Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
καρελι ινε αν ινε το αγοραζο τορα να το βαλο στι σιλογι

κατσε να δουμε αν θελει κανεις να το ανταλαξω και αν δεν εχω προσφορες θα σου το χαρισω κιολας

μα ενας να μην δινει την γυναικα/πεθερα του για σκουτερακι μου? τοσο καλα περνατε μεσα στην κινηση?

Η μηπως δεν εχετε διπλωμα????
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
αντε να τις ανταλλαξουμε αφου ολοι τις εχουμε διπλες απο το παχος τις φασολες τις ελλεεινιδες μας....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
το βασικό πρόβλημα είναι πως κανείς μας δεν τις έχει περιουσία του ούτε τη γυναίκα του ούτε την πεθερά του...
όσο για τις διπλές από το πάχος...εδώ μέσα νομίζω πως υπάρχουνε και πολλοί διπλοί από το πάχος. δέστε το κι από την πλεύρά της γυναίκας ...
...όσο για ανταλλαγή...εδώ δεν ανταλλάσσουνε κάποιοι τηλέφωνα από σιγουράτζες, πόσο μάλλον τις γυναίκες τους.

 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
εγω για ανταλλαγη δινω τον λιλα,ποιος θελει??? :dancing:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Τον Λιλα δεν τον αλλαζω με τιποτα.

Αυτος με κανει να γελαω, μονο αυτος, ασε και που ειναι πακετο με την Γιωτα. :dancing:

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγω ειμαι υπερ της προοδου και χωρις ταμπου

ΑΝΤΑΛΛΑΖΩ την πεθερα μου 55 χρονων καλοδιατηρημενη καβλιαρα και ζωντοχηρα μα μια αλλη πεθερα

κατω των πενηντα, μιλφακι και καβλιαρα επισης.

Συμφωνια εντιμη κατοπιν ανταλλαγης φωτο
Καλα θα ηταν αλλα δεν εχω πεθερα (πεθανε 75χρονων)απαντηση για το μυνημα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εγω την γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Την εχετε δει ολοι φανταζομαι σε βιντεακια που εχω ανεβασει.
Δεν εχει προβλημα να ποζαρει γυμνη....με αγαπαει και κανει οτι θελω
 

Επισκέπτης
εγω την γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Την εχετε δει ολοι φανταζομαι σε βιντεακια που εχω ανεβασει.
Δεν εχει προβλημα να ποζαρει γυμνη....με αγαπαει και κανει οτι θελω

Αυτη καλα κανει και δεν εχει προβλημα να ποζαρει, αυτοι που τα βλεπουν παντως, σιγουρα εχουν προβλημα.
Ακου 150 κιλα ? Και πως την κανεις κουμαντο ρε ηρωα ?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
εγω την γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Την εχετε δει ολοι φανταζομαι σε βιντεακια που εχω ανεβασει.
Δεν εχει προβλημα να ποζαρει γυμνη....με αγαπαει και κανει οτι θελω

εσενα τυπε μου αυτο που σε προβληματιζει ειναι γιατι καποιος δεν γαμαει την γυναικα σου
το εχουμε καταλαβει
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
εχουμε κανει πολλεσ προσπαθειες αλλα αποτυχια ..οποτε  το αφησαμε .. το καθε ζευγ εχει τα δικα του στανταρ
 

svs

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μονον η γυναικα του bbwlover το κανει αλλα ειναι παρα πολυ χοντρη. Πηγα μαζι της και επαθα πλακα. Ξεφτιλα τελιος. γυναικα βοδι ασε που εκλανε οταν την γαμαγα απο πισω.  .....φοβερη εμπειρια....
Η κοιλια της εφτανε στο πατωμα....για βρω το μουνι της σηκωνα τη κοιλα χα χα χα
μονον τετοια ζευγαρια κανουν ανταλλαγες στην Ελλαδα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
παιδια μονον η γυναικα του bbwlover το κανει αλλα ειναι παρα πολυ χοντρη. Πηγα μαζι της και επαθα πλακα. Ξεφτιλα τελιος. γυναικα βοδι ασε που εκλανε οταν την γαμαγα απο πισω.  .....φοβερη εμπειρια....
Η κοιλια της εφτανε στο πατωμα....για βρω το μουνι της σηκωνα τη κοιλα χα χα χα
μονον τετοια ζευγαρια κανουν ανταλλαγες στην Ελλαδα.

να τι παραπονιεσαι
βρεθηκε!
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
αλαγγες γινονταιεδω και πολλα χρονια αυτο που θελει προσοχη ειναι οχι με γνωστους οντος το καλοκαιρι γινονται πιο πολλα εγω εχω  κανει με τη γυναικα μου  παρα πολλες φορες  το σιγουρο ειναι οτι δεν της κανει κακο ο αλλος αντρας ουτε εγω την αλλη γυναικα ολα τα αλλα ειναι αποψης σεβαστες αλλον τον αρεση αλλον οχι το σιγουρο ειναι οτι το κερατο πεφτει βροχη και κανενας να μη λεει οτι δεν το εχει φαει
αν δεν εχει σχεσει απελευθερομενη  με τη γυναικα του  :idiot:





 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εμεις το κάναμε με την γυναίκα μου με ένα ζευγάρι Γερμανών αλλα δεν είχε και μεγάλη επιτυχία
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
εγω νομιζω οτι απο τη ψηφοφορια λειπει η επιλογη:"εξαρταται το συντροφο"
 

Επισκέπτης
θες να γαμηθεις κυρα μου?πηγαινε γαμησου αλλα οχι και να παρουσιαζουν το swinging σαν απαραιτητο και ''μοδατο'' ,εμενα αυτο μου τη σπαει.ο καθενας οτι γουσταρει κανει αλλα το φαινομενο που οτι μας πασαρουν το κανουμε μοδα κι ας μη το θελουμε εμενα με εκνευριζει.
οσο για το σπορ το ιδιο,προσωπικα δε μου αρεσει να μοιραζομαι μια γυναικα οσο ειναι μαζι μου,για να το ζητησει θα σημαινει οτι δεν την ικανοποιω εγω οποτε καλυτερα να τα σπασουμε παρα να το παιξω ''προχωρημενος''και να γαμησω μια αλλη κι αυτη εναν αλλον ενω υποτιθεται οτι ειμαστε μαζι.αμα ειναι να γαμηθει η αλλη θα γαμηθει με τον ενα η με τον αλλο τροπο οποτε οσο την ικανοποιω δε μοιραζομαι,αμα δε γουσταρει πια ας μου το πει αλλα οχι να θελει ανταλλαγες και παρτουζες σα δικαιολογια για ποικιλλια και λοιπες μαλακιες!
 

Unforgivable

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Πριν κάτι χρόνια, όταν ακόμη ζούσα στην ελλάδα, είχα σχέση με την τέλεια κοπέλα.. - για μένα...

Ελληνίδα και όχι ελλεινιδα.. και bi.

Και την λάτρευα... την σεβόμουν και είμουν τρελλά ερωτευμένος... το ίδιο κι εκείνη...

και μαζί κάναμε swinging αρκετές φορές στα 4 χρόνια που είμαστε μαζί...

Σιγά σιγά.. μετά από πολλούς καφέδες με ζευγάρια που δεν μας έκαναν κλικ.. αρχίσαμε να παίζουμε, στην αρχή μόνο σεξ στο ίδιο δωμάτειο με τα αλλα ζευγάρια και οι 2 κοπέλες μεταξύ τους... και μετα δοκιμάσαμε και τα υπόλοιπα. Γι' αυτό όσοι λένε ότι δείχνει έλλειψη σεβασμού βρίσκουν απλά σοβαροφανείς δικαιολογίες για τις ανασφάλιες τους.

Δυστιχώς η μοίρα τα έφερε και έπρεπε να χωρίσουμε καθώς εγώ αποφάσισα να φύγω στην αγγλία για επαγγελματικούς λόγους ενώ εκείνη έπρεπε να μείνει αθήνα. 4μιση χρόνια μετα... και αυτή η γυναίκα εξακολουθεί να είναι στο μυαλό μου... όπως την τελευταία ημέρα που αποχαιρετιστίκαμε.

Τώρα έχω σχέση με μια αγγλίδα εδώ και 3 χρόνια... πολυ όμορφη... έξυπνη... αλλά για παρτούζες ούτε να ακούσει..
και φυσικά στην σύγκριση... υπολείπεται της πρώιν μου... και αυτός είναι ένας απο τους λόγους.

 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
οχι δεν ειναι μοδα ειναι επιλογη, δεν επιβαλη κανενας σε κανενα τιποτα ,απλα το συζηταμε μεσα εδω λογο ανωνυμιας
το αν ειμαστε προχωρημενη μπορει, απλα μας αρεση και το κανουμε ,αλλος περνει πρεζα ,αλλος κανει αλλα ,αρκει να μη ενοχλω τον αλλο ,,,οπως εμενα δεν με ενοχλει καποιος αλλος , οποτε δε χρειαζεαι επιθεσι γραπτη..οπως οι παπαδες ,ααα  το ενα. ααατο αλλο ,και ολα τα κανουν αυτοι.. και παιδια, και γυναικες, και γουστα, αλλα οχι ειναι αμαρτια για τον κοσμο
θες να γαμηθεις κυρα μου?πηγαινε γαμησου αλλα οχι και να παρουσιαζουν το swinging σαν απαραιτητο και ''μοδατο'' ,εμενα αυτο μου τη σπαει.ο καθενας οτι γουσταρει κανει αλλα το φαινομενο που οτι μας πασαρουν το κανουμε μοδα κι ας μη το θελουμε εμενα με εκνευριζει.
οσο για το σπορ το ιδιο,προσωπικα δε μου αρεσει να μοιραζομαι μια γυναικα οσο ειναι μαζι μου,για να το ζητησει θα σημαινει οτι δεν την ικανοποιω εγω οποτε καλυτερα να τα σπασουμε παρα να το παιξω ''προχωρημενος''και να γαμησω μια αλλη κι αυτη εναν αλλον ενω υποτιθεται οτι ειμαστε μαζι.αμα ειναι να γαμηθει η αλλη θα γαμηθει με τον ενα η με τον αλλο τροπο οποτε οσο την ικανοποιω δε μοιραζομαι,αμα δε γουσταρει πια ας μου το πει αλλα οχι να θελει ανταλλαγες και παρτουζες σα δικαιολογια για ποικιλλια και λοιπες μαλακιες!
 

Επισκέπτης
οχι δεν ειναι μοδα ειναι επιλογη, δεν επιβαλη κανενας σε κανενα τιποτα ,απλα το συζηταμε μεσα εδω λογο ανωνυμιας
το αν ειμαστε προχωρημενη μπορει, απλα μας αρεση και το κανουμε ,αλλος περνει πρεζα ,αλλος κανει αλλα ,αρκει να μη ενοχλω τον αλλο ,,,οπως εμενα δεν με ενοχλει καποιος αλλος , οποτε δε χρειαζεαι επιθεσι γραπτη..οπως οι παπαδες ,ααα  το ενα. ααατο αλλο ,και ολα τα κανουν αυτοι.. και παιδια, και γυναικες, και γουστα, αλλα οχι ειναι αμαρτια για τον κοσμο
το εγραψα στο ποστ οτι ο καθενας κανει οτι θελει ,απλως οι ανθρωποι επηρεαζονται πολλες φορες και λενε διαφορα.ξερεις ποσες γνωστες μου φιλιουνται στο στομα με αλλες ετσι επειδη το ειδαν στην τιβι??αυτο εννοω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom