Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
ετσι ειναι..ειδικα αμα εχεις φαει ξυλο απο κανενα τρομοκρατη των πληκτρων με τι μουτρα να κανουμε ανταλλαγη???
καλά εσύ είσαι και μεγάλη μουχρίτσα! σου ζητάω την φίλη σου με την σαμπάνια τίποτα, σου ζητάνε το τηλ. της μαρίνας τίποτα. όλα για την πάρτη σου.
 

Επισκέπτης
καλά εσύ είσαι και μεγάλη μουχρίτσα! σου ζητάω την φίλη σου με την σαμπάνια τίποτα, σου ζητάνε το τηλ. της μαρίνας τίποτα. όλα για την πάρτη σου.
ασε τις μαλακιες με την μπουρουχα την μαρινα γιατι ηδη ενας χαζουλης μου εστειλε pm για να του το δωσω..εσυ,ο ποδολαγνος & ο ταλος την εχετε παρει & εχετε το τηλεφωνο της..τις ιστοριες με τις επι χρημασει εκδιδομενες τις εχω κοψει προ 25ετιας οποτε αφηστε τις μαλακιες γιατι θα βαλω τον since1991 να σας σπασει τα μουτρα..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
ασε τις μαλακιες με την μπουρουχα την μαρινα γιατι ηδη ενας χαζουλης μου εστειλε pm για να του το δωσω..εσυ,ο ποδολαγνος & ο ταλος την εχετε παρει & εχετε το τηλεφωνο της..τις ιστοριες με τις επι χρημασει εκδιδομενες τις εχω κοψει προ 25ετιας οποτε αφηστε τις μαλακιες γιατι θα βαλω τον since1991 να σας σπασει τα μουτρα..
και εγώ pm μπόλικα έχω, δεν πάει άλλο, πρέπει να μοιραστούμε την δουλειά
 

Επισκέπτης
και εγώ pm μπόλικα έχω, δεν πάει άλλο, πρέπει να μοιραστούμε την δουλειά
τι λες ρε???δεν φτανει που δεν την εχω γαμησει,θα μου πρηζουν τα παπαρια & ολοι οι πικραμενοι???οτι μου ερχεται θα το κανω forward στους τρεις σας & θα βαλω τον since1991 να σας σπασει τα μουτρα..
 

Επισκέπτης
Πάρε μία βαθιά ανάσα Pleasuregiver και έλα με όση φόρα μπορείς με τον κώλο να μου κλάσεις τα αρχίδια. Kαληνύχτα μαλάκα.
βγαλε το καλτσον & το κομπινεζον & θα σου στειλω τον σπινο γιατι εγω ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΤΡΑΚΙΑ λεμε..
 

Επισκέπτης
θα σου έλεγα ποιός είναι στράκι γαμιά του αέρα... 3000 μηνυματα στα forum εδώ ποιός ξέρει και σε πόσα άλλα...μην ΓAMAΣ TOΣO ΠOΛY ΘA ΣTPABOKABΛIAΣEIΣ μαλάκα καραγκιόζη κρυφοπουστίτσα
γδυσου-πλυσου και γενικα κανε γρηγορα γιατι μολις ο σπινος εμαθε οτι τον ζητας ξεκινησε..
 

Επισκέπτης
γδυσου-πλυσου και γενικα κανε γρηγορα γιατι μολις ο σπινος εμαθε οτι τον ζητας ξεκινησε..

Tελικά είναι σαν τον στρατό...οι βλακες σαν εσένα "οι γαμιάδες" πήζανε και οι "φλώροι" ήταν μόνιμα εξοδούχοι... Έχει και η κοινωνία τους μηχανισμούς για τους βλάκες. Tελευταίο καταφύγιό τους: H ανωνυμία του internet.
 

Επισκέπτης
Tελικά είναι σαν τον στρατό...οι βλακες σαν εσένα "οι γαμιάδες" πήζανε και οι "φλώροι" ήταν μόνιμα εξοδούχοι... Έχει και η κοινωνία τους μηχανισμούς για τους βλάκες. Tελευταίο καταφύγιό τους: H ανωνυμία του internet.
αυτο τωρα τι ηταν???επισημη ομολογια οτι εισαι φλωρος???δεν χρειαζεται βρε κουτο,το καταλαβαμε..αντε τωρα μην σε βρει ο σπινος επανω στο πληκτρολογιο γιατι δεν κανει..
 

Επισκέπτης
pleasuregiver έλα στη γειτονιά μου ψάχνουν γαμιά. Mετακόμισε εδώ ρε να γαμήσεις και εδώ την περιοχή. Πωπω μακάρι να ήμουν και εγώ λίγο γαμιάς σαν και εσένα...πωπω φίλε
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
τι λες ρε???δεν φτανει που δεν την εχω γαμησει,θα μου πρηζουν τα παπαρια & ολοι οι πικραμενοι???οτι μου ερχεται θα το κανω forward στους τρεις σας & θα βαλω τον since1991 να σας σπασει τα μουτρα..
τελικά θα μου γνωρίσεις την ροζμαρί ή θα βγάλω βρώμα οτι έχεις το τηλ της Μαρίνας?
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Ότι μ@λ@κία γίνεται στον εξωτερικό πρέπει να την εφαρμόζουμε ντέ και καλά. Ο Έλληνας θέλει τη γυναίκα εξ'ολοκλήρου δική του. Σώμα και ψυχή. Αυτές οι αηδίες είναι για τους κρυόκωλους ξένους που δεν ξέρουν να ερωτεύονται με πάθος.  Δεν υπάρχει περίπτωση να άφηνα να συμμετάσχει η γυναίκα μου σε τρίο, ούτε εγώ ομοίως. Άλλωστε αν είσαι καλός εραστής δε χρειάζεσαι βοήθεια από τρίτους και όπως έχει αποδειχτεί οι έλληνες γαμάνε περίσσότερο από όλους τους λαούς. Γι'αυτό δεν έχουν ανάγκη τις παρτούζες...
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
...και όπως έχει αποδειχτεί οι έλληνες γαμάνε περίσσότερο από όλους τους λαούς. Γι'αυτό δεν έχουν ανάγκη τις παρτούζες...

εθνικιστικος σοβινισμος και στο κρεββατι.... οχι παιζουμε :cheesy:
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
χαθητε γιατι γαμιωμαστε!!

:rockon: :rockon: :rockon: :bounce: :bounce:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Καλυτερα να αφησεις το υπεροπτικο και απειλητικο υφακι σου.Δεν εισαι καν mod οποτε τις προειδοποησεις σου αλλου.Και σε εβρισα γιατι ειχα λογο.Τετοια βλακεια που εκανες δεν την κανει κανεις.Ακου εκει να αφηνεις με τετοιο τροπο γυναικα.Καν αντρας δεν πρεπει να λεγεσαι.Αντε qq more τωρα.

Σου εφυγε η μαγκια τωρα kostis20_.. ;)

Μαλλον και οι mod ειχαν την ιδια γνωμη με μενα.

Θα σε παρακαλουσα να μην ξαναβρισεις εμενα ή αγαπημενα μου προσωπα.

Βελτιωσε τον χαρακτηρα σου

και απεκτησε αν μπορεις καποια στιγμη προσωπικοτητα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σου εφυγε η μαγκια τωρα kostis20_.. ;)

Μαλλον και οι mod ειχαν την ιδια γνωμη με μενα.

Θα σε παρακαλουσα να μην ξαναβρισεις εμενα ή αγαπημενα μου προσωπα.

Βελτιωσε τον χαρακτηρα σου

και απεκτησε αν μπορεις καποια στιγμη προσωπικοτητα.
ναι, αλλα οταν εχεις τον αλλον δεμενο χειροπόδαρα, δεν ειναι και ο,τι καλλιτερο να του τραβας και χαστουκια..
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
710
Πόντοι
81
Θα ήθελα να ρωτήσω εάν κάποιος από εσάς ξέρει κάτι για το club nirvana. Εάν έχει πάει τι παίζει εκεί  κτλ

ευχαριστο
 

Ricassoli

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω καιρός είναι να ανοίξουμε ένα θρεντ για τα ζευγάρια, που να ανταλάσονται απόψεις και πληροφορίες που ψάχνουν τα ζευγάρια.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
64.963
Πόντοι
12.056
Τι θεωρω εντελως ακυρο..

Το τι κανει ενα ζευγαρι ειναι προσωπικο του

Μην τα ισοπεδωνουμε ολα... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom