Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Καλημέρα και χρόνια πολλά γλυκιά Άντζελα...Να ρωτήσω ποιές μέρες και ώρες δουλεύεις, γιατί δεν το βρήκα μέσα στην σελίδα? Ευχαριστώ πολύ και να είσαι καλά!

Φίλε μου η Άντζελα θα την κάνει για διακοπές και θα επιστρέψει στην δουλειά αρχές Φεβρουαρίου όπως μας έχει πει.

Καλό κουράγιο να σου ευχηθώ  :cheesy: :cheesy:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Το εχω υποψη μου αρχηγε!!! Με την πρωτη ευκαιρια να το τιμησω το διχως αλλο!!!!! Ευχαριστω για την παροτρυνση! :cheesy:

Δοκίμασε και δεν θα χάσεις αξίζει τα λεφτά του  ;) ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Κοριτσαρα μου μας τρελανες παλι... Ποτε επιστρεφεις στην ενεργο δραση????? Μας ελειψες....! :dancing: :dancing: :dancing:

και εμενα μου λειψατε μωρο :-* :-*
προς τις αρχες με μεσα σεμπτεμβρη υπολογιζω να επιστρεψω οριστικα στην αθηνα και στη δουλεια  ;);)
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
tsouna το nick σου από πού βγαίνει απ' το tsoutsouna? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ολα καλα και ολα ωραια αντζελακι αλλα το κωλαρακι σου παραμενει αντρικο .....λεπτομερεια βεβαια

οταν ανεβασεις και εσυ μια φωτογραφια δικια σου με τα αρχιδια σου και σου πω και εγω "πως εχουν μαζεψει ετσι σαν στραγγαλια ειναι με ολα αυτα τα αναβολικα που πηρες".......
ελα να μου πεις για τον κωλο μου.......
παντωs εδω θα ηθελα να κανω μια παρενθεση και να πω ενα προσωπικο μου προβλημα πολλα χρονια πριν επαιρνα αναβολικα αποφασισα να παω σε ενα ενδοκρινολογο να κανω καποιεs εξετασειs το αποτελεσμα ειναι να ειμαι οριακα παντου δηλαδη η τεσοστερονη σκατα
εως τοτε κανε μας τη χαρη και ασχολεισου με τιποτα γκομενες που εχουν περιφερεια
επειδη εσενα δεν σου σηκωνετε ο αντρισμος
δεν θα την πληρωσω εγω τη νυφη
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
οταν ανεβασεις και εσυ μια φωτογραφια δικια σου με τα αρχιδια σου και σου πω και εγω "πως εχουν μαζεψει ετσι σαν στραγγαλια ειναι με ολα αυτα τα αναβολικα που πηρες".......
ελα να μου πεις για τον κωλο μου.......εως τοτε κανε μας τη χαρη και ασχολεισου με τιποτα γκομενες που εχουν περιφερεια
επειδη εσενα δεν σου σηκωνετε ο αντρισμος
δεν θα την πληρωσω εγω τη νυφη


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

A ρε petran21 τι το ανοίγεις το ρημάδι σου?
Αφού δεν έχεις αρχίδια να τα υποστηρίξεις.

:2funny: :2funny:

Έλα πλακίτσα κάνουμε ρε φούσκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom