Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
ολα επηρεαζουν  πρεπει ο καθε ενας να ξερη τι θελη η πολυκατοικια ξερεις τη γκευ θα μας βγουν αστα να παν παντος εγω με τη γυναικα μου μας αρεσε ως νεος τροπος με τον καιρο δεν μας τρελαινει οπως παλια,,
 

Unforgivable

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
το εγραψα στο ποστ οτι ο καθενας κανει οτι θελει ,απλως οι ανθρωποι επηρεαζονται πολλες φορες και λενε διαφορα.ξερεις ποσες γνωστες μου φιλιουνται στο στομα με αλλες ετσι επειδη το ειδαν στην τιβι??αυτο εννοω

Ε που και που βγαίνει και κάτι θετικό από το χαζοκούτι.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
To swinging το εζησα οταν ημουν φοιτητης στην Αγγλία. Ειναι μια ιδιαιτερη περιπτωση και κοινωνικα αποδεκτη εκει. Πρεπει ενα ζευγαρι να εχει η πολυ καλεες βασεις ή καθόλου βασεις για αν προχωρησει! Ειναι μια ελεγχομενη κατα καποιο τροπο ανανεωση της σχεσης και δεν κρυβω πως εμενα μου αρεσε!
 

miniati

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχει και στην αθηνα μπες στο virvanaswingerclub.com και πες μου εντυπωσεις αν θελεις λεπτομεριες πες μου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
To swinging το εζησα οταν ημουν φοιτητης στην Αγγλία. Ειναι μια ιδιαιτερη περιπτωση και κοινωνικα αποδεκτη εκει. Πρεπει ενα ζευγαρι να εχει η πολυ καλεες βασεις ή καθόλου βασεις για αν προχωρησει! Ειναι μια ελεγχομενη κατα καποιο τροπο ανανεωση της σχεσης και δεν κρυβω πως εμενα μου αρεσε!

στην ελλαδα γινεται απτο 60 φιλε μου
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
θες να γαμηθεις κυρα μου?πηγαινε γαμησου αλλα οχι και να παρουσιαζουν το swinging σαν απαραιτητο και ''μοδατο'' ,εμενα αυτο μου τη σπαει.ο καθενας οτι γουσταρει κανει αλλα το φαινομενο που οτι μας πασαρουν το κανουμε μοδα κι ας μη το θελουμε εμενα με εκνευριζει.
οσο για το σπορ το ιδιο,προσωπικα δε μου αρεσει να μοιραζομαι μια γυναικα οσο ειναι μαζι μου,για να το ζητησει θα σημαινει οτι δεν την ικανοποιω εγω οποτε καλυτερα να τα σπασουμε παρα να το παιξω ''προχωρημενος''και να γαμησω μια αλλη κι αυτη εναν αλλον ενω υποτιθεται οτι ειμαστε μαζι.αμα ειναι να γαμηθει η αλλη θα γαμηθει με τον ενα η με τον αλλο τροπο οποτε οσο την ικανοποιω δε μοιραζομαι,αμα δε γουσταρει πια ας μου το πει αλλα οχι να θελει ανταλλαγες και παρτουζες σα δικαιολογια για ποικιλλια και λοιπες μαλακιες!


μικρε τυμπανιστα διαφωνω....οπως γραφτηκε και απο καποιον παραπανω αυτα ειναι επιλογες και οχι μοδα.....σαφως ειναι ΚΑΙ μοδα οπως πολλα αλλα πραγματα ομως......η διαφορα ειναι οτι τις επιλογες σου δεν τις διατυμπανιζεις για ασημαντη αφορμη ενω τη μοδα φροντιζεις να την κανεις γνωστη σε ολους.....αρα καποιος που κανει swinging απο επιλογη επειδη την βρισκει (ειτε ειναι και οι δυο Bi ειτε μονο ο αντρας/γυναικα) προφανως δε θα το βγαλει παραρτημα και πολυ πιθανο να ειναι και υπερανω πασης υποψιας......αυτος που το κανει επειδη το ακουσε στο σταρ τσανελ θα το κανει εφημεριδα....

επισης δε νομιζω οτι το swining ειναι θεμα ζηλιας/κτητικοτητας/αγαπης ή κατι τετοιο και δε θα πρεπει να προκυπτουν τετοια ζητηματα....γιαυτο και ενα ζευγαρι για να μπει σε ολη αυτη τη διαδικασια θα πρεπει να ειναι πληρως συνειδητοποιημενο και να διεπεται απο ειλικρινεια....το σεξ ειναι σεξ και δεν εχει καμια σχεση με την υπερβολικη αναμειξη συναισθηματων περαν των βασικων (κανω σεξ και πειραματιζομαι με εναν ανθρωπο που αγαπαω).....περαν της αγαπης λοιπον (εφοσον δε μιλαμε για περιστασιακο σεξ) δε θα πρεπει να εμπλεκεται τιποτα αλλο εξ ου και η συνειδητοτητα των αποφασεων του ζευγους....απλα στην ελλαδα οι σχεσεις κατα την αποψη μου βασιζονται στο φαινεσθαι και οχι στο ειναι καθοτι οι ελληνες ως εθνος ειναι κομπλεξικοι σε πολλα θεματα ενα εκ των οποιων και το σεξ......




πιρφορε.....κανα σαιτ απο βερολινο να βαλεις.....να παμε εκει να παρουμε και τον αερα μας....να κανουμε και τα ψωνια μας........να κανουμε και τον τουρισμο μας :2funny:
 

Επισκέπτης
Ανταλλάσσω την mounitsa με μεταχειρισμένο ποδήλατο! :booty:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ανταλλάσσω την mounitsa με μεταχειρισμένο ποδήλατο! :booty:


με καινουργιο δε με δινεις δηλαδη??? τοοοοοοοοση απελπισια πια? ολοκληρο ακαδημαϊκο συγγραμα εκατσα και εφτιαξα για να απαντησω :P :P
 

Επισκέπτης
με καινουργιο δε με δινεις δηλαδη??? τοοοοοοοοση απελπισια πια? ολοκληρο ακαδημαϊκο συγγραμα εκατσα και εφτιαξα για να απαντησω :P :P
Εγώ ζητάω βρομόλογα και εσύ αρχίζεις τις χριστοπαναγίες, δεν σε αντέχω άλλο! :-*
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εγώ ζητάω βρομόλογα και εσύ αρχίζεις τις χριστοπαναγίες, δεν σε αντέχω άλλο! :-*


οι χριστοπαναγιες ειναι μελισματα δηλαδη? για να καταλαβω :P Ουφ παλι με κανεις και βγαινω οφ τοπικ.........
 

Επισκέπτης

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αυτος ειναι λαος παιδι μου........πολιτισμος........ :P :P


Μ αρεσει που το πρωτο πραγμα αμεσωs μετα το...wellcome
εχει .....φιλοσοφια!!!!!!!
Διοτι μπορει η τηλεφωνια να θελει τον Γερμανο τηs
αλλα και το .....πηδημα θελει  την φιλοσοφια του :2funny: :2funny:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
Παιδία απο όσα διάβασα νομίζω πως είναι η ώρα να φύγει για Ιταλία,Γέρμανια αμέσως μια ομάδα του μπουρδέλα/tv ώστε να δείξει σε όλες αυτές τις 35 αρες τι εστί,και να δούνε οτι υπάρχουν και αντοχές στο σεξ που καταρίπτουν και ολυμπιακά ρεκορ.Αδέλφια σε λάθος χώρα βρισκόμαστε.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ο μυθος του γκρικ λαβερ ζει και βασιλευει :2funny:
 

sarman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οχι δεν θα το εκανα. πρωτον ειμαι ζηλιαρα δευτερον τους θεωρω μαλακες τους αντρες που μοιραζονται την γυναικα/γκομενα τους, δειχνει το λιγοτερο ελειψη σεβασμου
:idiot: :idiot: :idiot:
Έχεις απόλυτο δίκιο. Άσε που αφού το κάνεις θα έχεις πολύ χειρότερα ξεμπερδέματα. Η ζήλια θα αυξηθεί, μπορεί να νιώθεις άβολα στο κρεβάτι, το κέρατο θα έχει δικαιολογία "και τότε γιατί δεν σε είχε πειράξει?" κτλ. κτλ.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:idiot: :idiot: :idiot:
Έχεις απόλυτο δίκιο. Άσε που αφού το κάνεις θα έχεις πολύ χειρότερα ξεμπερδέματα. Η ζήλια θα αυξηθεί, μπορεί να νιώθεις άβολα στο κρεβάτι, το κέρατο θα έχει δικαιολογία "και τότε γιατί δεν σε είχε πειράξει?" κτλ. κτλ.
Αυτες οι πραξης πρεπη να γινονται χωρις ΑΙΣΘΗΜΑ μονο για να περασουνε καλα να το ευχαριστηθουν ΟΛΟΙ
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ετσι ακριβως.........αισθημα να εχει μονο το ζευγαρι..........οχι ο αντρας για τη βυζαρου και η γυναικα για τον πουτσαρα.....μετα εχουμε προβλημα :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ετσι ακριβως.........αισθημα να εχει μονο το ζευγαρι..........οχι ο αντρας για τη βυζαρου και η γυναικα για τον πουτσαρα.....μετα εχουμε προβλημα :2funny:
να που συμφωνουμε 100%
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom