Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16

ελα βρε φιλε,για σκοπια οτι εχουν δικαιωμα αυτοπροσδιορισμου κλπ
για θρακη τα ειδαμε σε αυτο κ για κυπρο ελεγες οτι καλα εκανε ο υπουργος κ καθαρισε τον ΗΡΩΑ,αν θυμαμαι καλα ελεγες για οσα εκαναν οι κυπριοι πριν την εισβολη κλπ

ακριβως τωρα να ψαξω να βρω τι εγραφες?

να το συνεχισουμε αυριο ομως γιατι δεν κρατιεμαι κ θα κοιμηθω στο pc

καλο βραδυ



περσονα +13 φιλε

καλο βραδυ σε ολους μαγκες
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε σεις θα τρελαθούμε τελείως;

Μπαίνει εδώ μέσα Τουρκόφωνος με εθνικιστικές (Τούρκικες) αναφορές για να μας πιάσει μαλάκες και να περάσει την προπαγάνδα του και κάποιοι τον υπερασπίζονται κιόλας;

Παντού τριγύρω μας στη γειτονιά μας καλιεργούνε έντεχνα μίσος εναντίον μας (έχετε δει τους Σκοπιανούς π.χ. που κρατάνε Τούρκικες σημαίες, έχετε επισκεφθεί τα πολλά αγγλόφωνα τούρκικα sites - με μεγάλη επισκεψιμότητα κάποια από αυτά - που λένε πόσο ΚΤΗΝΟΙ είμαστε εμείς οι Έλληνες) και μεις καθόμαστε και ξεψειρίζουμε μην τυχόν δεν εκφραστούμε πολιτικά ορθά;

Ρε πάτε καλά; Δεν ζούμε στην Ελβετία για να έχουμε αυτή την πολυτέλεια! Ξυπνήστε λίγο από τη μακαριότητα και "ορθότητα" σας και κοιτάχτε λίγο γύρω σας πόσο μας "αγαπάνε" οι γείτονες μας! 


Θα μας πεις τελικά ποιος είναι ο εν λόγω κύριος ή θα ποστάρεις σαχλαμάρες όλο το βράδυ;
Αν έχεις τα κότσια, και να τον ονομάσεις, αλλά και να πεις γιατί είναι τουρκόφωνος.
Εγώ δεν είδα πάντως να μιλάει κανένας τουρκικά στο σάιτ.
Κάτι τύπους που μιλάνε στα ρώσικα ξέρω μόνον.
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
υπαρχει τεραστια διαφορα μεταξυ επιθετικου εθνικισμου,και του απλου που σημαινει αγαπω την πατριδα μου την ελλαδα.δεν συζηταει κανεις για επιθεσεις σε αλλες χωρες,αυτα ειναι μπουρδες,αλλα για σεβασμο,ενος προς τον αλλο.Με σεβαεται ο τουρκος-σκοπιανος,τον σεβωμαι,αλλιως κουραφεξαλα...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ελα βρε φιλε,για σκοπια οτι εχουν δικαιωμα αυτοπροσδιορισμου κλπ
για θρακη τα ειδαμε σε αυτο κ για κυπρο ελεγες οτι καλα εκανε ο υπουργος κ καθαρισε τον ΗΡΩΑ,αν θυμαμαι καλα ελεγες για οσα εκαναν οι κυπριοι πριν την εισβολη κλπ

ακριβως τωρα να ψαξω να βρω τι εγραφες?

να το συνεχισουμε αυριο ομως γιατι δεν κρατιεμαι κ θα κοιμηθω στο pc

καλο βραδυ



περσονα +13 φιλε

καλο βραδυ σε ολους μαγκες

Όπα.

Αν είσαι έντιμος, θα πεις ΠΟΥ είπα οτι "καλά έκανε ο Υπουργός και καθάρισε τον ήρωα".
Αν δεν είσαι συκοφάντης φυσικά.
Και αν δεν είσαι της σχολής "άκουσα, μου είπανε" κλπ.
 

Επισκέπτης
υπαρχει τεραστια διαφορα μεταξυ επιθετικου εθνικισμου,και του απλου που σημαινει αγαπω την πατριδα μου την ελλαδα.δεν συζηταει κανεις για επιθεσεις σε αλλες χωρες,αυτα ειναι μπουρδες,αλλα για σεβασμο,ενος προς τον αλλο.Με σεβαεται ο τουρκος-σκοπιανος,τον σεβωμαι,αλλιως κουραφεξαλα...

Βασικα τι απλος και επιθετικος εθνικισμος?Το ενα που λες ειναι εθνικισμος και το αλλο ο πατριωτισμος.Διαφορετικες ενοιες
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Όπα.

Αν είσαι έντιμος, θα πεις ΠΟΥ είπα οτι "καλά έκανε ο Υπουργός και καθάρισε τον ήρωα".
Αν δεν είσαι συκοφάντης φυσικά.
Και αν δεν είσαι της σχολής "άκουσα, μου είπανε" κλπ.


φερθυ δεν ξερω αν ξεχνας ευκολα,πριν 3-4 μερες μιλουσες με Bite ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟΥ ΕΡΙΞΕ γιατι μπηκε σε ξενο μερος(αν δεν το ειπες εσυ κ το ειπε ο χριστιδης,γιατι εσεις μιλουσατε)θα γραψω αυριο οτι εγραψα βλακεια γιατι τωρα οπως καταλαβαινεις δεν εχω ορεξη κ χρονο να ψαξω γιατι παω υπνο,..αυριο θα το ψαξω κ θα γραψω αν εγραψα μαλακια..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
φερθυ δεν ξερω αν ξεχνας ευκολα,πριν 3-4 μερες μιλουσες με Bite ΚΑΙ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕ Κ ΤΟΥ ΕΡΙΞΕ γιατι μπηκε σε ξενο μερος(αν δεν το ειπες εσυ κ το ειπε ο χριστιδης,γιατι εσεις μιλουσατε)θα γραψω αυριο οτι εγραψα βλακεια γιατι τωρα οπως καταλαβαινεις δεν εχω ορεξη κ χρονο να ψαξω γιατι παω υπνο,..αυριο θα το ψαξω κ θα γραψω αν εγραψα μαλακια..

Δεν έχεις παρά να παραθέσεις το λινκ που έλεγα οτι "καλά έκανε και του έριξε".
Αλλιώς είσαι ένας χυδαίος συκοφάντης, γιατί γράφεις κάτι για δεύτερη φορά χωρίς να το αποδεικνύεις.
Αν αποδειχθεί οτι δεν το είπα ποτέ αυτό το "καλά του έκανε", θα πας να ξεβρακωθείς δημόσια στην Ομόνοια;
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εθνικισμος σημαινει αγαπαω το εθνος μου,και πατριωτησμος κοντινη εννοια ειναι,μην παιζεις με το λεξικο τωρα..και επιθετικος ειναι οταν πιστευω οτι ειμαι ανωτερος σαν εθνος απο αλλους.Εγω αγαπαω το εθνος μου,αλλα δεν πιστευω οτι ειμαστε και αρρειοι...ειναι επικυνδυνα αυτα...μην εκκολαπτουμε και το αυγο του φιδιου
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Φέθρυ όταν μιλάνε για Τούρκο προφανώς αναφέρονται στον eskiya.Δεν το είχες καταλάβει?Προσωπικά δεν θα ψάξω αν είναι ή όχι και με ποιου το μέρος τάσσεται,απλά το ανέφερα για να λυθεί η απορία σου σχετικά με το ποιον εννοούν.
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Μη μου λες Fethry ότι ποστάρω σαχλαμάρες γιατί θα μου φύγει η δική μου πολιτική ορθότητα και θα φας κάνα άγριο μπινελίκι νυχτιάτικα!

Ο τύπος που μπαίνει εδώ μέσα με το nick "Eskiye" είναι τουρκόφωνος (eskiye στα τούρκικα = λήσταρχος, δεν μιλάω τούρκικα αλλά το βρήκα από το Ιντερνέτ). Στο nick του ο τύπος αυτός έχει ένα πολεμιστή, κάργα κόκκινο χρώμα (το χρώμα της τούρκικης σημαίας;) και στο φόντο ένα λύκο (ίδιο γραφιστικά με τον λύκο που έχουν οι γκρίζοι λύκοι)!

Δεν έχω καθίσει να διαβάσω όλα τα post του συγκεκριμένου ανθρώπου αλλά και μόνο που μπαίνει θρασύτατα σε Ελληνικό site και σε thread που μιλάμε για μία Ελληνίδα που πήγαν να την κάψουν, που μπαίνει λοιπόν εδώ με τούρκικο nick και σύμβολα που παραπέμπουν στον τούρκικο εθνικισμό, που υπερασπίζει καραμπινάτα τα δικαιώματα της μουσουλμανικής μειονότητας - χωρίς να υπερασπίζει ανάλογα π.χ. τα δικαιώματα των Ελλήνων Κωνσταντινοπολιτών) μου δίνει το δικαίωμα να είμαι καραμπινάτα καχύποπτος απέναντι του! 
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αλλα αν καποιος δεν σεβεται την πατριδα μου και μου δημιουργει προβληματα,τοτε πιστευω οτι πρεπει να απανταω...οσο τρως ξυλο ο αλλος αποθρασυνεται...πρεπει να ριξεις και κανα δυνατο μπουκετο καποτε αγαπητε μου
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
τουρκος-φερθυ-χριστιδης ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΟΥΝ κ απο πανω αντι για κοκκινο να τους βαλουν την ημισεληνο..
 

Επισκέπτης
Εγω αγαπαω το εθνος μου,αλλα δεν πιστευω οτι ειμαστε και αρρειοι...ειναι επικυνδυνα αυτα...μην εκκολαπτουμε και το αυγο του φιδιου

τι αρρειοι ρε εκτορα?μονο τις τραβελοφατσες των Ελεινιδων να δεις αρκει :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ναι φεθρυ αλλα εσυ στηλιτευεις μονο τον εδω εθνικισμο τον επιθετικο, τον σκοπιανο-τουρκικο και αλλο εθνικισμο ξενο δεν σε εχω δει να τον στηλιτευεις

Και που δεν το έχεις δει δηλαδή, τι σημαίνει;
Μιλάω πολύ σοβαρά.
Και δεν μου αρέσει να πλανώνται εντυπώσεις.
Πρέπει να επιδείξω κάποιο πιστοποιητικό;
Δεν αρκεί που το έχω πει δεκάδες φορές;

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
Φέθρυ όταν μιλάνε για Τούρκο προφανώς αναφέρονται στον eskiya.Δεν το είχες καταλάβει?Προσωπικά δεν θα ψάξω αν είναι ή όχι και με ποιου το μέρος τάσσεται,απλά το ανέφερα για να λυθεί η απορία σου σχετικά με το ποιον εννοούν.

εχει μια ταση να κανει την παπια :2funny:
και να θελει να του εξηγουν τα αυτονοητα
βιτσια ειναι αυτα :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν έχεις παρά να παραθέσεις το λινκ που έλεγα οτι "καλά έκανε και του έριξε".
Αλλιώς είσαι ένας χυδαίος συκοφάντης, γιατί γράφεις κάτι για δεύτερη φορά χωρίς να το αποδεικνύεις.
Αν αποδειχθεί οτι δεν το είπα ποτέ αυτό το "καλά του έκανε", θα πας να ξεβρακωθείς δημόσια στην Ομόνοια;

Εγώ θα πρότεινα πάλι να αυτομαστιγωθεί σε αντιρατσιστικό κάμπινγκ, απαγγέλοντας τις επιστολές του Γκρουέφσκι και γράφοντας 1000 φορές με το άλλο χέρι: "Ένας είναι ο Αλέκος και προφήτης αυτού ο Αλέξης" για να προσεγγίσει και τις άλλες θρησκείες...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
τουρκος-φερθυ-χριστιδης ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΟΥΝ κ απο πανω αντι για κοκκινο να τους βαλουν την ημισεληνο..

Ο Χριστίδης βασικά πρέπει να μπαναριστεί διότι θεωρεί καλύτερο ξένο ever των ελληνικών γηπέδων τον Τζιοβάνι...Σε αυτό νομίζω ότι θα συμφωνήσει και ο Φέθρυ....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
τουρκος-φερθυ-χριστιδης ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΟΥΝ κ απο πανω αντι για κοκκινο να τους βαλουν την ημισεληνο..

:2funny: :2funny:
αυτο θαναι τιμη τους ρε
εγω προτεινω να τους βαλουν ελληνικη σημαια
παιζει να πεθανουν κιολας :2funny:
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ερντογαν,ΕΛΑ να την παρεις..
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom