Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Ψεύτικη τρύπα όχι κώλο οπόταν θα είναι εντάξει; Δεν κολλάς τίποτα από εκεί;
Φιλε απο παντου μπορεις να κολλησεις κατι και να το δωσεις παρακατω. Δεν ειναι μονο το HIV .
 

XeenGR

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
43
Like
39
Πόντοι
0
Ψεύτικη τρύπα όχι κώλο οπόταν θα είναι εντάξει; Δεν κολλάς τίποτα από εκεί;
Ότι και να σου πούμε εμείς εδώ , στο περίπου και θεωρία είναι μόνο. Το μόνο που έπρεπε να έχεις κάνει , είναι το ιατρικό τέστ και το σετ με τα χάπια που σου δίνουνε . Όλα τα άλλα είναι στο περίπου και αν και αμα .
Πάντα φιλικά .
 

nicmano111

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
40
Like
20
Πόντοι
0
Αυτες περσυ ηταν 100 και πανω, οποτε ηταν καθαρο οχι. Επεστρεψαν και εχουν και προγραμμα 60 στα 30 λεπτα, η καθε μια εννοειται.



Πηρα την πρωτη για εκτονωση και δοκιμη. Προσπαθησα να την κρατησω με παιχνιδι αρκετη ωρα και δεν παραπονεθηκε, δαχτυλα, χουφτωματα, σηκωματα, κλπ, σκεφτειτε οτι δεν την εβαλα καν στο κρεβατι. Ηταν δεκτικη και υπομονετικη, που ειναι θετικο. Στην πιπα πηγε να ξεκινησει χωρις, αλλα την εκοψα και εβαλε προφυλακτικο. Κατα τα αλλα, ηταν γενικα αρκετα καλη και προσπαθουσε.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδιά κάτι που ήθελα να ρωτήσω γιατί το έκανα σήμερα και φοβάμαι επειδή ειμουν πολυ καβλομενος . Εβγαλα την καποτα σε post op υπαρχει περίπτωση να κόλλησα τίποτα; Αν ξερει κανεις ευχαριστω
Τρέξε στο kyfa παρε στο 1464 τηλέφωνο είναι ανώνυμα αν δεν έχουν περάσει 72 ώρες και ζήτα τα φάρμακα για να προλάβεις τον hiv, αν έχεις κολλήσει κάτι μην το ψάχνεις για συμπτώματα και τέτοια γιατί από το άγχος σου θα έχεις τα συμπτώματα και στο τέλος ίσως να μην είναι και τίποτα, περίμενε να περάσουν 3 μέρες και κλείσε ραντεβού στο κυφα Λεμεσό ανώνυμα να κάνεις το τεστ
 

marios6224

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2024
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Δοκίμασε κανείς καμιά από τις δύο ή και τις δύο μαζί;

 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδιά κάτι που ήθελα να ρωτήσω γιατί το έκανα σήμερα και φοβάμαι επειδή ειμουν πολυ καβλομενος . Εβγαλα την καποτα σε post op υπαρχει περίπτωση να κόλλησα τίποτα; Αν ξερει κανεις ευχαριστω
Οι πιθανότητες να κολλήσεις από κολο είναι περισσότερες από ότι σε μουνι
 

Pprokopiou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
24
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια ξαχνω δωματιο/ξενοδοχειο για ενοικιασει πρωινες ωρες. Π.χ. 1000-1800. Για ημερα μονο. Ξερει κανεις καποιο? Αλλα να ειναι κανενα καλο οχι κολοχανιο. Δοκιμασα booking αλλα το check in ειναι 1200 και μετα.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Αυτες περσυ ηταν 100 και πανω, οποτε ηταν καθαρο οχι. Επεστρεψαν και εχουν και προγραμμα 60 στα 30 λεπτα, η καθε μια εννοειται.



Πηρα την πρωτη για εκτονωση και δοκιμη. Προσπαθησα να την κρατησω με παιχνιδι αρκετη ωρα και δεν παραπονεθηκε, δαχτυλα, χουφτωματα, σηκωματα, κλπ, σκεφτειτε οτι δεν την εβαλα καν στο κρεβατι. Ηταν δεκτικη και υπομονετικη, που ειναι θετικο. Στην πιπα πηγε να ξεκινησει χωρις, αλλα την εκοψα και εβαλε προφυλακτικο. Κατα τα αλλα, ηταν γενικα αρκετα καλη και προσπαθουσε.
είναι η ίδια στις φωτογραφίες; πολλά τα 60 πάντως για ασιάτικο
 

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
είναι η ίδια στις φωτογραφίες; πολλά τα 60 πάντως για ασιάτικο
Είναι οι ιδιες και οι 2. Η πρώτη είναι καλύτερη από την δεύτερη. Η δεύτερη βαριέται λίγο. Ειναι φίλες με την Νινα.
Έχουν ωραίο μουνί, σφικτό.
Μπαζαρευονται λίγο στην τιμή, κάνουν εκπτώσεις για ρεγουλαρς. Δεν έχουν πολύ συζήτηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Anty37

Pprokopiou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2023
Μηνύματα
24
Like
6
Πόντοι
0
Ξενοδοχειο για λιγες ωρες? Εκτος απο Μιστραλ?
 

Amsterdam11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
48
Like
24
Πόντοι
0

Ξέρουμε κάτι για το κορίτσι;
 

marios6224

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2024
Μηνύματα
21
Like
6
Πόντοι
0
Κοπέλια ξανα έτυχε σας να πέφτει καμιά ξένη δίπλα σας στην θάλασσα (οχι κρεβατακια) καπου απομερα τζε με λιν κουβεντα ποτζι ποδα να την γαμησετε; Ετυχε μου σημερα τζε εχασα τα φωτα μου εν έχει πιο ωραιο πραμα
 

whatever11

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2024
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Κοπέλια ξανα έτυχε σας να πέφτει καμιά ξένη δίπλα σας στην θάλασσα (οχι κρεβατακια) καπου απομερα τζε με λιν κουβεντα ποτζι ποδα να την γαμησετε; Ετυχε μου σημερα τζε εχασα τα φωτα μου εν έχει πιο ωραιο πραμα
Ρε φιλε αμαν κατσει εκατσε
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Κοπέλια ξανα έτυχε σας να πέφτει καμιά ξένη δίπλα σας στην θάλασσα (οχι κρεβατακια) καπου απομερα τζε με λιν κουβεντα ποτζι ποδα να την γαμησετε; Ετυχε μου σημερα τζε εχασα τα φωτα μου εν έχει πιο ωραιο πραμα
Ναι φίλε, στην Αγία Ναπα τύχαινε συχνά
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
506
Like
709
Πόντοι
86
Εκει ναι νταξει ειναι της πουτ@νας μιλαμε για ladys mile
Τι καταγωγης ηταν? Ηλικια?βυζι,κωλο κτλ,πιπα χωρις?αφου το ειπες για να μας γκαβλωσεις τουλαχιστον βαλε λεπτομερειες στο κεικ να δεσει
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Tech86

giorgosnic

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
465
Like
638
Πόντοι
81
Κοπέλια ξανα έτυχε σας να πέφτει καμιά ξένη δίπλα σας στην θάλασσα (οχι κρεβατακια) καπου απομερα τζε με λιν κουβεντα ποτζι ποδα να την γαμησετε; Ετυχε μου σημερα τζε εχασα τα φωτα μου εν έχει πιο ωραιο πραμα
Πες μας λεπτομέρειες, πώς έγινε η φάση, πώς την προσέγγισες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom