Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
50 κιλα το πολυ... αλλιως μπαζα ΙΜΟ.
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
χαχα :2funny:

εεε αλλο οι αντρες αλλο οι γυναικες.. στους αντρες δεν πειραζει :grin:
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
για παρτουζιτσα και λιγο παχουλή να ειναι η κοπελα δεν πειράζει. αν ομως ειναι όντως 150 κιλα....εκει αρχιζει να ξεφευγει το πραγμα....
 

Επισκέπτης
για παρτουζιτσα και λιγο παχουλή να ειναι η κοπελα δεν πειράζει. αν ομως ειναι όντως 150 κιλα....εκει αρχιζει να ξεφευγει το πραγμα....
θα στείλουμε το κομάντο για αυτές της περιπτώσεις μίστερ σπίνο.
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16

Η γυναίκα μου δεν είχε κανένα προβλημα. Ειναι 150 κιλα με τεράστια βυζια και κώλους αλλα δεν φέρνει αντιρησεις. Η εμπειρία ηταν λιγο περιεργη . Είχαμε κατεβασει και αρκετές μπύρες
Ενας φίλος μου ήρθε για φαγητό το μεσημέρι και προσπάθησα να κανω κατασταση για παρτούζα.

αλλα δυστυχως τιποτα. Η δικια μου ντρεποτανε για τα κιλα της και ο φιλος μου γελαγε με το θεαμα που ειδε
 

lena26

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά,
σας γράφω πρώτη φορά, αν και ως επισσκέπτρια σας διαβάζω ανελλιπώς. Ειστε τουλάχιστον τρομεροί και (το εννοώ) έχετε διευρύνει κατά πολύ τους ορίζοντές μου. Στο θέμα μας τώρα...
Ως γυναίκα ερωτευμένη σφόδρα με κάποιον, ομολογώ πως δεν θα μπορούσα να το κάνω, απλά και μόνο γιατί θα τα έχανα αν τον έβλεπα μπρος στα μάτια μου να πηδάει άλλη. θα έβαζα τα κλάματα, θα ούρλιαζα, δεν ξέρω και γω τι άλλο. τόσο απλό. ούτε παίζει να έμπαινα στο τριπάκι να του το κάνω "ως χατίρι", γιατί απλά ξέρω πως θα πληγωνόμουν.
γιαυτό και μου έκανε τρομερή εντύπωση όταν μια φίλη θέλησε να "της κάνω παρέα", ένα βράδυ με τον φίλο της. σχέση είχανε, δηλαδή, τα παιδιά επί χρόνια. σημειωτέον όμως, ότι ήταν στο εξωτερικό, και το ζευγάροι ήταν αμφότεροι ξένοι. εντυπώσεις; έως αδιάφορο θα το έλεγα... αλλά μπορεί απλά να μην "εκατσε" η χημεία των τριών μας.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
  Δεν σας ειπα βεβαια τι κάναμε χθες με τις Ρωσίδες αστροναυτριες απο τον σταθμο MIR αλλα δεν ειμα τυπός που κομπαζει!!
Αν θες ανοιξε καινουργιο θεμα για ρωσιδες αστροναυτριες να πουμε ολοι της εμπειριες μας. :grin:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Δηλαδή lena26 για να καταλάβω ... Αν ο δικός σου το έκανε σε μια άλλη θα ούρλιαζες και θα έβαζες τα κλάματα αλλά δεν είχες πρόβλημα να κάνεις τρίο με ξένο ζευγάρι? Μάλιστα.
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Δηλαδή lena26 για να καταλάβω ... Αν ο δικός σου το έκανε σε μια άλλη θα ούρλιαζες και θα έβαζες τα κλάματα αλλά δεν είχες πρόβλημα να κάνεις τρίο με ξένο ζευγάρι? Μάλιστα.
αααχ,με πρόλαβες....τα δικά μου δικά μου και τα δικά σου πάλι δικά μου!Κατάλαβες κύριε?!?!Γυναίκες σου λέει μετά!!! :uglystupid:
 

lena26

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλέ τι λέτε?? όταν το έκανα (πριν 5 χρόνια) ήμουν μόνη. αδέσμευτη, μη ερωτευμένη...πως το λένε?
και όσο για την συμμετοχή μου... μου ζητήθηκε, δεν το ζήτησα, και μάλιστα από την κοπέλα, που είναι φίλη μου και ήξερα ότι δεν μου έλεγε μαλακίες.
αντε κατευθείαν (πρώτο ποστ) να με αρπάξετε από τα μούτρα... :huh:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Α, έτσι συγχωρήται τότε. Γιατί προς στιγμήν ανυσήχησα.
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
καλέ τι λέτε?? όταν το έκανα (πριν 5 χρόνια) ήμουν μόνη. αδέσμευτη, μη ερωτευμένη...πως το λένε?
και όσο για την συμμετοχή μου... μου ζητήθηκε, δεν το ζήτησα, και μάλιστα από την κοπέλα, που είναι φίλη μου και ήξερα ότι δεν μου έλεγε μαλακίες.
αντε κατευθείαν (πρώτο ποστ) να με αρπάξετε από τα μούτρα... :huh:
Aχ μωρέ.......συγνώμη! :-* :-* :smitten: :smitten: :bounce-glasses:
 

lena26

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η συγγνώμη σας έγινε δεκτή!  :)
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Από καθαρά επιστημονικό ενδιαφέρον για να μάθουμε και εμείς κάτι για την γυναικεία σκέψη, το μόνο που μένει τώρα να μας διευκρινήσεις είναι πως θα αντιδρούσες αν ο φίλος σου πρότεινε να φέρει κάποιον κολητό του μαζί ένα βράδυ. Υπόψην ότι η υπόθεση εργασίας είναι ότι ο κολητός του είναι πολύ ελκυστικό παιδί.

1. Θα τον χαστούκιζες και θα χωρίζατε?
2. Θα του εξηγούσες ότι αυτά δεν τα κάνεις αλλά θα συγχωρούσες την τολμηρή πρόταση του?
3. Θα έκανες το τρίο γιατί ο κολητός του μοιάζει με τον Κύανου Ρηβς?
 

lena26

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
το έχω σκεφτεί, παλιότερα. Φοβάμαι πως και εκεί θα κόλλωνα. (πάλι για συναισθηματικούς λόγους- πως θα με έβλεπε ο φίλος μου έπειτα την επόμενη μέρα, πως θα αντιδρούσε την στιγμή της φάσης και τέτοια).
Αλλά δεν νομίζω και να μου το ζήταγε ποτέ... Δεν ξέρω, εσύ αν ήσουν ερωτευμένος, στα πολύ "ζεστά" μιας σχέσης, θα ζήταγες από την κοπέλα σου να την πάρεις παρέα με άλλον?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom