Νέα

Αντρικες βαφες μαλλιων, γνωριζετε τιποτα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gnnakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 111
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
Επειδη ασπρισα αρκετα στους κροταφους ψαχνω κατι λιγο να "σπασω"  το ασπρο χρωμα

Δεν γνωριζω τιποτα και ψιλοφοβαμαι μην βγει αυτο το αποκρουστικο κομοδινι η τιποτα περιεργο.
Εχει δοκιμασει κανεις κατι αποτελεσματικο και με φυσικο αποτελεσμα?

Με τα φρυδια τι σκεπτεσαι να κανεις τυπε?
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Άσχετο με το θέμα , αλλά κάτι αντίστοιχο νομίζω είναι και τα αντρικά αποσμητικα , ένα που είχα δοκιμάσει είχε κάνει σημάδι στην μπλούζα.
που να διαβασεις τι εχει τραβηξει η ντεμυ απο τις προιστορικες τσοχινες καλτσες(της γιαγια της)που αρχικα φοραγε με τα μουφα λουμπουτεν της στα καλντεριμια της σιβηριας..
 

stafos30

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
77
Like
6
Πόντοι
0
Επειδη ασπρισα αρκετα στους κροταφους ψαχνω κατι λιγο να "σπασω"  το ασπρο χρωμα

Δεν γνωριζω τιποτα και ψιλοφοβαμαι μην βγει αυτο το αποκρουστικο κομοδινι η τιποτα περιεργο.
Εχει δοκιμασει κανεις κατι αποτελεσματικο και με φυσικο αποτελεσμα?
Φίλε μου εδώ είσαι...
Δεν είναι ακριβώς βαφή, είναι αφρος,διαλέγεις πιο χρώμα έρχεστε πιο κοντά στο μαλλί σου, το απλώνεις 10λεπτα και απλά σπάει τα γκρίζα...δεν βάφει ολοκληρωτικά όλα τα μαλλιά...Δοκιμασμένο.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Καλά λέω ότι είσαι χαζός  :2funny:10 Ευρώ είναι φτηνή η βαφή? :2funny:μπράβο θα του κάνεις οικονομία 1 ευρώ  :2funny:.Συνήθως οι βαφές είναι για κάποιες χώρες.Μία βαφή είναι γιά τη Ρωσσία ,Ισραήλ,Ουκρανία και γραφει στα Αγγλικα,Ρωσσικά Εβρα'ι'κά,Ουκρανικά,μιά άλλη γιά Ελλάδα ,Βουλγαρία,Σερβία,Ρουμανία και γράφει σε αυτές της γλώσσες.Στην Ελλάδα είναι τόσο ακριβά γιατί ο αποκλειστηκός εισαγωγέας βάζει αυτές της τιμές.
  Όσο γιά τη βαφή με την φωτογραφία της κοπέλα που είχε παλιά στην ετικέτα το πιθανότερο είναι να είναι φτιαγμένη σε κάνα υπόγειο στην Τουρκία  :2funny: :2funny: :2funny:
Χαζούλη να σε ενημέρωσω ότι στην Ελλάδα η ιδια η Loreal είναι εισαγωγέας.Δεν υπάρχει ενδιάμεσος.Επίσης δεν είμαστε τόσο ψωμόλυσες όσο εσείς στην Ρωσία να ψαχνόμαστε για 1€ .Ασε που δεν τα βάφουμε όλοι τα μαλλιά μας .
Εσύ βέβαια χρησιμοποιείς πολλές φορες την ίδια συσκευασία γιατι με 5 τριχες που έχεις τα βάφεις και με μαρκαδόρο,ψιλό.Οπότε σου έρχεται πιο οικονομικά.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Εχεις βρει καποιο που να μην αφηνει; Εχουν καταστραφει δεκαδες μπλουζες μου απο τα ρημαδια..
ρολ ον οτι σου καυλωνει αλλα καπακι καργα ταλκ..
Ουτε ιδρωτας τυπου αμπερ αλερτ στην περιοχη,ουτε συγκαματα,ουτε σημαδια στις μπλουζες..
ΣΟΒΑΡΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.265
Κριτικές
4
Like
7.284
Πόντοι
2.586
ρολ ον οτι σου καυλωνει αλλα καπακι καργα ταλκ..
Ουτε ιδρωτας τυπου αμπερ αλερτ στην περιοχη,ουτε συγκαματα,ουτε σημαδια στις μπλουζες..
ΣΟΒΑΡΗ ΑΝΤΡΙΚΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ..

Καλος, θα το δοκιμασω!
 
OP
OP
gnnakos

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
99
Like
14.463
Πόντοι
25.186
το NIVEA black and white
εγγυηση
δεν αφηνει τιποτα
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Με τα φρυδια τι σκεπτεσαι να κανεις τυπε?
καλο αλλα ευκολακι..
Τι ολιγον εγγυος,τι καργα..
Στρειτ κ κωλομπαραδες δηλωνουν ολοι οι βρωμοπουστες..
Θα τα βαψει κ αυτα μωρε..
ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ..
ΠΟΤΕ Κ ΠΩΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΕ ΤΗΝ ΤΣΙΠΑ-ΝΤΡΟΠΗ-ΦΡΕΝΟ ΠΟΥ a priori ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΡΙΣΕΙ Ο ΕΤΣΙ Κ ΠΩΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΕΞΕΦΤΕΛΙΣΜΟ ΤΟΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΠΩΣ ΑΓΑΠΑΕΙ-ΝΟΙΑΖΕΤΑΙ-ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΠΙΚΡΑΙΝΕΙ..
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
49
Like
65
Πόντοι
0
Δημήτρακη κοντεύω τα 40 και αρχησαν να αραιόνουν τα μαλλιά μου τα τελευταία 2 χρόνια για διάφορους λόγους, ο δερματολόγος μου έδωσε φιναστεριδη, μου είπε δεν έχει παρενέργειες, όμως έχω ακούσει ότι μετά απο καιρό σου κάνει θέματα με σπέρμα και στύση, εσύ πήρες κάποια θεραπεία η έκανες μόνο εμφύτευση?
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
292
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Δημήτρακη κοντεύω τα 40 και αρχησαν να αραιόνουν τα μαλλιά μου τα τελευταία 2 χρόνια για διάφορους λόγους, ο δερματολόγος μου έδωσε φιναστεριδη, μου είπε δεν έχει παρενέργειες, όμως έχω ακούσει ότι μετά απο καιρό σου κάνει θέματα με σπέρμα και στύση, εσύ πήρες κάποια θεραπεία η έκανες μόνο εμφύτευση?
Tυπε τωρα περιμενεις σοβαρη απαντηση απο το Δημητρακη;
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Δημήτρακη κοντεύω τα 40 και αρχησαν να αραιόνουν τα μαλλιά μου τα τελευταία 2 χρόνια για διάφορους λόγους, ο δερματολόγος μου έδωσε φιναστεριδη, μου είπε δεν έχει παρενέργειες, όμως έχω ακούσει ότι μετά απο καιρό σου κάνει θέματα με σπέρμα και στύση, εσύ πήρες κάποια θεραπεία η έκανες μόνο εμφύτευση?
κ τι τον κοφτουν αυτες οι παρενεργειες για να σκιαχτει ρε τυπε..ψωλες ρουφαει..τι στυσεις κ ξεστυσεις???το τυρογαριδακι του σηκωμενο ηταν μικροτερο απο την κλιτ της
δεν εχεις δει τα στριποβιντεακια του κλοουν χιμπατζη???
Πλακα μας κανεις???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom