Νέα

Ανοιχτά σπίτια σήμερα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Deicidious
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 53
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Για να κάνεις μποϊκοτάζ,πρέπει να έχεις εναλλακτική λύση.Στο σεξ δεν υπάρχει.Εκτός αν αλλάξουμε προτιμήσεις και γίνουμε λούγκρες!!!
 

Kinsey

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Aν όλοι συμμετείχαν στο μπουκοτάζ, θα ήταν οι γυναίκες που θα παρακαλούσαν για τσαπου. Αλλά επειδή είμαστε άμαθοι από μπουκοτάζ έχουμε γίνει έρμαια των πολιτικών, των μεγαλοεπιχειρηματιών και των ελεεινίδων!

Εχω ακουσει για μπουκοταζ για ενα σωρο πραγματα αλλα για πανελληνιο μπουκοταζ στο μουνι πρωτη φορα ακουω  :idiot: :jerking: ... Αντε να δουμε τι αλλο θα γραφτει σε αυτο το τοπικ. :2funny: :2funny:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
[youtube=425,350]eqZifrLZFRI[/youtube]
.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...Λοιπον παιδια με χαρα μου ακουω καποια πραγματα εδω
Το site και γενικα το internet ειναι μεγαλη δυναμη
αν βρεθει τροπος να οργανωθουμε λιγο
          (πχ να συναντηθει καπου μια ομαδα
                  η να ανοιξει ενα thread ανευ μαλακιας)
μπορουμε να κανουμε πολλα
      και κατα τη γνωμη μου βασικος στοχος ειναι η πιεση στις μπουρδελο τιμες και αυξηση της μπουρδελο ποιοτητας
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
156
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Συνεχίστε να γράφετε μαλακίες για αύξηση τιμών και θα γαμάμε μια φορά το 6μηνο...καμμία άλη μαλακία δεν σας έχει κατέβει ???
Είδαμε και πάθαμε να πάει από τα 30 ευρώ στα 20 και μερικοί Βαρδινογιαννέοι λένε να αυξηθεί η τιμή σε συνάρτηση με την ποιότητα...τι άλλο θα ακούσουμε Θεέ μου...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Ripper η πολλη η ηδονη εχει πειραξει τη μικρη σου την ψωλη
κι εχει ανεβη στη μικρη σου κεφαλη...τροβοντας φαια ουσια η μικρη σου η ψωλη οσμιζομενη την ηδονη....

  Λοιπον περα απο την πλακα και την παραφονια του Ripper
θα ηταν καλο να ανεβη η ιδονη και να πεσι η πουτανα η τιμη
  οποιος εξιπνος ανθροπος ας γραψει
    και οχι αλλος που χει πιξει απ'το μουνι
      σαν το ριπερ με τη μικρη και  ασχημη ψολη
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
156
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Πιτσιρίκι δεν είσαι ??? Μαλακίες θα γράψεις...Τέτοια μαλακιστίρια σαν εσένα άμολάνε παπαριές γι' αυτό τα μπουρδέλα παίρνουν τα πάνω τους...Όταν εγώ γαμούσα σου έβαζαν δακτυλάκι οι συμμαθητές σου στο σχολείο και εσύ γούσταρες !!! Αιντε σκατό που θα μιλήσεις κιόλας...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ριπερ η απαντηση βρισκετε στο θρεντ ...νερο
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
156
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Αχ μελανούρι μου μικρό...μικρό και πονεμένο για 'σε η κωλοτρυπίδα μου σφυρίζει σαν το τραίνο !!! Τουτ-Τουτ !!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
αχ ποσο σ'αγαπο
  (μην το σβησις giorgopapa δες το σαν συμφιλιωσι
    με το μικρο και πονιρο βιαστι)
Λοιπον παω να πιτσιλισο τορα
   
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Οταν δουν τα γαμησια που χασανε να δεις τι φορα παιρνουν!


Γιορτη για ποιους? Για αυτους που ο θρησκευτικος τους ηγετης παρακαμπτεται απο την λιστα αναμονης για το μοσχευμα και παει κατευθειαν για εγχειριση ενω μικρα παιδακια πεθαινουν, για αυτους που προπερσι τετοια μερα χασανε ολη την οικογενεια τους σε αεροπορικο δυστυχημα ( Ηλιος - παιζει να ηταν και πιο πολλα χρονια πριν αλλα δεν εχει σημασια )

καιρο ειχα να διαβασω κατι τοσο αληθινο  , μπραβο βρε φιλε

εχω χασει φιλο απο τετοια περιπτωση , και ο '' αγιος '' τις εκκλισια ................

ασε μην σινεχισω διοτι θα βρισω .......

αλλα και παλι μπραβο βρε φιλε

και τωρα που ερχονται εκλογες , να τρεξουμε ολοι να ψιφισουμε , σαν προβατα ..........

αρε σε τι κοσμο φεραμε τα παιδια μας .............

ελεος , πια ...........
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Καλα τα λεει ο Todok.

Αν ειχαν ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ αυτες τις αποψεις, τωρα δεν θα βριζαμε τις Ελληνιδες.

Αλλα βλεπεις, εγω ΟΠΟΙΑ γκομενα και να εχω γνωρισει, μα ΟΠΟΙΑ, θα εχει και εναν υποψηφιο πουτσο. Και οταν λεω ΟΠΟΙΑ, μιλαω για κορη μπακαλη, που για παρτη της σε μπουρδελο εσκαγα ΑΠΛΑ ενα ΕΙΚΟΣΑΛΕΠΤΟ και εφευγα χωρις να την γαμησω. ΕΙΚΟΣΙ ΕΥΡΩΛΕΠΤΑ.

Ε λοιπον μαγκες, η συγκεκριμενη εχει ΚΑΙ γκομενο, ΚΑΙ τον κερατωνει.

Και δεν μιλάω για ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ ομορφια, που ειναι μια γκομενα η οποια σε εμενα θα αρεσει και σε καποιον αλλον οχι. Μιλαω για ΓΚΟΜΕΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΑΡΚΟΥΔΑ.

Και να πεις οτι ενταξει, παει στο διαολο οτι καποιος ΕΣΤΩ μπορει να εχει τετοια βιτσια ρε παιδι μου, να γουσταρει μπαζα, ΕΣΤΩ. Παιδια εγω την τυπισσα ανετα την εσπαγα στο ξυλο απο θεμα χαρακτηρα. Ενα τουπε, μια συμπεριφορα λες και ειναι αυτη και καμια αλλη σε στυλ υποτιμητικο για τους αλλους ( εχει και λεφτα η καριολα ) και δεν συμαζευεται.

Ε οσο ρε μαγκες κατι τετοιες γκομενες ΜΠΑΖΑ και απο μεσα και απο εξω, βρισκουν πουτσα ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΕΡΑΤΩΝΟΥΝ και απο πανω, τοτε προκοπη δεν βρισκουμε!

Εμπαργκο στις ελεεινιδες οπως λεει ο Todok, αφηστε τους μουνοδουλους να γαμησουν, εμενα μου αρκει να τις βλεπω και να γελαω με την παρτη τους οσο γαμαω στα μπουρδελα, η οσο θα εχω κανα δυο πουτανακια να γαμαω τα οποια και να μην τα ξαναδω ποτε δεν θα με χαλασει.
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
σωστος
συμφωνω κσι επαυξανω
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Δεν είναι θεμα χριστιανοσυνης η νομοθεσιας βρε ματακια…
Ποσες φορες θα το πω….
Είναι το τι σκατα..κουβαλαει η κάθε μια πουτανα μεσα της..
και καποιες σοβαρες μερες του χρονου..πρεπει να κρατανε και
την αναλογη σταση
Αλλά τι θελω και μιλάω…
Είναι ψιλα γραμματα αυτά για σας…!!!
Κρεας να μπαινει…κρεας να βγαίνει…τι εχουν τα ερμα
και ψοφανε…(διαφορετικη διατυπωσις της παροιμιας)
Αλλά να μου πεις…η άλλη εχει την κορη της μεσα και
δουλευει και αλλαζουν βαρδιες…
Τετοια μερα και σαν αυτή θα την πειραξει?
Πςςςςςς…..!!!!


Και που είναι αυτή που βγάζει την κόρη στο κλαρί?Θέλω να πάω να γελάσω λίγο.
Πάντως για μένα δεν υπάρχουν θρησκευτικές γιορτές και αυτό είναι η προσωπική μου άποψη γιατί είμαι άθρησκος.Εξάλλου ο καθένας κάνει ότι γουστάρει όποτε γουστάρει, φυσικά μπορείς να διαφωνείς αλλά δεν έχεις δικαίωμα να κράζεις ασύστολα.Στην τελική σκέψου πόσες γυναίκες κράζουν εσένα Κατερίνα λόγο του επαγγέλματος σου.Εσύ λες ανοίγουν 15 αυγούστου και το κάνουν για τα λεφτά αλλά στην τελίκη και εσύ τα πόδια σου ανοίγεις για τα λεφτά όλες τις υπόλοιπες μέρες γιατί να σε κατακρίνουν όμως?Μην τις κατακρίνεις και εσύ :cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom