουνια ωστε να την ελεγχεις.

έχεις απόλυτο δίκιο φίλε μου...
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
το εχω ξανα γραψει. υπαρχει σχεδιο αφελληνισμου.
οι ξενοι δεν μας γουσταρουν γιατι ειμαστε ανυποταχτος λαος και θελουν να μας εξαφανισουν με διαφορους τροπους. επιβαλοντας μας τα συμφωνα σταθεροτητας, στελνοντας στην ελλλαδα τριτοκοσμικους μεταναστες, πιεζοντας την οικονομια, εξαθλιωνοντας τους αγροτες κ.α. οι ελληνες πρεπει να ειμαστε ενωμενοι και σε επιφυλακη.
πωσ να μασ γουσταρουνε φιλαρακι τοσα χρονια τουσ γαμαμε γυναικεσ κορεσ ανηψιεσ που ερχονταιδιακοπεσ στην ελλαδα.θελουνε τωρα και αυτοι να βγαλουνε τα αποθημενα τουσ
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Εμείς ... ονομάζεται εκλογές αλλά έχεις δίκιο προυποθέτει και ελάχιστο εγκέφαλο για να τις αξιοποιήσεις.

Και εσύ κοιμήσου...

Μην τους πιέζεις πολύ και σκάσουν...ο έλεγχος που τους κάνουνε είναι αφόρητος και μεγάλος...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ποιος ελεγχει του ελληνες πολιτικους ο θειος μου?Ξυπνα!!!
Τωρα για το τι θα κερδισουνε με μια ανισχυρη ελλαδα....παει πολυ βαθεια το θέμα και βγαίνουμε τελειος off-topic.Παντως ενα λουλουδι δεν φερνει την ανοιξη σιγουρα.

Είναι γλυκιά η καραμέλα που λέει ότι φταίνε πάντα κάποιοι άλλοι.  Λοιπόν εσύ (και εγώ) τους ελέγχεις! γιατί αφήνεσαι να παρασυρθείς από τις μεγαλοστομίες τους, γιατί ξεχνάς ότι σε έκλεψαν (και οι δύο που κυβέρνησαν) και τους ξαναψηφίζεις (χωρίς ψήφο δεν κυβερνούν, έτσι δεν είναι;), γιατί θέλεις γνωριμίες μαζί τους για τα ρουσφετάκια σου. Εμείς που νοιαζόμαστε για την Ελλάδα, τι καλό ακριβώς κάναμε;
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Μην τους πιέζεις πολύ και σκάσουν...ο έλεγχος που τους κάνουνε είναι αφόρητος και μεγάλος...
Αν δεν τους ελέγχουμε εμείς φταίμε...

Και η γκόμενα μου αν με έχει χαλαρό θα την σκίσω στο κέρατο ... που το παράξενο?
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Αν δεν τους ελέγχουμε εμείς φταίμε...

Δεν διαφωνώ...απλά βλέπω τα τελευταία 30 χρόνια...οικογένειες να κυνερνάνε...ίδιους κλέφτες και προδότες υπουργούς...ίδιους βουλευτές...αρα...μάλλον φταίμε...όσο για τις εκλογές???Ναι...τελικά δεν αποφασίζει ο λαός...αλλά αποφασίζουν (πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων) τα κόμματα ποιοί θα μπούν στην βουλή...ρώτα κάποιους που έχουν κάνει εφορευτικές...και θα καταλάβεις (αν και είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις...)

Και η γκόμενα μου αν με έχει χαλαρό θα την σκίσω στο κέρατο ... που το παράξενο?

Το ίδιο και αυτή...την έχεις ή δεν την έχεις χαλαρή...αν το γουστάρει.... ;) ;) ;)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Δεν διαφωνώ...απλά βλέπω τα τελευταία 30 χρόνια...οικογένειες να κυνερνάνε...ίδιους κλέφτες και προδότες υπουργούς...ίδιους βουλευτές...αρα...μάλλον φταίμε...όσο για τις εκλογές???Ναι...τελικά δεν αποφασίζει ο λαός...αλλά αποφασίζουν (πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων) τα κόμματα ποιοί θα μπούν στην βουλή...ρώτα κάποιους που έχουν κάνει εφορευτικές...και θα καταλάβεις (αν και είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις...)

Το ίδιο και αυτή...την έχεις ή δεν την έχεις χαλαρή...αν το γουστάρει.... ;) ;) ;)


δίκηο έχεις. γιατί όμως πάμε και τους ψηφίζουμε, εφόσον το κάνουμε, δεν μας κλέβουν με την ανοχή μας;
 

sirtimid

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.173
Like
5
Πόντοι
16
Δεν διαφωνώ...απλά βλέπω τα τελευταία 30 χρόνια...οικογένειες να κυνερνάνε...ίδιους κλέφτες και προδότες υπουργούς...ίδιους βουλευτές...αρα...μάλλον φταίμε...όσο για τις εκλογές???Ναι...τελικά δεν αποφασίζει ο λαός...αλλά αποφασίζουν (πλήν ελαχίστων εξαιρέσεων) τα κόμματα ποιοί θα μπούν στην βουλή...
Τα κόμματα εμείς είμαστε ... το ίδιο και οι εφορευτικές.
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Τα κόμματα εμείς είμαστε ... το ίδιο και οι εφορευτικές.

έχεις μπεί ποτέ σε εφορευτική???για να δείς τί γραμμή πέφτει απο το κάθε κόμμα...???τί συμφωνία παίζει απο τους εκπροσώπους των κομμάτων...???Μην το ψάχνεις...βρωμιά και δυσωδία...

ΥΓ--->Και για να σε προλάβω...εγώ προσωπικα δεν έχω (και ούτε ποτέ πρόκειται) να μπώ σε μια τέτοια διαδικασία...καθώς:

...εγώ ψηφίζω αποχή...

:rockon: :rockon: :rockon:

Στα παπάρια μου γράφω κόμματα-πολιτικές-πολιτικούς-πολιτικάντες.... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom