Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

cycycycy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
136
Πόντοι
0
Της έστειλα μήνυμα, δεν μου απάντησε ποτέ. Αν έχει απαντήσει εσένα θα με ενδιέφερε να μάθω λεπτομέρειες. Αν είναι η ίδια με τις φώτο τότε μια επίσκεψη είναι must.
Not the same girl as the photos
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

anotherrandomguy

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
χαιρετε,


εδοκιμασε κανενας;
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
https://www.bazaraki.com/adv/3610618_erotic-massage/ ηρτεν πισω, τα τελεφτεα σχολια που ακουσα εν οτι εγερασεν αρκετα, αλα οταν επια εγω πριν 2 χρονια ηταν δυνατη στο σεξ, πιπα χορις, εν θυμουμαι που εδικαιουμουν να τελιωσω ομως
 

Andreroloi456

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0
https://www.bazaraki.com/adv/3610618_erotic-massage/ ηρτεν πισω, τα τελεφτεα σχολια που ακουσα εν οτι εγερασεν αρκετα, αλα οταν επια εγω πριν 2 χρονια ηταν δυνατη στο σεξ, πιπα χορις, εν θυμουμαι που εδικαιουμουν να τελιωσω
Από σώμα πως είναι? Βυζια? Κωλος? Πρόσωπο?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
https://www.bazaraki.com/adv/3706639_good-relax/

Σε τούτη επήα πολλές φορές όταν ήταν ξανά Κύπρο πριν 2 χρόνια στο Άνεμος. Επέρασα πολλά καλά μαζί της αλλα για κάποιο λόγο δεν απαντά που την μέρα που ήρτε τα τηλέφωνα. Έιχε κανένας τύχη;
 

Ermol2

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
https://m.bazaraki.com/adv/3715575_afrodita/?p=2 επια σε αυτη αλλα οταν ανοιξε την πορτα ηταν τουτη https://m.bazaraki.com/adv/3699806_rubi-full-program/?p=1
πρεπει να ειναι δυο -τρεις κοπελες μαζει γιατι ειπε μου οτι δεν εχει αλλη για την ωρα διαθεσιμει! εγω εφεια αλλα για οπιον ενδιαφερετε να δοκιμασει την τυχη του τουτο εν το sms της κοπελας

120/1h
80/30 min
50 /15 min

service: tongue in ass, anal, 69, deep blowjob, ball games, deep anal, whipped, completion on sanai, completion in mouth completion, on face
 

Andreroloi456

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
33
Like
16
Πόντοι
0

Πήγε ποτέ κάποιος η αν ξέρει κάποιος αν αυτή είναι αληθινή?

Μένει στο Ajax λέει
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
https://m.bazaraki.com/adv/3715575_afrodita/?p=2 επια σε αυτη αλλα οταν ανοιξε την πορτα ηταν τουτη https://m.bazaraki.com/adv/3699806_rubi-full-program/?p=1
πρεπει να ειναι δυο -τρεις κοπελες μαζει γιατι ειπε μου οτι δεν εχει αλλη για την ωρα διαθεσιμει! εγω εφεια αλλα για οπιον ενδιαφερετε να δοκιμασει την τυχη του τουτο εν το sms της κοπελας

120/1h
80/30 min
50 /15 min

service: tongue in ass, anal, 69, deep blowjob, ball games, deep anal, whipped, completion on sanai, completion in mouth completion, on face
ενομιζω καν να καμνουν οτι γραφουν, ειδικα για τα 15 λεπτα ενα ζιτουν εχτρα σε ουλα
 

Ermol2

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
6
Πόντοι
0
ενομιζω καν να καμνουν οτι γραφουν, ειδικα για τα 15 λεπτα ενα ζιτουν εχτρα σε ουλα
με καμια δυναμη δεν θα εκανε οτι εγραψε ηδικα για 15 λεπτα ! συνηθος καμουντα αν παεις για ωρα αλλα εν θα εδιουσα τοσα λεφτα για μια που εξαναπια και δεν ειμουν ευχαριατημενος !
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
πηγα χθες για ποτο,σε μπυραρια στην ομονοιας( exotic αν θυμαμαι καλα,ηταν μικρη η ταμπελα),απεναντι απο την alpha bank λιγο πιο πανω.6-7 μεσα,μουναρες.ολες απο ουκρανια.ειδικα η μια ρε μαγκες η ξανθια λινα το υπερτατο μουνι.οι 3 που πηρα ποτο μου ειπαν οτι ειναι στριπερ και ξεκιναν την παρασκευη στο mirage στην παραλιακη.κανουν και private dance αλλα δακτυλα σε μουνι-κωλο τα ξεχναμε.τεσπα στο θεμα γαμησι για μετα τη βαρδια, 2 ηταν καθετα αρνητικες ,η ξανθια που ηταν και η καλυτερη, αφησε ενα ανοικτο παραθυρο για να βγαιναμε μετα που σχολουσε και θα βλεπαμε..ηταν top μουνι ομως.δεν ειχα υπομονη να περιμενω μεχρι τις 2μιση και ταφησα κανοντας την μια πολυ καλη προταση για sex.το ποτο στα κοριτσια στα 10ε το απλο(10-15 λεπτα) 20 το special(20-25 λεπτα).τα δικα σου κερασμενα.το αφεντικο πολυ ενταξει τυπος.ισως η καλυτερη μπυραρια απο ποιοτητα μουνιων.στο τελος ηπια τον κωλο μου και αφησα ταυτοκινητο και καλεσα taxi.το σκ θα κανω καμμια γυρα στο mirage για την ξανθια για ποτο και private dance,δεν υπαρχει το μουνι.αυτα μαγκες..
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
πηγα χθες για ποτο,σε μπυραρια στην ομονοιας( exotic αν θυμαμαι καλα,ηταν μικρη η ταμπελα),απεναντι απο την alpha bank λιγο πιο πανω.6-7 μεσα,μουναρες.ολες απο ουκρανια.ειδικα η μια ρε μαγκες η ξανθια λινα το υπερτατο μουνι.οι 3 που πηρα ποτο μου ειπαν οτι ειναι στριπερ και ξεκιναν την παρασκευη στο mirage στην παραλιακη.κανουν και private dance αλλα δακτυλα σε μουνι-κωλο τα ξεχναμε.τεσπα στο θεμα γαμησι για μετα τη βαρδια, 2 ηταν καθετα αρνητικες ,η ξανθια που ηταν και η καλυτερη, αφησε ενα ανοικτο παραθυρο για να βγαιναμε μετα που σχολουσε και θα βλεπαμε..ηταν top μουνι ομως.δεν ειχα υπομονη να περιμενω μεχρι τις 2μιση και ταφησα κανοντας την μια πολυ καλη προταση για sex.το ποτο στα κοριτσια στα 10ε το απλο(10-15 λεπτα) 20 το special(20-25 λεπτα).τα δικα σου κερασμενα.το αφεντικο πολυ ενταξει τυπος.ισως η καλυτερη μπυραρια απο ποιοτητα μουνιων.στο τελος ηπια τον κωλο μου και αφησα ταυτοκινητο και καλεσα taxi.το σκ θα κανω καμμια γυρα στο mirage για την ξανθια για ποτο και private dance,δεν υπαρχει το μουνι.αυτα μαγκες..
πολυ ενδιαφερον... ξερω οτι το καπαρε darcento λεμεσο, πριν κατι χρονια πηγαινες οπια διποτε ωρα μα τις 9, διαλεγεσ οπια κοπελα θες, την επαιρνες και την εφερνες πισω, ι τμη νομιζ ηταν η 200 η 250 για ενα 2ωρο
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
πολυ ενδιαφερον... ξερω οτι το καπαρε darcento λεμεσο, πριν κατι χρονια πηγαινες οπια διποτε ωρα μα τις 9, διαλεγεσ οπια κοπελα θες, την επαιρνες και την εφερνες πισω, ι τμη νομιζ ηταν η 200 η 250 για ενα 2ωρο
έτσι ήταν πριν, τα ψιλοέκοψαν τα 2-3 τελευταία χρόνια αυτα.μιλάς με την κοπέλα και δεν μπλεκεται κσθολου ο ιδιοκτήτης(μαλλον θα χαν αλλα θεματα και τα σταματησαν..)οι κοπελες δε δεχονται.πρεπει να σαι τακτικος,να κερνας,να κερδισεις εμπιστοσυνη και μετα να την βγαλεις σαν φαση γκομενας.που υπομονη για τετοια εμεις.να γαμησουμε θελουμε.με ρεγουλα παντως γτ εχουν τον τροπο τους και φερε φερε ποτα ο λογαριασμος φουσκωνει
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
έτσι ήταν πριν, τα ψιλοέκοψαν τα 2-3 τελευταία χρόνια αυτα.μιλάς με την κοπέλα και δεν μπλεκεται κσθολου ο ιδιοκτήτης(μαλλον θα χαν αλλα θεματα και τα σταματησαν..)οι κοπελες δε δεχονται.πρεπει να σαι τακτικος,να κερνας,να κερδισεις εμπιστοσυνη και μετα να την βγαλεις σαν φαση γκομενας.που υπομονη για τετοια εμεις.να γαμησουμε θελουμε.με ρεγουλα παντως γτ εχουν τον τροπο τους και φερε φερε ποτα ο λογαριασμος φουσκωνει
οι, με το καπαρε που σου λεο εν που τον μαστρο που γινονται ολα αυτα! πολα δυνατο management... οι ανθρωποι ξερουν να δουλεφκουν ! εχουν και χοτελ διπλα και απει τζαμαι με αλο 25 ευρω εξτρα, το 2019 καλοκαιρη ηταν ολες μια και μια..
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
766
Κριτικές
8
Like
901
Πόντοι
366
οι, με το καπαρε που σου λεο εν που τον μαστρο που γινονται ολα αυτα! πολα δυνατο management... οι ανθρωποι ξερουν να δουλεφκουν ! εχουν και χοτελ διπλα και απει τζαμαι με αλο 25 ευρω εξτρα, το 2019 καλοκαιρη ηταν ολες μια και μια..
δωσε κατευθυνσεις, που κοντα ειναι, δεν το βρισκω στο search
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom