Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Καλησπέρα τσιπραίοι και καλαμαράδες!
  Πρώτη μου μέρα στην Κύπρο σήμερα μαζί και δεν κρατιέμαι να αρχίσω τις καταδρομικές. Αν και ήρθαμε την κοπέλα μου σκέφτομαι από βδομάδα να αρχίσω σιγά σιγά το άθλημα.
Από τις αγγελίες που είδα μου γυάλισε αυτή
   
Την έχει πάρει κανείς?
Υπόσχομαι ενημέρωση κ κριτική για κάθε κοπέλα που δοκιμάζω  :sunglasses:
Επίσης αν έχει να προτείνει κάτι καλό σε πιπινοειδές  κάποιος θα του είμαι ευγνώμον!!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Λοιπόν ψήθηκα να πάω απο Λευκωσία και παιζει για 2ωρο.
Επειδη δεν ξερω τη Λεμεσό, που κοντά είναι για να το βρω ευκολα σε GPS; Εχει κάτι σημαδιακό εκεί κοντά;
Αυτή μιλά καλά Ελληνικά/Αγγλικά ή θα τηλεφωνήσω και δεν θα μπορεί να μου εξηγησει και θα ψάχνω άδικα;
Σωστά τα λέει ο Μάριος για τις υπηρεσίες απλά να σας πω και γω τι ξέρω. Η γκόμενα είναι ρουμάνα, μένει πολλά χρονιά στην Κύπρο, στο ίδιο διαμέρισμα από τον καιρό που θυμάμαι. Πρέπει να είναι πιο κοντά στα 50 παρα στα 45. Μεγάλο (τεραστιο) φυσικό βυζί ναι, αλλά εχει τα κυλάκια της. Για ΜΙΛΦ εμπειρία είναι αυτο που ζητάς αν δεν εισαι ιδιαιτερα ιδιοτροπος. Ο ορισμός του Η ΓΡΙΑ ΚΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ. Πάω 2-3 φορές τον χρόνο, περισσότερο για μασαζ όταν έχω καύλες και δεν βρίσκω κάτι άλλο. Στο μασαζ σου χαιδεύει τα αρχίδια για μισή ώρα, είναι απίστευτη. Είναι η μόνη στην Λεμεσό που μπορώ να πω άνετα ότι ΑΓΑΠΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ. Γουστάρει η γυναίκα, και θέλει και παρέα. Αλλά ντάξει πολλές φορές βαρκούμε να πάω επειδή θα σου μιλά για τα προβληματα της τες ιστορίες της για κανένα μισάωρο πριν αρχίσεις. Αν είσαι σε φάση να κόψεις τες κουβέντες σου εν πόμπα, αν είσαι βιαστικός γάμα τα.
Πολύ καλή εμπειρία πάντως για μερακλίδες σε ΜΙΛΦ. Πρέπει να θέλεις ΜΙΛΦ - ΜΙΛΦ όμως, να μεν περιμένεις καμιά ρωσσίδα 40αρα πρωην μοντέλο. Αυτή είναι ΜΙΛΦ της διπλανής πόρτας, αυτή που βλέπεις στο σουπερμαρκετ της γειτονιάς με βυζάρες και σκέφτεσαι ότι παρά την ηλικία της , θέλω να την πάρω παντού.
Αυτά από μένα, ΜΠΡΑΒΟ ΜΑΡΙΕ που την πόσταρες, εξέχασαμεν την τζαι αξίζει για τους μερακλίδες του είδους. Και μασάζ και γαμήσι. Μασαζ είναι στο 30ευρο το μισάωρο (χωρίς την κουβέντα :) )

Θα πήγαινα αυτές τις μέρες αλλά διάβασα σε κάποιο site ότι χρεώνει 50 το 20λεπτο και για 1 ώρα 120 ευρώ. Το τηλέφωνο είναι το ίδιο. Τι ισχύει;
Αν και ψιλοξενέρωσα γιατί είδα σε φωτογραφία τις βυζάρες και δεν με ενθουσίασαν.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Θα πήγαινα αυτές τις μέρες αλλά διάβασα σε κάποιο site ότι χρεώνει 50 το 20λεπτο και για 1 ώρα 120 ευρώ. Το τηλέφωνο είναι το ίδιο. Τι ισχύει;
Αν και ψιλοξενέρωσα γιατί είδα σε φωτογραφία τις βυζάρες και δεν με ενθουσίασαν.
για άλλη μιλάς εσύ καμία σχέση
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96

αυτες φενουνται καινουργιες και πιθανον οι μισες να εν οι ιδιες.. δοκιμασε κανις καμιαν απο αυτες?

αυτην πηα να τιν δοκιμασο και οπως οπος επαρκαρα ηρταν 2 πακιστανι ξαι επιασαντιν στην κουβεντα... εφια βουριτος χαχα μακρια φενετε μεγαλη λερα
 

panoslimassol

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
34
Like
16
Πόντοι
0
Αδελφε αυτι ουκρανη ελαχιστα αγγλικα την γαμαγα και μου μιλουσε ρωσικα καπου με χαλασε. Τυπικη πιπα και γαμησι. Ειναι η κοπελα στη φωτογραφια
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Βλεπω πολλα κοριτσια στο μπαζαρακι με ονομα "σαντρα σαλον", λογικα ειναι ομαδα η μασατζιδικο και ολες μαζι, αμα δεν ειναι 1-2 κ εχουν γαμηθει στις αγγελιες και διαφορετικες φωτογραφιες...
Δοκιμασε κανεις ?
 

panoslimassol

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
34
Like
16
Πόντοι
0
Πηγα σε μια εγω καχλο τσιγγανορουμανες ολο μη και οχι
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
εχει δικεο ο φιλος ο p900 αυτη ειναι την επισκεφτικα πριν 2 μινες. δεν αξιζι για εμενα
ο p900 αναφέρετε για κάποια που είναι στη περιοχή θαλασσακι καφέ καμία σχέση με αυτήν που έβαλε για 120€ αυτή θέλει 50€ και την βρίσκεις ροζ αγγελίες ως 40 άρα Ηφαίστειο
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
ο p900 αναφέρετε για κάποια που είναι στη περιοχή θαλασσακι καφέ καμία σχέση με αυτήν που έβαλε για 120€ αυτή θέλει 50€ και την βρίσκεις ροζ αγγελίες ως 40 άρα Ηφαίστειο
Το τηλεφωνο ομως και στις 2 αγγελίες είναι ακριβως το ιδιο.
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Λεμεσο παιζει καμια με αυταρχικο προγραμμα; Ητε bazaraki ητε απο αλλου;
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Το τηλεφωνο ομως και στις 2 αγγελίες είναι ακριβως το ιδιο.
αυτό δεν το γνώριζα φίλε εσύ δοκίμασε από ροζ αγγελίες θα σου πει όταν πας ότι δεν γαμιετε ζητά το λιγο επίμονα θα κάτσει αλλά αν έχεις υπομονή καλώς αλλιώς από την κλάψα της μέχρι να κάτσει θα σε ξεκαυλωσει εν το μεταξύ για εμένα έχει πολύ ανοικτό μουνί το λέω αυτό γιατί συνήθως σε πουτάνες που πάω επειδή έχω χοντρό πούτσο πολλές βάζουν διαφορά υγρά για να μπει μέσα αυτής μπήκε χωρίς κανένα υγρό
 

didentifier

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2017
Μηνύματα
144
Like
22
Πόντοι
1
Γεια σας κοπέλια, πολλά ανενεργή η Λεμεσός στο φορουμ τζοιμουμαστε τζιαι εν μοιραζουμαστε. Γράφω τις εμπειριες μου για όσο έλιψα.

Επίσκεψη στη Ρεβεκα 2 φορές.
Με 50ευρώ πολύ πρόθυμη. στοματικό χωρίς προφύλαξη φιλιά, φωνή, ενεργή. Λίγα παραπάνω κιλά φωτος αρκετα φτιαγμενες, οι μόνες αληθινες ειναι εκεινες με το σκουλαρικι στο στηθος


Αυτες ειναι δυο φιλες που εχουν απο δυο προφιλ. Προθυμες καλο σεξ. 50 το 15λεπτο πιπα με προφυλαξη και οχι πολλα πολλα. Οταν επισκευτηκα εγω ηταν 80 το μισαωρο στοματικο χωρις προφυλαξη από οτι φενετε τωρα το εκαναν 90.

Σελένα

Δεν επισκεύτηκα αλλά ακουσα τα καλύτερα. Φωτος αληθινες αλλα στοματικο με προφυλαξη που δεν γουσταρω καθόλου προσωπικά

Ξερει καποιος αν αξιζει; Φένεται μεγάλη αλλά βλέπετε;

Αυτές με το κατεβατό διαφημήσεων έχουν αληθινες φωτο; στο τηλ μου ειπε ναι αλλα τι αλλο θα ελεγε, καποιος πιο πανω σαν να μην εμεινε ευχαριστιμενος

Αυτή είναι το γνοστο τραβέλι;

Και τέλος αυτή αν έχει κάποιος πληροφορίες
 

costas1988

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
176
Κριτικές
1
Like
129
Πόντοι
1
υπαρχει καποια κοπελα για μασαζ με χαπυ εντινγκ?

εχετε καποια να προτεινετε?
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.818
Like
728
Πόντοι
96
Γεια σας κοπέλια, πολλά ανενεργή η Λεμεσός στο φορουμ τζοιμουμαστε τζιαι εν μοιραζουμαστε. Γράφω τις εμπειριες μου για όσο έλιψα.

Επίσκεψη στη Ρεβεκα 2 φορές.
Με 50ευρώ πολύ πρόθυμη. στοματικό χωρίς προφύλαξη φιλιά, φωνή, ενεργή. Λίγα παραπάνω κιλά φωτος αρκετα φτιαγμενες, οι μόνες αληθινες ειναι εκεινες με το σκουλαρικι στο στηθος


Αυτες ειναι δυο φιλες που εχουν απο δυο προφιλ. Προθυμες καλο σεξ. 50 το 15λεπτο πιπα με προφυλαξη και οχι πολλα πολλα. Οταν επισκευτηκα εγω ηταν 80 το μισαωρο στοματικο χωρις προφυλαξη από οτι φενετε τωρα το εκαναν 90.

Σελένα

Δεν επισκεύτηκα αλλά ακουσα τα καλύτερα. Φωτος αληθινες αλλα στοματικο με προφυλαξη που δεν γουσταρω καθόλου προσωπικά

Ξερει καποιος αν αξιζει; Φένεται μεγάλη αλλά βλέπετε;

Αυτές με το κατεβατό διαφημήσεων έχουν αληθινες φωτο; στο τηλ μου ειπε ναι αλλα τι αλλο θα ελεγε, καποιος πιο πανω σαν να μην εμεινε ευχαριστιμενος

Αυτή είναι το γνοστο τραβέλι;

Και τέλος αυτή αν έχει κάποιος πληροφορίες

φιλε σελενα πηγα 4 φορες, σουπερ χαπι ολες τις φορες εγω και πιπα με προφιλαξη οπος τα ειπες.
απο αυτη εδο μακρια, πιγα 2-3 φορεσ ειναι πολη φοβιτσιαρικι.. το δοματιο τις θυμιζι σατανιστικη τελετουργεια.

αυτη φενετε φεικ αλα αν μαθις κατι μας λες

αυτη ειναι αληθινη καπιος ειχει κανι κομεντ για αυτην
το αποκλιο για ελληνιδα, φεικ φωτος, πιθανον το τραβελη που λες.

αυτη εδω δοκιμασε κανις ? υπαρχι μονο ενα κομεντ που φενετε θετικο.
επισις κομεντ για αυτη αν ξερετε κατι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom