Νέα

Αντρικες βαφες μαλλιων, γνωριζετε τιποτα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Δημήτρακη κοντεύω τα 40 και αρχησαν να αραιόνουν τα μαλλιά μου τα τελευταία 2 χρόνια για διάφορους λόγους, ο δερματολόγος μου έδωσε φιναστεριδη, μου είπε δεν έχει παρενέργειες, όμως έχω ακούσει ότι μετά απο καιρό σου κάνει θέματα με σπέρμα και στύση, εσύ πήρες κάποια θεραπεία η έκανες μόνο εμφύτευση?


Δηλαδή απ αυτό την έπαθε ο Δημητράκης;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
5 θα σε δυο γραμμες???
Ουτε ο αντρεας μωρη ξεφωνημενη..
ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΝΑ ΚΟΛΛΗΤΑΡΙ ΜΟΥ VORY ΝΑ ΣΕ ΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΜΙΑ Κ ΕΞΩ???
που πας μωρη τελειωμενη???
Τραβα ρουφα καμια σλαβικη φανταροπουτσα να στανιαρεις..
ΤΟΝ ΕΞΟΛΚΕΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΓΔΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΣΕΛΑ ΠΟΥ ΨΩΝΙΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΥΜΒΩΡΥΧΟΥΣ Κ ΤΗΝ ΟΥΧΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΥΡΙΣΜΟ ΜΗΝ ΣΕ ΔΕΙ ΚΑΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΦΑΦΟΥΤΗ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟ Κ ΠΑΘΕΙ ΣΥΓΚΟΠΗ..
Σκέφτομαι τη στιγμή που θα βρω τη φώτο σου  :2funny:ή θα πας να κρυφτείς ή θα κρεμαστείς! :2funny:

Χαζούλη να σε ενημέρωσω ότι στην Ελλάδα η ιδια η Loreal είναι εισαγωγέας.Δεν υπάρχει ενδιάμεσος.Επίσης δεν είμαστε τόσο ψωμόλυσες όσο εσείς στην Ρωσία να ψαχνόμαστε για 1€ .Ασε που δεν τα βάφουμε όλοι τα μαλλιά μας .
Εσύ βέβαια χρησιμοποιείς πολλές φορες την ίδια συσκευασία γιατι με 5 τριχες που έχεις τα βάφεις και με μαρκαδόρο,ψιλό.Οπότε σου έρχεται πιο οικονομικά.
Τώρα τι βλακία είπες πάλι? :2funny:Στην Ελλάδα υπάρχει μονοπώλειο γ'αυτό και όλα κάνουν 2-2.5 φορές παραπάνω από τη Ρωσσία.Δηλαδή είναι σα να λες ήμαστε μαλάκες τελείως  :rockon:παίρνουμε μισθό 400 Ευρώ με 20% ανεργία και πληρώνουμε τα είδη σούπερ μάρκετ 2-3 φορες ακριβότερα :headbang:.Φουκαράδες είσαστε  :2funny:για κλάμματα  :2funny:κάθε χρόνο και χειρότερα  :headbang:Μια μιζέρια όλοι! :headbang:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Σκέφτομαι τη στιγμή που θα βρω τη φώτο σου  :2funny:ή θα πας να κρυφτείς ή θα κρεμαστείς! :2funny:
Τώρα τι βλακία είπες πάλι? :2funny:Στην Ελλάδα υπάρχει μονοπώλειο γ'αυτό και όλα κάνουν 2-2.5 φορές παραπάνω από τη Ρωσσία.Δηλαδή είναι σα να λες ήμαστε μαλάκες τελείως  :rockon:παίρνουμε μισθό 400 Ευρώ με 20% ανεργία και πληρώνουμε τα είδη σούπερ μάρκετ 2-3 φορες ακριβότερα :headbang:.Φουκαράδες είσαστε  :2funny:για κλάμματα  :2funny:κάθε χρόνο και χειρότερα  :headbang:Μια μιζέρια όλοι! :headbang:


Πες τους Δημητράκη που δεν έχουν και 24ωρα σουπερ μαρκετ να μάθουν αυτοί οι φουκαράδες.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Στην Ελλάδα υπάρχει μονοπώλειο γ'αυτό και όλα κάνουν 2-2.5 φορές παραπάνω από τη Ρωσσία.Δηλαδή είναι σα να λες ήμαστε μαλάκες τελείως  :rockon:παίρνουμε μισθό 400 Ευρώ με 20% ανεργία και πληρώνουμε τα είδη σούπερ μάρκετ 2-3 φορες ακριβότερα
εδω μετριες βιζιτες ζητανε 150 τυπε  :uglystupid:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Σκέφτομαι τη στιγμή που θα βρω τη φώτο σου  :2funny:ή θα πας να κρυφτείς ή θα κρεμαστείς! :2funny:
Τώρα τι βλακία είπες πάλι? :2funny:Στην Ελλάδα υπάρχει μονοπώλειο γ'αυτό και όλα κάνουν 2-2.5 φορές παραπάνω από τη Ρωσσία.Δηλαδή είναι σα να λες ήμαστε μαλάκες τελείως  :rockon:παίρνουμε μισθό 400 Ευρώ με 20% ανεργία και πληρώνουμε τα είδη σούπερ μάρκετ 2-3 φορες ακριβότερα :headbang:.Φουκαράδες είσαστε  :2funny:για κλάμματα  :2funny:κάθε χρόνο και χειρότερα  :headbang:Μια μιζέρια όλοι! :headbang:
αλλαξε δισκο στο γραμμοφωνο μωρη πουστρα..
ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΑΡΓΑΡΑ..
αμα η ρωσια ειναι φθηνοτερη γιατι ολοι κλαιγονται οτι ειναι απλησιαστη ρε τζερεμε???
Ποια ρωσια ρε τρυπιε μυνχαουζεν???
Της στεπας κ της σιβηριας που τριγυρνας αρμεγοντας τον καθε αλκοολα ξυλοκοπο που σου καθεται αφου πρωτα τον ποτισεις βοτκα μειντ ιν αιγαλεω σιτυ???
για ριξε τιμουλες απο την μοσχα να δουμε ποιος ειναι ο μουζικος κ ποιος ο αρχιδατος???
εμαθε η σκλαβα τι εστι σαπουνι κ την εχει δει μανταμ σουσου του βυθουλα..
Για ριξε τα νουμερακια σου στο τραπεζι να μας καυλωσεις..
Το 90% του πληθυσμου σε τι συνθηκες ζει ρε γαμημενε???
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
αλλαξε δισκο στο γραμμοφωνο μωρη πουστρα..
ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΑΡΓΑΡΑ..
αμα η ρωσια ειναι φθηνοτερη γιατι ολοι κλαιγονται οτι ειναι απλησιαστη ρε τζερεμε???
Ποια ρωσια ρε τρυπιε μυνχαουζεν???
Της στεπας κ της σιβηριας που τριγυρνας αρμεγοντας τον καθε αλκοολα ξυλοκοπο που σου καθεται αφου πρωτα τον ποτισεις βοτκα μειντ ιν αιγαλεω σιτυ???
για ριξε τιμουλες απο την μοσχα να δουμε ποιος ειναι ο μουζικος κ ποιος ο αρχιδατος???
εμαθε η σκλαβα τι εστι σαπουνι κ την εχει δει μανταμ σουσου του βυθουλα..
Για ριξε τα νουμερακια σου στο τραπεζι να μας καυλωσεις..
Το 90% του πληθυσμου σε τι συνθηκες ζει ρε γαμημενε???



Έχουν 24ωρα σουπερ μάρκετ όμως τύπε.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Έχουν 24ωρα σουπερ μάρκετ όμως τύπε.
τα ιδια λεμε..
Σκλαβοι ηταν-ειναι κ θα ειναι..
Εμεις εχουμε 24ωρα δελα..
24ωρα ξυδια..
24ωρα ντρογκια..
24ωρη καλοκαιρια..
24ωρη θαλασσα..
24ωρο σταρχιδισμο..
24ωρο μπου..
Η λιστα ατελειωτη..
ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΨΟΦΙΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΕΣΤΩ Κ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΠΟΥΤΙΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΦΑΕΙ Η FSB ή ΟΙ ΠΑΡΑΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΕΣ ΣΥΜΜΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΤΣΑΡΟΥ???
πεστου να μας κλασει τον πουτσο γι αλλη μια φορα του θεοχαζου..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
μετα τις 10 δεν πουλανε αλκοολ ομως
δεν μασανε οι μουζικοι..
βαρανε μια μυτια γκαζι κ καπακι σουταρουν λιγο κροκοδειλο κ ισιωνουν για μια βδομαδα..
ο πρακτορας παιζει σκληρο τοπι οπως ο σταλιν..
στα παπαρια του αν ψοφησουν μερικα μυρια δουλοι αν κερδισει τους καμποιδες κοπιαροντας τις αθλιες τεχνικες τους..
Οι γκεουλες αγγλοι ειχαν σκλαβους για αιωνες τους κινεζους(κ οχι μονο)μεσω του οπιου..
οι απογονοι των αθλιοτερων εξ αυτων βρηκαν καλυτερη ντοπα(καταναλωτισμος) για την μαζα..
για οσους δεν τρωνε σωτο κ ζουν την φρικη τους με αλλο τροπο,υπαρχει ειτε η νομιμη ντρογκα του ξαναξ κ ριταλιν,ειτε η παρανομη του σκανκ-των κουμπιων-της χημειας γενικα..
Μαλακα τον εχεις τον κοντο???
παρε να εχεις ρε πλανηταρχη..
Ο ποιος???
Που εκλεγει ποιος???
Α ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ..
μεχρι εκει τους εχει ξεκωλιασει ο πρακτορας..
ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΜΟΡΦΗ..
ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ..
ΜΕΓΙΣΤΟΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΛΕΜΕ..
ΠΑΝΩ Κ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΣ Κ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΝΑΠΟΛΕΟΝΤΕΣ..
ΟΧΙ???
ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ..
ΤΗΝ ΝΤΕΜΗ ΝΑ ΡΩΤΑΤΕ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
αλλαξε δισκο στο γραμμοφωνο μωρη πουστρα..
ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ ΦΩΤΟ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΓΑΡΓΑΡΑ..
αμα η ρωσια ειναι φθηνοτερη γιατι ολοι κλαιγονται οτι ειναι απλησιαστη ρε τζερεμε???
Ποια ρωσια ρε τρυπιε μυνχαουζεν???
Της στεπας κ της σιβηριας που τριγυρνας αρμεγοντας τον καθε αλκοολα ξυλοκοπο που σου καθεται αφου πρωτα τον ποτισεις βοτκα μειντ ιν αιγαλεω σιτυ???
για ριξε τιμουλες απο την μοσχα να δουμε ποιος ειναι ο μουζικος κ ποιος ο αρχιδατος???
εμαθε η σκλαβα τι εστι σαπουνι κ την εχει δει μανταμ σουσου του βυθουλα..
Για ριξε τα νουμερακια σου στο τραπεζι να μας καυλωσεις..
Το 90% του πληθυσμου σε τι συνθηκες ζει ρε γαμημενε???
Ποιά φωτογραφία να μου στείλεις? :2funny:αφού είσαι κότα  :2funny:αν το κάνεις αυτό θα είναι η αυτοκτονία σου  :2funny:γιά φαντάσου να σε βρω?έχεις σκεφτεί τι γέλιο και τι ρεζιλίκι έχει να πέσει? :2funny:Θα γράφεις στο youtube να κατεβάσουν το ρεζιλίκι σου  :2funny:στην αρχή θα λες γιά μηνύσεις,μετά θα απηλείς και στο τέλος θα το βουλώσεις καιθα χεστεις πάνω σου και θα παρακαλάς να σβιστείς από παντού  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Ποιά φωτογραφία να μου στείλεις? :2funny:αφού είσαι κότα  :2funny:αν το κάνεις αυτό θα είναι η αυτοκτονία σου  :2funny:γιά φαντάσου να σε βρω?έχεις σκεφτεί τι γέλιο και τι ρεζιλίκι έχει να πέσει? :2funny:Θα γράφεις στο youtube να κατεβάσουν το ρεζιλίκι σου  :2funny:στην αρχή θα λες γιά μηνύσεις,μετά θα απηλείς και στο τέλος θα το βουλώσεις καιθα χεστεις πάνω σου και θα παρακαλάς να σβιστείς από παντού  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ΠΑΛΙ 5 ΘΑ???
ΜΕ ΤΑ ΑΝ,ΑΜΑ Κ ΤΑ ΘΑ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΤΕΜΗ..
Gladiators Firm 96 ή Fratria???
Διαλεξε μωρη καριολα..
ΑΥΤΗ Κ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΕΛΩ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ..
ΛΕΓΕ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ..
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΠΑΛΙ 5 ΘΑ???
ΜΕ ΤΑ ΑΝ,ΑΜΑ Κ ΤΑ ΘΑ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΝΤΕΜΗ..
Gladiators Firm 96 ή Fratria???
Διαλεξε μωρη καριολα..
ΑΥΤΗ Κ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΘΕΛΩ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ..
ΛΕΓΕ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΑ..
Αντε που είναι η φώτο σου?να σε ξεσκίσω :2funny: :2funny: :2funny:μας τα πριξες  :2funny:όλο λόγια είσαι :2funny:Ξέρεις πάντος καλά να κρύβεσε ομολογώ ότι δε σε έχει δει κανένας από το σά'ι'τ,ξέρεις πολύ καλά να κρύβεσε :2funny:
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
  Οταν θα βρω τη φωτογραφία σου θα πέσει τρομερό γέλιο  :2funny:θα απηλεις με μηνυσεις,θα μου κλάσεις τ'αρχήδια  :2funny:και μετα θα θες να διαγραφεις απο το σά'ι'τ  :2funny:

το εχει ξανα κανει να διαγρφει απο το σαη. ειναι ο γνωστος πλεζουρας, εγινε επισκεπτης και ξανα γυρισε. καλος μαλακας μου ειχε ληψει. ηταν τακιμι με περσονα και λοιπους αριστερους του σαη
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
το εχει ξανα κανει να διαγρφει απο το σαη. ειναι ο γνωστος πλεζουρας, εγινε επισκεπτης και ξανα γυρισε. καλος μαλακας μου ειχε ληψει. ηταν τακιμι με περσονα και λοιπους αριστερους του σαη
α χα χα χα χα..
ο περσονας κ εγω αριστεροι???
ΤΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΗΣ ΔΕΚΑΕΤΙΑΣ..
Τι επισκεπτης μωρη πουστρα???
Διαγραφη εφαγα..
Ποτε δεν εφυγα..
ΣΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ Κ ΣΑΣ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΣΥΝΕΧΩΣ..
κλωνους εσεις???
κλωνους κ εγω..
ΠΟΤΕ ΚΡΥΦΤΗΚΑ ΜΩΡΗ ΚΟΥΡΑΔΑ???
ΠΟΤΕ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ???
Ρουφα το τρομπονι κ πεσμας κατι σχετικο με το θρεντ..
ΤΑ ΠΙΝΕΙΣ Ή ΤΑ ΦΤΥΝΕΙΣ???
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Αντε που είναι η φώτο σου?να σε ξεσκίσω :2funny: :2funny: :2funny:μας τα πριξες  :2funny:όλο λόγια είσαι :2funny:Ξέρεις πάντος καλά να κρύβεσε ομολογώ ότι δε σε έχει δει κανένας από το σά'ι'τ,ξέρεις πολύ καλά να κρύβεσε :2funny:
ΑΛΛΗ ΗΤΑΝ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ..
Gladiators Firm 96 ή Fratria???
ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣ-ΠΙΣΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΣ..
ΤΟ ΠΟΣΟΙ Κ ΠΟΙΟΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΡΕΩΣ ΓΝΩΣΤΟ..
ΨΑΞΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ..
ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΑ ΘΕΣ???
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Επειδη ασπρισα αρκετα στους κροταφους ψαχνω κατι λιγο να "σπασω"  το ασπρο χρωμα

Δεν γνωριζω τιποτα και ψιλοφοβαμαι μην βγει αυτο το αποκρουστικο κομοδινι η τιποτα περιεργο.
Εχει δοκιμασει κανεις κατι αποτελεσματικο και με φυσικο αποτελεσμα?


Πάρε αυτό εύκολη τοποθέτηση άμεσο αποτέλεσμα και μπορείς να ρυθμίσεις εσύ την απόχρωση.
Αν το βάλεις για 5 λεπτά μόνο κανείς δεν θα καταλάβει ότι τα έχεις περάσει κάτι και θα έχεις σκουρύνει 2-3 τόνους.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ΑΛΛΗ ΗΤΑΝ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ..
Gladiators Firm 96 ή Fratria???
ΜΗΝ ΤΡΕΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣ-ΠΙΣΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΤΟΣ..
ΤΟ ΠΟΣΟΙ Κ ΠΟΙΟΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΥΡΕΩΣ ΓΝΩΣΤΟ..
ΨΑΞΟΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΩΡΗ ΠΟΥΣΤΡΕΛΑ..
ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΑ ΘΕΣ???
Άν σε είχαν γνωρίσει από κοντά θα είχα τώρα δεκάδες φώτο σου  :2funny:
 
το εχει ξανα κανει να διαγρφει απο το σαη. ειναι ο γνωστος πλεζουρας, εγινε επισκεπτης και ξανα γυρισε. καλος μαλακας μου ειχε ληψει. ηταν τακιμι με περσονα και λοιπους αριστερους του σαη
Δεν έχει κανένα ενδιαφέρον,δεν έχει καν πλάκα.Κρύβεται πίσω από το πληκτρολόγιο και μόνο βρίζει.Αν τον βρεις ποιός είναι και τον κάνεις ρεζίλι στην αρχή παραπονιέται στους Μοντεράτορ  :2funny:μετά απηλεί με μηνύσεις  :2funny:και μετά διαγράφετε  :2funny:
  Τώρα πιά λίγοι έχουν πλάκα όλοι βγάζουν μιά μιζέρια με την κακομοιριά τους  :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom