Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εγω δεν ειμαι η οποιαδηποτε κοπελιτσα που θα μπει εδω και με το οτιδηποτε της γραψουν θα σκυψει το κεφαλι και θα κανει το κοροιδο περιμενοντας να ξεχαστει το οποιοδηποτε σχολιο την θιγει..........
εγω εχω μαθει στη ζωη μου να σεβομαι 100 φορες οποιον με σεβαστει 1
και να χλεβαζω 1000 φορες οποιον με χλεβασει εστω και 1


μάλλον γι αυτό σε πάω πολύ!
και δεν γουστάρω το σκουλαρίκι σου, σε χλεύασα μιά φορά, ξεκίνα εσύ για χίλιες. :)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206

Μια χαρά κώλος είναι! Και τον ίδιο κώλο, με τον ίδιο σωματότυπο τον έχω πετύχει και σε γυναίκα με δυο παιδιά (περεπιπτόντως της έχει τύχει να την ρωτήσουν αν είναι γυναίκα ορίτζιναλ ή χειρουργημένη!)

Και βέβαια η Άντζελα δεν είναι έτσι επειδή έχει κάνει αλλαγή φύλλου (δεν υπάρχουν "κωλαράδες" άντρες;), αλλά επειδή η "φιαξιά" της είναι έτσι και (κυρίως!) επειδή προφανώς ξεσκίζεται στα γυμναστήρια 2-3 ώρες τη μέρα.
Ασφαλώς και σε κάποιους ενδέχεται να μην αρέσει αυτός ο σωματότυπος της "γυμνασμένης γυναίκας" (η Άντζελα λίγο το έχει παρακάνει, είναι η αλήθεια), αλλά όχι να της την λέμε κι όλας!
Σκέφτομαι πόσοι από αυτούς που της την λένε δεν έχουν γυμναστεί ποτέ μετά το σχολείο...  
 

Επισκέπτης
Δε θέλω να σε βγάλω off φίλε μου, γιατί από ότι θυμάμαι είχαμε κάνει και ένα ψιλοδιάλογο στο παρελθόν, αλλά κάποια post πριν η ίδια τοποθετήθηκε για το θέμα. Και παραδέχτηκε. Όχι ότι με νοιάζει απλά επειδή σε πάω.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Δε θέλω να σε βγάλω off φίλε μου, γιατί από ότι θυμάμαι είχαμε κάνει και ένα ψιλοδιάλογο στο παρελθόν, αλλά κάποια post πριν η ίδια τοποθετήθηκε για το θέμα. Και παραδέχτηκε. Όχι ότι με νοιάζει απλά επειδή σε πάω.

Επειδή βαριέμαι να διαβάζω όλο το θρεντ, τί ακριβώς παραδέχθηκε; Πως έχει κάνει αλλαγή φύλλου;
Αυτό το ήξερα και πριν δυο χρόνια που την επισκέφθηκα μια φορά!

Δεν είπα λοιπόν πως ΔΕΝ έχει κάνει αλλαγή φύλλου, είπα πως και δεν είναι αυτός ο βασικός λόγος για τον σωματότυπό της.
Αυτά...
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ παντως θεωρώ οτι είναι άσχημο να σχολιάζεται η εμφάνιση της Αντζελας καθώς και της κάθε κοπέλας, και ειδικά απο την στιγμή που βρίσκεται και αυτή μεσα και συμμετέχει. Φανταστήτε δηλαδή να γραφανε πχ οι κοπέλες του στούντιο εδώ και να συζητάγανε μεταξύ τους για το πουλί του τάδε οτι εχει πρόβλημα στύσης ή οτι είναι μικρό κ.α. Ντρόπη.  :booty: :booty: :booty:
 

brad-pitt

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.216
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
16
εγώ παντως θεωρώ οτι είναι άσχημο να σχολιάζεται η εμφάνιση της Αντζελας καθώς και της κάθε κοπέλας, και ειδικά απο την στιγμή που βρίσκεται και αυτή μεσα και συμμετέχει. Φανταστήτε δηλαδή να γραφανε πχ οι κοπέλες του στούντιο εδώ και να συζητάγανε μεταξύ τους για το πουλί του τάδε οτι εχει πρόβλημα στύσης ή οτι είναι μικρό κ.α. Ντρόπη.  :booty: :booty: :booty:
+ 10  :thumbsup:
 
OP
OP
osie.0909

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εγώ παντως θεωρώ οτι είναι άσχημο να σχολιάζεται η εμφάνιση της Αντζελας καθώς και της κάθε κοπέλας, και ειδικά απο την στιγμή που βρίσκεται και αυτή μεσα και συμμετέχει. Φανταστήτε δηλαδή να γραφανε πχ οι κοπέλες του στούντιο εδώ και να συζητάγανε μεταξύ τους για το πουλί του τάδε οτι εχει πρόβλημα στύσης ή οτι είναι μικρό κ.α. Ντρόπη.  :booty: :booty: :booty:


στο μόνο που θα διαφωνήσω μαζί σου είναι στο "Ντρόπη". σαν όνομα αλόγου ακούγεται. :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
εγώ παντως θεωρώ οτι είναι άσχημο να σχολιάζεται η εμφάνιση της Αντζελας καθώς και της κάθε κοπέλας, και ειδικά απο την στιγμή που βρίσκεται και αυτή μεσα και συμμετέχει. Φανταστήτε δηλαδή να γραφανε πχ οι κοπέλες του στούντιο εδώ και να συζητάγανε μεταξύ τους για το πουλί του τάδε οτι εχει πρόβλημα στύσης ή οτι είναι μικρό κ.α. Ντρόπη.  :booty: :booty: :booty:

Ψιλά γράμματα αυτά για μερικούς Dawn... Οι αγάμητοι εδώ μέσα πολλοί και είναι αξιολύπητοι.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
θα συμφωνησω καταρχην σε ολα τα σχολια του brand pitt που τα θεωρω ευστοχα και σε οτι αφορα τον κωλο της αντζελας οπως και να φαινεται αυτο που βλεπω μου αρεσει πολυ και ειναι πολυ καυλα ο κωλος της οπως και τα υπολοιπα που διαθετει κρινοντας βασει των φοτο.ολες οι φοτο που ειδα τουλαχιστον ειναι πολυ καυλα.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Και πάνω απο όλα ειναι αληθινές ................
 

LonelyTraveller

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2011
Μηνύματα
240
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
θα συμφωνησω καταρχην σε ολα τα σχολια του brand pitt που τα θεωρω ευστοχα και σε οτι αφορα τον κωλο της αντζελας οπως και να φαινεται αυτο που βλεπω μου αρεσει πολυ και ειναι πολυ καυλα ο κωλος της οπως και τα υπολοιπα που διαθετει κρινοντας βασει των φοτο.ολες οι φοτο που ειδα τουλαχιστον ειναι πολυ καυλα.

τον δινει τον κωλο?
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Βλέπε στο site του studio και στο Αντζελα exclusive!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Rolls Royce με έγγραφη εγγύηση του δημιουργού......
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Καλό το Ιταλικό μωρό μου, αλλά εγώ σε έχω πιο ψηλά ...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom