Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Παπαριες...εκλεισα ραντεβου,συμφωνησαμε ωρα 50 ευρω μισαωρο ακαποτο.1 ωρα πριν το ραντεβου οπως κανω παντα το επιβεβαιωνω,μου λεει οκ dear.παω εκει ειμαι ακριβως στην ωρα μου στο λεπτο.μυλος apartments, της στελνω μηνυμα να με πει το δωματιο μου λεει 5 λεπτα.wait.οκ περιμενω εχω και τις γκαβλες μου .περνανε 6 λεπτα στελνω δεν απαντα τσατιζομαι περνανε αλλα 2-3 λεπτα μου λεει ξανα 5mins wait...της λεω bye bye.νευριασα εφυγα.μετα απο συνολο 15λεπτα απο την ωρα του ραντεβου μου στελνει ελα τωρα.της λεω δεν ειναι σωστο συμφωνησαμε μια ωρα.μου απαντα ο προηγουμενος ηταν αργος συγνωμη.ξενερωσα ημουν και σκαστος,μειναμε με τη λιτσα στο χερι.ακυρο χοντρο
Κλασσικά στο Μύλος μου το έχει κάνει 2-3 φορές να με αφήσει έξω και να με πάρει όταν φύγω. Είναι ο ίδιος μαλάκας που με απειλούσε πριν μέρες και βγήκε ο άλλος να πει για την Έμμα ότι εν εντάξει.

Που μένα μακριά που το Μύλος, και μην μου πείτε "οποία θέλει κλίνει στο Μύλος" όλες του ίδιου ατζέντη είναι, τις έχει σε διάφορους ορόφους.

Άσε που στο μύνημα λέει σε όλα ναι ακαποτα φιλιά, μαλακίες, και όταν πας εκεί ειναι Λόττο αν δέχεται η κοπέλα
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Κλασσικά στο Μύλος μου το έχει κάνει 2-3 φορές να με αφήσει έξω και να με πάρει όταν φύγω. Είναι ο ίδιος μαλάκας που με απειλούσε πριν μέρες και βγήκε ο άλλος να πει για την Έμμα ότι εν εντάξει.

Που μένα μακριά που το Μύλος, και μην μου πείτε "οποία θέλει κλίνει στο Μύλος" όλες του ίδιου ατζέντη είναι, τις έχει σε διάφορους ορόφους.

Άσε που στο μύνημα λέει σε όλα ναι ακαποτα φιλιά, μαλακίες, και όταν πας εκεί ειναι Λόττο αν δέχεται η κοπέλα
Αν υπαρχει καμια περιπτωση να βρεις κατι καλο και φτηνο σε ανεξαρτητη, οταν ειναι ατζεντηδες μες τη μεση ξεχαστο. Για να τις εχει πιο φτηνα στην ιδια πολη απο τους υπολοιπους καποιος λογος υπαρχει. Μαλλον προτιμα να παιρνει 60αρικα και να μην ασχολειται με το σερβις παρα να καθεται να συζητα με την καθε τανα γιατι δεν κανει ακαποτο και γιατι ηταν χαλια το σερβις της.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Αν υπαρχει καμια περιπτωση να βρεις κατι καλο και φτηνο σε ανεξαρτητη, οταν ειναι ατζεντηδες μες τη μεση ξεχαστο. Για να τις εχει πιο φτηνα στην ιδια πολη απο τους υπολοιπους καποιος λογος υπαρχει. Μαλλον προτιμα να παιρνει 60αρικα και να μην ασχολειται με το σερβις παρα να καθεται να συζητα με την καθε τανα γιατι δεν κανει ακαποτο και γιατι ηταν χαλια το σερβις της.
Μα οι περισσότερες με ατζεντηδες είναι και δεν έχω δει διαφορά.
Ίσως είμαι τυχερός, αλλά ότι μου υπόσχονται στα μηνύματα, πάντα αυτό παίρνω από τις Ρωσίδες.

Αγγελίες που σκάνε άσχετες μαύρες είναι άλλη κατηγορία από μόνη της.
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Μα οι περισσότερες με ατζεντηδες είναι και δεν έχω δει διαφορά.
Ίσως είμαι τυχερός, αλλά ότι μου υπόσχονται στα μηνύματα, πάντα αυτό παίρνω από τις Ρωσίδες.

Αγγελίες που σκάνε άσχετες μαύρες είναι άλλη κατηγορία από μόνη της.
Ισως να ειναι ο συγκεκριμενος, Οντως με τις παραπανω ρωσιδες ουτε γω ειχα προβλημα. Απο το καιρο που εκοψα τις Ρουμανες τουλαχιστον δεν εχω φαει σοβαρη φολα
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
Αυτες οι 2


Απαντησαν με ακριβως στο γραμμα το ιδιο μηνυμα για τα services.στη mariala apts.εχει δοκιμασει κανεις?τι φαση παιζει?ο αντζεντης απαντα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Αυτες οι 2


Απαντησαν με ακριβως στο γραμμα το ιδιο μηνυμα για τα services.στη mariala apts.εχει δοκιμασει κανεις?τι φαση παιζει?ο αντζεντης απαντα?
Ρουμανική μαφία.
Πολλές έχουν agent στο WhatsApp, συνηθισμένη κατάσταση.
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα έχουν προστεθεί ακόμα 3 κοπέλες από Λεμεσό τις τελευταίες μέρες σας βάζω και σε Link την τελευταία Στέλλα.!! Ο φωτογράφος τις καρδιάς σας!

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλησπέρα στην παρέα έχουν προστεθεί ακόμα 3 κοπέλες από Λεμεσό τις τελευταίες μέρες σας βάζω και σε Link την τελευταία Στέλλα.!! Ο φωτογράφος τις καρδιάς σας!

Τηλ και τα σχετικά υπάρχουν στην σελίδα μην με στέλνετε προσωπικά για τους αριθμούς τον κοριτσιών.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα στην παρέα έχουν προστεθεί ακόμα 3 κοπέλες από Λεμεσό τις τελευταίες μέρες σας βάζω και σε Link την τελευταία Στέλλα.!! Ο φωτογράφος τις καρδιάς σας!

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τηλ και τα σχετικά υπάρχουν στην σελίδα μην με στέλνετε προσωπικά για τους αριθμούς τον κοριτσιών.
Εθνικότητες μπορείς να μας πεις για τα νέα κορίτσια τουλάχιστον;
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
48
Like
86
Πόντοι
0
Αυτες οι 2


Απαντησαν με ακριβως στο γραμμα το ιδιο μηνυμα για τα services.στη mariala apts.εχει δοκιμασει κανεις?τι φαση παιζει?ο αντζεντης απαντα?
Την Ανισια την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν στην Πάφο. Είναι 3 ρουμάνες. Κλασσικά πράγματα. Απλά γαμήσι και τίποτα άλλο. Πίπα μέτρια.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Την Ανισια την πήρα την προηγούμενη εβδομάδα που ήταν στην Πάφο. Είναι 3 ρουμάνες. Κλασσικά πράγματα. Απλά γαμήσι και τίποτα άλλο. Πίπα μέτρια.
Μάλιστα.
Αυτό που περίμενα, οπότε άκυρο από μένα.
 

Quaestor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, τα φώτα σας. Εκεί στο Μόλο (στο τρίτο parking αν δεν κάνω λάθος) μαζεύονται ακόμα, και που ακριβώς; Για κάτι light ενδιαφέρομαι, μαλακία/πίπα ακόμα και στο αυτοκίνητο, μετά από κουρστική μέρα στην δουλειά. Για τί ποικιλία μιλάμε;
 

Cyprusguy

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2022
Μηνύματα
72
Like
76
Πόντοι
0
Δεν τις βρίσκω στο bazaraki.
Σίγουρα είναι στη Λεμεσό;
Ναι φίλε μου ! Πολλές κοπέλες δεν έχουν απαρατήρητα βαζαράκι . Δουλεύουν είτε με άλλα Σιτέ η με agency η έχουν την δικη τους πελατεία.
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
521
Like
725
Πόντοι
86
Χαχαχα η Aleksandra είναι σαν ντολμαδάκι και ζητάει και 120€ το μισαωρο..
Ρε πού πάμε.
Juna:
❤️

✅- Erotic massage
✅- 69❤️
✅- different position

➡️ oral without + 50 euro
➡️ french kissing + 50 euro
➡️ cim + 100 euro
➡️golden shower on you + 50 euro

✅- 30 min - 120 euro sex 1 time❤️

✅- 1 h - 200 euro sex 2 times ❤️

Out call 200 plus taxi❤️

220 δηλαδη το μισαωρο ακαποτο με φιλια....
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Tech86

Tech86

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
76
Like
80
Πόντοι
0
Juna:
❤️

✅- Erotic massage
✅- 69❤️
✅- different position

➡️ oral without + 50 euro
➡️ french kissing + 50 euro
➡️ cim + 100 euro
➡️golden shower on you + 50 euro

✅- 30 min - 120 euro sex 1 time❤️

✅- 1 h - 200 euro sex 2 times ❤️

Out call 200 plus taxi❤️

220 δηλαδη το μισαωρο ακαποτο με φιλια....
french kissing + 50 euro !!!!!!!
le-phoque.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom