Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

Επισκέπτης

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
έζησα για χρόνια στην Αγγλία αλλά και μετά Ελλάδα, είχα χωθεί πολύ μέσα στο swinging...Εχω κάνει όλους τους πιθανούς συνδυασμούς παρτούζας με ή χωρίς τις κατά καιρούς κοπέλες μου...Θα σας κάνει πολύ εντύπωση αλλά τα ζευγάρια που κάνουν swinging είναι απόλυτα αγαπημένα και πραγματικά ερωτευμένα...δεν τους ενδιαφέρει να απατήσουν ο ένας τον άλλον αλλά μόνο να περάσουν καλά και οι 2 μαζί στον ίδιο χώρο με ειλικρίνεια ξέροντας ο ένας τι κάνει ο άλλος...Θα αρνηθούν να κάνουν sex μόνοι τους εκτός σχέσης...Είναι μια νοοτροπία ακόμα δύσκολο να κατανοηθεί στην Ελλάδα γιατί εχουμε λίγο πιο "κλειστό" τρόπο σκέψης...Πάντως τα ζευγάρια που κάνουν swinging εδώ αυξάνονται απίστευτα...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
έζησα για χρόνια στην Αγγλία αλλά και μετά Ελλάδα, είχα χωθεί πολύ μέσα στο swinging...Εχω κάνει όλους τους πιθανούς συνδυασμούς παρτούζας με ή χωρίς τις κατά καιρούς κοπέλες μου...Θα σας κάνει πολύ εντύπωση αλλά τα ζευγάρια που κάνουν swinging είναι απόλυτα αγαπημένα και πραγματικά ερωτευμένα...δεν τους ενδιαφέρει να απατήσουν ο ένας τον άλλον αλλά μόνο να περάσουν καλά και οι 2 μαζί στον ίδιο χώρο με ειλικρίνεια ξέροντας ο ένας τι κάνει ο άλλος...Θα αρνηθούν να κάνουν sex μόνοι τους εκτός σχέσης...Είναι μια νοοτροπία ακόμα δύσκολο να κατανοηθεί στην Ελλάδα γιατί εχουμε λίγο πιο "κλειστό" τρόπο σκέψης...Πάντως τα ζευγάρια που κάνουν swinging εδώ αυξάνονται απίστευτα...


To ιδιο και τα διαζυγια...

Αυξανονται με καταιγιστικο ρυθμο... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
εγω πιστευω οτι γενικα ο θεσμος του γαμου φθινει με γοργους ρυθμους
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
εγω πιστευω οτι γενικα ο θεσμος του γαμου φθινει με γοργους ρυθμους


Απλα δεν ειναι για φτωχους ο γαμος.. :)


Ε,ενα swinging βοηθαει οσο ναναι να τον παρατησεις πιο ευκολα τον αλλον..
χωρις τυψεις.. :)
 

Επισκέπτης
Απλα δεν ειναι για φτωχους ο γαμος.. :)


Ε,ενα swinging βοηθαει οσο ναναι να τον παρατησεις πιο ευκολα τον αλλον..
χωρις τυψεις.. :)

Ειναι ενας ευκολος τροπος να βρουν γκομενα οι αραπηδες και οι Λατινοι που την εχουν 30cm
 

Επισκέπτης
Είπαμε ανοιχτόμυαλοι αλλά να χωράμε να μπούμε και στο σπίτι μας μόλις γυρίζουμε από τη δουλειά!!!

Ανοιχτόμυαλοι που μπορεί να γαμιούνται στη δουλειά όπου φτυαρίζουν σκατά, για τα να αγοράσουν ληγμένα λουλούδια από νεκροταφείο προς 20€ το δίσκο και να τα πετάξουν στα πόδια μιας πουτάνας δ' κατηγορίας εν αποστρατεία που δηλώνει τραγουδιάρα , τα οποία θα σκουπιστούν και θα ξαναπουληθούν τα ίδια προς 20€ το δίσκο, προκειμένου ο ανοιχτόμυαλος έλλην να εντυπωσιάσει το έτερον ήμιση ...
 

Επισκέπτης
Ρε ωραια καβλα ολα αυτα οπως τα λες αλλα αμα γλυκαθει απο το γαμησι και το τσουτσουνι του αλλου η γυναικα σου τι θα κανεις?

Γιατί εστιάζεις σε αυτό και όχι στο μουνί της γυναίκας του άλλου που θα γαμάει ο άνδρας;
Για κάθε τι υπάρχει και ένα τίμημα. Για τις πουτάνες εστιάζεις στα 20,50,100,140,300,500 € που παίρνουν ή στο τι μουνί γαμάς;
Στη συγκεκριμένη περίπτωση αν αναφερόμαστε στο ενδεχόμενο να πηδήξουμε τη γυναίκα ενός άλλου, που είναι σε σχέση και δεν είναι πουτάνα Δ.Χ. , τότε για αντάλλαγμα πηδάει κι αυτός τη δική μας. Δούναι-λαβείν είναι ...
 

Επισκέπτης
Ανοιχτόμυαλοι που μπορεί να γαμιούνται στη δουλειά όπου φτυαρίζουν σκατά, για τα να αγοράσουν ληγμένα λουλούδια από νεκροταφείο προς 20€ το δίσκο και να τα πετάξουν στα πόδια μιας πουτάνας δ' κατηγορίας εν αποστρατεία που δηλώνει τραγουδιάρα , τα οποία θα σκουπιστούν και θα ξαναπουληθούν τα ίδια προς 20€ το δίσκο, προκειμένου ο ανοιχτόμυαλος έλλην να εντυπωσιάσει το έτερον ήμιση ...

Πιο ηλι8ιο και ανουσιο πραγμα απο τα μπουζουκια δεν υπαρχει.Να χαλανε εκει ενα καρο λεφτα οι καγκουρες αντι να παρουν μια ιδιωτικη πορνη για εναν χρονο.Εχω γνωστο που μαζι με τον πατερα του χαλανε στα μπουζουκια 4 χιλιαρικα ευρω την φορα που πανε...
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Γιατί εστιάζεις σε αυτό και όχι στο μουνί της γυναίκας του άλλου που θα γαμάει ο άνδρας;
Για κάθε τι υπάρχει και ένα τίμημα. Για τις πουτάνες εστιάζεις στα 20,50,100,140,300,500 € που παίρνουν ή στο τι μουνί γαμάς;
Στη συγκεκριμένη περίπτωση αν αναφερόμαστε στο ενδεχόμενο να πηδήξουμε τη γυναίκα ενός άλλου, που είναι σε σχέση και δεν είναι πουτάνα Δ.Χ. , τότε για αντάλλαγμα πηδάει κι αυτός τη δική μας. Δούναι-λαβείν είναι ...


ΚΑΤΙ θα ξερει ο Λακης και η γυναικα του.. ;)
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
Πιο ηλι8ιο και ανουσιο πραγμα απο τα μπουζουκια δεν υπαρχει.Να χαλανε εκει ενα καρο λεφτα οι καγκουρες αντι να παρουν μια ιδιωτικη πορνη για εναν χρονο.Εχω γνωστο που μαζι με τον πατερα του χαλανε στα μπουζουκια 4 χιλιαρικα ευρω την φορα που πανε...
Ζωνιανοι ειναι ε??
 

Επισκέπτης
Γιατί εστιάζεις σε αυτό και όχι στο μουνί της γυναίκας του άλλου που θα γαμάει ο άνδρας;
Για κάθε τι υπάρχει και ένα τίμημα. Για τις πουτάνες εστιάζεις στα 20,50,100,140,300,500 € που παίρνουν ή στο τι μουνί γαμάς;
Στη συγκεκριμένη περίπτωση αν αναφερόμαστε στο ενδεχόμενο να πηδήξουμε τη γυναίκα ενός άλλου, που είναι σε σχέση και δεν είναι πουτάνα Δ.Χ. , τότε για αντάλλαγμα πηδάει κι αυτός τη δική μας. Δούναι-λαβείν είναι ...

Ναι αλλα με σοβαρο ρισκο να χασουμε κατι μετα...κατι παραπανω απο λεφτα που θα μας κοστισει ψυχολογικα (σε αυτοπεποιηθηση κυριως) αν ειναι απλη γκομενα .Αν ειναι γυναικα θα φας μετα χοντρη ψωλια απο ολες τις αποψεις..Διαζυγια οικονομικα κτλ.Εχω γνωστο που τον παρετησε η γυναικα του επειδη ολοι την ωρα κανανε ανταλλαγες συντροφων...
 

Επισκέπτης
Ζωνιανοι ειναι ε??

χαχα οχι δεν ειναι ζωνιανοι.Ο πατερας του ειχε ταβερνα για πολλα χρονια και εβγαζε τα κερατα του απο εκει.Αλλα το θεωρω μαλακια να χαλας εκει τα λεφτα σου.Σε λουλουδια και μαλακιες...Δεν πας να γαμησεις κατευθειαν παρα να χαλας λεφτα σε ηλιθιες διασκεδασεις μπας και σου κατσει γκομενα ελεος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom