Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
να πω και εγω μια μαλακια? μηπως η σιμονα δεν εφυγε για τα λεφτα αλλα για πιο free ωραριο?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Oχι δεν φορουσε ασπρα, και ηταν στην Δυτικη εισοδο.

οκ.! δεν την ειδα μονο τις 3 ειδα στο σαντουιτσαδικο...




Επισης χτες στο μαγαζι 40ευρο το απλο....απορω αυτο το 30αρι και οι χαμηλες τιμες τι εγιναν??? πηρε κανενας 30αρι στο μαγαζι????
Παντως για καινουρια κοπελα επρεπε να κανετε μια προσφορα στα 30 για αρχη... :sunglasses:
 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ 30άρι πήρα γιατί το ζήτησα...
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οκ.! δεν την ειδα μονο τις 3 ειδα στο σαντουιτσαδικο...




Επισης χτες στο μαγαζι 40ευρο το απλο....απορω αυτο το 30αρι και οι χαμηλες τιμες τι εγιναν??? πηρε κανενας 30αρι στο μαγαζι????
Παντως για καινουρια κοπελα επρεπε να κανετε μια προσφορα στα 30 για αρχη... :sunglasses:

Εχω θεσει κι εγω το ερωτημα και περιομενω αποντηση οπως και για το τζακουζι ...
ο "διπλας "σιγουρα επαιξε τον ρολο του  :rolleyes:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παιδια ας μη γινομαστε και τοσο μελοδραματικοι διοτι σκεφτειτε οτι πολλες απ'αυτε εκει στις Ρουμανιες και στις Μολδαβιες και στις Βουλγαριες γαμιοντουσαν για 2 ευρω μες τους δρομους με οτι εβρισκαν μπροστα τους...Μη θεωρουμε και ξεπεσμο δηλαδη οτι στη πιατσα η Σιμονα μπορει να ζηταει 30ε.

Το πιο λογικο βασει βιωματων γι'αυτα τα κοριτσια ειναι να νιωθουν πιο οικειο το περιβαλλον της πιατσας και της βρωμιας παρα τα σαλονια του Λαφαμ.Μη τρελαθουμε κιολας δηλαδη....

ασε μας ρε να μελαγχολησουμε με την υσηχια μας ,  αντε πανε ακου Περπινιαδη και Μπαμπη Τουμπα , :tickedoff:
 

DOGBABY

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
411
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.225
ασε μας ρε να μελαγχολησουμε με την υσηχια μας ,  αντε πανε ακου Περπινιαδη και Μπαμπη Τουμπα , :tickedoff:


μεγαλο το κλαμπ των πουτανοκαψουρηδων χωρις να εξαιρεσω και μενα φυσικα  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μεγαλο το κλαμπ των πουτανοκαψουρηδων χωρις να εξαιρεσω και μενα φυσικα  :2funny:

Δεν είναι το θέμα πουτανοκαψούρας που σε κάνει να μελαγχολείς για αυτή την κοπέλα αλλά το γεγονός ότι βλέπεις ένα καλό παιδί που έκανε μιά πολύ μεγάλη προσπάθεια να καθιερωθεί, χωρίς να την βοηθά ιδιαίτερα η εξωτερική της εμφάνιση, και τα κατάφερε, να δίνει σε όλα αυτά μια κλοτσιά, χωρίς λόγο και αιτία, έτσι γιατί θέλει να ζήσει πιό ελεύθερη.

Από την άλλη δικό της είναι το κορμί και το κάνει ότι γουστάρει.

Άβυσσος.
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παιδια ας μη γινομαστε και τοσο μελοδραματικοι διοτι σκεφτειτε οτι πολλες απ'αυτε εκει στις Ρουμανιες και στις Μολδαβιες και στις Βουλγαριες γαμιοντουσαν για 2 ευρω μες τους δρομους με οτι εβρισκαν μπροστα τους...Μη θεωρουμε και ξεπεσμο δηλαδη οτι στη πιατσα η Σιμονα μπορει να ζηταει 30ε.

Το πιο λογικο βασει βιωματων γι'αυτα τα κοριτσια ειναι να νιωθουν πιο οικειο το περιβαλλον της πιατσας και της βρωμιας παρα τα σαλονια του Λαφαμ.Μη τρελαθουμε κιολας δηλαδη....

Ναι ..
Απλα με την πρωτη βροχη θα αλαλξει γνωμη , εκτος αν κανει κυκλο και το παιζει cg  
Τελος παντων .. Επαναλαμβανω πως ειναι καλυτερα να το συνεχισουμε στο θεμα της  :rolleyes:
θα διεξει ο Χρονος
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Παιδια ας μη γινομαστε και τοσο μελοδραματικοι διοτι σκεφτειτε οτι πολλες απ'αυτε εκει στις Ρουμανιες και στις Μολδαβιες και στις Βουλγαριες γαμιοντουσαν για 2 ευρω μες τους δρομους με οτι εβρισκαν μπροστα τους...Μη θεωρουμε και ξεπεσμο δηλαδη οτι στη πιατσα η Σιμονα μπορει να ζηταει 30ε.

Το πιο λογικο βασει βιωματων γι'αυτα τα κοριτσια ειναι να νιωθουν πιο οικειο το περιβαλλον της πιατσας και της βρωμιας παρα τα σαλονια του Λαφαμ.Μη τρελαθουμε κιολας δηλαδη....
την δευτέρα με είχε κάνει πλησι εγκεφαλου για της κάρτες Αννούλη να της σταματήσεις μου έλεγε η δική μου περνάνε φελούν δεν φελούν γιατί να καφομε με 60 μισή ώρα στο δζακουζι κ την τρίτη πάει με 30 ποσά ξενοδοχία θα έχη την βραδιά κ μην τρελαφουμε 70 +30 = 100 για πελάτη για αυτήν 70  κ  χάσιμο χρόνου τουλαειστών 1.30 ώρα το λιγότερο κ μέρχη να βρί τον επομινο πάμε 2 ώρες  δεν έχη εκη σαλόνια να περιμένουν το συμονάκι άρα 4 ραντεβού στην καλύτερη 4επι 70 = 280 άντε κ τρία 30 =370 κ μιλάμε στην καλύτερη εδώ μιλάμε την χερότερη μέρα έφευγε με 400 στην ζεστούλα  βάλε κ μέρες που θα βρέξη καμία αστυνομία γιαυτό εγώ λέω ότι θα γυρίση μαλον ιφελε εμπιρια η νομίζε ότι θα βγάλη περισότερα κ όπως είπε καπιος φίλος εδώ χιροτερες στην συνεργασία είναι ρουμάνες κ βουλγάρες αλά βλέπετε δεν ειπαρξουν αλες αλιος δεν φα δουλεβανε αυτές στα μαγαζιά .. παντός να γράψω κ κάτι με την λούση κ την κορίνα έχω τέλια συνεργασία κ το σεβουνδε το μγάζει ένα χέρι πλένη το αλο κ τα διο το πρόσωπο κ αυτό κ εγώ το σεβόμε κ από μένα πάντα αυτά τα κορίτσια θα έχουν φέσι στο μαγαζί ....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Δεν είναι το θέμα πουτανοκαψούρας που σε κάνει να μελαγχολείς για αυτή την κοπέλα αλλά το γεγονός ότι βλέπεις ένα καλό παιδί που έκανε μιά πολύ μεγάλη προσπάθεια να καθιερωθεί, χωρίς να την βοηθά ιδιαίτερα η εξωτερική της εμφάνιση, και τα κατάφερε, να δίνει σε όλα αυτά μια κλοτσιά, χωρίς λόγο και αιτία, έτσι γιατί θέλει να ζήσει πιό ελεύθερη.

Από την άλλη δικό της είναι το κορμί και το κάνει ότι γουστάρει.

Άβυσσος.
για μένα το καλό πέδη είναι όταν έχη κ σωστή συνεργασία με αλυσίδες δεν την κρατούσα ας μου έλεγε άννα φελό να δοκιμάσω κάτι κ θα έλεγα οκ κ ας μη με άρεζε κ όχι να μαφένο από τους αλους κ να γράφω εδώ ότι αποκλιετε να το έχη κάνει  κ γίνουμε κ ξεφτίλα......
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Γκουχ γκουχ
( πως περασαμε με τοιν Στριπερ Ανουλινι ?  :cheesy: )

Καλημερα σας ..

Συγκεντρωτικες ερωτησεις για Τζεσικα
Καταγωγη ?  :think:
Παιζει να κανει πρωινα ?  :think:
Θα κανει φροντιστηρια καραμπαλικινγκ ?
Ελληνικα ξερει ?

Καθως και καποιες γενικες
Το απλο στα 30 η στα 40 τελικα ?  :think:
Το Τζακουζι παραμενει στα 100 ? :think:
Η λουξο τσατσα ειναι βραδυνη ?  :think:
μούφα στρίπερ μου εστειλες !!!!! μου βγήκε αδελφή......
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
για μένα το καλό πέδη είναι όταν έχη κ σωστή συνεργασία με αλυσίδες δεν την κρατούσα ας μου έλεγε άννα φελό να δοκιμάσω κάτι κ θα έλεγα οκ κ ας μη με άρεζε κ όχι να μαφένο από τους αλους κ να γράφω εδώ ότι αποκλιετε να το έχη κάνει  κ γίνουμε κ ξεφτίλα......
το ξενοδοχειο το πληρωνει ο πελατης στις πιατσες αννα...
απο την αλλη αν ημουν στη θεση σου...αν τυχον γυρνουσε ( που δεν το πιστευω ) θα ελεγα οχι...ειμαι πραγματικα περιεργος να δω τι θα γινει...στο βωμο του χρηματος
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
το ξενοδοχειο το πληρωνει ο πελατης στις πιατσες αννα...
απο την αλλη αν ημουν στη θεση σου...αν τυχον γυρνουσε ( που δεν το πιστευω ) θα ελεγα οχι...ειμαι πραγματικα περιεργος να δω τι θα γινει...στο βωμο του χρηματος
ναι το ξέρω έγραψα 100 για πελάτη 70 για αυτή ..... εγώ δεν έχω καφολου περιέργια αλιος θα πηγενα να την δω κιόλας ..τώρα αν τη πάρω η όχι κιτα ο εγωισμού μου λέει μην την πάρω κ από την αλή εγώ ξέρω το τη έξοδα έχω ..για σήμερα για παραδιγμα από την πρωινή βάρδια ούτε την καφαρίστρια δεν  πληρώνω οπότε δεν λέω μεγάλα λόγια ...τώρα το αν γυρίση σε καπιο μαγαζί θα πάει αυτό είναι σιγορο δεν ξέρω αν θα έχη μούτρα να γυρίσει πάλι σε μένα ..αν είταν τόσο καλά στο δρόμο όλες εκη θα δουλεβανε κ ύστερα  καφεμερινές στην γιανιτσών μετά της μια όχι αμάξι ούτε αδέσποτο δεν κυκλοφόρι κ τώρα νιχτονι κ αργά άρα βγενει μετά της 10 σε 4/5 ώρες τη να βγάλη κ μετά στο δρόμο δεν την ξέρουν όσο εσης η νομίζεις τα αμάξια θα στήσουν  σήρα θα κόβουν κ χαρτάκια προτεριότητας ....
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
συμφωνω σε ολα οσα λες....
ειδικα σε αυτο το θεμα εγωισμου και εξοδων...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εγω λεω να ανοιξεις απλα ενα δευτερο θερινο-ανοιχτο μαγαζι τωρα το καλοκαιρι....πως ανοιγουν τα κλαμπ :2funny: :2funny:...και βαλε την σιμονα εκει να δουλευει σε αντισκηνο να αισθανεται σαν να ειναι στην πιατσα.....
και στο χειμερινο η τζεσικα..... :2funny: :2funny:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
εγω λεω να ανοιξεις απλα ενα δευτερο θερινο-ανοιχτο μαγαζι τωρα το καλοκαιρι....πως ανοιγουν τα κλαμπ :2funny: :2funny:...και βαλε την σιμονα εκει να δουλευει σε αντισκηνο να αισθανεται σαν να ειναι στην πιατσα.....
και στο χειμερινο η τζεσικα..... :2funny: :2funny:
καλή ιδέα έχω κ απεναντι μεγάλο πάρκινγκ θα στήσω μεγάλο ανδισκινο εκη :2funny:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
για όλα φταίει ο δζω εχει καιρο να τον δει κ βγήκε στους δρόμους το κορίτσι  :birdman:.....μόνο για γερμανίδες κάνει αυτός  :s&m_2:ακόμα κ σε μένα κουνιστό εστιλε  :headbang:.........
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.292
Like
1.340
Πόντοι
266
εγω λεω να ανοιξεις απλα ενα δευτερο θερινο-ανοιχτο μαγαζι τωρα το καλοκαιρι....πως ανοιγουν τα κλαμπ :2funny: :2funny:...και βαλε την σιμονα εκει να δουλευει σε αντισκηνο να αισθανεται σαν να ειναι στην πιατσα.....
και στο χειμερινο η τζεσικα..... :2funny: :2funny:
ντοκ...
γιατι βγηκε στην πιατσα η σιμονα;
για να τα τσεπωνει ολα αυτη;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
για όλα φταίει ο δζω εχει καιρο να τον δει κ βγήκε στους δρόμους το κορίτσι  :birdman:.....μόνο για γερμανίδες κάνει αυτός  :s&m_2:ακόμα κ σε μένα κουνιστό εστιλε  :headbang:.........
χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom