Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Μαγκες μη το παλευεται. Η το θες ή δε το θες. Και στη κοπελα δεν αρεσε. Σε αλλους αρεσει. Σε αλλους μονο να τους βλεπουν ή και να βλεπουν (same room sex). Οποιος συνδιασμος παει ο νους σου. Διαλεγεις και παιρνεις. Αν δε παρεις, κατσε στα αυγα σου.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
το έχω σκεφτεί, παλιότερα. Φοβάμαι πως και εκεί θα κόλλωνα. (πάλι για συναισθηματικούς λόγους- πως θα με έβλεπε ο φίλος μου έπειτα την επόμενη μέρα, πως θα αντιδρούσε την στιγμή της φάσης και τέτοια).
Αλλά δεν νομίζω και να μου το ζήταγε ποτέ... Δεν ξέρω, εσύ αν ήσουν ερωτευμένος, στα πολύ "ζεστά" μιας σχέσης, θα ζήταγες από την κοπέλα σου να την πάρεις παρέα με άλλον?

Όχι αλλά εγώ είμαι μουχλιασμένων οπισθοδρομικών αρχών και έχω διάφορα ηθικά κολλήματα. Δεν έχω επαφή με την σύγχρονη πραγματικότητα οπότε δεν είμαι αντιπροσωπευτικό δείγμα. Πάντως με προβληματίζει λένα το κίνητρο σου. Θα πεις όχι μόνο και μόνο για να μην πέσεις στην υπόληψη του φίλου σου ή γιατί θα το θέλεις εσύ.

ΥΓ. Άστα να πάνε φάγαμε και γκολ ... #$!@! Νικοπολίδη.
 

lena26

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Να στο θέσω ως εξής: από περιέργεια ίσως ναι, να ήθελα να το δοκιμάσω κάποτε. Αλλά σίγουρα όχι με αυτόν που είμαι πολύ ερωτευμένη. Γιατί εκεί, ναι , υπερισχύουν τα ηθικά κολλήματα, η "κακοποίηση" της σχέσης, μην ρισκάρω να χαλάσω κάτι πολύ όμορφο γαι κάτι που απλά είναι θέμα περιέργειας και τα ρέστα. αυτά και κουράγιο (για τον αγώνα)!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δλδ δεν θα τα επαιρνες κρανιο αν στο ζηταγε ο αγαπημενος σου? δεν θα του εφερνες τα πιατα στο κεφαλι? δεν θα φωναζες οτι σε υποτιμα κ μαλλον δεν σε αγαπαει κ τοσο αμα θελει να σε μοιραζεται σαν την πασα μια με τους κολλητους του?
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Μόνο και μόνο το γεγονος ότι στριφογυρίζει στο μυαλό σου......φτάνει! ;)
Και ειδικά μετά από 5 χρόνια....φτάνει και περισσεύει!!! ;) ;) ;)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
μαγκες εμενα κ μονο η σκέψη με κάνει να ανατριχιάζω..σφίξιμο στην καρδια..
μια γυναικα που αγαπω να την γαμήσω με αλλον?κ να βλεπω να τσιμπουκώνει αλλον κ θα καβλώνω?εμ πιανει η καρδια μου,δεν καβλώνω..
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
δλδ δεν θα τα επαιρνες κρανιο αν στο ζηταγε ο αγαπημενος σου? δεν θα του εφερνες τα πιατα στο κεφαλι? δεν θα φωναζες οτι σε υποτιμα κ μαλλον δεν σε αγαπαει κ τοσο αμα θελει να σε μοιραζεται σαν την πασα μια με τους κολλητους του?
Ωπ,να'το και το ιππικό!!! :grin:
 

lena26

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
νιώθω όπως ο laplace- στο γυναικείο του.
αν μου το ζήταγε αν θα "τα έπαιρνα στο καρανίο"; Το έγραψα και πριν, δεν  νομίζω να μου το ζήταγε ποτέ. εαν το έκανε παρόλαυτα, ε σίγουρα,θα έσπαγα τα πιάτα του, τους δίσκους του, το pc του, δεν θα το άφηνα να δει τον γαύρο κτλ...(αφού θες να τ'ακούσεις, τα γράφω και γω)
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
εχουν γαμηθεί ολα την σημερινή εποχή..τελος..
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
λενα 26 καλωσηρθες!


εξαρταται πολυ πως εισαι  με τους ανθρωπους που το κανεις, ποσο ανετη εισαι και ποσο σε εμπιστευεται η φιλη σου, αλλα κυριως ποσο "δενεστε"  ολοι μαζι. μπορει να σου ξανατυχει και να σου αρεσει, μπορει και να μην εισαι για τετοια, αλλωστε λιγες ειναι κατα την γνωμη μου παντα.

αν δεν αισθανεσαι γενικως ελξη ερωτικη ουτε για τον μεν ουτε για την δε, αστα κλαφτα, μην το κανεις, το τριο θελει να γουσταρονται ολοι μεταξυ τους, κακα τα ψεμματα, αλλα κυριως τα ΦΦ μεταξυ τους πραγμα δυσκολο συνηθως, εκτος και αν υπαρχει Μπαι προιστορια...

αυτοι το ευχαριστηθηκαν?
 

Επισκέπτης
νιώθω όπως ο laplace- στο γυναικείο του.
αν μου το ζήταγε αν θα "τα έπαιρνα στο καρανίο"; Το έγραψα και πριν, δεν  νομίζω να μου το ζήταγε ποτέ. εαν το έκανε παρόλαυτα, ε σίγουρα,θα έσπαγα τα πιάτα του, τους δίσκους του, το pc του, δεν θα το άφηνα να δει τον γαύρο κτλ...(αφού θες να τ'ακούσεις, τα γράφω και γω)

πολυ ζημιαρα εισαι...
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
επισης να προσθεσω, εχεις σκεφτει οτι μπορει η φιλη σου να σε γουσταρε περισσοτερο και να το ειχε φαντασιωση? θελω να πω ειναι πιθανο, ειδικα αν εδειξε να το ευχαριστιεται...
 

Επισκέπτης
επισης να προσθεσω, εχεις σκεφτει οτι μπορει η φιλη σου να σε γουσταρε περισσοτερο και να το ειχε φαντασιωση? θελω να πω ειναι πιθανο, ειδικα αν εδειξε να το ευχαριστιεται...

Θελω και γω μια τετοια φιλη!:p
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
επισης να προσθεσω, εχεις σκεφτει οτι μπορει η φιλη σου να σε γουσταρε περισσοτερο και να το ειχε φαντασιωση? θελω να πω ειναι πιθανο, ειδικα αν εδειξε να το ευχαριστιεται...


 
Anoush oταν η φιλη μου με ειχε καλεσει για κρεπες στο σπιτι της μετα

μου προτεινε να κοιμηθω εκει και εμφανιστηκε γυμνη μπροστα μου

Οταν της ειπα οτι δεν την βλεπω ετσι και θελω να ειμαστε φιλοι

δεν μου ξαναμιλησε απο τοτε....

:'( :'(
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
 
Anoush oταν η φιλη μου με ειχε καλεσει για κρεπες στο σπιτι της μετα

μου προτεινε να κοιμηθω εκει και εμφανιστηκε γυμνη μπροστα μου

Οταν της ειπα οτι δεν την βλεπω ετσι και θελω να ειμαστε φιλοι

δεν μου ξαναμιλησε απο τοτε....

:'( :'(

Τουλάχιστον έφαγες την κρέπα????????
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
κατσε ρε φιλε,μπορει να μην βλεπόταν..
βλεπόταν βρε  tommaso  ?
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
αχ, γλυκιε τομμασσο λυπαμαι πολυ...

εγω το βλεπω απο την πλευρα της φιλης της! τωρα σοβαρα ποσοι απο εσας ΔΕΝ φαντασιωνεστε φιλεναδες σας?? εγω δεν κανω παρεα με γυναικες αν δεν ειναι εμφανισημες παντως! δεν εννοω να ειναι ΤΑ ΘΕΟΜΟΥΝΑ αλλα να εχουν κατι που να μου την δινει βρε αδερφε! ενα κατι.. ετσι αττρακτιβ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom