Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ωραια....απλα συνηθως ομαδα που κερδιζει δεν την αλλαζεις ξερω εγω.....αφου οπως λες και η σιμονα κερδιζε και συ κερδιζες απο την συνεργασια σας....ε κατι δεν μου βγαινει στις πραξεις και τους υπολογισμους της εξισωσης....

ουτε πιστευω οτι καμια θα αφηνε τα τζακουζια και τα σαλονια για εκατο ευρω παραπανω και την απλα της να στηνεται στην μοναστηριου και την γιαννιτσων με τις ωρες ετσι απλα....βεβαια εγω δεν ειμαι και πουτανα να μπω στην ψυχολογια της καθεμιας ετσι; :2funny: :2funny:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
gl....εισαι μια πουτανα εσυ.... ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
ειμαι λιγο..... :grin: :grin:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
ωραια....απλα συνηθως ομαδα που κερδιζει δεν την αλλαζεις ξερω εγω.....αφου οπως λες και η σιμονα κερδιζε και συ κερδιζες απο την συνεργασια σας....ε κατι δεν μου βγαινει στις πραξεις και τους υπολογισμους της εξισωσης....

ουτε πιστευω οτι καμια θα αφηνε τα τζακουζια και τα σαλονια για εκατο ευρω παραπανω και την απλα της να στηνεται στην μοναστηριου και την γιαννιτσων με τις ωρες ετσι απλα....βεβαια εγω δεν ειμαι και πουτανα να μπω στην ψυχολογια της καθεμιας ετσι; :2funny: :2funny:
δεν εισε μοναδικός που έχη απορηση αυτό δεν έχη ξαναγινη κ όπως σε λέω δεν έχω μόνο εγώ δζακουζια κ βίλλα κ φρίξου είναι ορέα μαγαζιά ...ακόμα κ το τσίρκο έχη ορέα δωμάτια
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάντως χαίρομαι που έφυγε η κοπέλα μακάρι να φύγουν και οι άλλες να ρθει καμιά της προκοπής γιατί βαρεθήκαμε τις μετριότητες... Έλεος με τη Σιμόνα...
Τέτοια μαγαζάρα τέτοιος χώρος απίστευτος μπαίνεις και ξενερώνεις. Ανεβαίνοντας τη σκάλα ξέρεις από πριν θα δεις μια μετριότητα κατώτερης εμφάνισης από Βαρδάρη...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
να ξερες τομι ποσοι αγαπουληδες κλαινε τωρα; :2funny:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
παντός ο αλ με απέρριψε σαν γυναίκα εγώ του προσφερφικά κ αυτός τπτ  :'(
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
παντός ο αλ με απέρριψε σαν γυναίκα εγώ του προσφερφικά κ αυτός τπτ  :'(
ενταξει ρε παιδι μου...πηγαιντε με τον αλ την βολτα και αμα χασεις το στοιχημα σε πηδαω εγω .....νο προμπλεμ.... :grin: :grin: :grin:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
εση δλδ φεορης ότι είναι σωστό να λες σε μια δουλιά κ δεν έχη σημασία πια ότι μαμά μου είναι με καρδιά στο νοσοκομιο κ να εργαζεσε αλου έτσι ? τότες εγώ  είμαι ηλιφία .
Δεν εισαι εσυ ηλιθια ουτε αυτη....

Και αυτη σε 10 χρονια θα κανει αυτο που κανεις εσυ τωρα,και ο καθε επιχειρηματιας σαν εσενα εννοω,και θα προσπαθει να εχει το μεγαλυτερο κερδος με τα λιγοτερα εξοδα.Λογικοτατη επιχειρηματικη πρακτικη...
Αν για παραδειγμα πριν 15 χρονια(θα θυμαται ο gl :2funny: :2funny:) οι πουτανες ηταν ολες Ρωσσιδες μαζι με τα συγγενικα βρωμοκρατη τους εννοω οπως η Γεωργια,με τον καιρο ανεβηκαν οι μετοχες τους,φτιαξαν τα πολυτελη τα μαγαζια και αντιστοιχα σημερα αυτες ξεζουμιζουν τις Ρουμανες οι οποιες ειναι τα ευκολα θυματα της εποχης.

Με τη σειρα της σε 10 χρονια η Σιμονα θα μαζεψει τα θυματα της εποχης,που πολυ φοβαμαι οτι θα ειναι πολυ γνωριμα μας :2funny: :2funny:,και αντιστοιχα θα ειναι αυτη το αφεντικο.

Αλλα ρε συ Αννα μας δειχνεις και μια εικονα λες και εισαι η Δεσπω Διαμαντιδου στα κοκκινα φαναρια που τα εχει σαν τα παιδακια της τα κοριτσια.Καλα χαλαρωσε λιγο,δεν ειμαστε και τοσο αθωοι...χρημα θες να βγαλεις κι εσυ και οι Ρουμανες κατα γενικη ομολογια δουλευουν για το τιποτα αν με πιανεις ;) ;)
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
να ξερες τομι ποσοι αγαπουληδες κλαινε τωρα; :2funny:
Εγώ κλαίω για τη Μαιρούλα, την Εμμανουέλα τη Κύπρια, τη Χριστίνα την Πολωνέζα, τη Τζούλια με τις τεράστιες βυζάρες τη Πολωνέζα αυτές είναι μουνάρες με τα όλα τους....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Δεν εισαι εσυ ηλιθια ουτε αυτη....

Και αυτη σε 10 χρονια θα κανει αυτο που κανεις εσυ τωρα,και ο καθε επιχειρηματιας σαν εσενα εννοω,και θα προσπαθει να εχει το μεγαλυτερο κερδος με τα λιγοτερα εξοδα.Λογικοτατη επιχειρηματικη πρακτικη...
Αν για παραδειγμα πριν 15 χρονια(θα θυμαται ο gl :2funny: :2funny:) οι πουτανες ηταν ολες Ρωσσιδες μαζι με τα συγγενικα βρωμοκρατη τους εννοω οπως η Γεωργια,με τον καιρο ανεβηκαν οι μετοχες τους,φτιαξαν τα πολυτελη τα μαγαζια και αντιστοιχα σημερα αυτες ξεζουμιζουν τις Ρουμανες οι οποιες ειναι τα ευκολα θυματα της εποχης.

Με τη σειρα της σε 10 χρονια η Σιμονα θα μαζεψει τα θυματα της εποχης,που πολυ φοβαμαι οτι θα ειναι πολυ γνωριμα μας :2funny: :2funny:,και αντιστοιχα θα ειναι αυτη το αφεντικο.

Αλλα ρε συ Αννα μας δειχνεις και μια εικονα λες και εισαι η Δεσπω Διαμαντιδου στα κοκκινα φαναρια που τα εχει σαν τα παιδακια της τα κοριτσια.Καλα χαλαρωσε λιγο,δεν ειμαστε και τοσο αθωοι...χρημα θες να βγαλεις κι εσυ και οι Ρουμανες κατα γενικη ομολογια δουλευουν για το τιποτα αν με πιανεις ;) ;)

κ όμως έτσι τα έχω σαν τα παιδάκια μου κ της εποστεριζου όπως είπα κάποτε την δονα την φιμασε ξερής γιατί έφυγε επιδη της είπα να σταματήση να ταιζι τον αγαπητικό της κ φιμώσε  επιδη τον αγαπάει λέει....το καλό είναι ότι σίμωνα δεν έχη δαβά .....εμής η διο πρέπη να πάμε για καφέ μια μέρα κ μετά κ να με γνωρίσεις αν έστω λίγο καταλαβενεις από ανφροπους χα με καταλάβεις .....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Εγώ κλαίω για τη Μαιρούλα, την Εμμανουέλα τη Κύπρια, τη Χριστίνα την Πολωνέζα, τη Τζούλια με τις τεράστιες βυζάρες τη Πολωνέζα αυτές είναι μουνάρες με τα όλα τους....
καθενας με τον πονο του βεβαια.....αλλα για καποιες δικες σου κλαιω και γω.... :grin:
χαχαχαχα κ αν κερδίσω ? εγώ εσένα  :think:
κερδισε εσυ και βλεπουμε.... :2funny:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
παντός ο αλ με απέρριψε σαν γυναίκα εγώ του προσφερφικά κ αυτός τπτ  :'(
πόσο τον ψήνο τον al κ με τπτ βλέπης gl δεν μου καφετε δεν μου καφετε.....
πεδία σας αφήνω καλό βράδι τα λέμε αυριο !!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
πόσο τον ψήνο τον al κ με τπτ βλέπης gl δεν μου καφετε δεν μου καφετε.....
πεδία σας αφήνω καλό βράδι τα λέμε αυριο !!!
αντε ρε αλ κανε ενα ψυχικο.....το μπου μαζι σου..... :rockon: :rockon: :rockon:

αφου το ζηταει η γυναικα ....εκδηλωθηκε...... :sunglasses:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
πόσο τον ψήνο τον al κ με τπτ βλέπης gl δεν μου καφετε δεν μου καφετε.....
πεδία σας αφήνω καλό βράδι τα λέμε αυριο !!!
αυτα ειναι...
εμεις με το πουλι στο χερι και το αφεντικο την κανει...
λες να παει για ....  :knockinb:
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
κειτα καραμαν αν διάλεξε να βγει στο δρόμο είναι πόλη χαζή για μένα κ όχι μόνο για το μαγαζει μου αλά για τα κινδινα που συναντάς έξω.. εγώ της μιλήσαμε χφές κ με λέει ρωμανία είμαι που βασικά το βρήκα λίγο περίεργο επιδη [size=10pt][size=10pt]ο γκόμενος της[/size][/size] είναι  εδώ κ αυτή χωρίς αυτών δεν πάει πουφενα  ...τώρα αν είναι αυτή επιλογητής πεδία εσης ξέρετε που να την βριτe παρτετιν από τον δρόμο  ακόμα κ η λέξη δρόμος από μόνη της την μιώνει ...........τλπ εγώ είμαι σίγουρη ότι θα γυρίση, αυτή νομίζει ότι θα βγάλη περεσότερα λευτα εκη είναι λίγο φραγκοφονιάς τη να κάνουμε ....

αυτος ο γκομενος που αναφερεις τι ρολο βαραει του νταβα?


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom