Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
An ειχεσ απαντιση σε αυτον τον τυπο οπως απαντας σε εμενα δεν θα ελεγα τιποτα...σε αυτον ειπες για τα αρχιδια του σε εμενα με ειπες μαλακα,δικαιολογημενη η απαντιση σου ειναι γνωστο οτι οπου υπαρχη δραση υπαρχη και αντιδραση..με λιγα λογια δεν περιμενα να σκιψεις το καφαλι και να μην μιλησεις απλα περιμενα να στιριξεις την αντιδραση σου με επιχειριματα (οπως εκανες παραπανο)και οχι με ασχιμη κριτικη προς αυτους που σοθ εκαναν μια κριτικη.. Οσο για τον κωλο σου για αλους ειναι τελιος για αλους ειναι αντρικος, περι ορεξεος..........

Καταλαβε ομως οτι ειναι δυσκολο να σεβαστεις καποια που λεει σου αρεσει ο κωλος μου σε σεβομαι και σε εκτιμω,δε σου αρεσει εισαι μαλακας.
Καταλαβες τωρα που φερθικες λαθος??

εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι υποχρεωμενη να απανταω με επιχειρηματα σε οποιον με κριτικαρει και να μην εχω το δικαιωμα να τον κριτικαρω εγω
το εγραψες και στο προηγουμενο μυνημα σου
σε ελευθερο φορουμ ειμαστε ολοι μπορουν να κριτικαρουν ολους
εγω τουλαχιστον αμυνομαι και δεν ξεκιναω κατι
απλα εχω το θαρρος της γνωμη μου οπως το εχουν και αλλοι πανω μου
σεβαστο?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
An ειχεσ απαντιση σε αυτον τον τυπο οπως απαντας σε εμενα δεν θα ελεγα τιποτα...σε αυτον ειπες για τα αρχιδια του σε εμενα με ειπες μαλακα,δικαιολογημενη η απαντιση σου ειναι γνωστο οτι οπου υπαρχη δραση υπαρχη και αντιδραση..με λιγα λογια δεν περιμενα να σκιψεις το καφαλι και να μην μιλησεις απλα περιμενα να στιριξεις την αντιδραση σου με επιχειριματα (οπως εκανες παραπανο)και οχι με ασχιμη κριτικη προς αυτους που σοθ εκαναν μια κριτικη.. Οσο για τον κωλο σου για αλους ειναι τελιος για αλους ειναι αντρικος, περι ορεξεος..........

Καταλαβε ομως οτι ειναι δυσκολο να σεβαστεις καποια που λεει σου αρεσει ο κωλος μου σε σεβομαι και σε εκτιμω,δε σου αρεσει εισαι μαλακας.
Καταλαβες τωρα που φερθικες λαθος??
ναι ρε φιλε αλλα δεν της ειπαν οτι δεν εχει ωραιο κωλο... της ειπαν οτι εχει αντρικο...  εχει διαφορα...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι υποχρεωμενη να απανταω με επιχειρηματα σε οποιον με κριτικαρει και να μην εχω το δικαιωμα να τον κριτικαρω εγω
το εγραψες και στο προηγουμενο μυνημα σου
σε ελευθερο φορουμ ειμαστε ολοι μπορουν να κριτικαρουν ολους
εγω τουλαχιστον αμυνομαι και δεν ξεκιναω κατι
απλα εχω το θαρρος της γνωμη μου οπως το εχουν και αλλοι πανω μου
σεβαστο?
Σεβαστο, τοση ωρα προσπαθω να σε κανω να καταλαυεις οτι δε προκειται περι αμυνας γιατη δεν ηταν επιθεση...
Στην επιθεση απαντας με αμυνα,κακοπροερετη κριτικη του κανεις και εσυ μια κακη κριτικη...(επιθεση αμηνα)
Μια απλη κριτικη (που ηταν καλοπροερετη απο την πλευρα μου τουλαχιστον)απαντας με επιχιριματα και με πιθεις οτι η γμωμη μου (αντικιμενικα και σε σχεση με την πλιοψιφια των θπολοιπον γνωμων) ηταν λαθος.

Καταλαβες τι λεω?? δεν επρεπε να μας κανεις κριτικη..ουτε να αισθανθεις οτι σου επιτεθικαμε.
Επρεπε να πεις παιδακια για εσας ειναι αντρικος για το υπολοιπο 98% τον ανδρον ειναι τελιος.
Το πιασες?? ;) ;) ;)
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
ναι ρε φιλε αλλα δεν της ειπαν οτι δεν εχει ωραιο κωλο... της ειπαν οτι εχει αντρικο...  εχει διαφορα...
Ναι ρε φιλε για μενα ειναι αντρικος,επειδη εμενα μου φενεται αντρικος σιμενει οτι ειμαι και μαλακας???
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
εγω δεν μπορω να καταλαβω γιατι ειμαι υποχρεωμενη να απανταω με επιχειρηματα σε οποιον με κριτικαρει και να μην εχω το δικαιωμα να τον κριτικαρω εγω
το εγραψες και στο προηγουμενο μυνημα σου
σε ελευθερο φορουμ ειμαστε ολοι μπορουν να κριτικαρουν ολους
εγω τουλαχιστον αμυνομαι και δεν ξεκιναω κατι
απλα εχω το θαρρος της γνωμη μου οπως το εχουν και αλλοι πανω μου
σεβαστο?
δεν εισαι υποχρεωμενη να απανταs και οταν απανταs  σε παρακαλω πολλυ να απανταs οπωs πρεπει και οχι να βριζειs εστω και εμεσα οπωs εκανεs με μενα
 

Επισκέπτης
Εγώ έχω να πω ότι όταν δεν έχουμε τι να κάνουμε, δεν είναι λύση να δημιουργούμε θέματα εκ του μηδενός, μπας και μας δώσει προσοχή κάποιος. Έστω μια ιερόδουλη. Σοβαρευτείται.
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Ναι ρε φιλε για μενα ειναι αντρικος,επειδη εμενα μου φενεται αντρικος σιμενει οτι ειμαι και μαλακας???
κοιτα επειδη η αντζελα ειναι "ξεχωριστη" θα σου πω ενα παραδειγμα... ειναι σαν να πεις σε εναν μαυρο οχι οτι δεν εχει ωραιο κωλο αλλα οτι εχει μαυρο κωλο... δεν ξερω αν με πιανεις...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Εγώ έχω να πω ότι όταν δεν έχουμε τι να κάνουμε, δεν είναι λύση να δημιουργούμε θέματα εκ του μηδενός, μπας και μας δώσει προσοχή κάποιος. Έστω μια ιερόδουλη. Σοβαρευτείται.
Γιατη ρε κουναβι λες <<εστω και μια ιεροδουλι>>ειναι κατοτερη αυτη απο εμας??? και ποιος σου ειπε οτι διμιουργουμε θεματα?
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
Εγώ έχω να πω ότι όταν δεν έχουμε τι να κάνουμε, δεν είναι λύση να δημιουργούμε θέματα εκ του μηδενός, μπας και μας δώσει προσοχή κάποιος. Έστω μια ιερόδουλη. Σοβαρευτείται.
σωστος, αλλα εδω ειπες μαλακια.
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Εγώ έχω να πω ότι όταν δεν έχουμε τι να κάνουμε, δεν είναι λύση να δημιουργούμε θέματα εκ του μηδενός, μπας και μας δώσει προσοχή κάποιος. Έστω μια ιερόδουλη. Σοβαρευτείται.
οποιοs δεν αντεχει σε κριτικεs να μην ανοιγει θρεντ με το ονομα του και τιs φωτο του
 

Επισκέπτης
Το ιερόδουλη είναι αναφορά επαγγέλματος. Όσο για το κουνάβι μακάρι να μπορούσες να το πεις μπροστά μου....
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
κοιτα επειδη η αντζελα ειναι "ξεχωριστη" θα σου πω ενα παραδειγμα... ειναι σαν να πεις σε εναν μαυρο οχι οτι δεν εχει ωραιο κωλο αλλα οτι εχει μαυρο κωλο... δεν ξερω αν με πιανεις...
Αυτο εξιγο ρε φιλε ναι ειναι μαυρος αλλα δε με χαλαει που ειναι μαυρος με χαλαει που για τα γουστα μου δεν ειναι ωρεος απλα η λεξη που τεριαζει για να πω αυτο που δε μου αρεσει σε αυτο τον κωλο ειναι λεξη μαυρος..εσυ τωρα με πιανεις??
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Το ιερόδουλη είναι αναφορά επαγγέλματος. Όσο για το κουνάβι μακάρι να μπορούσες να το πεις μπροστά μου....
ναι φανταζομαι γαμας και δερνεις...τραβα τωρα γαμησου γατη το <<εστω και μια ιεροδουλι >>δεν ειναι αναφορα επαγγελματος..
Και δε γουσταρω κουβεντα μαλακακο για της ιεροδολες.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καταλαβες τι λεω?? δεν επρεπε να μας κανεις κριτικη..ουτε να αισθανθεις οτι σου επιτεθικαμε.
Επρεπε να πεις παιδακια για εσας ειναι αντρικος για το υπολοιπο 98% τον ανδρον ειναι τελιος.
Το πιασες?? ;) ;) ;)

γιατι πρεπει να μπω στο δικο σου το μυαλο και να φερθω οπως θες εσυ?
σιγα μη κατσω να δωσω και εξηγησεις.........

δεν εισαι υποχρεωμενη να απανταs και οταν απανταs  σε παρακαλω πολλυ να απανταs οπωs πρεπει και οχι να βριζειs εστω και εμεσα οπωs εκανεs με μενα

δεν σε εβρισα απλα σου φερθηκα οπως μου φερθηκες

Ναι ρε φιλε για μενα ειναι αντρικος,επειδη εμενα μου φενεται αντρικος σιμενει οτι ειμαι και μαλακας???

μη το συνεχιζεις μωρο
γιατι αν δεν θες να εισαι απλα μαλακας που ετυχε και εγραψες μια μαλακια....
αλλα ο κωλος μου σε κανει να ονειρευτεις αντρικους κωλους
τοτε λυπαμαι αλλα δεν φταιει σε τιποτα ο κωλος μου αλλα μαλλον τα κρυφα γουστα σου στο πισω μερος του μυαλου σου
www.imagerous.com/] [/URL]

οποιοs δεν αντεχει σε κριτικεs να μην ανοιγει θρεντ με το ονομα του και τιs φωτο του


εγω αντεχω μια χαρα τις κριτικες
ασε που τις θελω κιολας , 39 μελη διαβαζουν το θρεντ μου
εσυ νομιζεις οτι μπορεις να γραφεις οτι θελεις εχοντας να κανεις με ντουβαρια που δεν θα σου απαντησουν
 

Επισκέπτης
ναι φανταζομαι γαμας και δερνεις...τραβα τωρα γαμησου γατη το <<εστω και μια ιεροδουλι >>δεν ειναι αναφορα επαγγελματος..
Και δε γουσταρω κουβεντα μαλακακο για της ιεροδολες.

Ούτε ένας χαρακτηρισμός δε βγήκε από το στόμα μου για το άτομο σου. Και όμως εσύ βρίζεις χυδαία. Είσαι σε πολύ ένταση φίλε μου. Δεν το συνεχίζω γιατί δυστηχώς δεν μπορώ να παρακάμψω την ασφάλεια που σου προσφέρει το να κάθεσαι στην οθόνη του pc και να πατάς κουμπάκια.-
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
γιατι πρεπει να μπω στο δικο σου το μυαλο και να φερθω οπως θες εσυ?
σιγα μη κατσω να δωσω και εξηγησεις.........

δεν σε εβρισα απλα σου φερθηκα οπως μου φερθηκες

μη το συνεχιζεις μωρο
γιατι αν δεν θες να εισαι απλα μαλακας που ετυχε και εγραψες μια μαλακια....
αλλα ο κωλος μου σε κανει να ονειρευτεις αντρικους κωλους
τοτε λυπαμαι αλλα δεν φταιει σε τιποτα ο κωλος μου αλλα μαλλον τα κρυφα γουστα σου στο πισω μερος του μυαλου σου
www.imagerous.com/] [/URL]


εγω αντεχω μια χαρα τις κριτικες
ασε που τις θελω κιολας , 39 μελη διαβαζουν το θρεντ μου
εσυ νομιζεις οτι μπορεις να γραφεις οτι θελεις εχοντας να κανεις με ντουβαρια που δεν θα σου απαντησουν
Βλεπω μυαλο δε βαζεις κοριτσακι γιαυτο γαμησε το..οσο αναφορα το μωρο ουτε μωρο ΣΟΥ ειμαι ουτε θα γινω..αλλα ουτε και μωρο με την αλλη σημασια ειμαι κοντευω 30..οποτε αυτος ο χαρακτιρισμος ειναι επιεικως αβασιμος.
Οσο για τα κριφα γουστα στο πισω μερος του μυαλου μου ε τι να σου πω??τα ξερω καλητερα εγω.

Παντος τσαμπα μαγκας εισαι.
 

pesesta4

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2011
Μηνύματα
45
Κριτικές
45
Like
3
Πόντοι
10
Ούτε ένας χαρακτηρισμός δε βγήκε από το στόμα μου για το άτομο σου. Και όμως εσύ βρίζεις χυδαία. Είσαι σε πολύ ένταση φίλε μου. Δεν το συνεχίζω γιατί δυστηχώς δεν μπορώ να παρακάμψω την ασφάλεια που σου προσφέρει το να κάθεσαι στην οθόνη του pc και να πατάς κουμπάκια.-

σωστος :dancing: :dancing:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ούτε ένας χαρακτηρισμός δε βγήκε από το στόμα μου για το άτομο σου. Και όμως εσύ βρίζεις χυδαία. Είσαι σε πολύ ένταση φίλε μου. Δεν το συνεχίζω γιατί δυστηχώς δεν μπορώ να παρακάμψω την ασφάλεια που σου προσφέρει το να κάθεσαι στην οθόνη του pc και να πατάς κουμπάκια.-
Απλα δε μου αρεσει να μιλανε υποτιμιτικα για αυτες της γυναικες και εσυ αυτο ακριβως εκανες..
Οσο για τα κουμπακια επρεπε να το σκευτεις πριν γραψεις οτι μακαρι να στο ελεγα απο κοντα..στην ουσια φιλε μου εσυ τα πατισες πρωτος ;) ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Βλεπω μυαλο δε βαζεις κοριτσακι γιαυτο γαμησε το..οσο αναφορα το μωρο ουτε μωρο ΣΟΥ ειμαι ουτε θα γινω..αλλα ουτε και μωρο με την αλλη σημασια ειμαι κοντευω 30..οποτε αυτος ο χαρακτιρισμος ειναι επιεικως αβασιμος.
Οσο για τα κριφα γουστα στο πισω μερος του μυαλου μου ε τι να σου πω??τα ξερω καλητερα εγω.

Παντος τσαμπα μαγκας εισαι.

τσαμπα μαγκας δεν θα ειμαι ποτε εγω που βγαζω φορα παρτιδα το προσωπο μου στο νετ
τζαμπα μαγκας ειναι οποιος ανωνυμα παει να με κοντραει και παντα θα ειναι απο κατω μου γιαυτο ακριβος το λογο

το "μωρο" ηταν προς χαριν του λογου  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom