Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Προσπαθώ... όχι ότι με ενδιαφέρει ως πρακτική αλλά καλό είναι να ξέρεις τί γίνετε και παραέξω.

 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Προσπαθώ... όχι ότι με ενδιαφέρει ως πρακτική, αλλά καλό είναι να ξέρεις τί γίνεται και παραέξω.

Γενικά, η ενημέρωση είναι χρήσιμη... άλλωστε ό,τι μαθαίνει κανείς, καυλό είναι! :rockon:
 

Επισκέπτης
Θάλεια έχεις καμμία σχέση με την κοπέλλα στο άβαταρ  :think:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Παιδιά το swinging έπαιζε στην Ιταλία από τον καιρό που ζούσα εκεί. Σχετικά κοντά στο σπίτι μου υπήρχε "ξενοδοχείο" όπου πήγαινες και ανάλογα με το συνθηματικό (πώς ήταν τοποθετημένα τα  παπούτσια έξω από την πόρτα) καταλάβαινες τι θέλανε στο κάθε δωμάτιο και αν ανταποκρινόσουν χτύπαγες την πόρτα και έμπαινες να μιλήσεις μαζί τους.

Επειδή ήμουν σε σχέση τότε και λόγω λαλακισμένης δικής μου ιδιοσυγκρασίας (τη γυναίκα μου ούτε να την κοιτάνε) δεν πήγα ποτέ. 
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
ΓΥΝΑΙΚΑ-ΟΠΛΟ-ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Ισως και μαλακία μου, αλλά με έμαθαν να μην τα δανείζω
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Δεν το συζητάμε βέβαια ότι η πιο swinging χώρα στον κόσμο είναι η Ελλάδα!

Με ένα κρυφό, πονηρό και μίζερο τρόπο βέβαια (όπως γενικά κρυφά, πονηρά και μίζερα γίνονται τα πράγματα στη σημερινή Ελλάδα) αφού εδώ ο ένας μαμάει τη γυναίκα του άλλου (πόσες υπεράνω υποψίας γνωστές μου νοικοκυρές ή κοπελιές γνωστών έχω τρακάρει σε μαμιστρώνες με άλλους άντρες...)
 

Yarrak

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
116
Like
13
Πόντοι
1
Η ανταλλαγή συντρόφων είναι συνηθισμένο φαινόμενο στην Ευρώπη και δεν πρέπει να μας ξενίζει. Αν το ζεγάρι συμφωνεί  στην ανταλλαγή, γιατί να μη γίνει; Η αντίληψη ότι οι δυο σύζυγοι πρέπει να μείνουν προσκολλημένοι ο ένας στον άλλο ισοβίως ανήκει πια σε περασμένες εποχές. Ο γάμος είναι δεσμός και θεσμός, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το ζευγάρι, αν δεν έχει στενές αλλά ευρύτερες για το γάμο αντιλήψεις, δεν μπορεί να  κάνει την ανταλλαγή αφού  είναι η επιθυμία και των δυο.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Αν το ζεγάρι συμφωνεί  στην ανταλλαγή, γιατί να μη γίνει; Η αντίληψη ότι οι δυο σύζυγοι πρέπει να μείνουν προσκολλημένοι ο ένας στον άλλο ισοβίως ανήκει πια σε περασμένες εποχές. Ο γάμος είναι δεσμός και θεσμός, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι το ζευγάρι, αν δεν έχει στενές αλλά ευρύτερες για το γάμο αντιλήψεις, δεν μπορεί να  κάνει την ανταλλαγή αφού  είναι η επιθυμία και των δυο.

Στην Ελλάδα...  :idiot:

ΟΛΟΙ το σκέφτονται... :think: ΠΟΛΛΟΙ το θέλουν... :dancing: ΛΙΓΟΙ το κάνουν :knockinb: ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ το παραδέχονται! :jerking:
 

Palios pounai alios

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.534
Like
8
Πόντοι
16
Σας έχει κάτσει φάση όπου γουστάρετε τρελά γκόμενα κολητού, είσαστε στο τσακ να του πείτε για παρτούζα αλλά σκέφτεστε τη δική σας κοπέλα να τη χαμουρεύει ο κολητός σας και σας χαλάει;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Σας έχει κάτσει φάση όπου γουστάρετε τρελά γκόμενα κολητού, είσαστε στο τσακ να του πείτε για παρτούζα αλλά σκέφτεστε τη δική σας κοπέλα να τη χαμουρεύει ο κολητός σας και σας χαλάει;

Οχι! Αλλά μου έχει τύχει φάση, να μου προτείνει φίλος να κάνουμε κουαρτέτο κι αρνήθηκα επειδή ούτε σε μένα, ούτε στην τότε φίλη μου, μας άρεσαν εμφανιακά οι δυό τους σαν ζευγάρι...
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Θα το εκανα σιγουρα. Τα εχουμε πει οτι στην Ελλαδα ολα γινονται πισω απο το ψεμα και την απατη. Εμενα μου αρεσει η ειλικρινεια και η ισοτητα, αρα σιγουρα θα το εκανα. Δυστυχως δεν υπαρχουν πολλες γυναικες εδω που θα το δεχονταν, καθως ειναι γνωστο οτι ειμαστε ο λαος με το μεγαλυτερο κομπλεξ στην Ευρωπη.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εγω ρε παιδια το εχω κανει με την γυναικα μου μονον στην Χαλκιδικι 5 χρονια πριν με ενα ζευγαρι Γερμανων. πολυ καλα ητανε δεν ειχα κανενα προβλημα
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Ο Γερμανος ηταν τυφλα στο μεθυση ειναι αλήθεια.
Η δικια μου ηταν ενθουσιαμενη. Ποιος ειπε οτι οι Ελληνιδες δεν γουσταρουν παρτουζα.
Εγω δεν πηγα με την δικια του γιατι δεν ηθελα , καθοταν σε μια γωνια και γελαγε που εβλεπε τον δικο της με την γυναικ μου. Πιναμε και οι δυο μπυρες
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Η γυναικα μου ειναι 150 κιλα. Ο Γερμανος ηταν τυφλα στο μεθυση ειναι αλήθεια.
Η δικια μου ηταν ενθουσιαμενη. Ποιος ειπε οτι οι Ελληνιδες δεν γουσταρουν παρτουζα.
Εγω δεν πηγα με την δικια του γιατι δεν ηθελα , καθοταν σε μια γωνια και γελαγε που εβλεπε τον δικο της με την γυναικ μου. Πιναμε και οι δυο μπυρες

το λιγοτερο που μπορουσε να κανει ειναι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Εγω δεν πηγα με την δικια του γιατι δεν ηθελα, καθοταν σε μια γωνια και γελαγε που εβλεπε τον δικο της με την γυναικα μου. Πιναμε και οι δυο μπυρες

Η Γερμανίδα ΠΟΣΑ κιλά ήταν? Και ΠΟΣΕΣ μπύρες είχατε πιει εκείνο το βράδυ???
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Η Γεμανιδα ηταν αδυνατη γιαυτο το καταλαβε οτι δεν την πολυ πηγαινα και δεν προχωρισε το πραμα.
Με το ποτο παντος ολα τα ξεπερνας
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Η Γεμανιδα ηταν αδυνατη γιαυτο το καταλαβε οτι δεν την πολυ πηγαινα και δεν προχωρισε το πραμα.
Με το ποτο παντος ολα τα ξεπερνας

Οπως το είχα φανταστεί... τέσπα, τι να πει κανείς... γούστα είναι αυτά! Κι αφού την βρίσκεται έτσι... εσύ+η γυναίκα σου, με γειά σας και χαρά σας!

Κρίμα όμως που δεν πέρναγα τυχαία από εκεί κοντά... θα περιποιόμουν καυλά την Γερμανίδα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom