Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Και τώρα θα σε βρίσει...ενω πριν λίγο χαρακτηριστικά μου είπε ότι "τις σέβομαι αυτές τις γυναίκες"...ενώ ακόμα πιο πριν σε έβριζε πάλι....  Ας τον πετάξει κάποιος έξω, είναι απειλή για τη κοινή λογική.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
τσαμπα μαγκας δεν θα ειμαι ποτε εγω που βγαζω φορα παρτιδα το προσωπο μου στο νετ
τζαμπα μαγκας ειναι οποιος ανωνυμα παει να με κοντραει και παντα θα ειναι απο κατω μου γιαυτο ακριβος το λογο

το "μωρο" ηταν προς χαριν του λογου  ;)
Και τι να κανω ρε αντελα να βαλω καμερα για να αισθανθεις οτι δεν ειμαι απο κατω σου και οτι ειμαστε ισια??και αφου διχνεις το προσωπο σου φορα παρτιδα ειπιδη εισαι μαγκακι γιατη το διχνεις γυμνο???ξερουμε ολοι το λογο που εχεις φατσα φορα το προσωπο σου,και καλα κανεις..αλλα αυτο δεν εχει να κανει με μαγκια αλλα με επαγγελματισμο,και καλα κανεις αλλα μην μπερδευεις το ενα με το αλλο..
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ειναι καιρος μετα απο τοσες σελιδες να μαθετε και ορθογραφια.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Και τώρα θα σε βρίσει...ενω πριν λίγο χαρακτηριστικά μου είπε ότι "τις σέβομαι αυτές τις γυναίκες"...ενώ ακόμα πιο πριν σε έβριζε πάλι....  Ας τον πετάξει κάποιος έξω, είναι απειλή για τη κοινή λογική.
το οτι εχω μια διαφονια με την αντζελα δε σιμενη οτι θα την βρισω,κατι μαλακες σα και εσενα βριζω γιατη τους χρειαζεται...αντε τωρα πατα το κουμπακι ξερεις εσυ αφτο του ρουφιανου..αντε να με πεταξει καποιος εξω..
 

Επισκέπτης
Το ξερω γραφω χαλια...προσπαθω παντος ;) ;)

Πολύ καλή προσπάθεια --> το οτι εχω μια διαφονια με την αντζελα δε σιμενη οτι θα την βρισω,κατι μαλακες σα και εσενα βριζω γιατη τους χρειαζεται...αντε τωρα πατα το κουμπακι ξερεις εσυ αφτο του ρουφιανου..αντε να με πεταξει καποιος εξω..
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Σωστός! Που είναι οι τόνοι?
bluefin-tuna_greenpeace.jpe
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Πολύ καλή προσπάθεια --> το οτι εχω μια διαφονια με την αντζελα δε σιμενη οτι θα την βρισω,κατι μαλακες σα και εσενα βριζω γιατη τους χρειαζεται...αντε τωρα πατα το κουμπακι ξερεις εσυ αφτο του ρουφιανου..αντε να με πεταξει καποιος εξω..
Δεν εχω θεμα μαγκα,αυτος ειμαι..οπως και εσυ φενεται ποιος εισαι..
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Παω για δουλεια παιδακια θα τα ξαναπουμε καποια στιγμη,αντζελα ελπιζω να καταλαυες οτι δεν ηθελα να σε προσβαλω απλα ειπα τι γνωμη μου..εσυ ομως προσπαθησες να με προσβαλεις πολες φορες,δε πειραζει γνωμη σου γνωμη μου..


Οσο για σενα κουναβι μεχρι εδω βρωμας!!!
 

Επισκέπτης
Πωπω ρε φίλε...είσαι ο γνωστός τύπος του μαλάκα που πάει λίγο να διαφωνήσει με τη πουτάνα/ιεροδουλη/εργαζομενη (ε δεν εχει άλλο τίτλο) μπας και αυτή τον συμπαθήσει λίγο...μπας και κάνεις καμιά συνεδρία τσάμπα... ή ακόμα στο διεστραμένο μυαλό σου, μπας και σε ερωτευτεί και λίγο?

Η που είσαι πολύ φτωχός, ή που είσαι πολύ ηλίθιος.

Άντε, καλή δουλειά.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Πωπω ρε φίλε...είσαι ο γνωστός τύπος του μαλάκα που πάει λίγο να διαφωνήσει με τη πουτάνα/ιεροδουλη/εργαζομενη (ε δεν εχει άλλο τίτλο) μπας και αυτή τον συμπαθήσει λίγο...μπας και κάνεις καμιά συνεδρία τσάμπα... ή ακόμα στο διεστραμένο μυαλό σου, μπας και σε ερωτευτεί και λίγο?

Η που είσαι πολύ φτωχός, ή που είσαι πολύ ηλίθιος.

Άντε, καλή δουλειά.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Βλακα εγω ζω 15000 μιλια μακρια απο την αντζελα :2funny: :2funny: :2funny:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
ηρεμα δε θελω ψαρομαχιεσ κολωψαρα.
 

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
τα αποτελεσματα απο τιs καινουριεs εξετασειs που εκανα ειναι εξωπραγματικα η θεραπεια πηγε μια χαρα και η πουτσα απο τιs καυλεs εχει γινει 23+ ωποτε δεν εχω και καμια αναγκη τιs παραπανω μαλακιεs που λεs  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
πωπω σιγά ρε μεγάλε μας έσκιαξες  :2funny:
που θα πας για μπάνιο το καλοκαίρι? θέλω να το αποφύγω  :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.705
Πόντοι
12.056
Βασιλομαχιες.... :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom