Νέα

Άνδρες δημόσιοι υπάλληλοι και σχέσεις με γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 840
  • Εμφανίσεις 64K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Γιατί δε λες σε συναδέλφους η συναδελφισες να σου κάνουνε κανένα κονε? Νομίζω ειδικά στην αστυνομία αλληλοβοιθιουντε σε τέτοια σε κονε γνωριμίες με κοπέλες..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και μετά στραπονι και στα 4 τυπε ειδικά μα είναι και καμιά χοντρουλα και ο τυπάκος κανας χλεχλε θα πέφτει στραπονοσεξακι..
Εσύ φίλε ψαχνε δουλειά σαν σκουπίδιαργς όσο θα σου πηδάω την γυναίκα μέσα στην Μερσεντες της γυναίκας μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.298
Κριτικές
62
Like
44.955
Πόντοι
9.297
Το αίσθημα προφανώς δεν θα'χει ιδέα απο νοικοκυριό.

Τί να πω,αν υπάρχουν ξεφτίλες που κάθονται να μαγειρεύουν στις γυναίκες τους,δεν μας εκφράζουν.Οι ίδιοι αν μπορούσαν να μείνουν και έγκυες για να μην πονέσει το 'αίσθημα',θα το έκαναν.

Που είστε ρε παππούδες να δείτε την κατάντια των απογόνων σας
Αν ο ίδιος το ανέχεται προφανώς λαμβάνει πολύ σημαντικά ανταλλάγματα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Περίμενε ρε φίλε, όταν ζούσα μόνος με καθάριζε άλλος η με μαγείρευε άλλος; Τώρα τι άλλαξε δλδ; Τι θεωρείς δλδ ότι νομίζουν ότι είναι καυλωτικο οι γυναίκες; Να δουλεύουν 14 ώρες μέσα στο στρες και να έρχονται σπιτι κ εγώ να έχω τα πόδια στον καναπέ; Σόρρυ φίλε αν συμβεί αυτό έφυγε την άλλη μέρα και καλά θα κάνει. Κ γραμματέας στο γραφείο της είμαι κ ραντεβού κλείνω κλπ κλπ είναι ντροπή; Μακάρι φίλε να υπάρχει συνεννόηση..
Όσο για τις ειδήσεις δεν ξέρω κανένα γνωστό μου στην ηλικία μου δλδ 35 και κάτω, που να μην κάνει το ίδιο.
Αυτό φυσικά θα ίσχυε για την γυναίκα μου είτε έβγαζε 500€ με δουλειά όλη μέρα είτε 5500€, είναι θέμα σεβασμου

14 ώρες δεν δουλεύει κανένας νορμάλ άνθρωπος

Και έτσι όπως τα λες,υπηρέτης της είσαι και όχι σύντροφος.

Φυσικά δεν θες να το καταλάβεις γιατί προφανώς εχεις μεγαλώσει με τη νοοτροπία ότι πρέπει να υπηρετείς τη γυναίκα
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.840
Κριτικές
21
Like
10.954
Πόντοι
4.546
14 ώρες δεν δουλεύει κανένας νορμάλ άνθρωπος

Και έτσι όπως τα λες,υπηρέτης της είσαι και όχι σύντροφος.

Φυσικά δεν θες να το καταλάβεις γιατί προφανώς εχεις μεγαλώσει με τη νοοτροπία ότι πρέπει να υπηρετείς τη γυναίκα
Τι λες ρε κατεστραμμένε?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Αν ο ίδιος το ανέχεται προφανώς λαμβάνει πολύ σημαντικά ανταλλάγματα...

Αυτοί οι τύποι νιώθουν ικανοποίηση και μόνο που υπηρετούν μια γυναίκα.Πάω στοίχημα πώς ούτε τις γαμάνε κιόλας ή τις γαμάνε μόνο όποτε θέλει αυτή.Τραγικές ελλεεινικές ζευγαροκαταστάσεις
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Αυτοί οι τύποι νιώθουν ικανοποίηση και μόνο που υπηρετούν μια γυναίκα.Πάω στοίχημα πώς ούτε τις γαμάνε κιόλας ή τις γαμάνε μόνο όποτε θέλει αυτή.Τραγικές ελλεεινικές ζευγαροκαταστάσεις
Φίλε μου ζούσα χρόνια εξωτερικό αυτά που λες εσύ ούτε στην Τουρκία δεν περνάνε..
 

kokoretsakias93

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2019
Μηνύματα
269
Like
996
Πόντοι
81
Ο komarov γράφει λες και είμαι εγώ. Ταυτίζομαι 100% , και εμένα η δικιά μου δικηγορινα είναι. Εννοείται αν είναι κουρασμένη θα την βοηθήσω παραπάνω,συνήθως μοιραζόμαστε τις δουλειές δλδ εγώ θα μαγειρέψω μιας που το χω παραπάνω, αυτή θα κάνει τις καθαριότητες κλπ. Καθόλου ντροπή δεν είναι ούτε λιγότερο άντρα σε κάνει.
 

Σαβουρογάμης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
3.561
Πόντοι
736
εδώ
Που θα τα μεγαλώνει με τον επόμενο,δεν πιστεύω να σε πειράζει

Ή νομίζεις ότι θα κάθεται να σε κλαίει;
μου βρωμάει τελειωμένος 50-60άρης που έχει φάει άπειρη παντόφλα στη ζωή του και νομίζει πως αν βγάζει περισσότερα από τη γυναίκα τότε την έχει του χεριόυ του.. αν είναι πιο νέος πάντως ακόμα πιο κρίμα να διατυμπανίζονται τέτοιες απόψεις εν έτει 2022
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
εδώ

μου βρωμάει τελειωμένος 50-60άρης που έχει φάει άπειρη παντόφλα στη ζωή του και νομίζει πως αν βγάζει περισσότερα από τη γυναίκα τότε την έχει του χεριόυ του.. αν είναι πιο νέος πάντως ακόμα πιο κρίμα να διατυμπανίζονται τέτοιες απόψεις εν έτει 2022

Όντως,πρέπει να σ'έχει αυτή του χεριού της

Μην ανησυχείτε,στο μέλλον θα μπορείτε και να γεννάτε,κάνει θαύματα η επιστήμη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Σε 5 χρόνια πάλι ΠΑΣΟΚ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να έρθει νέο κύμα διορισμού...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.044
Πόντοι
3.836
Απο ποιές θεωρουνται ελκυστικοι συζυγοι ρε τυπε απο τις θεοπαλαβες που κυκλοορουν ; :P
από αυτές που θέλουν τον αντρούλη τους να παίρνει το μισθουλάκο του κάθε μήνα, να έρχεται στο σπιτάκι τους την ίδια ώρα κάθε μέρα, νομίζω κατάλαβες.

Πάντως η γυναίκα δημόσια υπάλληλος έχω ακούσει από πολλούς άντρες να θεωρείται ιδανική για παντρειά. Ειδικά δασκάλα - νηπιαγωγός.
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.583
Like
17.706
Πόντοι
3.656
komarov για να σε πήρε γυναίκα δικηγόρος εσένα ... κάποιο κουσούρι είχε ...

δεν φαίνεσαι να έχεις τελειώσει και τίποτε παραπάνω από λύκειο ....

εκτός κι αν την είχες πετύχει μικρή, φοιτήτρια ή ασκούμενη και ήταν από φτωχή οικογένεια
οπότε ήθελε δημόσιο υπάλληλο για να έχει κάτι σίγουρο ...

εσύ προφανώς είσαι από τους 40++ που είχαν μπει στο δημόσιο , άνευ ασεπ ,
με απολυτήριο λυκείου και αν ,αμέσως μετά το στρατό ... και παίρνεις ακόμη μισθό τύπου δεη ... 2800€ το μήνα και βάλε δηλαδή ....


για κάτι σαν εσάς, ξεπουλήθηκε όλη η χώρα, πήγαν όλα στο διάολο , για να μην σας απολύσουν , όπως έγινε στην πορτογαλία
που ξαπόστειλαν 80.000 του δημοσίου σπίτι τους, άνευ αποζημιώσεως .... όχι όπως έγινε στην ολυμπιακή εδώ !

για να συνεχίσετε να παίρνετε τους μισθούς σας, μπορεί να χαθεί εθνικό έδαφος , να δώσει η χώρα υδρογονάνθρακες στους τούρκους ...
μέχρι και την ακρόπολη μπορεί να δώσουν ....

για να παίρνετε τους μισθούς που παίρνατε επί πασοκάρας ......
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.583
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Ο komarov γράφει λες και είμαι εγώ. Ταυτίζομαι 100% , και εμένα η δικιά μου δικηγορινα είναι.
από το "δικηγορίνα" ... φαίνεται ότι εσύ θα έχεις χαλαρά 10+ χρόνια σπουδών ... δεν ξέρω τώρα σε ΕΚΠΑ ... ΕΜΠ ... ΜΙΤ .... τρίτη μικρή ... πολυκλαδικό γκράβα ... τι σημασία έχει !
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.298
Κριτικές
62
Like
44.955
Πόντοι
9.297
Μαγκιά των συναγωνιστών μας που έχουν γκόμενες δικηγορινες.Δεν ξέρω βέβαια τι δουλειές κάνουν αλλά μια δικηγορινα με ομοίους της θα ταιριάξει πιο καλά όπως και οι γιατρινες.
Εγώ μόλις έκανα ένα τουρλού σπέσιαλ...ήθελα ένα σπιτικό φαγητό για να έχω δυνάμεις για την Γιουροβίζιον και όχι γύρο η πίτσα .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Φίλε είναι τι θέλεις. Αν εσένα σε ψήνει μια άνεργη η χαμηλόμισθη γυναίκα γιατί νομίζεις ότι την κουμαντάρεις καλύτερα να την πάρεις. Εγώ θέλω μια γυναίκα έξυπνη δυναμική που αν πάθω τίποτα αύριο πχ αν με χτυπήσει κανένα αυτοκίνητο ή κανένας καρκίνος να μπορεί να μεγαλώσει τα παιδιά μας.
Κ φυσικά όταν είναι καθημερινές μαγειρεύω εγώ, γιατί αυτή δουλεύει όλη μερα, την βοηθάω στην δουλειά της κλπ κλπ δεν θέλω δούλα ούτε υπηρέτρια σύντροφό θέλω..
Ετσι μιλανε και σκεφτονται οι σοβαροι ανθρωποι.
Παρτε μαθηματα μερικοι, που ακομη το μυαλο σας ειναι ανηλικο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Το αίσθημα προφανώς δεν θα'χει ιδέα απο νοικοκυριό.

Τί να πω,αν υπάρχουν ξεφτίλες που κάθονται να μαγειρεύουν στις γυναίκες τους,δεν μας εκφράζουν.Οι ίδιοι αν μπορούσαν να μείνουν και έγκυες για να μην πονέσει το 'αίσθημα',θα το έκαναν.

Που είστε ρε παππούδες να δείτε την κατάντια των απογόνων σας
Εσυ δεν θα μιλας για καταντια, δεν δικαιουσαι
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.420
Like
20.244
Πόντοι
6.056
Eχει ψωμακι το νημα:coffee::coffee::confused::confused::confused::coffee::coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom