Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Λίγες πληροφορίες για να μην την πάθετε

Kim λινκ Kim
Βγήκε μαύρη, ενώ την ρώτησα πολλές φορές αν είναι αυτή της φώτο και έλεγε ναι. Στο maxim δίπλα από Πλατεία Ηρώων.

Jessy λινκ Jessy
Μια μικρόσωμη κοπελίτσα γεμάτη ταττοο, δηλώνει γερμανίδα, στο Mylos apts, από συμμετοχή 0%-παλτό, συμφωνήσαμε και πλήρωσα για 1 ώρα 2 φορές, στο μισάωρο μετά την 1η φορά με έδιωξε, βαρέθηκα να μαλλώσω για λεφτά.

Και πάμε στα καλά..
Sofia στο Anemos επίσκεψη αρχές Απριλίου, ήταν η καλύτερη επιλογή των τελευταίων μηνών. Αλλά απ΄ότι κατάλαβα δεν την βρήσκεις εύκολα, φεύγει έρχεται, δεν απαντά, είναι επιλεκτική κλπ.
Η Σοφία χαιρέτησε εδώ και μερικές βδομάδες. Έφυγε από Κύπρο.
 

Everythingshoot

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2020
Μηνύματα
99
Like
42
Πόντοι
0
Παλιες καλες εποχες στο Dargento και Maxim οπου αν ηθελες να περασεις καλα πηγαινες επινες τα ποτα σου, εκοβες τη κουβεντα σου και επαιρνες κοριτσι μεχρι ρο πρωι. Και ολη η ιστορια το πολυ 250 ευρω , αντε 280.

Τωρα θα θελεις κανενα 500αρι για κανενα 2ωρο να ρθει μαζι σου.
Το darjento πήγε απέναντι από guaba δίπλα από τον σίγμα
 

MpleMaimou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2020
Μηνύματα
41
Κριτικές
14
Like
590
Πόντοι
290
φίλοι καλησπέρα, επειδή είμαι για λίγες μέρες Λεμεσό πρώτη φορά και δεν ξέρω απο εδώ, έχει κάποιος να προτείνει κάτι σίγουρο; γιατί δεν ξέρω και ποιές είναι αληθινές στα site που κοιτάω. Με το άνεμος τι παίζει απλά πας εκεί ή παίρνεις και τηλ;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
φίλοι καλησπέρα, επειδή είμαι για λίγες μέρες Λεμεσό πρώτη φορά και δεν ξέρω απο εδώ, έχει κάποιος να προτείνει κάτι σίγουρο; γιατί δεν ξέρω και ποιές είναι αληθινές στα site που κοιτάω. Με το άνεμος τι παίζει απλά πας εκεί ή παίρνεις και τηλ;
Το άνεμος είναι κτίριο με διαμερίσματα. Δεν είναι μπουρδελο, ούτε υυπάρχει κάτι τέτοιο στην Κύπρο.
Αν δεν έχεις;απαιτήσεις διάλεξε όποια κοπέλα σου κάνει από bazaraki.
Αλλιώς δώσε κατεύθυνση: πχ γουστάρεις μαύρες ή μόνο Ρωσίδες ή απλά ένα γαμησακι ή έχεις ειδικές απαιτήσεις.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Θέλω να ρωτήσω κάτι για όσους πρόλαβαν την πλατεία ηρώων στα χαη της και την Σούτσου, υπήρχε κάποια πουτανα με το όνομα Λουση δεν ξέρω αν είναι πλατεία ηρώων ή Σούτσου που ήταν , χωρίς παρεξήγηση είναι άλλος ο λόγος που γράφω την ανάρτηση και όχι για να την βρω, αν υπάρχει κάποιος που την γνωρίζει να του στείλω προσωπικό μήνυμα μια φωτό να μου πει αν είναι αυτή (εφόσον ζει ακόμη) υπάρχει λόγος που γράφω το ποστ ευχαριστώ
 

Sexykokos

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2020
Μηνύματα
383
Like
417
Πόντοι
21
Θέλω να ρωτήσω κάτι για όσους πρόλαβαν την πλατεία ηρώων στα χαη της και την Σούτσου, υπήρχε κάποια πουτανα με το όνομα Λουση δεν ξέρω αν είναι πλατεία ηρώων ή Σούτσου που ήταν , χωρίς παρεξήγηση είναι άλλος ο λόγος που γράφω την ανάρτηση και όχι για να την βρω, αν υπάρχει κάποιος που την γνωρίζει να του στείλω προσωπικό μήνυμα μια φωτό να μου πει αν είναι αυτή (εφόσον ζει ακόμη) υπάρχει λόγος που γράφω το ποστ ευχαριστώ
Φίλε η λουση ήταν λευκωσια
Νομιζω ζει ακόμα..βάλε ποστ στην λευκωσια…
 

Skapaneas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2022
Μηνύματα
220
Like
304
Πόντοι
21
Θέλω να ρωτήσω κάτι για όσους πρόλαβαν την πλατεία ηρώων στα χαη της και την Σούτσου, υπήρχε κάποια πουτανα με το όνομα Λουση δεν ξέρω αν είναι πλατεία ηρώων ή Σούτσου που ήταν , χωρίς παρεξήγηση είναι άλλος ο λόγος που γράφω την ανάρτηση και όχι για να την βρω, αν υπάρχει κάποιος που την γνωρίζει να του στείλω προσωπικό μήνυμα μια φωτό να μου πει αν είναι αυτή (εφόσον ζει ακόμη) υπάρχει λόγος που γράφω το ποστ ευχαριστώ
Νομιζω Σουτσου ηταν η Λουση.
 

con1994

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
17
Πόντοι
0



Πηγε καποιος σε καποια απο αυτες;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Καινούρια παρουσία, δεν ξέρω αν κάνει κανονικό πρόγραμμα.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86



Πηγε καποιος σε καποια απο αυτες;
Στην πρώτη ήμουν συχνός πελάτης, μεγάλη σε ηλικία αλλά ήταν γυμνασμένη για την ηλικία της. Γλωσσόφιλα, ακάποτο, ενεργή και δεκτική. Μέσα στο κοβιντ πρέπει να έκοψε τη γυμναστική έκανε λίγη κοιλιά και περιφέρεια και έτσι την τελευταία φορά που πήγα δεν γούσταρα ιδιαίτερα. επίσης δεν μιλά καθόλου αγγλικά και προσπαθεί να σου κόψει κουβέντα με το google translate μερικές φορές με κουράζει μερικές φορές γελώ.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Καινούρια παρουσία, δεν ξέρω αν κάνει κανονικό πρόγραμμα.
μουφα, μου στηλε φωτο, καμια σχεση
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Στην πρώτη ήμουν συχνός πελάτης, μεγάλη σε ηλικία αλλά ήταν γυμνασμένη για την ηλικία της. Γλωσσόφιλα, ακάποτο, ενεργή και δεκτική. Μέσα στο κοβιντ πρέπει να έκοψε τη γυμναστική έκανε λίγη κοιλιά και περιφέρεια και έτσι την τελευταία φορά που πήγα δεν γούσταρα ιδιαίτερα. επίσης δεν μιλά καθόλου αγγλικά και προσπαθεί να σου κόψει κουβέντα με το google translate μερικές φορές με κουράζει μερικές φορές γελώ.
θα συμφωνησω και εγω με οτι ειπες! απο εμπιρια δεν θα ξαναπηγαινα εγω
 

gaouri69

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα ,

γνωριζει κανεις ποσο valid/real ειναι τουτο το προφίλ;
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
Για να σώσω τον χρόνο σε κάποιους μην πάτε εδώ Julia

Είναι μία κοντή και υπέρβαρη με κοντό μαλλί γύρω στα 40. Καμία σχέση με φωτογραφίες

Εχτός αν έχετε έτσι γούστα οπότε ορμάτε ελεύθερα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Ξςρ
Για να σώσω τον χρόνο σε κάποιους μην πάτε εδώ Julia

Είναι μία κοντή και υπέρβαρη με κοντό μαλλί γύρω στα 40. Καμία σχέση με φωτογραφίες

Εχτός αν έχετε έτσι γούστα οπότε ορμάτε ελεύθερα
Ω να σου...
Και έλεγα να κανονίσω συνάντηση μαζί της.
Τόσο χάλια;
Χοντρελο;

Πίκρα.
Δε βλέπω τίποτα της προκοπής τελευταία.
Λάρνακα έχει πολλά ενδιαφέροντα Ρωσίδια, αλλά η Λεμεσός ξεπεσε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom