Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
520
Like
721
Πόντοι
86
Αυτή εδώ.

Η οποία μάλιστα έχει αδυνατίσει και άλλο και έχει γίνει ένα μάτσο χάλια πια.
Σαν άρρωστη είναι πια.
Ρε για δες κακο πραγμα.θα γνωριζουμε καμια γκομενα και θα πρεπει να την ψαχνουμε στο ιντερνετ μην βιζιταρει τα απογευματα...οκ ας αφησουμε ενα τσανσ να την εχει γκομενα εξτρα.ακουγονται καιντετοια,βιζιτα να εχει και γκομενο μονιμο που την πηδαει/κραταει παρεα τα βραδυα.προσωπικα δεν θα με χαλαγε κιολας.σκεψου το σαν free of charge βιζιτου :):)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πιντομα εξαναπια ειχα πολεσ καυλεσ. Σε μια παλιa πολικατικια με ενα σκιλακι.καλιν πιπα ke dinato karfoma
Αδερφε δωσε λιγο info τιμη/ωρα ακαποτο κανει φιλια δινει?αξιζει?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Ρε για δες κακο πραγμα.θα γνωριζουμε καμια γκομενα και θα πρεπει να την ψαχνουμε στο ιντερνετ μην βιζιταρει τα απογευματα...οκ ας αφησουμε ενα τσανσ να την εχει γκομενα εξτρα.ακουγονται καιντετοια,βιζιτα να εχει και γκομενο μονιμο που την πηδαει/κραταει παρεα τα βραδυα.προσωπικα δεν θα με χαλαγε κιολας.σκεψου το σαν free of charge βιζιτου :):)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αδερφε δωσε λιγο info τιμη/ωρα ακαποτο κανει φιλια δινει?αξιζει?
Όχι φιλιά, ούτε δάχτυλα, οούτε γλυφομούνι θέλει.
Μόνο γαμήσι και τέλος.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Tech86

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Πάντως μια βόλτα να πας τα απογεύματα στον Μόλο, οι μισές Ρωσίδες που βλέπω είναι τόσο καυλιαρες που άνετα τις κάνω για βιζιτουδες.
Καθόλου τυχαίο που εκεί πέτυχα και την ππαραπάνω σκελετωμενη.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Χθες συγκεκριμένη ώρα 12:00 το μεσημερι και αφου εστειλα μυνημα σε περιπου 15 κοπέλες μόνο αυτη απαντησε.Αν και πήγαινα για πιο ψηλα στανταρτ,με σκοπο να δωσω και παραπανω λεφτά,πηγα σε αυτη που ηταν η μονη που απαντησε.


50€ : ντους, δεν κοιταει την ωρα,γλωσσοφιλα, φιλια παντου, δυνατη συμμετοχη,δεχετε δακτυλα και γλυψιμο(οχι κωλο)
Ακάπωτο,πολλές στασεις.
Συμπαθητικό πρόσωπο,λιγα κιλα παραπανω οπως τις φωτο.
Στο Ανεμος.
Τελικά τα καλυτερα γαμισια σε αυτες τις τιμες τα κανουν αυτες οι γκομενες.

Οι "μουνναρες" το παιζουν ντιβες,με καποιες εξαιρεσεις ΠΑΝΤΑ,( τις οποιες βρισκεις κατα καιρους και αν τις πετυχεις) και απλα πληρωνουμε 100-150-200 για να γαμησουμε μια ομορφη γυμνασμενη με ταττοο γκομενα που στην τελικη πολλες φορες δεν εχει καν συμμετοχη.

Κατα τις 14:00 αρχησαν να μου απαντουν και οι υπολοιπες..χαχα
Σημερα μαλλον θα δοκιμασω σαφαρι και θα σας ενημερωσω.
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Πιντομα εξαναπια ειχα πολεσ καυλεσ. Σε μια παλιa πολικατικια με ενα σκιλακι.καλιν πιπα ke dinato karfoma
50 euro misin wra .profilaktiko me pipa.den me xalase.thetiki xamogelasti.pola pio psili aptis photo.palia polikatikia mikro diamerisma me ena mikro skilaki.
Perasa wrea den me xalase file mou
 

Johnblackmamouth

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2022
Μηνύματα
103
Like
92
Πόντοι
1
Μάλλον θα πάω και εγώ σε μια από τις δύο ή και τις δύο. Είχα μιλήσει μαζί της απο WhatsApp μου έστειλε φώτο και δεν μ άρεσε πολύ, αλλά μετά από τις καλές κριτικές ψηθηκα
Prepi na sou pw oti iphoto ine palies.i kopela pire ena 8 kg ala ine kali ke stin pipa ke ston agwna
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Χθες συγκεκριμένη ώρα 12:00 το μεσημερι και αφου εστειλα μυνημα σε περιπου 15 κοπέλες μόνο αυτη απαντησε.Αν και πήγαινα για πιο ψηλα στανταρτ,με σκοπο να δωσω και παραπανω λεφτά,πηγα σε αυτη που ηταν η μονη που απαντησε.


50€ : ντους, δεν κοιταει την ωρα,γλωσσοφιλα, φιλια παντου, δυνατη συμμετοχη,δεχετε δακτυλα και γλυψιμο(οχι κωλο)
Ακάπωτο,πολλές στασεις.
Συμπαθητικό πρόσωπο,λιγα κιλα παραπανω οπως τις φωτο.
Στο Ανεμος.
Τελικά τα καλυτερα γαμισια σε αυτες τις τιμες τα κανουν αυτες οι γκομενες.

Οι "μουνναρες" το παιζουν ντιβες,με καποιες εξαιρεσεις ΠΑΝΤΑ,( τις οποιες βρισκεις κατα καιρους και αν τις πετυχεις) και απλα πληρωνουμε 100-150-200 για να γαμησουμε μια ομορφη γυμνασμενη με ταττοο γκομενα που στην τελικη πολλες φορες δεν εχει καν συμμετοχη.

Κατα τις 14:00 αρχησαν να μου απαντουν και οι υπολοιπες..χαχα
Σημερα μαλλον θα δοκιμασω σαφαρι και θα σας ενημερωσω.
Φιλε αμα σαρανταρισει και βαλε η τυπισσα σιγα να μην εχει και επιλογη αν θα κανει καλο service. Ολη η τεχνη ειναι να πετυχεις μουναρες 25-30 μαξ που γαμιουνται καλα.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Χθες συγκεκριμένη ώρα 12:00 το μεσημερι και αφου εστειλα μυνημα σε περιπου 15 κοπέλες μόνο αυτη απαντησε.Αν και πήγαινα για πιο ψηλα στανταρτ,με σκοπο να δωσω και παραπανω λεφτά,πηγα σε αυτη που ηταν η μονη που απαντησε.


50€ : ντους, δεν κοιταει την ωρα,γλωσσοφιλα, φιλια παντου, δυνατη συμμετοχη,δεχετε δακτυλα και γλυψιμο(οχι κωλο)
Ακάπωτο,πολλές στασεις.
Συμπαθητικό πρόσωπο,λιγα κιλα παραπανω οπως τις φωτο.
Στο Ανεμος.
Τελικά τα καλυτερα γαμισια σε αυτες τις τιμες τα κανουν αυτες οι γκομενες.

Οι "μουνναρες" το παιζουν ντιβες,με καποιες εξαιρεσεις ΠΑΝΤΑ,( τις οποιες βρισκεις κατα καιρους και αν τις πετυχεις) και απλα πληρωνουμε 100-150-200 για να γαμησουμε μια ομορφη γυμνασμενη με ταττοο γκομενα που στην τελικη πολλες φορες δεν εχει καν συμμετοχη.

Κατα τις 14:00 αρχησαν να μου απαντουν και οι υπολοιπες..χαχα
Σημερα μαλλον θα δοκιμασω σαφαρι και θα σας ενημερωσω.
Γελάω με την ηλικία που έχει στο Bazaraki.
26-29, όταν μάλλον είναι στα 40;;

Πάντως ισχύει ότι οι μιλφαρες γαμιουνται καλύτερα συνήθως από τις 25-35 ηλικίες.

Πιστεύω ότι το τέλειο για μιλφαρα είναι να γαμιεται από Κωλο, να δέχεται δάχτυλα, χυσιμο στόμα και να τα κάνει όλα με 60€.
Είχα μια τέτοια πριν μερικούς μήνες και ήταν τα καλύτερα 60€ που είχα δώσει. Φυσικά με είχε μάθει και έδινε τέτοιο σερβις σε τέτοια τιμή, δεν ίσχυε από την αρχή.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0

Πηγε καποιος σε αυτην?
Αν και λεει πολλα στα μυνηματα
Μου φαινεται για πολυ ξενερα αλλα δεν θελω να χαλασω τα λεφτα μου για να δοκιμασω
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846

Πηγε καποιος σε αυτην?
Αν και λεει πολλα στα μυνηματα
Μου φαινεται για πολυ ξενερα αλλα δεν θελω να χαλασω τα λεφτα μου για να δοκιμασω
Ναι πριν 1-1.5 χρόνια.
Αλλά δεν έκατσα. Είχε πολύ άγρια χαρακτηριστικά (δε λέω τραβελι), και δε μου άρεσε.
Γραφείο απαντούσε πάντως στα μηνύματα.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Ναι πριν 1-1.5 χρόνια.
Αλλά δεν έκατσα. Είχε πολύ άγρια χαρακτηριστικά (δε λέω τραβελι), και δε μου άρεσε.
Γραφείο απαντούσε πάντως στα μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι ειναι ιδιος που απαντα με αυτην εδω.
Μου αρεσει εμενα απλα αν δεν συμμετεχει θα ξενερωσω και θα κλαψω τα λεφτα μου.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Εχω την εντυπωση οτι ειναι ιδιος που απαντα με αυτην εδω.
Μου αρεσει εμενα απλα αν δεν συμμετεχει θα ξενερωσω και θα κλαψω τα λεφτα μου.
Κάποτε Ναι ήταν στο ίδιο γραφείο αυτές.
Όπως και η σαύρα που πέτυχα έξω με τον γκόμενο.

Τώρα έχω καιρό να πάω σε κάποια από αυτές.
Γενικά όλες αυτές είχαν πολύ μέτρια συμμετοχή.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Ετσι καταλαβα και εγω.
Να παω στο Σαφαρι με 120€ εγγυημενη ποιοτητα ή να ρισκαρω στα 70 και αν πετυχει το πειραμα θα βρουμε γκομενακι?
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Τελικα αφου η Κατριν δεν μου γεμισε το ματι πηγα επισκεψη στην Αλισα απο Σαφαρι.
Μακραν με διαφορα η καλυτερη εμπειρια. 120(μετα απο παζαρι,ηθελε 150) 30 λεπτα χωρις ρολοι χωρις βιασυνες..μπανακι κουβεντα πριν και μετα.
Διαμερισμα καθαρο πεντακαθαρο.
Μικροκαμομενο κοριτσι γυμνασμενο ωραιο στηθος και απαλο δερμα.
Γλωσσοφιλα,δακτυλο,γλυφομουνι,ωραιες στασεις λογο και του υψους.ακαπωτο.επαγγελματιας συνοδος,επαγγελματικο και το γραφειο.συνεπεια στα μυνηματα και στην ωρα του ραντεβου.

Συμπερασμα για μενα.
Αν ολες οι κοπελες ειναι ετσι στο σαφαρι θα δυσκολευτω να ξαναπαω απο παζαρακι.
Η λογικη απλη αντι νσ δινω 70-80 που ζητουν οι πιο πολλες(2-3 φορες το μηνα) καλυτερα να δινω 120 στις 10-15 μερες και να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα κλαψω τα λεφτα μου και θα περασω τελεια.
Αυτα.
 

tremble

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2020
Μηνύματα
199
Like
187
Πόντοι
1
Τελικα αφου η Κατριν δεν μου γεμισε το ματι πηγα επισκεψη στην Αλισα απο Σαφαρι.
Μακραν με διαφορα η καλυτερη εμπειρια. 120(μετα απο παζαρι,ηθελε 150) 30 λεπτα χωρις ρολοι χωρις βιασυνες..μπανακι κουβεντα πριν και μετα.
Διαμερισμα καθαρο πεντακαθαρο.
Μικροκαμομενο κοριτσι γυμνασμενο ωραιο στηθος και απαλο δερμα.
Γλωσσοφιλα,δακτυλο,γλυφομουνι,ωραιες στασεις λογο και του υψους.ακαπωτο.επαγγελματιας συνοδος,επαγγελματικο και το γραφειο.συνεπεια στα μυνηματα και στην ωρα του ραντεβου.

Συμπερασμα για μενα.
Αν ολες οι κοπελες ειναι ετσι στο σαφαρι θα δυσκολευτω να ξαναπαω απο παζαρακι.
Η λογικη απλη αντι νσ δινω 70-80 που ζητουν οι πιο πολλες(2-3 φορες το μηνα) καλυτερα να δινω 120 στις 10-15 μερες και να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα κλαψω τα λεφτα μου και θα περασω τελεια.
Αυτα.
Συμφωνώ απόλυτα, αλλα τύποι όπως τον @xenitemenos δεν μπορουν να το καταλάβουν.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.890
Πόντοι
3.846
Συμφωνώ απόλυτα, αλλα τύποι όπως τον @xenitemenos δεν μπορουν να το καταλάβουν.
Τι να καταλάβω ρε βλάκα που με πιάνεις στο στόμα σου και γίνεσαι γελοίος;
Δεν στο έχω ξαναπεί ότι με μένα δεν θα ασχολείσαι, όπως κάνω και εγώ;

Εξάλλου γράφεις αρλούμπες.
Επειδή θες να προωθείς τα γραφεία και τις γκόμενες που θέλουν 120€+ για να δώσουν υπηρεσίες που εγώ παίρνω με 60€, πας τώρα ξανά να μας πασαρεις ότι εσύ ξέρεις καλύτερα;

Άσε σε πήρε ο κόσμος χαμπάρι τι παπαριες γράφεις.
Όσο για το τι ψάχνει ο κόσμος άσε να ξέρω καλύτερα.
Δεν είναι τυχαίο ότι πολλά παιδιά μου γράφουν με προσωπικά μυνήματα για προτάσεις.
Ούτε αυτοί ξέρουν; Εσύ είσαι ο μάγκας που νομίζεις επειδή δίνεις τα κατοστάρικα γαμας και καλύτερα;
Κούνια που σε κούναγε.
 

peterlimassol

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
68
Πόντοι
0
Τελικα αφου η Κατριν δεν μου γεμισε το ματι πηγα επισκεψη στην Αλισα απο Σαφαρι.
Μακραν με διαφορα η καλυτερη εμπειρια. 120(μετα απο παζαρι,ηθελε 150) 30 λεπτα χωρις ρολοι χωρις βιασυνες..μπανακι κουβεντα πριν και μετα.
Διαμερισμα καθαρο πεντακαθαρο.
Μικροκαμομενο κοριτσι γυμνασμενο ωραιο στηθος και απαλο δερμα.
Γλωσσοφιλα,δακτυλο,γλυφομουνι,ωραιες στασεις λογο και του υψους.ακαπωτο.επαγγελματιας συνοδος,επαγγελματικο και το γραφειο.συνεπεια στα μυνηματα και στην ωρα του ραντεβου.

Συμπερασμα για μενα.
Αν ολες οι κοπελες ειναι ετσι στο σαφαρι θα δυσκολευτω να ξαναπαω απο παζαρακι.
Η λογικη απλη αντι νσ δινω 70-80 που ζητουν οι πιο πολλες(2-3 φορες το μηνα) καλυτερα να δινω 120 στις 10-15 μερες και να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα κλαψω τα λεφτα μου και θα περασω τελεια.
Αυτα.
πες τε μας κι εμας τι ειναι το σαφαρι, ευχαριστω
 

mamiastisgeitonias

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
411
Like
565
Πόντοι
81
Τελικα αφου η Κατριν δεν μου γεμισε το ματι πηγα επισκεψη στην Αλισα απο Σαφαρι.
Μακραν με διαφορα η καλυτερη εμπειρια. 120(μετα απο παζαρι,ηθελε 150) 30 λεπτα χωρις ρολοι χωρις βιασυνες..μπανακι κουβεντα πριν και μετα.
Διαμερισμα καθαρο πεντακαθαρο.
Μικροκαμομενο κοριτσι γυμνασμενο ωραιο στηθος και απαλο δερμα.
Γλωσσοφιλα,δακτυλο,γλυφομουνι,ωραιες στασεις λογο και του υψους.ακαπωτο.επαγγελματιας συνοδος,επαγγελματικο και το γραφειο.συνεπεια στα μυνηματα και στην ωρα του ραντεβου.

Συμπερασμα για μενα.
Αν ολες οι κοπελες ειναι ετσι στο σαφαρι θα δυσκολευτω να ξαναπαω απο παζαρακι.
Η λογικη απλη αντι νσ δινω 70-80 που ζητουν οι πιο πολλες(2-3 φορες το μηνα) καλυτερα να δινω 120 στις 10-15 μερες και να ειμαι σιγουρος οτι δεν θα κλαψω τα λεφτα μου και θα περασω τελεια.
Αυτα.
Εχω παει με αρκετες του σαφαρι, οντως δυσκολο να κλαψεις τα λεφτα σου εκει. Ομως μιλουμε για premioum τιμη. Τι ωρα πηγες και ποσο ευκολα παζαρευτηκε;

Εγω γουσταρω να δοκιμαζω και ανεξαρτητες σε αυτο το price range, αν και παιζει πιο μεγαλο ρισκο καμια φορα βγαινουν παθιασμενες συναντησεις.
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Τι να καταλάβω ρε βλάκα που με πιάνεις στο στόμα σου και γίνεσαι γελοίος;
Δεν στο έχω ξαναπεί ότι με μένα δεν θα ασχολείσαι, όπως κάνω και εγώ;

Εξάλλου γράφεις αρλούμπες.
Επειδή θες να προωθείς τα γραφεία και τις γκόμενες που θέλουν 120€+ για να δώσουν υπηρεσίες που εγώ παίρνω με 60€, πας τώρα ξανά να μας πασαρεις ότι εσύ ξέρεις καλύτερα;

Άσε σε πήρε ο κόσμος χαμπάρι τι παπαριες γράφεις.
Όσο για το τι ψάχνει ο κόσμος άσε να ξέρω καλύτερα.
Δεν είναι τυχαίο ότι πολλά παιδιά μου γράφουν με προσωπικά μυνήματα για προτάσεις.
Ούτε αυτοί ξέρουν; Εσύ είσαι ο μάγκας που νομίζεις επειδή δίνεις τα κατοστάρικα γαμας και καλύτερα;
Κούνια που σε κούναγε.
Φιλε εγω απλα παρουσιασα μια προσωπικη μου εμπειρια και αποψη.Δεν ξερω γιατι ο φιλος ποιο πανω σε αναφερε προσωπικα.Σιγουρα εχω παει κατα καιρους σε κοπελες που με 50-70-80 γουσταραν και τα εκαναν ολα κυριολεκτικα και εννοειται προτειμω να δινω οσα πιο λιγα γινεται.Αλλα αυτη τη περιοδο επεσε λιγη ξεραηλα.Εκτιμω σε λιγες μερες θα επιστρεψουν καλες κοπελες .Επισης δεν πηγαινω πανω απο 2-3 φορες στην ιδια,εκτος και αν περσσει καιρος και δεν βρισκω κατι αλλο,θελω να δοκιμαζω γενικα αλλα να μην πεταμε και τα λεφτα μας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πες τε μας κι εμας τι ειναι το σαφαρι, ευχαριστω
Πρακτορειο
 

Reppiks

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2022
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Εχω παει με αρκετες του σαφαρι, οντως δυσκολο να κλαψεις τα λεφτα σου εκει. Ομως μιλουμε για premioum τιμη. Τι ωρα πηγες και ποσο ευκολα παζαρευτηκε;

Εγω γουσταρω να δοκιμαζω και ανεξαρτητες σε αυτο το price range, αν και παιζει πιο μεγαλο ρισκο καμια φορα βγαινουν παθιασμενες συναντησεις.
Πηγα στις 20:00.Δεν δεχονταν ολες,δεν ηθελα να δωσω 150 οποτε ζητησα στα 120.μου προτειναι 4 κοπελες διαλεξα αυτην.
Ποιο παλια πηγαινα και εγω σε ανεξαρτητες μέ 150 αλλα οι παραπανω δεν αξηζαν οποτε πλεον το αποφευγω.Αφου μπορω με τα ιδια λεφτα να παω σε κατι σιγουρο.
Αν θα ρισκαρω που ρισκαρω συχνα και φενεται εδω,προτειμω να μην ειναι πανω απο 70 το μισαωρο.
Βεναια ο καθενας κανει οτι γουσταρει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πες τε μας κι εμας τι ειναι το σαφαρι, ευχαριστω
Πρακτορειο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom