Νέα

Από Λεμεσό;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα datso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
765
Κριτικές
8
Like
899
Πόντοι
366
Άλλο υπερτουμπανο στα 60€ για 30λεπτά.


Ποιος θα δοκιμάσει;
την ειδα και γω και μεκανε εντυπωση.θα μαι για ποτο λεμεσο,μετα μαλλον θα επισκεφτω,αν και κοβω +7 χρονια plus απο φωτογραφια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
την ειδα και γω και μεκανε εντυπωση.θα μαι για ποτο λεμεσο,μετα μαλλον θα επισκεφτω,αν και κοβω +7 χρονια plus απο φωτογραφια
Έχω την αίσθηση ότι το πρακτορείο που την έχει δεν βγάζει μουφες αγγελίες.
Πήγαινε και πιστεύω θα πετύχεις πολύ όμορφο Ρωσικό μωρό.

Περιμένω νέα σου.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Έχω την αίσθηση ότι το πρακτορείο που την έχει δεν βγάζει μουφες αγγελίες.
Πήγαινε και πιστεύω θα πετύχεις πολύ όμορφο Ρωσικό μωρό.

Περιμένω νέα σου.
το προβλημα συνηθος ειναι η συμπεριφορα τους
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
γενικα με τα πληστα γραφια περαν του σαφαρη θα ελεγα
Τότε γιατί αναφέρεσαι στο συγκεκριμένο;
Δοκίμασες καμία κοπέλα του;
Γιατί εγώ δοκίμασα την προηγούμενη και ήταν η ίδια που ήταν στις φωτογραφίες και τηρήθηκε το ραντεβού και το πρόγραμμα κατά γράμμα.

Για ρωσολατρες σαν εμένα, μακάρι να συνεχίσουν και να φέρνουν τόσο ωραία κορίτσια και με τέτοιες τιμές που παίρνεις στα 60€ ότι παίρνουν οι άλλοι στα 100€.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Τότε γιατί αναφέρεσαι στο συγκεκριμένο;
Δοκίμασες καμία κοπέλα του;
Γιατί εγώ δοκίμασα την προηγούμενη και ήταν η ίδια που ήταν στις φωτογραφίες και τηρήθηκε το ραντεβού και το πρόγραμμα κατά γράμμα.

Για ρωσολατρες σαν εμένα, μακάρι να συνεχίσουν και να φέρνουν τόσο ωραία κορίτσια και με τέτοιες τιμές που παίρνεις στα 60€ ότι παίρνουν οι άλλοι στα 100€.
ηταν γενικο το σχολιο, ενιξερω πιο γραφειο ενι ακριβος, ισως εδοκιμασα καμιαν κοπελα τους

οποτε πιες εδοκιμασες που τουντο γραφιο?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
ηταν γενικο το σχολιο, ενιξερω πιο γραφειο ενι ακριβος, ισως εδοκιμασα καμιαν κοπελα τους

οποτε πιες εδοκιμασες που τουντο γραφιο?
Μιλάω συγκεκριμένα για πράγματα που ξέρω.
Δοκίμασα την ακριβώς προηγούμενη κοπέλα από το ίδιο νούμερο και ήταν πολύ όμορφη Ρωσίδα και σε καλά λεφτά.
Οπότε κάτσε να δούμε αν και η καινούρια κοπέλα είναι όπως φαίνεται στις φώτο για να ξέρουμε αν είναι 2 στα 2 σωστοί.
Δεν είναι πάντως κάποιο γνωστό γραφείο και για αυτό δεν ζητάνε 100+ για μισή ώρα.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96
Μιλάω συγκεκριμένα για πράγματα που ξέρω.
Δοκίμασα την ακριβώς προηγούμενη κοπέλα από το ίδιο νούμερο και ήταν πολύ όμορφη Ρωσίδα και σε καλά λεφτά.
Οπότε κάτσε να δούμε αν και η καινούρια κοπέλα είναι όπως φαίνεται στις φώτο για να ξέρουμε αν είναι 2 στα 2 σωστοί.
Δεν είναι πάντως κάποιο γνωστό γραφείο και για αυτό δεν ζητάνε 100+ για μισή ώρα.
οποτε φερνουν μια μια κοπελα τουτη, ενεν οτι εχουν 3-4 τον ιδιο καιρο
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
οποτε φερνουν μια μια κοπελα τουτη, ενεν οτι εχουν 3-4 τον ιδιο καιρο
Έτσι έχω καταλάβει.
Και συγκεκριμένα Ρωσίδες μέχρι στιγμής, όχι Ουκρανες.

Πάντως και στο Mylos apartments επέστρεψαν κάτι γνωστές πολωνες στα 50€ και ωραία κορίτσια.
Και
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
Έτσι έχω καταλάβει.
Και συγκεκριμένα Ρωσίδες μέχρι στιγμής, όχι Ουκρανες.

Πάντως και στο Mylos apartments επέστρεψαν κάτι γνωστές πολωνες στα 50€ και ωραία κορίτσια.
Και
φίλε το γραφείο που ήταν στο Μύλος, έλεγε σε όλα ναι, 15λεπτο ναι φιλιά ναι ακαποτο ναιζ τις πρώτες 2-3 φορές που πήγα σε μια κοπέλα ξανθή γαλανοματα έκανε ότι σύμφωνισα στο τηλ, οι τελευταίες 2-3 που πηγα δεν είχαν ιδέα τι συμφωνήθηκε καν και δεν δέχονταν για παράδειγμα ακαποτο οπότε τους έβαλα Χ, Λόττο εν παίζω.. περιμένω νέα για το ρωσσιδακι
 

papadiamantaros

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
633
Like
623
Πόντοι
86
φίλε το γραφείο που ήταν στο Μύλος, έλεγε σε όλα ναι, 15λεπτο ναι φιλιά ναι ακαποτο ναιζ τις πρώτες 2-3 φορές που πήγα σε μια κοπέλα ξανθή γαλανοματα έκανε ότι σύμφωνισα στο τηλ, οι τελευταίες 2-3 που πηγα δεν είχαν ιδέα τι συμφωνήθηκε καν και δεν δέχονταν για παράδειγμα ακαποτο οπότε τους έβαλα Χ, Λόττο εν παίζω.. περιμένω νέα για το ρωσσιδακι
α και μια φορά συμφωνισαμε 15λεπτο 60 και ενώ περίμενα κάτω μου έστειλε ότι μονο μισάωρο 100 δέχεται, ήταν πολύ παράξενο αυτό.
 

Studentgigolo

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2013
Μηνύματα
206
Like
298
Πόντοι
21
Η αλήθεια εγώ στο Mylos έχω πολύ άσχημη εμπειρία και είπα δεν θα ξαναπάω. Δεν ξέρω αν μιλάτε για το ίδιο γραφείο όμως
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Δεν ξέρω για ποιο γραφείο λέτε, εγώ έχω δοκιμάσει και τις 2 παραπάνω Πολωνεζες και πάντα έπαιρνα ότι είχα συμφωνήσει στο 50ρικο.
Νομίζω ακαπωτο ή στην ίδια τιμή ή έξτρα 10€.
 

Nikmis

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
1.817
Like
722
Πόντοι
96

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Πηγα πέρσι αλλα δεν μου φάνηκε σαν τρανς αν και σχεδόν ολες η οι Ελληνίδες που έρχονται εδω ειναι τρανς.

Οπως και να έχει δεν άξιζε, ήταν παθητική, ολα και οταν ήμουν κοντα στο μισάωρο μου είπε να τελιωσω.

Εγω θα σου πρότεινα να μην πας.
Η “κοπέλα” είναι “βετατζης”!

Από προγόνους που έφυγαν από Ελλάδα του ΄50 για πολιτικούς λόγους στο Krnov (Τσεχία).

Το μουνί τεχνητό και παπουτσή 42. Μήλο του Αδάμ αρσενικό. Δεν αξίζει μία.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Έτσι έχω καταλάβει.
Και συγκεκριμένα Ρωσίδες μέχρι στιγμής, όχι Ουκρανες.

Πάντως και στο Mylos apartments επέστρεψαν κάτι γνωστές πολωνες στα 50€ και ωραία κορίτσια.
Και
Και οι δυο είναι καλές. Εμένα με χάλασε ένα πράγμα. Η φωτογραφία παρακάτω ασπρόμαυρη στη κάτω γραμμή

Screenshot - 17.11.2021 , 9_39_20.png

https://www.offer.com.cy/en/sexy-and-sweet-miya/21-601560/ είναι „Shyla Stylez“ (September 23, 1982 – November 9, 2017), δηλαδή 4 χρόνια νεκρή.

https://en.wikipedia.org/wiki/Shyla_Stylez
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom