Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Αντζελα μόνο σε χειροποίητο.....

Ποια να συγκριθεί μαζί σου ...................
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
ΟΧΙ αλλά είναι πολύ γρήγορη, ακόμη και απο τον Σαλπιγγίδη....και δεν χάνει και τέτοια γκολ.
Μην το προσπαθήσεις θα χάσεις big time...
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
αντζελα εχειs σκεφτει ποτε να ανοιξειs καποιο στουντιο ακομα εκτοs κεντρου?
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
ΑΝΤΖΕΛΑ: Εννοείται βρε ότι έχω έρθει σε οργασμό πολλές φορές αν και προτιμώ να μην τελειώνω στη δουλειά γιατί μετά κουράζομαι και δεν μπορώ να συνεχίσω, αλλά είναι μερικές φορές που απλά δεν μπορείς να αντισταθείς. Όχι, για να υπολογίσω χρειάζομαι πάρα πολλές ώρες για να δώσω απάντηση και πάλι όλο και κάποιους θα έχω ξεχάσει χαχα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα εχειs σκεφτει ποτε να ανοιξειs καποιο στουντιο ακομα εκτοs κεντρου?

ματια μου μπορει να εχω ενα studio αλλα αυτο μετραει για 10 ;)
για ποιο λόγο να θέλω ενα 2ο μαγαζι που στο τελος θα με κουρασει ψυχολογικα και σωματικα σε τετοιο βαθμο που στο τελος θα μεινω με 2 μαγαζια φαντασματα?
και εγω θα βγω χαμενη αλλα και εσεις ;)
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
ματια μου μπορει να εχω ενα studio αλλα αυτο μετραει για 10 ;)
για ποιο λόγο να θέλω ενα 2ο μαγαζι που στο τελος θα με κουρασει ψυχολογικα και σωματικα σε τετοιο βαθμο που στο τελος θα μεινω με 2 μαγαζια φαντασματα?
και εγω θα βγω χαμενη αλλα και εσεις ;)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Πολυ καλή!! αλλά νομίζω τώρα μετα απο τόσες συνεντευξεις θα μπορούσες να μιλήσεις και στη ..βουλή. Αλλωστε και εκει για σεξ μιλάνε χαχα.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
ματια μου μπορει να εχω ενα studio αλλα αυτο μετραει για 10 ;)
για ποιο λόγο να θέλω ενα 2ο μαγαζι που στο τελος θα με κουρασει ψυχολογικα και σωματικα σε τετοιο βαθμο που στο τελος θα μεινω με 2 μαγαζια φαντασματα?
και εγω θα βγω χαμενη αλλα και εσεις ;)

Μες την υπερβολή όπως συνήθως. Ότι είναι πολύ καλής ποιότητας, πολύ πιο πάνω από τη διάμεσο (με πιάνεις;), οι προσφερόμενες υπηρεσίες θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Αλλά ποιο το πρόβλημα με το δευτερο μαγαζί; Με αυτή τη λογική δεν θα έπρεπε να υπάρχουν αλυσίδες καταστημάτων!!!
 

petran21

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
578
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
6
Μες την υπερβολή όπως συνήθως. Ότι είναι πολύ καλής ποιότητας, πολύ πιο πάνω από τη διάμεσο (με πιάνεις;), οι προσφερόμενες υπηρεσίες θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Αλλά ποιο το πρόβλημα με το δευτερο μαγαζί; Με αυτή τη λογική δεν θα έπρεπε να υπάρχουν αλυσίδες καταστημάτων!!!
δεν υπερβαλει καθολου, στουs καιρουs που ζουμε για να κανειs κατι καλο πρπει να παρειs μεγαλο ρισκο και πιστευω οτι θα ηταν ρισκο να κανε και δευτερο μαγαζι εξισου καλο με το πρωτο γιατι αν παρατηρησειs καλα οι αλυσιδεs ειναι τιs κακιαs ωραs και τηs ξεπεταs απ ολεs τιs πλευρεs
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
δεν υπερβαλει καθολου, στουs καιρουs που ζουμε για να κανειs κατι καλο πρπει να παρειs μεγαλο ρισκο και πιστευω οτι θα ηταν ρισκο να κανε και δευτερο μαγαζι εξισου καλο με το πρωτο γιατι αν παρατηρησειs καλα οι αλυσιδεs ειναι τιs κακιαs ωραs και τηs ξεπεταs απ ολεs τιs πλευρεs

Το ρίσκο μέσα στο παιχνίδι είναι!!! Αν δε ρισκάρεις, πως θα επιτύχεις;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Αμφιβάλεις οτι έχει πετύχει?
Ξέρεις πολλά μαγαζιά με τα δωμάτια του 104 (με τηλέφωνο, ντουσιέρες, αντισηπτικά, παντόφλες και πετσέτες συσκευασμένες) και την ιδιοκτήτρια απο πάνω να διορθώσει κάθε λάθος και κάθε παράπονο?
Σε πόσα μαγαζιά ταυτόχρονα μπορέι να το κάνει?
Απο το δύο και μετά πάνε όλα στον αυτόματο!
Τι θέλει κάποιος, υπηρεσίες επιπέδου ή κάτι άλλο?
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Βρε τεντεν αν είναι έτσι όπως τα λες, δε θα υπήρχαν πετυχημένες αλυσίδες καταστημάτων!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μες την υπερβολή όπως συνήθως. Ότι είναι πολύ καλής ποιότητας, πολύ πιο πάνω από τη διάμεσο (με πιάνεις;), οι προσφερόμενες υπηρεσίες θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου. Αλλά ποιο το πρόβλημα με το δευτερο μαγαζί; Με αυτή τη λογική δεν θα έπρεπε να υπάρχουν αλυσίδες καταστημάτων!!!

εγω δεν υπερβαλω αλλα την αληθεια λεω αγαπη μου.....
και η αληθεια ειναι οτι με πολυ δουλεια ,κοπο ,καθημερινη ασταματητη προσωπικη ενασχοληση αλλα και πολλές ιδέες για αλλαγες εχω καταφερει και εχω φτιαξει ενα μαγαζι που η αξια του ειναι οσο 10 μαζι ;)
απο εκει και περα ενα 2ο μαγαζι ουτε οικονομικα το εχω αναγκη αλλα συγουρα θα με κοψει και στα 2 με αποτελεσμα καποια στιγμη η ποιοτητα μοιραια να πεσει ;)
εσυ νομιζω υπερβαλεις και παρα πολυ κιολας συγκρινοντας μια ατομικη επιχειρηση με μια αλυσιδα καταστηματων
τι σχεση μπορει να εχουν αυτα?
και αντε και εχουν σχεση με βαση τι λογικη σου
το νομικο πλαισιο πισω απο τους οικους ανοχης το ξερεις?
γνωριζεις οτι εγω με ενα μαγαζι στο ονομα μου δεν δικαιουμαι να ανοιξω και 2ο?
γνωριζεις οτι ουτε εχω καν το δικαιωμα ετσι για την πλακα μου να παω να κανω απλα και μονο μια βαρδια καπου αλλου?
μαλλον δεν τα γνωριζεις
οποτε τι μου λες?
να παω να βαλω συναιτερες στο κεφαλι μου για να ανοιξω ενα δευτερο μαγαζι που μαλλον θαναι αποτυχημενο?
ευχαριστω αλλα δεν θα παρω ;) :-* :-*
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
γνωριζεις οτι ουτε εχω καν το δικαιωμα ετσι για την πλακα μου να παω να κανω απλα και μονο μια βαρδια καπου αλλου?

Μωρό αν είναι έτσι τότε πως στα μπουρδέλα όταν μια κοπέλα έχει περίοδο αντικαθιστάται από μία άλλη για μερικές μέρες; Ή εννοείς ότι σαν ιδιοκτήτρια του 104 δε δικαιούσαι να κάνεις και αλλού βάρδια;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μωρό αν είναι έτσι τότε πως στα μπουρδέλα όταν μια κοπέλα έχει περίοδο αντικαθιστάται από μία άλλη για μερικές μέρες; Ή εννοείς ότι σαν ιδιοκτήτρια του 104 δε δικαιούσαι να κάνεις και αλλού βάρδια;

εννοω οτι σαν ιδιοκτηρια οικου ειμαι υποχρεωμενη να δουλευω μονο στο συγκεκριμενο οικο και πουθενα αλλου και  χωρις φυσικα να εχω το δικαιωμα να παρω 2ο οικο στο ονομα μου ;)
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.912
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Βρε τεντεν αν είναι έτσι όπως τα λες, δε θα υπήρχαν πετυχημένες αλυσίδες καταστημάτων!!!
Φιλε μου, στις αλυσίδες που αναφέρεσαι κάθε επιλογή είναι 50-50, δεν υπάρχει καμμία λεπτομέρεια και δεν έχεις κανένα να πείς ένα παράπονο όταν δεν πάει κάτι καλά. Για πόσες φόλες έχεις διαβάσει σε αυτές τις αλυσίδες? Πόσες φορές την έχεις πατήσει εσύ? Ιδιαίτερα αν μια κριτική δεν είναι και πολύ "ειλικρινής¨.
Επίσης το πιο βασικό είναι οτι δεν ξέρω αν οι κοπέλες περνάνε και γιατρούς...ειδικά αυτές που έρχονται για ένα φεγγάρι, ενω εδω που μιλάμε σου δίνει την δυνατότητα να το ελεγξεις...
Πρόσεξε για να μην παραξηγηθώ, δεν λέω οτι δεν πάνε, λέω οτι δεν γνωρίζω ή καλύτερα δεν μπορώ να γνωρίζω αν πάνε.
Φυσικά η επιλογή και τα ρίσκα είναι θέμα του καθενός. Εγώ τα έκοψα.
Ελπίζω τα παραπάνω να τα βρήκες χρήσιμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom