Νέα

Άντζελα από Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα osie.0909
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 741
  • Εμφανίσεις 79K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ενταξει...τι να λεμε τωρα;τελεια!!!!
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
εμεις τι φταιμε τωρα που ειμαστε απο επαρχια και μας βαζεις να δουμε τετοιες φωτο;; ειναι και βραδυ εχει και ζεστη
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
πολυ καλες φωτογραφιες, αλλα εχουν μια επαγγελματικη βοηθεια αν οχι επεξεργασια
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πολυ καλες φωτογραφιες, αλλα εχουν μια επαγγελματικη βοηθεια αν οχι επεξεργασια

ε δεν εχουν?
5 ατομα συνεργειο απο τις 10 το πρωι ως τις 6 το απογευμα δουλεψαν για να βγουν αυτες οι φωτογραφιες :P
φωτογραφος, βοηθος φωτογραφου, κομμωτης, μακιγιεζ, στυλιστρια
και 10 ομως ναταν παλι δεν θα μπορουσαν να φτασουν το επιπεδο που εχω απο κοντα
ειναι καποια πραγματα οπως ο "αερας" και η "αυρα" που εχει μια κοπελα που δεν αποτυπωνονται σε μια φωτογραφια ;)
www.imagerous.com/] [/URL]
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ε δεν εχουν?
5 ατομα συνεργειο απο τις 10 το πρωι ως τις 6 το απογευμα δουλεψαν για να βγουν αυτες οι φωτογραφιες :P
φωτογραφος, βοηθος φωτογραφου, κομμωτης, μακιγιεζ, στυλιστρια
και 10 ομως ναταν παλι δεν θα μπορουσαν να φτασουν το επιπεδο που εχω απο κοντα
ειναι καποια πραγματα οπως ο "αερας" και η "αυρα" που εχει μια κοπελα που δεν αποτυπωνονται σε μια φωτογραφια ;)
Οντως.  :thumbsup:

Αντε και σε βιντεο πλεον. :cool2:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πολλή αυτοδιαφήμιση, άρα σύντομα και η επιστροφή στα καθήκοντά σου!!
 

Gimme

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεφτηκα κ εγω το στουντιο τη περασμενη βδομαδα και ειδα την Αντζελα απο κοντα.. ειχε βαρδεια εκεινη τη μερα.
Οντως ειναι εντυπωσιακη, εχει εξαιρετικο βλεμμα οταν κοιταζει (eye contact), σωμα τελειο οπως στις φωτογραφιες!
Αρχικα ελεγα να τη προτιμησω γιατι εχω διαβασει απο δω τα καλυτερα... αλλα παρασυρθηκα με αλλη κοπελα... Μικρο το κακο, γιατι θα ξαναπαω οποτε ξανα εχει βαρδεια η Αντζελα :)

Οσο για το χωρο, αν και δεν εχω καθολου εμπειρια απ τα αλλα στουντιο που υπαρχουν, ειναι ωραιος, διακοσμημενος εξυπνα και πανω απ ολα τοσο η κυρια της υποδοχης οσο και τα κοριτσια που δουλευουν εκει εχουν επαγγελματισμο 100% και φροντιζουν να περασεις τελεια!

Αλλα πανω απ ολα τιμουν τα χρηματα που θα παρουν...και νομιζω οτι αυτο ισως ειναι ο σημαντικοτερος παραγοντας σ αυτη τη διαδικασια δουναι & λαβειν.

Εξυπηρετηση, service, ποτα, αισθηση να νοιωσεις ανετα, επικοινωνια ολα τελεια .. Παρ ολο που ειχα εξαιρετικα τρομερο αγχος! Αυτο τα λεει ολα!

Χθες, διαβασα και μια κριτικη σχετικα με την Αντζελα, τις υπηρεσιες της, το "παιχνιδι" που κανει, το πως συμπεριφερεται και γενικα το τι προσφερει ... και η επομενη επισκεψη μου θα ειναι οταν θα εχει βαρδεια και η Αντζελα.
Εχω την εντυπωση, απ αυτα που διαβαζω καθημερινα για τις εμπειριες των παλικαριων απο δω μεσα, οτι εκεινη ξερει καλυτερα απ τον καθενα πως να ευχαριστησει εναν αντρα!

ΥΓ1: Για μερικους μπορει να ξενιζει (κ εμενα με ξενισε οταν το διαπιστωσα μετα απο αναλυτικη εξεταση των φωτογραφιων - τοτε που ειχε το κοντο μαλλι πριν 3-4 χρονια) οτι εχει κανει εγχειριση αλλαγης φυλου, ΑΛΛΑ θεωρω - διαβαζοντας απ τις εμπειριες αλλων εδω μεσα - οτι ειναι ισως καλυτερα και απο γυναικα (βλεπε, βαρεμαρα στις αλλες κοπελες, ξεπετες, ασυνεννοησιες, αλλα λενε αλλα κανουν κτλ)

ΥΓ2: Ο,τι ελεγχθη παραπανω ειναι εμπειρια και καταθεση ψυχης μετα απο επισκεψη μου στο εν λογω στουντιο και δεν εχει καμμια σχεση με promotion, φιλίας ή οτιδηποτε αλλο.
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Φίλε Gimme, αυτή εμπειρία που αναφέρεις δεν είναι μόνο δική σου αλλά και πολλών άλλων. Πράγματι η Ατζελα είναι εκείνη που όσο λίγες ιερόδουλες τιμούν τα χρήματα που αίρνουν και με το παταπάνω. Χωρίς να τη γνωρίζω προσωπικά πιστευω πως είναι η καλύτερη από τις εκδιδόμενες ελληνίδες ή ακόμα και γενικότερα εκδιδόμενες γυναίκες. Την έχω τιμήσει παλαιότερα. Οι άλλες ιερόδουλες που υπάρχουν σε πορνεία πολλές φορές είναι ξεπέτες, ή δεν επικοινωνούν και δεν κάνουν ουσιαστικά σεξ αλλά ένα είδος αγγαρείας. Βλέπεις είναι πολλά τα λεφτά και απλώς  κα΄ποιοες πάνε για τα λεφτά...
 

Gimme

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ναι φιλε, το ξερω οτι ειναι και πολλων αλλων.. και ειναι ευχαριστο που μοιραζονται ολοι τις εμπειριες τους.. και κυριως που λενε τα πραγματα οπως ειναι ακριβως!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Το ότι γράφουν κάποιοι καλά σχόλια για το στούντιο και την Αντζελα...συνήθως θεωρείται προμοτάρισμα..
Εντάξει σε κάποιους περισσεύει ο ενθουσιασμός...αλλά και αυτό δηλώνει το χαρακτήρα του καθένα και όχι promotion..

Εγώ έχω φάει παλιότερα πολλές φόλες σε στούντιο...πολλά 50αρια πήγαν χαμένα... (τα οποία τώρα πια και λόγω ανεργίας μου είναι μετρημένα). Οταν βρίσκεις κάτι καλό μένεις σαυτό. Φυσικά κυνηγάς το καλύτερο...αλλά δεν είναι εποχές για πειραματισμούς. Και στο κάτω κάτω βλέπουμε πως και στο επίπεδο υπηρεσιών δεν υπάρχει κάτι καλύτερο τη συγκεκριμένη περίοδο παρά μόνο από το Φ104.

Εγώ πηγαίνω γιατί αισθάνομαι άνετα όταν μπαίνω...αλλά και όταν φεύγω. Δε νιώθω βρώμικος αλλά ξεκούραστος. Πέρασα λίγη ώρα ευχάριστα και χαλαρά. Αυτό βιώνω κάθε φορά όταν πηγαίνω. Και κυρίως νιώθω σαν άνθρωπος και όχι σαν ζωο που κλείστηκε σε ένα καταγώγειο απλά για να γαμήσει ένα "άψυχο" ,στη συμπεριφορά, κορίτσι.

Και κάθε μήνα που περνάει έχει και μια καινούργια ιδέα ώστε να κρατά το ενδιαφέρον του πελάτη αμειωτο και φυσικά πολύ καλό up-to-date site! (αυτό είναι πολύ σημαντικό)

 

Gimme

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πηγαίνω γιατί αισθάνομαι άνετα όταν μπαίνω...αλλά και όταν φεύγω. Δε νιώθω βρώμικος αλλά ξεκούραστος. Πέρασα λίγη ώρα ευχάριστα και χαλαρά. Αυτό βιώνω κάθε φορά όταν πηγαίνω. Και κυρίως νιώθω σαν άνθρωπος και όχι σαν ζωο που κλείστηκε σε ένα καταγώγειο απλά για να γαμήσει ένα "άψυχο" ,στη συμπεριφορά, κορίτσι.

ακριβως το ιδιο και με μενα εγινε .. γιαυτο αποφασισα να γραψω μετα απο τοσα χρονια που ειμαι μελος εδω τη προσωπικη μου εμπειρια
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Για χαζεμα ειναι.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom