Νέα

Αντρικες βαφες μαλλιων, γνωριζετε τιποτα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.336
Κριτικές
61
Like
3.026
Πόντοι
7.216
παρε λουλακι τυπε! :S :S :S
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Άν σε είχαν γνωρίσει από κοντά θα είχα τώρα δεκάδες φώτο σου  :2funny:
  Δεν έχει κανένα ενδιαφέρον,δεν έχει καν πλάκα.Κρύβεται πίσω από το πληκτρολόγιο και μόνο βρίζει.Αν τον βρεις ποιός είναι και τον κάνεις ρεζίλι στην αρχή παραπονιέται στους Μοντεράτορ  :2funny:μετά απηλεί με μηνύσεις  :2funny:και μετά διαγράφετε  :2funny:
  Τώρα πιά λίγοι έχουν πλάκα όλοι βγάζουν μιά μιζέρια με την κακομοιριά τους  :vomit:
νουμερο της φαπας ρουφα καμια αζερικη ψωλη κ μην γραφεις φουμαρα κλουν..
ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΘΑ ΕΙΧΕΣ Κ ΘΑ ΕΧΕΙΣ..
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ..
ΡΩΤΑ ΝΤΟΥΦΗ,ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΨΩ???

παραπονα στους μοντς???
ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΔΟΥΛΙΚΑ ΡΕ ΚΕΦΤΕ..ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΛΜΗΣΕΙ??.

πως να διαγραφω ρε βλημα???
ουτε τις βασικες λειτουργιες του σαη δεν γνωριζεις..
ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΡΕ ΜΟΥΝΙΚΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΩ ΤΑ ΧΑΖΑ ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ..

ΘΑ ΜΑΣ ΛΥΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???
ΓΡΑΨΕ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΒΑΦΗΣ ΠΟΥ ΕΒΑΦΕΣ ΠΡΟ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΩΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΙΛΙΟΧΥΜΕΝΗ ΚΡΑΝΑ ΧΙΜΠΑΤΖΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙΣ ΩΣ ΠΡΩΤΥΠΟ ΕΡΑΣΤΗ..
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
682
Πόντοι
81
Μαλλι μπαμπακι ,ψωλη φαρμακι!!!!Μην κανεις τιποτα,το γκριζο ειναι γοητεια στον ανδρα,ισα ισα που οι βαψομαλλιαδες ειναι τραγικοι σαν εικονα!
Έχεις δίκιο άστο όπως είναι και στο λέει άνθρωπος ο οποίος είναι καραφλός χίλιες φορές καράφλας παρά τέτοιο να έχω τέτοιο μαλλί! :afro:
 

kaltsounis1

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Πρίν χρόνια δοκίμασα βαφή-αφρό που τον απλώνεις με την χτένα και μειώνει τα γκρίζα κατά 70% χωρίς να καταλάβει κανείς τίποτα.Όταν όμως γίνουν τα μαλλιά τελείως άσπρα δεν κάνει πλέον γιατί γίνονται χρυσά.Μετά χρειάζεται κανονική βαφή.Ρώτησε σε κομμωτήριο θα σε ενημερώσουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
εδω μετριες βιζιτες ζητανε 150 τυπε  :uglystupid:
Ναι το ξέρω αυτές που εδώ πηδιούντε γιά 2.500 ρούβλια Ελλάδα ζητάνε 150+  :headbang: :2funny:.

νουμερο της φαπας ρουφα καμια αζερικη ψωλη κ μην γραφεις φουμαρα κλουν..
ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΘΑ ΕΙΧΕΣ Κ ΘΑ ΕΧΕΙΣ..
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΕ ΞΕΡΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΧΑΜΕΝΟΙ ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΟΠΩΣ ΕΣΥ..
ΡΩΤΑ ΝΤΟΥΦΗ,ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΤΟ ΓΡΑΨΩ???

παραπονα στους μοντς???
ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΔΟΥΛΙΚΑ ΡΕ ΚΕΦΤΕ..ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΛΜΗΣΕΙ??.

πως να διαγραφω ρε βλημα???
ουτε τις βασικες λειτουργιες του σαη δεν γνωριζεις..
ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΡΕ ΜΟΥΝΙΚΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΩ ΤΑ ΧΑΖΑ ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ..

ΘΑ ΜΑΣ ΛΥΣΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ???
ΓΡΑΨΕ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑΣ ΒΑΦΗΣ ΠΟΥ ΕΒΑΦΕΣ ΠΡΟ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΩΣ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΧΙΛΙΟΧΥΜΕΝΗ ΚΡΑΝΑ ΧΙΜΠΑΤΖΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΟΣΤΡΑΡΕΙΣ ΩΣ ΠΡΩΤΥΠΟ ΕΡΑΣΤΗ..
Εσύ και να θέλεις λεφτά γιά βαφή δεν έχεις  :2funny:η πλάκα είναι ότι ακόμα και αν σε ρεζιλέψει κάποιος παντού δεν μπορείς να του κάνεις τίποτα  :2funny:η μήνυση κοστίζει 100 ευρώ συν 200-300 ο δικηγόρος  :2funny:Αν τη στιγμή που γίνει το ξεφτίλισμα σου δεν εχεις λεφτά γιά κάρτα ιντερνετ θα το μάθεις από της αφίσες με τη φάτσα σου στο μετρό  :2funny: :2funny: :2funny:.Είσαι πάντος πολύ κακομοίρης  :2funny:.Δε καταλαβαίνω εδώ γιατί γράφεις αφού δεν λες τίποτα γιά το θέμα?
  Αυριο εγω πάω Πορνοεκδρομή,έχει τέλειο καιρό (γύρω στους 20 βαθμούς) .Εσύ κάτσε άφραγκος στη ζέστη με τους Πακιστανούς και την τσισίλα στους δρόμους  :2funny:
 
 
Πρίν χρόνια δοκίμασα βαφή-αφρό που τον απλώνεις με την χτένα και μειώνει τα γκρίζα κατά 70% χωρίς να καταλάβει κανείς τίποτα.Όταν όμως γίνουν τα μαλλιά τελείως άσπρα δεν κάνει πλέον γιατί γίνονται χρυσά.Μετά χρειάζεται κανονική βαφή.Ρώτησε σε κομμωτήριο θα σε ενημερώσουν.
Είναι αυτό που γράφω ότι αυτοί οι αφροί και οι Ανδρικές βαφές κάνουν μόνο αν έχεις μόνο μερικές τρίχες άσπρες.Στην αρχη της χρησημοποιούσα κ'εγώ αλλά μετά δεν είχαν καλό αποτέλεσμα τα έβαφαν χρυσά όπως λες.Δυστηχώς η μόνη λύση είναι η κανονική βαφή.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
παραπονα στους μοντς???
ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΔΟΥΛΙΚΑ ΡΕ ΚΕΦΤΕ..ΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΟΛΜΗΣΕΙ??.

πως να διαγραφω ρε βλημα???
ουτε τις βασικες λειτουργιες του σαη δεν γνωριζεις..
ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΡΕ ΜΟΥΝΙΚΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΩ ΤΑ ΧΑΖΑ ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ..

ρε ψυχακια εγω εμαθα οτι κωλοτριβεσε σε καποιους μοντς και οτι στελνεις π.μ απο δω κι απο κει.
τυχερος εισαι ρε ξεφτυλα που δεν μου επιτρεπουν να στα βγαλω στη φορα αυτοι μου τα λενε
παλιο ξεφτυλισμενε βρωμοπουστα να σε κανω να φτιανεις νεους λογαριασμους αρρωστε
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
ρε ψυχακια εγω εμαθα οτι κωλοτριβεσε σε καποιους μοντς και οτι στελνεις π.μ απο δω κι απο κει.
τυχερος εισαι ρε ξεφτυλα που δεν μου επιτρεπουν να στα βγαλω στη φορα αυτοι μου τα λενε
παλιο ξεφτυλισμενε βρωμοπουστα να σε κανω να φτιανεις νεους λογαριασμους αρρωστε
ΓΑΜΩ ΤΟ ΑΠΥΘΜΕΝΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΩΛΟΥΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΥΣ ΣΟΥ..
ΕΝΑ ΜΟΥΝΙ ΤΗΣ ΛΑΣΠΗΣ ΗΣΟΥΝ-ΕΙΣΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΣΑΙ..
ΓΝΩΣΤΟΝ ΤΟΙΣ ΠΑΣΟΙ,ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΣΑΗ,ΕΙΧΑ-ΕΧΩ ΕΠΑΦΗ..
1..ΤΟΝ ΕΠΙΣΗΜΟ:ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΑΣΑΖΟΝΟΜΑΧΟ ΖΕΡΟ..
2..ΤΟΝ ΑΝΕΠΙΣΗΜΟ:(ΠΡΟ ΑΜΝΗΜΟΝΕΥΤΩΝ ΜΟΝΤ)ΓΙΓΑΝΤΑ ΜΑΣΑΖΟΝΟΜΑΧΟ-ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙΑ==>ΠΑΠΑΤΖΟΡΤΖ..
3..ΤΟ ΔΙΚΑΝΑΚΙ:ΓΟΥΟΡ-ΠΑΝΟΣΜΠΟΣ ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΑΝ ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟ ΑΜΝΗΜΟΝΕΥΤΩΝ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΚΑΚΕΚΤΥΠΤΟ ΤΣΑΝΤΗΡΙ..
4..ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΣΟΦΗ ΓΡΙΕΤΖΩ ΠΟΥ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΗΝ ΟΛΗ ΦΑΣΗ ΕΚ ΤΟΥ ΜΑΚΡΟΘΕΝ ΕΔΩ Κ ΧΡΟΝΙΑ,ΑΛΛΑ AS ALWAYS,ΑΚΟΜΗ ΣΥΜΒΑΛΛΕΙ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΠΟΛΥΤΙΜΩΝ ΥΠΟΔΕΙΞΕΩΝ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΜΑΚΡΟΗΜΕΥΡΕΣΗ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ..
5..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΟΙΠΕΣ ΨΩΛΙΤΣΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΛΑΙΣΙΩΝΑΝ-ΠΛΑΙΣΙΩΝΟΥΝ ΤΟΝ ΒΑΣΙΚΟ ΚΟΡΜΟ:ΗΤΑΝ-ΕΙΝΑΙ-ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΞΙΕΣ ΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ..
ΤΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΜΕΣΩ ΤΟΥ ΜΑΓΙΚΟΥ ΤΡΟΠΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΜΠΟΥ ΕΚΧΩΡΕΙ "ΔΩΡΕΑΝ" ΜΕΧΡΙ Κ ΣΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΥΠΟΣΤΑΘΜΗΣ ΑΜΟΙΒΑΔΕΣ ΠΟΥ ΜΕΤΕΧΟΥΝ ΩΣ ΜΕΛΗ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΔΕΔΟΜΕΝΟ..
ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ ΕΞ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΑΣ,ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΟ..
6..ΤΟ ΟΤΙ ΞΕΡΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙ ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΕΙΤΑΙ..ΛΥΚΟΦΙΛΙΑ ΟΜΩΣ ΤΥΠΕ ΜΟΥ..ΜΕ ΑΝΕΧΕΤΑΙ,ΤΟΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ..ΝΑΘΙΝΓΚ ΕΛΣ..ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΤΟΥ ΤΗΝ ΧΑΡΙΖΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΦΟΛΑ ΓΑΥΡΟΣ(ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ "ΧΑΛΑΣΜΕΝΟΥΣ" ΔΥΣΤΗΧΩΣ..ΦΙΛΑΘΛΟΣ Κ ΕΤΣΙ..ΤΥΠΟΥ:ΔΡΟΣΕΡΟΣ..

ΓΙΑ ΟΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ,ΤΡΑΒΑ ΣΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ ΖΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥΦΡΕΤΟΣΟΥΒΛΙΣΜΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΟΣΟ ΗΤΑΝ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΩΣ ΟΡΝΤΙΝΑΤΣΑ ΤΩΝ ΤΙΤΑΝΩΝ & ΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΨΕΙΣ ΕΚ ΝΕΟΥ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΙΤΣΕΣ ΣΟΥ..
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ & ΠΟΙΑ ΓΑΜΙΟΛΑ???
ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ ΡΕ ΤΙΠΟΤΑ???
ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΜΟΥ???
Ε ΚΑΙ???
ΕΛΑ..
ΤΟΝ ΠΟΥΛΟ..
ΣΕ ΒΑΡΕΘΗΚΑ..

ΥΓ ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΚΑΤΟΙΚΗΤΟ,ΠΩΣ ΕΣΥ ΜΕ "ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΣ-ΑΝΑΓΚΑΣΕΣ" ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΟΥ CV ΜΟΥ ΜΕΣΩ ΤΗΣ "ΠΙΕΣΗΣ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ" ΜΟΥ ΑΣΚΕΙΣ Κ ΠΑΛΙ ΧΥΜΕΝΟ Σ ΕΧΩ..

ΥΓ1 ΕΣΥ ΜΩΡΗ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ,ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΑΠ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΞΙΩΜΕΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ή ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΕΡΕΤΖΕ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙΣ???ΚΟΧΟΝΕΣ ΝΑΔΑ???ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ Ε???ΟΚ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.667
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
ΓΑΜΩ ΤΟ ΑΠΥΘΜΕΝΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΩΛΟΥΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΥΣ ΣΟΥ..
Κύριε κακομαθημένε βλάσθημε πρεσβυωπία έχετε και γράφετε με κεφαλαία; Επίσης κόψτε τους πολλούς καφέδες γιατί προκαλούν νεύρα.
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
55
Πόντοι
1
Kαι εγω αυτο σου προτεινω
. Χρησιμοποιεις ελαχιστη ποσοτητα 3-4 ml  για κοντο μαλλι .
Σκουραινει το μαλλι ,δεν το βαφει. Αν καποιος σε κοιταξει απο κοντα τα ασπρα φαινονται ,αλλα στο γενικο συνολο το μαλλι φαινεται χωρις ασπρες τρυχες.
Ενα πολυ συμαντικο ,αν εχεις ασπρισει πλεον σε μεγαλο βαθμο, ειναι να μην βαφεις τους κροταφους. Ετσι δινεις την εντυπωση οτι νε μεν αρχισαν να ασπριζουν λογω ηλικιας αλλα μονο οι κροταφοι . Αν τα βαψεις ολα, θα φανει πολυ εντονα ,ειδικα αν εχεις ασπρα μουσια.
Εγω το χρησιμοποιω απο τοτε που ασπρισαν τα μαλλια πισω απο τα αυτια σε σημειο που νομιζαν οτι ακουμπισα σε μπογια .Ηταν πολυ ασχημο και παρατερο . Μολις ασπρισουν ολα θα τα αφησω ως εχουν .
 

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
ΓΑΜΩ ΤΟ ΑΠΥΘΜΕΝΟ ΣΟΥ Κ ΤΟΥΣ ΜΟΝΙΜΩΣ ΕΩΛΟΥΣ ΙΣΧΥΡΙΣΜΟΥΣ ΣΟΥ..




ΥΓ1 ΕΣΥ ΜΩΡΗ ΣΙΧΑΜΕΝΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ,ΘΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΑΠ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΞΙΩΜΕΝΕΣ ΠΟΥΤΑΝΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ή ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΦΕΡΕΤΖΕ ΤΟΥ ΠΟΥΣΤΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΨΟΦΗΣΕΙΣ???ΚΟΧΟΝΕΣ ΝΑΔΑ???ΜΕΓΑΛΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ Ε???ΟΚ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..


σε εχω φερει στα ορια σου :2funny:  στα αρχιδια μου σε ποιους κλαιγεσαι σε χλεμπονιαρη. τι μας τα γραφεις ? πολλοι τα ξερουν όπως ξερουν τι  σιχαμα και γλιτσα εισαι και ησουν για αυτό και σε εχουν στο κλασιμο.
πεσμας γιατι σαν πλεσουργκιβεν εγινες (σε καναν) εισκεπτη :S :S
κι αφου ρωτας ποιος είμαι, είμαι ο κλωνος του αλεκος2 ή ο αλεκος2 είναι ο κλωνος μου :think: εχω μπερδεφτει :2funny: μεγαλος θαυμαστης και κληρονομος του ενός και μοναδικου παιχτουρα και θαυμαστης του αρκανς που ειχε φτασει τους 86 κλωνους/λογαριασμους. σε καλυψα, αν όχι στ αρχιδια μου
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Επειδη ασπρισα αρκετα στους κροταφους ψαχνω κατι λιγο να "σπασω"  το ασπρο χρωμα

Δεν γνωριζω τιποτα και ψιλοφοβαμαι μην βγει αυτο το αποκρουστικο κομοδινι η τιποτα περιεργο.
Εχει δοκιμασει κανεις κατι αποτελεσματικο και με φυσικο αποτελεσμα?
Μην εμπιστευθεις τον Μητσο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom