Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

EbonyFucker

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2022
Μηνύματα
31
Like
56
Πόντοι
0
Γειά σας.. Καμιά μαύρη καλη? Επίσης ανταλαζο τηλ κιπρεας για αλλη κιπρεα εύκολη

Έχω μια Κυπραια μεγάλη σε ηλικία αν ψήνεσαι που είναι εύκοληΟι

Έχω μια Κυπραια μεγάλη σε ηλικία αν ψήνεσαι που είναι εύκολη
Οι ηλικιωμένες Κυπραίες ειναι απο τις περιπτώσεις που πάντα κυνηγώ...! Θα σε στείλω προσωπικό μήνυμα και αν δεν έχεις πρόβλημα, θα το εκτιμούσα πολύ αν με έδινες στοιχεία...!
 

Lsxtzoli

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2024
Μηνύματα
27
Like
6
Πόντοι
0
Ναι αν έχει κάποια που τηρεί τα κριτήρια οσο για κύπριες οταν ξεκλειδώσει ο λογαριασμός μου
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Χαιρετώ τους συναγωνιστές. Νέο μέλος εδώ. Υπάρχει μια Κύπρια 40άρα που δηλώνει Ελληνίδα έρχεται Λεμεσό για μια μέρα μόνο βλέπει τους πελάτες της και φεύγει. Βάζει αγγελία στο offer με ψευτικη φώτο και αλλάζει συνέχεια τηλέφωνα και όνομα. Εμφανισιακά μελαχρινή 1,60 έχει τα πιασίματα της, στοματικό ελεύθερο και ανοιχτή σε στάσεις με αγαπημένη στα 4. 50 ευρώ το μισάωρο που είναι για μένα φοβερό vfm με τα σημερινά δεδομένα αν και έχει κάποιους μήνες να τη δω, δεν νομίζω να άλλαξε το fee. Το μόνο αρνητικό ρωτά πράγματα (πχ αν είσαι παντρεμένος, που δουλεύεις κλπ) και κρατά το τηλέφωνο και όνομα για επικοινωνία για συναγωνιστές που θέλουν ανωνυμία είναι ενοχλητικό.
Δεν μπορείς να μας δώσεις ένα στοιχείο να καταλάβουμε όταν τη δούμε;
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
Αυτες μηπως δοκιμαστηκαν ρε κοπελια?




 

capitano94

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2023
Μηνύματα
30
Like
22
Πόντοι
0
Δεν μπορείς να μας δώσεις ένα στοιχείο να καταλάβουμε όταν τη δούμε;
Έχει διαμέρισμα πίσω που χαπιτζιακ αν δεν καμνω λάθος 1.60 με τα κιλουθκια της νμζ εν Έλενα το όνομα της την δοκίμασα είναι καλή και δεν με ενόχλησε ποτέ εμένα
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Έχει διαμέρισμα πίσω που χαπιτζιακ αν δεν καμνω λάθος 1.60 με τα κιλουθκια της νμζ εν Έλενα το όνομα της την δοκίμασα είναι καλή και δεν με ενόχλησε ποτέ εμένα
Έχει facebook αυτή
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Φίλε ψάχνω να την βρω στο μεσιτζερ μου, μόλις την βρω θα στείλω

Αυτή; εστειλα 2-3 φορές και απαντά κάθε αγίου πούτσ... Μια φορά μου έστειλε το πρόγραμμα της και μετά πάλι δεν απάντησε

Ή μήπως αυτή

 
Τελευταία τροποποίηση:

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86

Καμιά φορά απορώ, έχουν ακουστεί καλά λόγια για την κοπέλα αλλά όποτε επικοινωνήσω μου λέει δεν έχει χρόνο, τι διάολο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom