Νέα

Ανταλλαγή ζευγαριών – συντρόφων - swinging...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 165K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θα ανταλλασες συντροφο?

  • ΝΑΙ

    Ψήφοι: 60 85,7%
  • ΟΧΙ

    Ψήφοι: 10 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    70

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Αν μας την πηδηξει αλλος χωρις να το ξερουμε χαλαμε τον κοσμο...Εις γνωσην μας το προκαλουμε κι ολας???????ημαρτον!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εχετε σκεφτει ποτέ να κάνετε παρτουζα με τη γυναίκα σας (με άλλους άντρες ή με άλλο ζευγάρι) ??

Μου θυμίζει το παρακάτω:

Γιάννης:Γιώργο είσαι για παρτούζα το βράδυ???
Γιώργος:Μέσα.....πόσοι θα είμαστε???
Γιάννης:Αν φέρεις και την γυναίκα σου....τρείς!!!!!!

Πολύ ανωμαλία ρεεεεεεεεεε..............
 

Επισκέπτης
Μου θυμίζει το παρακάτω:

Γιάννης:Γιώργο είσαι για παρτούζα το βράδυ???
Γιώργος:Μέσα.....πόσοι θα είμαστε???
Γιάννης:Αν φέρεις και την γυναίκα σου....τρείς!!!!!!

Πολύ ανωμαλία ρεεεεεεεεεε..............

χαχαχαχα καλος μονοφαγας!
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Άμα έχεις καμμιά γκόμενα και δεν σε πολυνοιάζει εάν στραβώσει ή όχι, μπορεις να προτείνεις τα πιο απίθανα πράγματα για να δεις μέχρι που μπορεί να φτάσει.  Ψήσε, ψήσε, θα εκπλαγείται μερικές φορές...
 

Επισκέπτης
Άμα έχεις καμμιά γκόμενα και δεν σε πολυνοιάζει εάν στραβώσει ή όχι, μπορεις να προτείνεις τα πιο απίθανα πράγματα για να δεις μέχρι που μπορεί να φτάσει.  Ψήσε, ψήσε, θα εκπλαγείται μερικές φορές...

Σωστος αλλα για σοβαρη σχεση δεν λεει με τπτ..Μονο με κανενα ξεκολο που και στα @@ σου να σε παραιτησει μετα η να στραβωσει γενικα κατι.
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
εγώ παιδες γουστάρω τη φάση. αν μου κάτσει η γκόμενα ...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
η φαση της παρτουζας λεει.....!αλλα με αγνωστη και κανα φιλαρακι....!με κοπελα που δεν αγαπαω δεν με νοιαζει....!οσο και ανυχτομυαλος να σαι πως να βλεπω  εγω τον μητσαρα να πηδαει την γυναικα που αγαπαω....!ε δεν γινεται...!
 

Επισκέπτης
η φαση της παρτουζας λεει.....!αλλα με αγνωστη και κανα φιλαρακι....!με κοπελα που δεν αγαπαω δεν με νοιαζει....!οσο και ανυχτομυαλος να σαι πως να βλεπω  εγω τον μητσαρα να πηδαει την γυναικα που αγαπαω....!ε δεν γινεται...!

Ε σωστα οσο να ναι σου γυριζει το ματι...Ψυχοφθορο ειναι και φαντασου  μετα να βλεπεις την γυναικα που αγαπας να παινευει την ψωλη του μητσαρα και το γαμησι που της εριξε και εσυ να βραζεις απο το κακο σου.Το εχω παθει
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
πρεπει να εισαι ανωμαλος να γουσταρεις να σου γαμησουν την γυναικα με την συνδρομή σου..
παρτουζιάρηδες με γυναικα τους κ swingers ειναι για Δαφνί..
 

Επισκέπτης
πρεπει να εισαι ανωμαλος να γουσταρεις να σου γαμησουν την γυναικα με την συνδρομή σου..
παρτουζιάρηδες με γυναικα τους κ swingers ειναι για Δαφνί..

Εκφυλισμος...Ετσι την ειχε παθει και ενας γνωστος μου με την γυναικα του.Κανανε ανταλλαγη ζευγαριων και σε καποια φαση η γυναικα του γουσταρε εναν με μεγαλυτερη ψωλη και τον παραιτησε και της πληρωνει και απο πανω διαζυγιο και τα λεφτα για το παιδι καθε μηνα.
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Σε αυτο το θεμα, εχουμε να κανουμε με μια περιεργη κατασταση. Ναι μεν, μπορει να προκαλεσει ιδιαιτερη διεγερση σε εναν αντρα να δει την κοπελα του η την γυναικα του να γαμιεται με εναν τριτο, αλλα αν αυτο μετουσιωθει σε πραξη ειναι σχεδον βεβαιο(οχι απολυτο),οτι θα υπαρξει προβλημα. Κι αυτο, γιατι μια γυναικα δενεται με εναν ανδρα περισσοτερο συναισθηματικα. Κι αν την γαμησει καποιος αλλος,ακομα κι αν αυτο ειναι προσυμφωνημενο,ειναι πολυ πιθανον αυτος ο δεσμος να σπασει. Γι αυτο θα προτεινα, οσοι γουσταρετε κατι τετοιο να το λειτουργησετε περισσοτερο φαντασιωσικα,παρα να το κανετε πραξη.
 

Επισκέπτης
Ρε μάγκες, η φάση σαφώς είναι extreme , αλλά δεν γαμάνε μόνο οι άλλοι τη γυναίκα αυτού που συμμετέχει. Γαμάει κι αυτός τη δικιά τους!

Αυτό το ξεχνάτε;

Κι αν ο άλλος έχει μουνάρα γυναίκα που τον παίρνει πολύ ωραία και καραγουστάρεις; Δεν καταλαβαίνω δηλαδή γιατί να χαλαστώ όταν ο άλλος μου πηδάει τη γυναίκα, την ώρα που κι εγώ γαμάω τη δικιά του! Δίκαιο φαίνεται.

Συμφωνώ για τους μικροτσούτσουνους!
Όσοι τον έχουν γαριδάκι, ρισκάρουν πολύ αν το δοκιμάσουν.
Αλλά αυτοί έχουν πρόβλημα ούτως ή άλλως!
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Δεν ειναι θεμα πουτσας lakis33, ειναι θεμα ψυχοσυνθεσης.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
κατσε ρε λακη..........!δεν ειπαμε να πηδηχτουμε ζευγαρια......!παει αλου τωρα το θεμα........!να μαστε 2 ψωλαραδες και η γυναικα μας......!

Ε σωστα οσο να ναι σου γυριζει το ματι...Ψυχοφθορο ειναι και φαντασου  μετα να βλεπεις την γυναικα που αγαπας να παινευει την ψωλη του μητσαρα και το γαμησι που της εριξε και εσυ να βραζεις απο το κακο σου.Το εχω παθει
ε ναι ελεος.....!οσο και απελευθερωμενος να σαι, αυτο δεν γινεται....!
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
To να κάθεσαι να βλέπεις κι άλλον πούτσο εκτός από τον δικό σου ακούγεται κάπως. Προσοχή πάντως στις παρτούζες μη σας δει η γυναίκα σας με άλλο μάτι...
 

okostas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
129
Like
91
Πόντοι
1
δειτε μια ιστοριούλα που έχω ανεβάσει.  είναι αληθινή.  η "πρωταγωνιστρια" γούσταρε και παρτουζίτσες αλλά ο άντρας της της το ειχε κόψει.  ίσως αυτός να ήταν και ο λόγος που τα έφτιαξε με τον φίλο μου (διαβάστε να καταλάβετε).  δυστυχώς δεν προλάβαμε να την οργανώσουμε την παρτούζα ....
 

Επισκέπτης
δεν ειπαμε να πηδηχτουμε ζευγαρια......!παει αλου τωρα το θεμα........!να μαστε 2 ψωλαραδες και η γυναικα μας......!

Ε κάτσε, τότε αυτό είναι μαλακία.
Να είναι δηλαδή ένα ζευγάρι και να πάει άλλος ένα γαμιάς μοναχός;
Να προσφέρει τι ;

Εγώ φαντάστηκα σκηνικό με 2 ζευγάρια που κάνουν μια ... ανταλλαγούλα. Αν γαμάς τη γυναίκα του άλλου, δεν είναι άδικο να γαμάει αυτός τη δική σου. Να φέρεις ένα μπάκουρα να σου γαμάει τη γυναίκα βάζοντας μόνο τα αρχίδια του είναι μαλακία του κερατά!
Το αμέσως χειρότερο που μπορεί να γίνει είναι να φέρουμε ... γαμιά να μας γαμήσει τη γυναίκα και να μας γαμήσει και τους ίδιους έπειτα!!!!!! Έλεος. Αυτά δεν γίνονται.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
Αυτά μα τις παρτούζες τα κάνουν οι πλούσιοι και οι `επώνυμοι' και από τον καλλιτεχνικό χώρο, δεν έχουν ηθικές αναστολές, οι πιο πολύ ανδρες είναι κρυφοαδερφές και οι γυναίκες τους το μόνο που τις νοιάζει είναι το χρήμα και να περνάνε καλά και έξω να το παίζουν κυρίες.
Εχουμε όλοι ακούσει ιστορίες του στυλ: πήγε στο νοσ/μειο ξεσκισμένος-νη, ή με ένα ψάρι στο κώλο!!!...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom