Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το τηγάνι...και το αλεύρι..γρήγσρααααααααα.....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
νεφελάκι κανενας δεν ειναι τελειος :)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Οκ, μια και βλεπω ένα θέμα αξιον καταχώρησης μπαίνω στον τόπο. Όλα όσα λέτε είναι σωστά. Μα όλα. Κατα βάσην ο καθένας πορεύεται όπως βολεύεται, ούτως ειπείν, πως αν του αρέσει το swinging ή οι παρτούζες, τότε προφανώς βρίσκει τον άνθρωπο που τα θέλει αυτά και περνάει καλα΄. Το σφάλμα είναι όταν η γυναίκα σου- ο άντρας σου δεν θέλει στην πραγματικότητα και το κάνει μόνο και μόνο επειδή την-τον πιέζεις εσύ για να σε ευχαριστήσει. Τότε υπαρχει το θέμα πως πληγώνεται κατά βάση γιατί κάνει κάτι που δεν του αρέσει.

Στο προκείμενο, εγώ προσωπικά έχω συμμετάσχει σε τρίο 6-7 φορές και μπορώ να πω πως ήταν μια χαρά. Μιλάω πως ήμουνα ο τρίτος σε ζευγάρι. Μέσα από σαιτ γνωριμιών έγινε η φάση, βγήκαμε έξω, άρεσα στη γυναίκα (με δύο ζευγάρια έχει γίνει η φάση) και μου άρεσε και αυτή και όλα ήταν μια χαρά. Σημείωση πως είμαι str8 και δεν υπάρχει περίπτωση καν να αγγίξω άντρα. Το εντυπωσιακό (ειδικά την πρώτη φορά μου έκανε εντύπωση) ήταν πως πραγματικά ο άντρας δεν είχε κανένα μα κανένα πρόβλημα και ήταν σαν να βρισκόμασταν και να γνωριζόμασταν καιρό. Μια χαρά ήτανε, ίσως μάλιστα και να το ξανακανα αν παρουσιαζότανε η ευκαιρία. Με ένα τρίτο ζευγάρι εκείνοι ήθελαν, εγώ έκανα πίσω, δεν μου άρεσε τόσο η γυναίκα για να συμμετάσχω.
Πάντως γίνεται από αρκετούς, αν σου αρέσει και δεν κομπλάρεις με συγκρίσεις κλπ είναι μια χαρά και φυσικά ο σκοπός δεν είναι να κανονίσεις τη γυναίκα του άλλου αλλά να περάσετε όλοι καλά. Δεν είναι κάτι που το κάνω καθημερινά, αλλά μου έχει συμβεί.
Αυτά από εμπειρίες...τι μου θυμίσατε τώρα ... πριν από 2 χρόνια είχε συμβεί τελευταία φορά...και η γυναίκα ήτανε Ρουμάνα...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Α, και άσχετο...αλλά Νεφέλη...προχώρα...άσε τους άλλουσ να ρέει μέσα τους αρρωστημένο πράσινο αίμα. Οι φυσιολογικοί άνθρωποι έχουν κόκκινο αίμα για να ζούνε.

Αυτός ο παπάρας ο Σχορτσιανίτης να δεις που έχει μπλέξει ο μαλάκας με ........δεν υπάρχει καμία λογική άλλη εξήγηση. Αλλιώς άμα ήτανε το φαγητό το πρόβλημα...τοσο καιρό δεν θα μπορούσανε να του βάλουνε ένα γαμημένο δαχτύλιο να χάσει 40 κιλά;; Ήμαρτοννννννννννν :headbang: :tickedoff: :headbang: :jerking:
 

Επισκέπτης
Οκ, μια και βλεπω ένα θέμα αξιον καταχώρησης μπαίνω στον τόπο. Όλα όσα λέτε είναι σωστά. Μα όλα. Κατα βάσην ο καθένας πορεύεται όπως βολεύεται, ούτως ειπείν, πως αν του αρέσει το swinging ή οι παρτούζες, τότε προφανώς βρίσκει τον άνθρωπο που τα θέλει αυτά και περνάει καλα΄. Το σφάλμα είναι όταν η γυναίκα σου- ο άντρας σου δεν θέλει στην πραγματικότητα και το κάνει μόνο και μόνο επειδή την-τον πιέζεις εσύ για να σε ευχαριστήσει. Τότε υπαρχει το θέμα πως πληγώνεται κατά βάση γιατί κάνει κάτι που δεν του αρέσει.

Στο προκείμενο, εγώ προσωπικά έχω συμμετάσχει σε τρίο 6-7 φορές και μπορώ να πω πως ήταν μια χαρά. Μιλάω πως ήμουνα ο τρίτος σε ζευγάρι. Μέσα από σαιτ γνωριμιών έγινε η φάση, βγήκαμε έξω, άρεσα στη γυναίκα (με δύο ζευγάρια έχει γίνει η φάση) και μου άρεσε και αυτή και όλα ήταν μια χαρά. Σημείωση πως είμαι str8 και δεν υπάρχει περίπτωση καν να αγγίξω άντρα. Το εντυπωσιακό (ειδικά την πρώτη φορά μου έκανε εντύπωση) ήταν πως πραγματικά ο άντρας δεν είχε κανένα μα κανένα πρόβλημα και ήταν σαν να βρισκόμασταν και να γνωριζόμασταν καιρό. Μια χαρά ήτανε, ίσως μάλιστα και να το ξανακανα αν παρουσιαζότανε η ευκαιρία. Με ένα τρίτο ζευγάρι εκείνοι ήθελαν, εγώ έκανα πίσω, δεν μου άρεσε τόσο η γυναίκα για να συμμετάσχω.
Πάντως γίνεται από αρκετούς, αν σου αρέσει και δεν κομπλάρεις με συγκρίσεις κλπ είναι μια χαρά και φυσικά ο σκοπός δεν είναι να κανονίσεις τη γυναίκα του άλλου αλλά να περάσετε όλοι καλά. Δεν είναι κάτι που το κάνω καθημερινά, αλλά μου έχει συμβεί.
Αυτά από εμπειρίες...τι μου θυμίσατε τώρα ... πριν από 2 χρόνια είχε συμβεί τελευταία φορά...και η γυναίκα ήτανε Ρουμάνα...
πολλα ξερεις εσυ..μην καρφωνεσαι ομως,ουτε χρειαζεται να προσδιοριζεις χωρα προελευσης γιατι μια ειναι η ρουμανα στον χωρο.. ;) ;)
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μια ειναι η Ρουμάνα στο χώρο;;;....αυτό θέλω να το ακούσω...
 

arximidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές πιστεύω πως δεν πρεπει να ειμαστε υπερβολικοι σε οτι λεμε και να ψευτολογουμε πισω από την ανωνυμια καποιου nickname
Πήραμε, γαμησαμε , πηδηξαμε......
Δεν ειναι τραπουλα φιλαρακια το γαμησι!!!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Αμα καταλαβαινα και τι εννοουσε ο Αρχιμήδης...τι καλά που θα ήτανε...
 

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
Εγω ρε παιδια θέλω η γυναίκα μου να πάρει μέρος σε παρτούζα αλλα οποτε παει να γίνει κατι χαλαει επιδη η δικία μου είναι 150 κιλά
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Έχεις δοκιμάσει να της μιλήσεις για την εγχείρηση δακτυλίου; χαχαχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Άλλη μια πρόταση είναι να μιλήσεις με το Σχορτσιανίτη και την γκόμενά του...μπορεί να βρεις ανταπόκριση...που ξέρεις (αλλά μετά θα έχεισ τη σύγκριση με τον αράπακλα)
 

specialguy

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Εγω είχα αρνητικη αποψη για αυτο ομως οταν πηγα για σπουδες στην Αγγλια γνωρισα μια υπέροχη Αγγλιδα που με μυησε στα μυστικα του ομαδικου....

Στην αρχη δεν μου αρεσε η ιδεα ομως πραγματικα οταν την ειδα να "λιωνει" στο κρεβατι σαν να παιζει σε τσοντα τρελαθηκα.... την αγαπουσα και περνουσαμε υπεροχα ενοιωθα οτι απλος τους υπολοιπους ανδρες τους εβλεπε σαν εργαλεια ηδονης και τιποτα αλλο!

Οταν γυρισα στην Ελλαδιτσα προσπαθησα να το ξανακανω ομως οι ελληνιδες δεν αποδειχθηκαν τοσο απελευθερομενες... τελικα γνωρισα καποια τριφερη και ομορφη που καθως βλεπαμε τσοντες μου ειπε οτι τις αρεσουν οι μαυροι καποια στιγμη λοιπον της εκανα δωρο εναν μαυρο στριππερ και απο εκει και περα αποκαλυφθηκε!

Σπανιο αλλα περναμε υπεροχα!
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Σε αλλο μου ποστ σας ειπα οτι μπαινω στο σιτε με 8Μpbs ταχύτητα απο το Discovery που ειναι σε τροχια γυρω απο υην γη. Δεν σας ειπα βεβαια τι κάναμε χθες με τις Ρωσίδες αστροναυτριες απο τον σταθμο MIR αλλα δεν ειμα τυπός που κομπαζει!!

ΥΓ με αυτα που διαβαζω με βλέπω να φτανω στον Πλουτωνα!!
 

Annoush

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
670
Like
2
Πόντοι
6
Εγω ρε παιδια θέλω η γυναίκα μου να πάρει μέρος σε παρτούζα αλλα οποτε παει να γίνει κατι χαλαει επιδη η δικία μου είναι 150 κιλά

θεε και κυριε( απο τις σπανιες φορες που ανακαλω τα μη υπαρχοντα)... μεταξύ μας ουτε εγω την επαιρνα. αντε κανα πρινου αδυνατισμα... :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom