Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αχ, γλυκιε τομμασσο λυπαμαι πολυ...

εγω το βλεπω απο την πλευρα της φιλης της! τωρα σοβαρα ποσοι απο εσας ΔΕΝ φαντασιωνεστε φιλεναδες σας?? εγω δεν κανω παρεα με γυναικες αν δεν ειναι εμφανισημες παντως! δεν εννοω να ειναι ΤΑ ΘΕΟΜΟΥΝΑ αλλα να εχουν κατι που να μου την δινει βρε αδερφε! ενα κατι.. ετσι αττρακτιβ

ε για μια πίπα...
οχι παραπάνω γιατι θα χαλάσει η φιλία..
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
μα αυτο λεω και εγω, η φιλη της δεν της ειπε να παντρευτουν, να ****θουν της ειπε!

αλλωστε οπως λεει και ο πατερας μου, αυτα τα πραγματα γινονται φιλικα, οχι εχθρικα...  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αχ, γλυκιε τομμασσο λυπαμαι πολυ...

εγω το βλεπω απο την πλευρα της φιλης της! τωρα σοβαρα ποσοι απο εσας ΔΕΝ φαντασιωνεστε φιλεναδες σας?? εγω δεν κανω παρεα με γυναικες αν δεν ειναι εμφανισημες παντως! δεν εννοω να ειναι ΤΑ ΘΕΟΜΟΥΝΑ αλλα να εχουν κατι που να μου την δινει βρε αδερφε! ενα κατι.. ετσι αττρακτιβ

Σωστη...Ακομα και φιλη μου να ειναι δεν γουσταρω να ειναι κανενα μπαζο και να νομιζουν οι αλλοι οτι την πηδαω!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
αλλο γαμήσι!!εσεις οι γυναικες υποτίθεται οτι με το γαμήσι νιωθετε μετα δεσιμο..
ενω την πιπα δεν την εχετε κ σε πολυ εκτίμηση..
εμεις ολα τα θεωρούμε πολύτιμα :P
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εμενα παντως ολες οι φιλες μου ειναι ξανθιες, τυχαιο?? ολες μα ολες, α εχω και 2-3 κοκκινομαλλες

οπως το πες φιλε μου, αυτες οι γυναικες... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Και με κριτικαρουν που οχι μονο ασχημη γκομενα δεν θελω να γαμησω αλλα ουτε και παρεα να κανω μαζι της!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχχαχαχαχα αστους να χτυπιουνται. καλυτερα η χειρα παρα η σαυρα!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
εμενα παντως μου αρεσει να εχω ωραιες γυναικες γυρω μου. δεν ξερω βρισκω το να εισαι απεριποιητη και περιεργη, ηλιθιο. δεν λεω να εχεις πανω σου το μισο χοντο αλλα βρε αδερφε, βαλε μια κρεμουλα στο προσωπακι σου, φαε κατι με βιταμινες, πηγαινε και που και που σε ενα γυμναστηριο, καλο κανει κακο δεν κανει.
 

Επισκέπτης
εμενα παντως μου αρεσει να εχω ωραιες γυναικες γυρω μου. δεν ξερω βρισκω το να εισαι απεριποιητη και περιεργη, ηλιθιο. δεν λεω να εχεις πανω σου το μισο χοντο αλλα βρε αδερφε, βαλε μια κρεμουλα στο προσωπακι σου, φαε κατι με βιταμινες, πηγαινε και που και που σε ενα γυμναστηριο, καλο κανει κακο δεν κανει.

Ε ναι ειναι ασχημο να κυκλοφορεις με ασχημα ατομα και γενικα περιεργα στην συμπεριφορα και δεν ειναι μονο για τις γυναικες (αν και στις γυναικες ενα παραπανω) αλλα και στην παρεα με αντρες δεν γουσταρω να κανω παρεα με εναν τελιως μαμαλουκο η γενικα ατομο περιθωροποιημενο.Σε βλεπουν μετα και οι αλλοι μαζι του και στραβωνεις μπροστα στα ματια τους.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
δεν με ενοχλουν οι μοναχικοι ανθρωποι, κτλ απο αντρες μπορω να πω οτι με ενοχλουν μονο η μαμακιαση (προσοχη, οχι να σεβεται την μητερα του, να εχει κολλημα)  και η παντελης ελλειψη πρακτικοτητας (πχ να χαλασει μια λαμπα στο σπιτι και να μην ξερει να την αλλαξει) αλλα αυτο ευτυχως ειναι σπανιο φαινομενο.

επισης πιστευω οτι το χειροτερο σε μια γυναικα ειναι το παχος και η κυτταριτιδα. ειναι ντροπη να ωλεπω μικροτερες μου κοπελες με κατι κωλους ΝΑ! δεν μπορω καθολου να το ανεχτω. δεν το χωραει ο κεφαλι μου ρε αδερφε! απορω τι στο καλο τρωνε.

αλλα περα απο ολα αυτα πρεπει να εχει νευρο και αυτοεκτιμηση αλλιως αστα να πανε! μετα αντε να ανεχτεις την κλαψα, τεσπα το τραβηξα παλι αλλα ελεος, καποια πραγματα πρεπει επιτελους να γινουν αυτονοητα..
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
τωρα σοβαρα ποσοι απο εσας ΔΕΝ φαντασιωνεστε φιλεναδες σας??
για να μην ξαναγράφω το στόρυ κάποτε παίχτηκε με  την φίλη μου αλλά το μετάνιωσα
έχει μείνει η άλλη κολλητή μου η οποία είναι πλέον μισότρελη (πότε θα γίνω μάνα) και πόσα χρόνια φαντασιώνομαι να της το καρφώσω αλλά μόνο απο κώλο. κώλο ή τίποτα δεν ξέρω πως το είδα έτσι.
ίσως την καλέσω για κρέπες, μου έδωσε ιδέα ο άλλος
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
για να μην ξαναγράφω το στόρυ κάποτε παίχτηκε με  την φίλη μου αλλά το μετάνιωσα
έχει μείνει η άλλη κολλητή μου η οποία είναι πλέον μισότρελη (πότε θα γίνω μάνα) και πόσα χρόνια φαντασιώνομαι να της το καρφώσω αλλά μόνο απο κώλο. κώλο ή τίποτα δεν ξέρω πως το είδα έτσι.
ίσως την καλέσω για κρέπες, μου έδωσε ιδέα ο άλλος

Να ζεστάνεις καλά την κρεπιέρα να μην κολλήσει ο χυλός!!! ;)
 

Επισκέπτης
δεν με ενοχλουν οι μοναχικοι ανθρωποι, κτλ απο αντρες μπορω να πω οτι με ενοχλουν μονο η μαμακιαση (προσοχη, οχι να σεβεται την μητερα του, να εχει κολλημα)  και η παντελης ελλειψη πρακτικοτητας (πχ να χαλασει μια λαμπα στο σπιτι και να μην ξερει να την αλλαξει) αλλα αυτο ευτυχως ειναι σπανιο φαινομενο.

επισης πιστευω οτι το χειροτερο σε μια γυναικα ειναι το παχος και η κυτταριτιδα. ειναι ντροπη να ωλεπω μικροτερες μου κοπελες με κατι κωλους ΝΑ! δεν μπορω καθολου να το ανεχτω. δεν το χωραει ο κεφαλι μου ρε αδερφε! απορω τι στο καλο τρωνε.

αλλα περα απο ολα αυτα πρεπει να εχει νευρο και αυτοεκτιμηση αλλιως αστα να πανε! μετα αντε να ανεχτεις την κλαψα, τεσπα το τραβηξα παλι αλλα ελεος, καποια πραγματα πρεπει επιτελους να γινουν αυτονοητα..

Δυστυχως για αυτο τις λεμε και ελεινηδες...προσεχουν ελαχιστα εως καθολου την σιλουετα τους και εχουν και τρελες απαιτησεις μερικες απο αυτες!Πλασαρουν το κλασικο μοτιβο "η εμφανιση δεν ειναι το παν μετραει ο χαρακτηρας" .Ελεος!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
ενταξει βρε παιδια,μην ειμαστε τοσο σκληροί..
το ποιος ειναι ομορφος κ ποιος ασχημος δεν θα το κρίνουμε εμεις..
ειναι υποκειμενικό.
κ εμενα μπορει η Μαρια η ασχημη να με δει κ να κανει εμετό κ να μεδει η Σακιρούλα κ να υγραθεί..
δεν ειναι τοσο απλά ολα..
 

Επισκέπτης
ενταξει βρε παιδια,μην ειμαστε τοσο σκληροί..
το ποιος ειναι ομορφος κ ποιος ασχημος δεν θα το κρίνουμε εμεις..
ειναι υποκειμενικό.
κ εμενα μπορει η Μαρια η ασχημη να με δει κ να κανει εμετό κ να μεδει η Σακιρούλα κ να υγραθεί..
δεν ειναι τοσο απλά ολα..

Ε ρε φιλε laplace υπαρχουν καπιοι γενικοι κανονες ομορφιας...Και δυστυχως δεν τηρουνται απο τις ελεινιδες.Οπως και να το κανουμε οσο αντικειμενικος και να σαι οι χοντροκωλες δεν μπορουν να θεωρηθουν ομορφες.
 

Επισκέπτης
για να μην ξαναγράφω το στόρυ κάποτε παίχτηκε με  την φίλη μου αλλά το μετάνιωσα
έχει μείνει η άλλη κολλητή μου η οποία είναι πλέον μισότρελη (πότε θα γίνω μάνα) και πόσα χρόνια φαντασιώνομαι να της το καρφώσω αλλά μόνο απο κώλο. κώλο ή τίποτα δεν ξέρω πως το είδα έτσι.
ίσως την καλέσω για κρέπες, μου έδωσε ιδέα ο άλλος
οσο δεν την γαμας & ειδικα απο τον κωλο,θα σε εχει για μαλακα..προχωρα ρε..τι το καθυστερεις???εξαλλου μετα απο το γαμησι θα εισαστε καλυτερα φιλαρακια..
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
με αντρα φιλο μου παντως ουτε να το φανταζομαι δεν θελω. ευχαριστως πηγαινα με μια γκομενα φιλου συγκεκριμενη ομως. αλλα βλακεια και παλι θα στεναχωρησω τον φιλο μου!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ναι ειπα οτι η ομορφια ειναι σχετικο... αλλα καποια πραγματα ειναι βασικα, η μαρια η ασχημη ειναι μαρια ηλιθια γιατι δεν ξερει να περιποιηθει λιγακι τον εαυτο της. δεν λεω να βγει σαν την λατερνα, ενα τζηνακι αλλα σεξυ ρε παιδι μου, αερατη!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
χαχα ναι φίλε ομως μερικες χοντροκωλες(δεν λεμε να ειναι 200 κιλα) μπορει να ειναι γλυκούλες..δεν σου λεω μουναροι,αλλα γλυκιές..
εξαλλου πιασιματακια δνε ειναι κακο να εχουν..
δεν σου λεω λαπας αλλα κανα πιασιματακι δεν σαρεσει?
 

Επισκέπτης
Μαζι με σενα pleasuregiver βλεπω ειμαστε 3 warned σε αυτην την page...Μηπως μερικοι mods ξεφευγουν παλι?εχουμε και μυγιαγκικτους εδω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom