Νέα

Απειλούν να κάψουν την Ελληνόψυχη δασκάλα Χαρά Νικοπούλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
φεθρυ απλα τοσες φορες στηλιτευεις μονον τον ελληνικο εθνικισμο,και ειμαι συχνα εδω..ποτε δεν σε εχω δει ξαναλεω να μιλας εναντιων του τουρκικου-σκοπιανου...αν το εκανες γραψε μου τα ποστ σου,και θα σου ζητησω συγγνωμη
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ο χρηστιδης ειναι ψευταρος αν λεει ετσι για τζιοβανι,γιατι μου το παιζει ΑΕΚ....
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ετοιμαζονται για επιστρατευση  :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • tsipras.jpg
    tsipras.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 13

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μη μου λες Fethry ότι ποστάρω σαχλαμάρες γιατί θα μου φύγει η δική μου πολιτική ορθότητα και θα φας κάνα άγριο μπινελίκι νυχτιάτικα!

Ο τύπος που μπαίνει εδώ μέσα με το nick "Eskiye" είναι τουρκόφωνος (eskiye στα τούρκικα = λήσταρχος, δεν μιλάω τούρκικα αλλά το βρήκα από το Ιντερνέτ). Στο nick του ο τύπος αυτός έχει ένα πολεμιστή, κάργα κόκκινο χρώμα (το χρώμα της τούρκικης σημαίας;) και στο φόντο ένα λύκο (ίδιο γραφιστικά με τον λύκο που έχουν οι γκρίζοι λύκοι)!

Δεν έχω καθίσει να διαβάσω όλα τα post του συγκεκριμένου ανθρώπου αλλά και μόνο που μπαίνει θρασύτατα σε Ελληνικό site και σε thread που μιλάμε για μία Ελληνίδα που πήγαν να την κάψουν, που μπαίνει λοιπόν εδώ με τούρκικο nick και σύμβολα που παραπέμπουν στον τούρκικο εθνικισμό, που υπερασπίζει καραμπινάτα τα δικαιώματα της μουσουλμανικής μειονότητας - χωρίς να υπερασπίζει ανάλογα π.χ. τα δικαιώματα των Ελλήνων Κωνσταντινοπολιτών) μου δίνει το δικαίωμα να είμαι καραμπινάτα καχύποπτος απέναντι του! 

Με τη λογική σου λοιπόν, τότε και ο pleasuregiver π.χ, είναι άγγλος, διότι το νικ του στα αγγλικά σημαίνει "ο δίνων ηδονή".
Και εκατοντάδες άλλοι.
Δεν κατάλαβα όμως απο που προέκυψε οτι είναι τουρκόφωνος ο eskiya, διότι κανένας (ούτε κι εσύ) τον έχει ακούσει να μιλάει τουρκικά. Άρα ή ποστάρεις συνειδητά ανακρίβειες, ή δεν ξέρεις τι σημαίνει η λέξη τουρκόφωνος, ή και τα δύο μαζί.
Όσο για το θέμα με τη δασκάλα, πρεσβεύω κι εγώ την ίδια άποψη, οτι είναι ένα περιστατικό στο οποίο δεν έχει καμμία σχέση η εθνικότητα των δύο εμπλεκομένων, άρα δεν συνιστά ούτε "τουρκική απειλή", ούτε τίποτα.
Αυτό σημαίνει για σένα οτι είμαι κι εγώ "τουρκόφωνος";
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
αν ειναι εδω ας απαντησει..
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
τουρκος-φερθυ-χριστιδης ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΟΥΝ κ απο πανω αντι για κοκκινο να τους βαλουν την ημισεληνο..

Αρχίσαμε τις πουστίτσες, συκοφάντη;
Που ποτέ δεν αποδεικνύεις όσα ισχυρίζεσαι;
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
χριστιδης,φερθυ,τουρκος ετοιμοι να υπερασπιστουν την πατριδα τους..  :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 122106gay.jpg
    122106gay.jpg
    39,1 KB · Εμφανίσεις: 27

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Με τη λογική σου λοιπόν, τότε και ο pleasuregiver π.χ, είναι άγγλος, διότι το νικ του στα αγγλικά σημαίνει "ο δίνων ηδονή".
Και εκατοντάδες άλλοι.
Δεν κατάλαβα όμως απο που προέκυψε οτι είναι τουρκόφωνος ο eskiya, διότι κανένας (ούτε κι εσύ) τον έχει ακούσει να μιλάει τουρκικά. Άρα ή ποστάρεις συνειδητά ανακρίβειες, ή δεν ξέρεις τι σημαίνει η λέξη τουρκόφωνος, ή και τα δύο μαζί.
Όσο για το θέμα με τη δασκάλα, πρεσβεύω κι εγώ την ίδια άποψη, οτι είναι ένα περιστατικό στο οποίο δεν έχει καμμία σχέση η εθνικότητα των δύο εμπλεκομένων, άρα δεν συνιστά ούτε "τουρκική απειλή", ούτε τίποτα.
Αυτό σημαίνει για σένα οτι είμαι κι εγώ "τουρκόφωνος";

Που ζεις ρε Fethry; Στον κόσμο της "Μιλούπας";

Δηλαδή εσύ έχεις δει πολλούς άλλους εδώ μέσα να γράφουν με Τούρκικα nick names? Και από πάνω να βάζουν στο nick και σύμβολα που παραπέμπουν στον Τούρκικο εθνικισμό; ΄Η πολύ αθώος είσαι ή πραγματικά ανήκεις στον κόσμο του Μίκυ Μάους!
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
ξερει τι λεει ο φεθρυ,ειναι πανεξυπνος,σαν χελι ξεγλυστραει
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ποιος ειπε οτι ο τουρκος γκριζος λυκος ειναι τουρκος?εχετε αποδειξεις γιαυτο?
:boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Turkey-sign-752091.jpg
    Turkey-sign-752091.jpg
    124,1 KB · Εμφανίσεις: 15

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
χριστιδης,φερθυ,τουρκος ετοιμοι να υπερασπιστουν την πατριδα τους..  :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:

Εσύ πάντως είσαι κωλοτούμπας.
Και ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Θα στο λέω κάθε φορά που θα σε βρίσκω μπροστά μου.
Μην ανησυχείς.

Γιατί δεν έχεις τα @@ να παραδεχθείς οτι έκανες λάθος.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Εσύ πάντως είσαι κωλοτούμπας.
Και ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ.
Θα στο λέω κάθε φορά που θα σε βρίσκω μπροστά μου.
Μην ανησυχείς.

Γιατί δεν έχεις τα @@ να παραδεχθείς οτι έκανες λάθος.

θα ψαξω αυριο λεμε,μην λεμε τα ιδια παλι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
198
Πόντοι
866
χριστιδης,φερθυ,τουρκος ετοιμοι να υπερασπιστουν την πατριδα τους..  :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny:

ρε εγω ειχα ειδικη συλλογη με τετοια :2funny:

εχεις αποδειξη για τα αυτονοητα ρε?
οτι ενας με τουρκοφωνο νικ
που σημαινει λησταρχος
εχει για αβαταρ ενα λυκο σε κοκκινο φοντο
υποστηριζει τον τουρκικο εθνικισμο?
οχι πες μου που εχεις αποδειξεις? :2funny:
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
εγω εγραψα κατι πριν..αλλα απαντηση δεν πηρα ..αστο δεν περιμενω κιολας
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
θα ψαξω αυριο λεμε,μην λεμε τα ιδια παλι

Εν τω μεταξύ, αντι να ψάχνεις γι αυτό που ισχυρίστηκες, με βάφτισες και θιασώτη της τουρκικής σημαίας.
Τα παντελόνια που φοράς τι τα φοράς αφού σου είναι άχρηστα;
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Μάλλον Φέθρυ ο χρήστης palios θα ήθελε να δείξει ότι ο eskiya είναι φίλα προσκείμενος στην Τουρκία.Το τουρκόφωνος όντως δεν αποδεικνύεται,αλλά για τα υπόλοιπα έχει εν μέρει δίκιο.Δεν θα κάτσω να κρίνω τον eskiya,ειδικά αφού δεν είναι τώρα συνδεδεμένος στο φόρουμ για να απαντήσει.Ο καθένας έχει το δικαίωμα να πιστεύει σε ότι γουστάρει.Απλά όπως και να έχει με την πατρίδα  καλό είναι να αποφεύγονται οι ακρότητες.Είτε λέμε για το ότι είμαστε οι Έλληνες στον κόσμο μόνο και οι άλλοι είναι υπάνθρωποι είτε φτάνουμε στο άλλο άκρο.Τα γραπτά του eskiya δεν τα έχω παρακολουθήσει και δεν μπορώ να τον κρίνω.Αυτό με το avatar του πάντως και εν μέρει δίκιο να έχει ο παλιός είναι λάθος.
 
OP
OP
L

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Εν τω μεταξύ, αντι να ψάχνεις γι αυτό που ισχυρίστηκες, με βάφτισες και θιασώτη της τουρκικής σημαίας.
Τα παντελόνια που φοράς τι τα φοράς αφού σου είναι άχρηστα;

ΠΩΠΩ παλι με τα παντελονια αλλου ασχολεισαι?μια ο περσονα,τωρα εγω..
ρε φερθυ ΞΕΚΟΛΑ,πλακα κανω..
που να ξερω εγω αν εχεις ταττου με τον κεμαλ(πλακα κανω,χαλαρωσε επιτελους)
 

ektoras36

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.264
Κριτικές
25
Like
4
Πόντοι
5.775
λοιπον φεθρυ σου μιλαω,αλλα εσυ ασχολεισαι μονο με οσους σε βριζουν..δεν σου ξανααπευθυνω τον λογο,τερμα
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ΠΩΠΩ παλι με τα παντελονια αλλου ασχολεισαι?μια ο περσονα,τωρα εγω..
ρε φερθυ ΞΕΚΟΛΑ,πλακα κανω..
που να ξερω εγω αν εχεις ταττου με τον κεμαλ(πλακα κανω,χαλαρωσε επιτελους)

Κι εγώ δεν ξέρω πόση διάμετρο έχει η κωλοτρυπίδα σου, αλλά δεν το κάνω θέμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom