Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

Επισκέπτης
Ειδικα αν εχει ενα πρασινο σημαδακι πανω του που λεει...warned!! ;) ;) ;)
Πιστεύεις ότι μου τη λες με αυτές τις μαλακίες που γράφεις;
Αν σε χαλάει το θέμα γιατί το διαβάζεις;
Και γιατί ανησυχείς για αυτούς που κάνουν swinging;
Πρέπει πρώτα να βρείς γυναίκα για να στεναχωριέσαι αν θα γίνεις ή όχι κερατάς έτσι και κάνεις swinging.Οπότε εσύ δεν έχεις πρόβλημα.
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Το έκανα μια φορά με παντρεμένο ζευγάρι που ψάρεψα σε site γνωριμιών. Πίκρα σκέτη. Μπάζο η κυρία. Αλλιώς μου τα είπε, άλλα είδα. Εχυσα κι έφυγα. Τους άφησε να γαμιούνται στο ξενοδοχείο. Λες και δεν είχαν σπίτι
Αλλη μια φορά πέτυχα (από site αγγελιών και πάλι) ένα ωραίο ζευγαράκι, αλλά η κυρία έκανε πίσω στο... διά ταύτα. Ηταν τότε που είχα αρχίσει να αγγίζω τα 100 κιλά και ξαφνικά, ενώ είχαν έρθει έτοιμοι στο ραντεβού, την έπιασε πονοκέφαλος. Πιο πολύ πάντως ξενέρωσε ο γκόμενός της παρά εγώ
 

Επισκέπτης
Αλλη μια φορά πέτυχα ένα ωραίο ζευγαράκι, αλλά η κυρία έκανε πίσω στο... διά ταύτα. Ηταν τότε που είχα αρχίσει να αγγίζω τα 100 κιλά και ξαφνικά, ενώ είχαν έρθει έτοιμοι στο ραντεβού, την έπιασε πονοκέφαλος.

Εσύ πήγες χωρίς γυναίκα;
Τι κανονίσατε;
Να πας να γαμήσεις τη γκόμενα του άλλου;
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Ναι. Εμείς οι μαλάκες μια χαρά τα κανονίσαμε. Αυτή δεν γούσταρε
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
1. γιατι να χωρισει ενα ζευγάρι που κάνει swinging απο τη στριγμη που ο καθενας τους μπορει να εχει και άλλους εραστες ??  για να "καθηλωθεί" και πάλι στο ενα και μοναδικό άτομο ? 

2. η αλήθεια είναι ότι δεν έχω ακούσει για ζευγάρι που κανει swinging να χωριζει.  όλες τις φορές ακουω ότι "τον έπιασε" ή "την έπιασε" με άλλον/άλλη στο κρεβάτι και χωρισαν
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
θα μου πειτε βεβαια πως να μάθεις ότι καποιοι κάνουν swinging.  το θεμα ειναι πάντως ότι αυτό που φαίνεται είναι ότι τα "normal" ζευγάρια χωριζουν
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
Επίσης πιστεύω ότι δεν εχει φιαφορά αν πρόκειται για τη φιλενάδα σου ή τη γυναίκα σου.  σε καθε περιπτωση και τις 2,...δικές σου τις θεωρείς !  πιστευω ότι όποιος δεν μπορει να κανει παρτούζα με την μια, δεν μπορει να κανει ουτε με την άλλη ...
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Επίσης πιστεύω ότι δεν εχει φιαφορά αν πρόκειται για τη φιλενάδα σου ή τη γυναίκα σου.   σε καθε περιπτωση και τις 2,...δικές σου τις θεωρείς !   πιστευω ότι όποιος δεν μπορει να κανει παρτούζα με την μια, δεν μπορει να κανει ουτε με την άλλη ...
Eδώ θα διαφωνήσουμε!!!Άλλο το στάνταρ που έχεις και κάποια αισθήματα γι'αυτό και άλλο το εκάστοτε πουτανάκι που απλά ξεδίνεις!
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
Οεο??Που ειναι η γυαλα??Οεο?  :helpplea:
Οτι και να λετε κανεις αντρας δεν δεχεται να του γαμησουν την κοπελα του-γυναικα του :grin:
Υπαρχουν βεβαια καποιες εξαιρεσεις οι οποιες ειναι απειροελαχιστες ;)
 

Επισκέπτης
Οεο??Που ειναι η γυαλα??Οεο?  :helpplea:
Οτι και να λετε κανεις αντρας δεν δεχεται να του γαμησουν την κοπελα του-γυναικα του :grin:
Υπαρχουν βεβαια καποιες εξαιρεσεις οι οποιες ειναι απειροελαχιστες ;)
σε αντιθεση με την πλειοψηφια των γυναικων που δεχονται με απεραντη χαρα,οι αντρες τους να γαμανε αλλες..ποσα θες να μας τρελλανεις???
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
σε αντιθεση με την πλειοψηφια των γυναικων που δεχονται με απεραντη χαρα,οι αντρες τους να γαμανε αλλες..ποσα θες να μας τρελλανεις???

Ειπα κατι τετοιο? :o
Για τους αντρες αναφερομουνα μονο my dear :cheesy:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Οεο??Που ειναι η γυαλα??Οεο?  :helpplea:
Οτι και να λετε κανεις αντρας δεν δεχεται να του γαμησουν την κοπελα του-γυναικα του :grin:
Υπαρχουν βεβαια καποιες εξαιρεσεις οι οποιες ειναι απειροελαχιστες ;)
για να λέμε του στραβού το δίκιο σωστά τα λές...σπάνια και μόνο απο τους λίγους φαν του είδους δέχονται....ενώ με 2 γυναίκες...όλοι μέσα...
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
Οεο??Που ειναι η γυαλα??Οεο?  :helpplea:
Οτι και να λετε κανεις αντρας δεν δεχεται να του γαμησουν την κοπελα του-γυναικα του :grin:
Υπαρχουν βεβαια καποιες εξαιρεσεις οι οποιες ειναι απειροελαχιστες ;)
και εσυ εισαι υπερ των εξαιρέσεων?δηλ τι θες να πεις με αυτο??μας εξηγεις?ελπιζω να μην υπονοεις οτι ειμαστε συντηρητικοί-οπισθοδρομικοί κλπ ομορφα..
 

inaCcessiBle

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
2.615
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
και εσυ εισαι υπερ των εξαιρέσεων?δηλ τι θες να πεις με αυτο??μας εξηγεις?ελπιζω να μην υπονοεις οτι ειμαστε συντηρητικοί-οπισθοδρομικοί κλπ ομορφα..

Ελα τωρα φωτια περνετε ολοι σας :grin:
Οχι και φυσικα δν ειμαι υπερ ισα-ισα ειμαι ακρως αντιθετη ;)
Οχι οτι καταδικαζω οποιος το κανει αλλα για μενα ουτε λογος :)
Το να εισαι συντηριτικος δν ειναι παντα κακο νομιζω...
Εγω πανω σε αυτο το θεμα ειμαι πολυ συντηριτικη...
Οτι ειναι δικο μου ειναι δικο μου και δν θελω να το αγγιζει καμια :grin:
 

billy_gs

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.626
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ελα τωρα φωτια περνετε ολοι σας :grin:
Οχι και φυσικα δν ειμαι υπερ ισα-ισα ειμαι ακρως αντιθετη ;)
Οχι οτι καταδικαζω οποιος το κανει αλλα για μενα ουτε λογος :)
Το να εισαι συντηριτικος δν ειναι παντα κακο νομιζω...
Εγω πανω σε αυτο το θεμα ειμαι πολυ συντηριτικη...
Οτι ειναι δικο μου ειναι δικο μου και δν θελω να το αγγιζει καμια :grin:
εμένα αν την αγγίξει καμία δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα αρκεί να είμαι κι εγώ εκεί.Αντιθέτως αν την αγγίξει κανένας τότε ζορίζεται το πράγμα!!! :2funny:Πλάκα κάνω...δίκιο έχεις!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom