Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Γατουλης5

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Παίδες, ξέρουμε κάποια που να δίνει κώλο? Αν μπορείται να βοηθήσετε και να μου γλυτώσεται λίγο χρόνο απο να στέλνω μηνύματα και να μην περνω απαντήσεις πυ θέλω θα ήμουν ευγνώμων :)
Φίλε η Amy δίνει κώλο με 50€ extra αλλα είναι κρύα, ουτε φιλία, καθόλου gfe φάση, απλά σε τελιώνει όσο πιο γρήγορα μπωρεί. (Είναι 26αρα)
 

Γατουλης5

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Φίλε η Amy δίνει κώλο με 50€ extra αλλα είναι κρύα, ουτε φιλία, καθόλου gfe φάση, απλά σε τελιώνει όσο πιο γρήγορα μπωρεί. (Είναι 26αρα)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Φίλε η Amy δίνει κώλο με 50€ extra αλλα είναι κρύα, ουτε φιλία, καθόλου gfe φάση, απλά σε τελιώνει όσο πιο γρήγορα μπωρεί. (Είναι 26αρα)
Οπότε έσκασες κανένα 100-120ρι για 20-30 λεπτά με κωλο μέσα;
 

Γατουλης5

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Οπότε έσκασες κανένα 100-120ρι για 20-30 λεπτά με κωλο μέσα;
Οχι φίλε, πήγα για 70€ 30 λεπτά,μπούκι χωρίς πλαστικό και κανονικό πρόγραμα, απλα στο μενού της γράφει 50€ εχτρα για κώλο οπότε λογικά κάπου στα 100-120 θα τα θέλει για κώλο
 

Amsterdam11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0

Κοπέλια μου εδοκίμασε κανένας την κοπέλα, για να μας πει την εμπειρία του ?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846

Κοπέλια μου εδοκίμασε κανένας την κοπέλα, για να μας πει την εμπειρία του ?
Έχω γράψει παλιότερα για αυτήν και παρόμοια σχόλια έκαναν και άλλοι.
Κοντοπουτανο παλτό, αρπαχτή.

Κανείς που δοκίμασε αυτή τη μιλφαρα;
Κάνει καλό πρόγραμμα;
 

Amsterdam11

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
49
Like
24
Πόντοι
0
Έχω γράψει παλιότερα για αυτήν και παρόμοια σχόλια έκαναν και άλλοι.
Κοντοπουτανο παλτό, αρπαχτή.

Κανείς που δοκίμασε αυτή τη μιλφαρα;
Κάνει καλό πρόγραμμα;
Φίλε έστειλα μήνυμα της Marias στο whatsapp, αλλά δεν απάντησε, πέρνω την τηλ το ίδιο. Ή για κάποιο λόγο με αγνόει ή είναι μούφα
 

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
520
Like
721
Πόντοι
86
Χθες συγκεκριμένη ώρα 12:00 το μεσημερι και αφου εστειλα μυνημα σε περιπου 15 κοπέλες μόνο αυτη απαντησε.Αν και πήγαινα για πιο ψηλα στανταρτ,με σκοπο να δωσω και παραπανω λεφτά,πηγα σε αυτη που ηταν η μονη που απαντησε.


50€ : ντους, δεν κοιταει την ωρα,γλωσσοφιλα, φιλια παντου, δυνατη συμμετοχη,δεχετε δακτυλα και γλυψιμο(οχι κωλο)
Ακάπωτο,πολλές στασεις.
Συμπαθητικό πρόσωπο,λιγα κιλα παραπανω οπως τις φωτο.
Στο Ανεμος.
Τελικά τα καλυτερα γαμισια σε αυτες τις τιμες τα κανουν αυτες οι γκομενες.

Οι "μουνναρες" το παιζουν ντιβες,με καποιες εξαιρεσεις ΠΑΝΤΑ,( τις οποιες βρισκεις κατα καιρους και αν τις πετυχεις) και απλα πληρωνουμε 100-150-200 για να γαμησουμε μια ομορφη γυμνασμενη με ταττοο γκομενα που στην τελικη πολλες φορες δεν εχει καν συμμετοχη.

Κατα τις 14:00 αρχησαν να μου απαντουν και οι υπολοιπες..χαχα
Σημερα μαλλον θα δοκιμασω σαφαρι και θα σας ενημερωσω.
xenitemenos μιας και ρωτησες. πηγα χτες απογευμα. επιβεβαιωνω το φιλο πιο πανω. 50αρικο 20λεπτο αλλα δεν κοιταει ρολοι καθεσαι ανετα κανα 10λεπτο εξτρα. στο ανεμος . ειναι κατηγορια μιλφοκουγκαρ καμια 40-45 την κοβω αν και δεν ειμαι πολυ καλος σε αυτα. εχει λιγα κιλα,οχι χοντρη ομως . βυζαρες μεγαλες αρχοντικες φουλ νατσουραλ. ξεκινας ντουζακι στα γρηγορα, και σε περιμενει στο κρεβατι (δωματιο απλο οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα οκ καθαρο τιμιο) πιπα χωρις πλαστικο, αφιερωσε πολυ ωρα στο γλυψιμο των @@ πραγμα ασυνιθιστο, το κουμανταρει καλα το γλυψοσπορ. καναμε διαφορες στασεις, της ζητησα και μια δικια μου αγαπημενη . φουλ συνεργασιμη οτι της πεις λεει ναι. με ξεσκισε στα φιλια, με την μια δινει γλωσσοφιλα ενω εγω απο τις αλλες ημουν πιο συγκρατημενος. σε φιλαει λαιμο σωμα παντου. βογκαει ωραια και δειχνει να της αρεσει (τωρα θεατρο ξεθεατρο οτι και να ναι το κανει σωστα). πολυ χαμογελαστη και πολυ ευδιαθετη. δεν μιλαει πολλα αγγλικα και γι αυτο πεταει πολλα ρωσικα πραγμα που μου αρεσει να τις ακουω γενικα να μιλανε τη γλωσσα τους. τατουαζ εχει μονο ενα στον αστραγαλο πανω μια χρωματιστη πεταλουδα (αν γουσταρεις τετοια οπως εγω). στο τελος πιασαμε και λιγο κουβεντα. γενικα το 20λεπτο εγω το θεωρω λιγο πιεστικο, θα προτιμουσα 30λεπτο να νιωθω πιο ανετα. αντεχει σφυροκοπημα στο σκυλισιο και δεν παραπονιεται για κατι.δαχτυλα δεν δοκιμασα. οι φωτο νομιζω ειναι ισως λιγο παλιες. περασα παρα πολυ ωραια μου αρεσε. αριστο 50αρακι. γενικα γουσταρω πολυ τα φιλια οποτε ανεβηκε κατηγορια για μενα μονο απο αυτο.στο τελος ακομη ενα ντουζακι και αντιο με γλωσσοφιλο. προσωπο οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω, συμπαθητικο οκ καλο

με την ευκαιρεια κοπελια η προσωπικη μου συμβουλη ειναι μια στο τοσο καθε καποιους μηνες καντε κανα τεστ. εκανα σε γνωστο χημειο 25ευρω τις βασικες ασθενειες ,δινεις ψευτικα στοιχεια, τηλεφωνο ενα soeasy αγορασε των 2ευρω και αποτελεσματα την ιδια μερα. βγαινεις αρνητικος νιωθεις καλα, κλεινεις το επομενο εσκορτακι σαν κυριος
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
xenitemenos μιας και ρωτησες. πηγα χτες απογευμα. επιβεβαιωνω το φιλο πιο πανω. 50αρικο 20λεπτο αλλα δεν κοιταει ρολοι καθεσαι ανετα κανα 10λεπτο εξτρα. στο ανεμος . ειναι κατηγορια μιλφοκουγκαρ καμια 40-45 την κοβω αν και δεν ειμαι πολυ καλος σε αυτα. εχει λιγα κιλα,οχι χοντρη ομως . βυζαρες μεγαλες αρχοντικες φουλ νατσουραλ. ξεκινας ντουζακι στα γρηγορα, και σε περιμενει στο κρεβατι (δωματιο απλο οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα οκ καθαρο τιμιο) πιπα χωρις πλαστικο, αφιερωσε πολυ ωρα στο γλυψιμο των @@ πραγμα ασυνιθιστο, το κουμανταρει καλα το γλυψοσπορ. καναμε διαφορες στασεις, της ζητησα και μια δικια μου αγαπημενη . φουλ συνεργασιμη οτι της πεις λεει ναι. με ξεσκισε στα φιλια, με την μια δινει γλωσσοφιλα ενω εγω απο τις αλλες ημουν πιο συγκρατημενος. σε φιλαει λαιμο σωμα παντου. βογκαει ωραια και δειχνει να της αρεσει (τωρα θεατρο ξεθεατρο οτι και να ναι το κανει σωστα). πολυ χαμογελαστη και πολυ ευδιαθετη. δεν μιλαει πολλα αγγλικα και γι αυτο πεταει πολλα ρωσικα πραγμα που μου αρεσει να τις ακουω γενικα να μιλανε τη γλωσσα τους. τατουαζ εχει μονο ενα στον αστραγαλο πανω μια χρωματιστη πεταλουδα (αν γουσταρεις τετοια οπως εγω). στο τελος πιασαμε και λιγο κουβεντα. γενικα το 20λεπτο εγω το θεωρω λιγο πιεστικο, θα προτιμουσα 30λεπτο να νιωθω πιο ανετα. αντεχει σφυροκοπημα στο σκυλισιο και δεν παραπονιεται για κατι.δαχτυλα δεν δοκιμασα. οι φωτο νομιζω ειναι ισως λιγο παλιες. περασα παρα πολυ ωραια μου αρεσε. αριστο 50αρακι. γενικα γουσταρω πολυ τα φιλια οποτε ανεβηκε κατηγορια για μενα μονο απο αυτο.στο τελος ακομη ενα ντουζακι και αντιο με γλωσσοφιλο. προσωπο οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω, συμπαθητικο οκ καλο

με την ευκαιρεια κοπελια η προσωπικη μου συμβουλη ειναι μια στο τοσο καθε καποιους μηνες καντε κανα τεστ. εκανα σε γνωστο χημειο 25ευρω τις βασικες ασθενειες ,δινεις ψευτικα στοιχεια, τηλεφωνο ενα soeasy αγορασε των 2ευρω και αποτελεσματα την ιδια μερα. βγαινεις αρνητικος νιωθεις καλα, κλεινεις το επομενο εσκορτακι σαν κυριος
Συμφωνώ με όσα γράφονται.
Έχω σκίσει και άλλα αρχοντομιλφ εκεί στον Άνεμο όταν δεν έχω έτοιμα τίποτα πιπινια.
Στα 50-60€ γαμας καλά, σε γλύφουν καλά και άμα γουστάρει θα τα πάρει και στόμα ή θα παίξουν και άλλα έξτρα.

Όσο για τα αποτελέσματα, αν έχεις κάτι θα βγει μήνες μετά ως σύμπτωμα. Οπότε η ζημιά θα έχει ξεκινήσει.
Ένα τεστ μια στο τόσο δεν λέει πολλά, αλλά κακό δεν κάνει.
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Έχω γράψει παλιότερα για αυτήν και παρόμοια σχόλια έκαναν και άλλοι.
Κοντοπουτανο παλτό, αρπαχτή.

Κανείς που δοκίμασε αυτή τη μιλφαρα;
Κάνει καλό πρόγραμμα;
Την έχω ξαναφέρει όταν πήγα 2-3 φορές παλιότερα είχε 2 αγγελίες, στην μια ήταν η ίδια με φτιαγμένες φωτογραφίες, στην άλλη είναι αυτή που έβαλες και καμιά σχέση. Τέλος πάντων, η κοπέλα πρέπει να ήταν πιο μεγάλη από την vika και πιο μεγαλόσωμη επίσης. τις πρώτες φορές πολύ ευχαριστημένος γλωσσοφιλα ακαποτο μπουκι ζαρες, δεν θυμάμαι για δάκτυλα και δεν ζήτησα κώλο. Την τελευταία φορά που πήγα ήταν ανάμεσα στις καραντινες και ήταν λίγο φρικαρισμενη δεν ήθελε πολλά πολλά έβαζε κατι spray δεν το απόλαυσα.

Τώρα δεν ξέρω πως είναι και δεν βλέπω και αγγελία που να τις μοιάζει οπότε δεν το αποκλείω να είναι και εντελώς άλλη και ξαναεβαλαν την αγγελία
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Την έχω ξαναφέρει όταν πήγα 2-3 φορές παλιότερα είχε 2 αγγελίες, στην μια ήταν η ίδια με φτιαγμένες φωτογραφίες, στην άλλη είναι αυτή που έβαλες και καμιά σχέση. Τέλος πάντων, η κοπέλα πρέπει να ήταν πιο μεγάλη από την vika και πιο μεγαλόσωμη επίσης. τις πρώτες φορές πολύ ευχαριστημένος γλωσσοφιλα ακαποτο μπουκι ζαρες, δεν θυμάμαι για δάκτυλα και δεν ζήτησα κώλο. Την τελευταία φορά που πήγα ήταν ανάμεσα στις καραντινες και ήταν λίγο φρικαρισμενη δεν ήθελε πολλά πολλά έβαζε κατι spray δεν το απόλαυσα.

Τώρα δεν ξέρω πως είναι και δεν βλέπω και αγγελία που να τις μοιάζει οπότε δεν το αποκλείω να είναι και εντελώς άλλη και ξαναεβαλαν την αγγελία
Δηλαδή οι φωτός που είναι στην πιο πάνω αγγελία είναι ψεύτικες;
Και πώς άλλα μέλη πιο πάνω επιβεβαίωσαν ότι πήγαν σε αυτήν και όλα καλά;
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Liza σε τουτην επια 2 φορεσ τον χειμωνα, αρκετα καλη , εξανα ηρτε πισω σημερα φενεται κυπρο
εκατεβασεν την αγγελια της, ενιξερω αν μασετε να εβρη διαμερισμα πρωτα γιατι ετσι εκαμνε την αλο φορα
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Δηλαδή οι φωτός που είναι στην πιο πάνω αγγελία είναι ψεύτικες;
Και πώς άλλα μέλη πιο πάνω επιβεβαίωσαν ότι πήγαν σε αυτήν και όλα καλά;
Δεν ξέρω τι βρήκαν οι άλλοι εγώ πήγα για αυτή και βγήκε ξανθιά τι να πω, μπορεί και να ήταν busy και να με έστειλαν σε άλλη
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846

cycycycy

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
136
Πόντοι
0

Αυτές οι δυο έχουν τις ιδιες photos. Μάλλον fake?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Liverbird

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Γειά σας. Είμαι καινούργιος εδώ αφού μόλις πρόσφατα έμαθα για το συγκεκριμένο σαιτ. Ελπίζω να αλληλοβοηθομαστε. Τα λεμε
 

Johnysturgis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
48
Like
84
Πόντοι
0

Αυτές οι δυο έχουν τις ιδιες photos. Μάλλον fake?
είχα στείλει μήνυμα. Την παζάρεψα πολύ εύκολα και της είπα ότι εαν δεν είναι η ίδια κοπέλα με τις φώτο φεύγω. Επομένως περιμένω να μου ζητήσει νεοσερφ σαν είμαι έξω απο το κτήριο και να μείνω με τη καύλα στο χέρι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tech86

Liverbird

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
Αν μπορείτε να με βοηθήσετε για το side θα ήμουν ευγνώμων
 

Johnysturgis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2021
Μηνύματα
48
Like
84
Πόντοι
0
είχα στείλει μήνυμα. Την παζάρεψα πολύ εύκολα και της είπα ότι εαν δεν είναι η ίδια κοπέλα με τις φώτο φεύγω. Επομένως περιμένω να μου ζητήσει νεοσερφ σαν είμαι έξω απο το κτήριο και να μείνω με τη καύλα στο χέρι.
Χέστω. Ουτε καν τι ώρα είναι στη Κύπρο δεν ξέρει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom