Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
πετραν επαιξες και εχασες.τι να κανουμε? ετσι πανε αυτα καμια φορα  ;)
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
η αντζελα είναι τεζα, αλλα δεν εχει αδικο και ο πετρος....συκα συκα..σκαφη σκάφη
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αγαπουληδες ολου του κοσμου ενωθειτε  :2funny: :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
οταν ανεβασεις και εσυ μια φωτογραφια δικια σου με τα αρχιδια σου και σου πω και εγω "πως εχουν μαζεψει ετσι σαν στραγγαλια ειναι με ολα αυτα τα αναβολικα που πηρες".......
ελα να μου πεις για τον κωλο μου.......εως τοτε κανε μας τη χαρη και ασχολεισου με τιποτα γκομενες που εχουν περιφερεια
επειδη εσενα δεν σου σηκωνετε ο αντρισμος
δεν θα την πληρωσω εγω τη νυφη
Δε καταλαβενω γιατη στραβωνεισ???οντος ο κωλος σου ειναι αντρικος και η φατσα σου εχει ενα κατι..γλυκα η θληκοτιτα δε θα το ελεγα με τιποτα..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αγαπουληδες ολου του κοσμου ενωθειτε  :2funny: :2funny:

πιο φυσιολογικο ειναι καποιος να πουλαει αγαπη σε μια ιεροδουλη σε ενα φορουμ με ιεροδουλες
παρα να παιρνει  :pipa1: στους υπευθηνους ενος σαιτ για να του βγαλουν το modarated και να του το κανουν warned

Δε καταλαβενω γιατη στραβωνεισ???οντος ο κωλος σου ειναι αντρικος και η φατσα σου εχει ενα κατι..γλυκα η θληκοτιτα δε θα το ελεγα με τιποτα..

και εσυ εισαι λιγο μαλακας
αλλα μη σταβωνεις
οκ?
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
οταν ανεβασεις και εσυ μια φωτογραφια δικια σου με τα αρχιδια σου και σου πω και εγω "πως εχουν μαζεψει ετσι σαν στραγγαλια ειναι με ολα αυτα τα αναβολικα που πηρες".......
ελα να μου πεις για τον κωλο μου.......εως τοτε κανε μας τη χαρη και ασχολεισου με τιποτα γκομενες που εχουν περιφερεια
επειδη εσενα δεν σου σηκωνετε ο αντρισμος
δεν θα την πληρωσω εγω τη νυφη
τα αποτελεσματα απο τιs καινουριεs εξετασειs που εκανα ειναι εξωπραγματικα η θεραπεια πηγε μια χαρα και η πουτσα απο τιs καυλεs εχει γινει 23+ ωποτε δεν εχω και καμια αναγκη τιs παραπανω μαλακιεs που λεs  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τα αποτελεσματα απο τιs καινουριεs εξετασειs που εκανα ειναι εξωπραγματικα η θεραπεια πηγε μια χαρα και η πουτσα απο τιs καυλεs εχει γινει 23+ ωποτε δεν εχω και καμια αναγκη τιs παραπανω μαλακιεs που λεs  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

δεν ειναι δικα μου λογια δικα σου ειναι ;)
χαμηλη τεστοστερονη = με αδυναμια στυσης, χαλαρη στυση, δυσκολια εξπερματισης, μικρη ποσοτητα σπερματος, χαμηλη ποιοτητα σπερματος, πεσμενη λιπμιντο, συρικνωση ορχεων
και ολα αυτα αμα τα παθεις δεν ξαναγυρνανε στο φισιολογικο
μαλλον καμια ενεσουλα θα ξανακανες παλι τωρα που καλοκαιριαζει για να βγεις στην παραλια αλλιως οι καβλες δεν δικιολογουνται
οταν θα περασει η επιδραση της παλι τις επιδοσεις 60χρονου θαχεις ;)
τοσο μεγαλη ανασφαλεια πια να μας λες τους ποντους σου? :2funny:
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
δεν ειναι δικα μου λογια δικα σου ειναι ;)
χαμηλη τεστοστερονη = με αδυναμια στυσης, χαλαρη στυση, δυσκολια εξπερματισης, μικρη ποσοτητα σπερματος, χαμηλη ποιοτητα σπερματος, πεσμενη λιπμιντο, συρικνωση ορχεων
και ολα αυτα αμα τα παθεις δεν ξαναγυρνανε στο φισιολογικο
μαλλον καμια ενεσουλα θα ξανακανες παλι τωρα που καλοκαιριαζει για να βγεις στην παραλια αλλιως οι καβλες δεν δικιολογουνται
οταν θα περασει η επιδραση της παλι τις επιδοσεις 60χρονου θαχεις ;)
τοσο μεγαλη ανασφαλεια πια να μας λες τους ποντους σου? :2funny:
εχειs φοβερο επιπεδο και ξερειs και απο χιουμορ χαιρομαι για σενα :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Το έχεις μελετησει ε;  :kissass:
Πάντως πολλές γυναίκες θα ζήλευαν αυτό τον κώλο!
η σωστη απαντηση ειναι οτι: η αντζελα δεν εχει τιποτα να ζηλεψει απο τις υπολοιπες γυναικες που κυκλοφορουν... (βαζοντας και εκεινη μεσα σε αυτες) ;)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
πιο φυσιολογικο ειναι καποιος να πουλαει αγαπη σε μια ιεροδουλη σε ενα φορουμ με ιεροδουλες
παρα να παιρνει  :pipa1: στους υπευθηνους ενος σαιτ για να του βγαλουν το modarated και να του το κανουν warned

Πιπα τριων εβδομαδων στον αντισθενη μεχρι να μου κανει το moderated, warned. Πρεπει να το απολαυσε ο μπαγασας  :2funny: :2funny:

Εισαι τρελο μυαλο τελικα.
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
πιο φυσιολογικο ειναι καποιος να πουλαει αγαπη σε μια ιεροδουλη σε ενα φορουμ με ιεροδουλες
παρα να παιρνει  :pipa1: στους υπευθηνους ενος σαιτ για να του βγαλουν το modarated και να του το κανουν warned

και εσυ εισαι λιγο μαλακας
αλλα μη σταβωνεις
οκ?
Aκου μαλακας ειμαι και το ξερω και δε στραβωνω..Εσυ ομως δεν καταλαβενω γιατη στραβωνεις??βαζεις καποιες φοτο σε ενα σαιτ αναμενομενο ειναι να υπαρξουν κριτικες.
Τωρα εν εσυ περνεις την κριτικη περι αντρικου κωλου ως χλευασμο η ειρωνια για την αλλαγη φυλου που εχεις κανει λυπαμαι αλλα εισαι πολυ λαθος!!Και σε διαβεβαιω οτι απο την πλευρα μου τουλαχιστον δεν υπηρξε καμια τετοια διαθεση..

Αφου λοιπον υπαρχουν κριτικες θα ειναι και καλες και κακες γιαυτο καλητερα συνηθισετο,βεβαια καταλαβενω οτι οι κακες κριτικες σου χαλανε τι διαφιμιση...Αλλα τι να κανουμε σε αυτο το γαμημενο κοσμο που ζουμε εχουμε βλεπεις το δικαιωμα να λεμε τι γνωμη μας ελευθερα ;) ;) ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Aκου μαλακας ειμαι και το ξερω και δε στραβωνω..Εσυ ομως δεν καταλαβενω γιατη στραβωνεις??βαζεις καποιες φοτο σε ενα σαιτ αναμενομενο ειναι να υπαρξουν κριτικες.
Τωρα εν εσυ περνεις την κριτικη περι αντρικου κωλου ως χλευασμο η ειρωνια για την αλλαγη φυλου που εχεις κανει λυπαμαι αλλα εισαι πολυ λαθος!!Και σε διαβεβαιω οτι απο την πλευρα μου τουλαχιστον δεν υπηρξε καμια τετοια διαθεση..

Αφου λοιπον υπαρχουν κριτικες θα ειναι και καλες και κακες γιαυτο καλητερα συνηθισετο,βεβαια καταλαβενω οτι οι κακες κριτικες σου χαλανε τι διαφιμιση...Αλλα τι να κανουμε σε αυτο το γαμημενο κοσμο που ζουμε εχουμε βλεπεις το δικαιωμα να λεμε τι γνωμη μας ελευθερα ;) ;) ;)

σε οποιαδηποτε γυναικα και να πεις οτι εχει αντρικο κωλο την προσβαλεις
οπως θα προσβληθεις και εσυ αν σε δω απο κοντα και σου πω οτι εχεις γυναικειο κωλο
ειλικρινα μου ειναι αδιαφορες οι αρνητικες κριτικες
περισσοτερο καλο μου κανουν παρα κακο αφου δεν υπαρχει ποτε κακια διαφιμηση παρα μονο καλη
απλα μαλλον δεν εχεις καταλαβει καλα ποια ειμαι..........
εγω δεν ειμαι η οποιαδηποτε κοπελιτσα που θα μπει εδω και με το οτιδηποτε της γραψουν θα σκυψει το κεφαλι και θα κανει το κοροιδο περιμενοντας να ξεχαστει το οποιοδηποτε σχολιο την θιγει..........
εγω εχω μαθει στη ζωη μου να σεβομαι 100 φορες οποιον με σεβαστει 1
και να χλεβαζω 1000 φορες οποιον με χλεβασει εστω και 1
ετσι εχω μαθει να επιβιωνω και εστι θα επιβιωνω
και στην τελικη δεν εχω αναγκη και κανεναν που δεν με γουσταρει
ειμαι νεα , ομορφη, εντυπωσιακη,βγαζω καβλα, κανω καλο κρεβατι και λιγο τον κωλο μου να κουνησω που σε μερικους δεν αρεσει.............
ουρα μετα οι αντρες..........
για την αλλαγη φυλου που λες δεν εχω τη μυγα για να μυγιαστω μονη μου τοχω πει και δεν εχω κανενα προβλημα, αλλες τοχουν που μολις με δουνε οι αντρες τους καρφωνονται πανω μου :cheesy:

 

Επισκέπτης
Σᾶς παρουσιάζω μεθ' ὑπερηφανείας τὴν ὑφ' ἐμοῦ νεοαποκτηθείσα Ferrari Testarossa.

Ἕν κλασσικὸν τεμάχιον, ἀντικείμενον πόθου ὅλων σχεδὸν τῶν ἀνδρῶν ἐπὶ γῆς.

Αἱ φωτογραφίαι εἶναι ἐργασία διασήμου ἐπαγγελματίου.
 

Συνημμένα

  • 405129-30.jpg
    405129-30.jpg
    68,6 KB · Εμφανίσεις: 18
  • 405129-32.jpg
    405129-32.jpg
    54,9 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
Καὶ ἀκόμη μερικαὶ φωτογραφίαι τῆς Ferrari Testarossa
 

Συνημμένα

  • 405129-23.jpg
    405129-23.jpg
    50,9 KB · Εμφανίσεις: 17
  • 405129-39.jpg
    405129-39.jpg
    101,9 KB · Εμφανίσεις: 20

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Σᾶς παρουσιάζω μεθ' ὑπερηφανείας τὴν ὑφ' ἐμοῦ νεοαποκτηθείσα Ferrari Testarossa.

Ἕν κλασσικὸν τεμάχιον, ἀντικείμενον πόθου ὅλων σχεδὸν τῶν ἀνδρῶν ἐπὶ γῆς.

Αἱ φωτογραφίαι εἶναι ἐργασία διασήμου ἐπαγγελματίου.
καλα σοβαρα μιλας τωρα.....?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καὶ ἀκόμη μερικαὶ φωτογραφίαι τῆς Ferrari Testarossa

μιλησαν ολοι μιλησε και η 3η ηλικια.........
αφου βαζεις σε φωτογραφια τη φεραρρι σου
αντε να σου βαλω και μια δικια σου φωτο
οι φερραρι αγαπη μου ειναι για τους νεους αντρες και οχι για να τις εχουν οι γεροι κλειδωμενες στο γκαραζ για να ικανοποιησουν την ματαιοδοξια τους
ασε που μετα απο ενα σημειο σου παιρνει και το κρατος πισω το διπλωμα  :P
 

Συνημμένα

  • ΓΕΡΟΣ.jpg
    ΓΕΡΟΣ.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 23

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
σε οποιαδηποτε γυναικα και να πεις οτι εχει αντρικο κωλο την προσβαλεις
οπως θα προσβληθεις και εσυ αν σε δω απο κοντα και σου πω οτι εχεις γυναικειο κωλο
ειλικρινα μου ειναι αδιαφορες οι αρνητικες κριτικες
περισσοτερο καλο μου κανουν παρα κακο αφου δεν υπαρχει ποτε κακια διαφιμηση παρα μονο καλη
απλα μαλλον δεν εχεις καταλαβει καλα ποια ειμαι..........
εγω δεν ειμαι η οποιαδηποτε κοπελιτσα που θα μπει εδω και με το οτιδηποτε της γραψουν θα σκυψει το κεφαλι και θα κανει το κοροιδο περιμενοντας να ξεχαστει το οποιοδηποτε σχολιο την θιγει..........
εγω εχω μαθει στη ζωη μου να σεβομαι 100 φορες οποιον με σεβαστει 1
και να χλεβαζω 1000 φορες οποιον με χλεβασει εστω και 1
ετσι εχω μαθει να επιβιωνω και εστι θα επιβιωνω
και στην τελικη δεν εχω αναγκη και κανεναν που δεν με γουσταρει
ειμαι νεα , ομορφη, εντυπωσιακη,βγαζω καβλα, κανω καλο κρεβατι και λιγο τον κωλο μου να κουνησω που σε μερικους δεν αρεσει.............
ουρα μετα οι αντρες..........
για την αλλαγη φυλου που λες δεν εχω τη μυγα για να μυγιαστω μονη μου τοχω πει και δεν εχω κανενα προβλημα, αλλες τοχουν που μολις με δουνε οι αντρες τους καρφωνονται πανω μου :cheesy:
An ειχεσ απαντιση σε αυτον τον τυπο οπως απαντας σε εμενα δεν θα ελεγα τιποτα...σε αυτον ειπες για τα αρχιδια του σε εμενα με ειπες μαλακα,δικαιολογημενη η απαντιση σου ειναι γνωστο οτι οπου υπαρχη δραση υπαρχη και αντιδραση..με λιγα λογια δεν περιμενα να σκιψεις το καφαλι και να μην μιλησεις απλα περιμενα να στιριξεις την αντιδραση σου με επιχειριματα (οπως εκανες παραπανο)και οχι με ασχιμη κριτικη προς αυτους που σοθ εκαναν μια κριτικη.. Οσο για τον κωλο σου για αλους ειναι τελιος για αλους ειναι αντρικος, περι ορεξεος..........

Καταλαβε ομως οτι ειναι δυσκολο να σεβαστεις καποια που λεει σου αρεσει ο κωλος μου σε σεβομαι και σε εκτιμω,δε σου αρεσει εισαι μαλακας.
Καταλαβες τωρα που φερθικες λαθος??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom