Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
τοτε να το εφαρμοζετε απαρεγκλιτα αγιε πατερα & οχι κατα το δοκουν..για τον λαζοπουλο εχουν γραψει τα μυρια..για αλλα επωνυμα προσωπα επισης ενα σωρο προσβλητικα και αξια μυνησης..το αυτο και για αλλα μελη του site..δεν βλεπω να εχουν ολα τα ποσταρισματα την ιδια αντιμετωπιση..

Ε ρε τι βρίσκει κανείς αν ψάξει στο φόρουμ.
Ακόμα και τον πλέζουρα να "κλαψομουνιάζει", κατά την προσφιλή του έκφραση.
Μάλλον πρέπει να είναι "ποστ εποχής", πριν δηλαδή μετατραπεί στον ασύδοτο τσάτσο που ξέρουμε σήμερα.             
:grin: :grin: :grin: :grin:
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
εγω εχω κανει με την γυναικα μου παρτουζα...με ενα ζευγαρι Γεμανων
 

mplou

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μαλακές  πάτε καλά παρτουζα με την γυναίκα σας!
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
σε σπιτι ......ειμαστε πιωμένοι ...ωραία ητανε. Δεν καταλαβαίνω γιατι δεν γουστάρουν Ζευγαρια Ελληνες
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Καινούριο threat για το συγκεκριμένο θέμα .
Ας πούμε εμπειρίες και τι έχουμε κάνει ή τι έχουμε ακούσει για το συγκεκριμένο θέμα .

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Μα καλά, συμβαίνουν τέτοια πράγματα? :think: :think:

Αν ναι, τότε αίσχος! :woldman: :woldman: :woldman:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Καινούριο threat για το συγκεκριμένο θέμα .
Ας πούμε εμπειρίες και τι έχουμε κάνει ή τι έχουμε ακούσει για το συγκεκριμένο θέμα .
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

To θέμα ΔΕΝ είναι καινούργιο κι έχουμε κάνει πολλές παρόμοιες συζητήσεις σε διάφορα threads... οπότε το παρόν θα συγχωνευθεί!
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Εγώ θα γράψω την δική μου πρώτη εμπειρία σε αυτό το θέμα που έχει και αρκετό γέλιο .

Πριν από 5 – 6 χρόνια , έπινα με ένα φιλαράκο μου ποτό στο Jackson στο κολωνάκι . Για κάποιους λόγους την έκανε ο φίλος και έμεινα μόνος μου στο Bar για να τελειώσω το ποτό μου .  Μετά από κάποια λεπτά , ενώ έχω πει στον barman  να μην βάλει άλλο ποτό , μου έρχεται ένα , του λέω ρε π…..αρ αφού σου είπα όχι τι βάζεις ? και λέει είναι από την κύρια εκει . Ήταν μια 45αρα καλοστημένη , πάω κάθομαι και το ένα έγινε 4 ποτά!!! Μου λέει , μένω εδώ κοντά πάμε να συνεχίσουμε σπίτι ? φυσικά και πήγαμε!! Εκει κάτσαμε στον καναπέ και λέει « θέλω σκοτάδια αν δεν σε πειράζει » . Πραγματικά σβήνουμε τα φωτά και ξεκινάμε . Κατά την διάρκεια κάποια στιγμή έβλεπα ένα κόκκινο μικρό φωτάκι , σαν της κάμερες . Δεν έσωσα όμως σημασία . Όταν την έφερα στα 4 άρχισε να σχηματίζετε ένα περίγραμμα ανθρώπου . Πετάγομαι επάνω , ανάβω τα φωτά και βλέπω έναν τύπο να μας τρίβει κάμερα . Κατέβασα όλα τα κυριλίκια που μπορεί να πει κάποιος . Μου λέει , μην αγχώνεσαι ο άντρας μου είναι !!!! Εμένα το μυαλό μου πήγε ότι ήθελαν να μου πάρουν κανένα νεφρό τίποτα τέτοιο . Του πέτα την κάμερα κάτω περνώ τα ρούχα μου και φεύγω χωρίς σώβρακο μέσα στο κολωνάκι !!

Αυτή είναι η πρώτη επεισοδιακή φορά!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Πετάγομαι επάνω , ανάβω τα φωτά και βλέπω έναν τύπο να μας τρίβει κάμερα. Κατέβασα όλα τα κυριλίκια που μπορεί να πει κάποιος. Μου λέει, μην αγχώνεσαι ο άντρας μου είναι !!!! Του πέταω την κάμερα κάτω, πέρνω τα ρούχα μου και φεύγω χωρίς σώβρακο μέσα στο Κολωνάκι !!

ΚΑΚΩΣ άφησες την κασσέτα μέσα στην κάμερα φεύγοντας... :headbang:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ητανε φραγκατηοι αυτηοι??? Πως τους εκοψες??
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
ολα  ειναι  καλα   αρκει  να  ειναι  με  μετρο..

ειχα  καπιοες  εμπειριες  και   ξερω τι γινετε στην  ελλαδα  και  στον  εξω κοσμο με  την ανταλλαγη...
ειναι ολα  μεσα  στο  μυαλο  μας...και  αν  πιεις λιγο  παραπανω  πολλα  μπορουν να  γινουν.
εχει  πολλα  site  POY KANOYN  SWING...
NA  PERNATE  OLOI  KALA..



 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Από ότι έκοψα αρκετά φραγκάτοι , Κολωνάκι , σπιταρόνα και τα λοιπά !
Τώρα έκανα κακώς , αλλά χάσικα και επάνω μου . Δεν γαμιόνται , το πολύ θα έχω βγει σε κανένα internet .
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Από ότι έκοψα αρκετά φραγκάτοι , Κολωνάκι , σπιταρόνα και τα λοιπά !
Τώρα έκανα κακώς , αλλά χάσικα και επάνω μου . Δεν γαμιόνται , το πολύ θα έχω βγει σε κανένα internet .
Kακος μπορει να ησουν φιρμα τωρα???
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
μπα δεν νομιζω να σε βγαλουν στο νετ. Μονο εαν χωρισουνε κ το κανουνε για αντιποινα ο ενας στον αλλο ενωπια δικαστηριου...

Ξερεις τι γινεται κ σε ρωτησα εαν τους εκοψες φραγκατους? Ολοι αυτοι που τα εχουνε καταφερει ολα στην ζωη (σε υλικα αγαθα αναφαιρομαι) δεν την βρισκουνε με απλο σεξ. Π.Χ. το αφετικο απο την Φορμουλα 1 ο Max Mosley με το σκανδαλο του αποδειξε οτι ολοι τους θελουνε πιο ψαγμενα πραγματα. Το γιατι το κανουνε πιστευω ειναι γιατι ψαχνουν να κλεισουν το κενο που τους λειπει.. anyway

Να ξερεις οτι αμα τους ελεγες οτι θες 1.000 να κατσεις κ να την γαμησεις θα στο εδιναν χαλαρα
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Ο Γερμανος ηταν τυφλα στο μεθυση ειναι αλήθεια.
Η δικια μου ηταν ενθουσιαμενη. Ποιος ειπε οτι οι Ελληνιδες δεν γουσταρουν παρτουζα.
Εγω δεν πηγα με την δικια του γιατι δεν ηθελα , καθοταν σε μια γωνια και γελαγε που εβλεπε τον δικο της με την γυναικ μου. Πιναμε και οι δυο μπυρες

Συγνώμη ρε φίλε ... αλλά σου πήδαγε ο Γερμανός τη γυναίκα και εσύ έπινες μπύρες και κοίταγες παρέα με τη δική του ?

Αυτό δε μου φαίνεται για ανταλλαγή, για πάσα μου φαίνεται ...
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
τι να σου πω , μπορει να εχεις δικιο , παντως απο εκει και μετα ειδα αλλιως τα πραγματα
 

Alexandros_17

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως θα το έκανα.. Έτσι νομίζω δηλαδή.. Με καυλώνει σαν σκέψη τουλάχιστον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom