Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
μπα....κατι αλλο βρωμαει εδω ...... ;)
τπτ αλλο άκου που σου λέω μόνο για το χρήμα ..εγώ ξέρω πως έκανε όταν δεν είχε δουλιά με ζαλίζε στα τηλ δεν έχη κ κοζμο κ δεν έχη κοζμο εγώ της έλεγα καμία φορά ορέα τώρα θα πάω σε ένα καπη κ θα φέρω ένα λιοφοριο με παπούδες για εγδρομή στο la feeme
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
τπτ αλλο άκου που σου λέω μόνο για το χρήμα ..εγώ ξέρω πως έκανε όταν δεν είχε δουλιά με ζαλίζε στα τηλ δεν έχη κ κοζμο κ δεν έχη κοζμο εγώ της έλεγα καμία φορά ορέα τώρα θα πάω σε ένα καπη κ θα φέρω ένα λιοφοριο με παπούδες για εγδρομή στο la feeme
Τελοσπαντων κατι βρωμαει εδω περα....δε τα βρηκατε,τελειωσε η συνεργασια οπως γινεται παντα...
Τι καθεσαι τωρα εσυ και απολογεισαι και καθονται και οι αλλοι και σε γλειφουν ολη μερα δε μπορω να καταλαβω...
Αμα ακουσουμε και την αλλη μερια μπορει να μας πει τα χειροτερα απο την αντιθετη μερια.Εσυ ομως βρηκες καλο βημα απο δω μεσα και εχεις κατα εναν περιεργο τροπο το ακαταλογιστο και το πας στην πουστια τωρα....Αμα βρεξει και αμα την πιασουν και μαλακιες...




 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
παντως κυρα λαφαμ εχασες ενα δυνατο χαρτι
το καινουργιο που εφερες δεν την φτανει
τι να κάνω αυτά εχει η ζωή ..... κ η δουλιά .. εγώ ξέρω ότι εγώ είμουνα ένταξη με όλες κοπέλες φυσικά όχι μόνο με αυτήν  :birdman:.....α ρε jo  θα σε σβαξω έτσι κ σε γνωρίσω από κοντα  :tickedoff: :s&m_2:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Τελοσπαντων κατι βρωμαει εδω περα....δε τα βρηκατε,τελειωσε η συνεργασια οπως γινεται παντα...
Τι καθεσαι τωρα εσυ και απολογεισαι και καθονται και οι αλλοι και σε γλειφουν ολη μερα δε μπορω να καταλαβω...
Αμα ακουσουμε και την αλλη μερια μπορει να μας πει τα χειροτερα απο την αντιθετη μερια.Εσυ ομως βρηκες καλο βημα απο δω μεσα και εχεις κατα εναν περιεργο τροπο το ακαταλογιστο και το πας στην πουστια τωρα....Αμα βρεξει και αμα την πιασουν και μαλακιες...
+1000000
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Τελοσπαντων κατι βρωμαει εδω περα....δε τα βρηκατε,τελειωσε η συνεργασια οπως γινεται παντα...
Τι καθεσαι τωρα εσυ και απολογεισαι και καθονται και οι αλλοι και σε γλειφουν ολη μερα δε μπορω να καταλαβω...
Αμα ακουσουμε και την αλλη μερια μπορει να μας πει τα χειροτερα απο την αντιθετη μερια.Εσυ ομως βρηκες καλο βημα απο δω μεσα και εχεις κατα εναν περιεργο τροπο το ακαταλογιστο και το πας στην πουστια τωρα....Αμα βρεξει και αμα την πιασουν και μαλακιες...


αλ φελείς αυριο να πάμε μάζει να την βρούμε ??? κ αν βρί έστω κ ένα κακό να πει για μένα εγώ θα κάτσω να με  :knockinb:
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.292
Like
1.340
Πόντοι
266
το ζητημα ειναι οτι χασαμε το καλυτερο τσιμπουκι της πολης...
εχω κοψει απο στουντιο κτλ
μονο βιζιτες παιρνω πλεον
αλλα μια φορα το μηνα σιγουρα θα πηγαινα στο σιμονακι να μου τον ρουφηξει
δεν υπαρχει λεμε...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
αλ φελείς αυριο να πάμε μάζει να την βρούμε ??? κ αν βρί έστω κ ένα κακό να πει για μένα εγώ θα κάτσω να με  :knockinb:
Ρε συ....δεν ειναι ωραιο τωρα να καθεσαι εσυ με το καλυτερο στουντιο και να πυροβολας με υπουλο τροπο ενα κακομοιρο πλασμα...Βρες κανα καλο μουνι να βαλεις εκει μεσα στα σαλονια σου γιατι απο μπαζα μας χορτασες.Και αφου εδω μεσα καθιερωθηκες πλεον και αυτοδιαφημιζεσαι ολη μερα θα τη βρεις την ακρη εσυ.
Πες πολυ απλα τελειωσε η συνεργασια μας και γεια σας.Δειξε λιγο ανωτεροτητα...
Καθεσαι τωρα και κουτσομπολευεις τα εωτερικα σας...και ταχα δεν ξερεις και χαζομαρες.Με τον ντορο που καναμε 2 μερες τωρα θα ξεσκιστει παλι η μικρη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το ζητημα ειναι οτι χασαμε το καλυτερο τσιμπουκι της πολης...
εχω κοψει απο στουντιο κτλ
μονο βιζιτες παιρνω πλεον
αλλα μια φορα το μηνα σιγουρα θα πηγαινα στο σιμονακι να μου τον ρουφηξει
δεν υπαρχει λεμε...
φορτωσε την νωρις και παρτην σε καλο χοτελ.....το ιδιο ειναι....



ζητα και ενα τηλεφωνο επικοινωνιας για την αλλη φορα και εισαι κουλ... :sunglasses:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Ρε συ....δεν ειναι ωραιο τωρα να καθεσαι εσυ με το καλυτερο στουντιο και να πυροβολας με υπουλο τροπο ενα κακομοιρο πλασμα...Βρες κανα καλο μουνι να βαλεις εκει μεσα στα σαλονια σου γιατι απο μπαζα μας χορτασες.Και αφου εδω μεσα καθιερωθηκες πλεον και αυτοδιαφημιζεσαι ολη μερα θα τη βρεις την ακρη εσυ.
Πες πολυ απλα τελειωσε η συνεργασια μας και γεια σας.Δειξε λιγο ανωτεροτητα...
Καθεσαι τωρα και κουτσομπολευεις τα εωτερικα σας...και ταχα δεν ξερεις και χαζομαρες.Με τον ντορο που καναμε 2 μερες τωρα θα ξεσκιστει παλι η μικρη.
βρε αλ κατάλαβε κάτι εδώ με ρωτάνε κ εγώ απαντώ αυτά που ξέρω κ αυτά που μου είπε η μικρή ότι βα γυρίση σε 3 βλομάδες αν είναι κάτι αλο δεν το ξέρω κ ειστερα γιατί δεν έρχετε απλά στο μαγαζί να πάρη τα πράγματα της κ να μου πει τέλος ? αφοσουν εση 2 μέρες πέρασες μαζιτης γιατί δεν μας λες τη σου είπε για το μαγαζί η κ για μένα κ τον λόγο που βγήκε στους δρόμους ? η θα μου πεις ότι δεν  την ρώτησες ?
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
κ κάτι ακόμα δεν νομίζω μίλησα άσχημα για την μικρή η αν κάνω λαφος ας μου διξη καπιος ένα μήνυμα δικό μου που να την προζβαλη ! κ όσα είπα για της συνφικές του δρόμου νομίζω αφορούν όλες της κοπέλες που είναι εκη !κ απόσο φιμαμε παντού έλεγα αν κ ας πούμε που σημενει δεν ξέρω ποσά βγάζουν κ τη κάνουν εκη ότι έχω ακουστά λέω δεν είχα ασχολίφη με πιζοδρόμιο ποτέ !
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
βρε αλ κατάλαβε κάτι εδώ με ρωτάνε κ εγώ απαντώ αυτά που ξέρω κ αυτά που μου είπε η μικρή ότι βα γυρίση σε 3 βλομάδες αν είναι κάτι αλο δεν το ξέρω κ ειστερα γιατί δεν έρχετε απλά στο μαγαζί να πάρη τα πράγματα της κ να μου πει τέλος ? αφοσουν εση 2 μέρες πέρασες μαζιτης γιατί δεν μας λες τη σου είπε για το μαγαζί η κ για μένα κ τον λόγο που βγήκε στους δρόμους ? η θα μου πεις ότι δεν  την ρώτησες ?
Μα δε την ειδα εγω εξω...

Αφου λοιπον δεν εχει συμβει τιποτα μεταξυ σας και εσυ την περιμενεις κανονικα στο μαγαζι μετα την αδεια της,γιατι την κατηγορεις 2 μερες τωρα απο την ωρα που βγηκε εδω μεσα οτι πλεον κανει πιατσα.Αμα ηταν δηλαδη Ρουμανια με αδεια θα ηξερες εσυ αν εκει παιρνει βιζιτες??

Τελοσπαντων...δεν εχει και νοημα τωρα αυτη η κουβεντα αλλα νομιζω πως εκτιθεσαι κι εσυ απο τη μια και παμε να τη βγαλουμε και σκαρτη τη μικρη απο την αλλη.Μαλακιες δηλαδη...
Κωλοδουλεια ειναι πες,δε τα βρηκατε και γεια σας...
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Μα δε την ειδα εγω εξω...

Αφου λοιπον δεν εχει συμβει τιποτα μεταξυ σας και εσυ την περιμενεις κανονικα στο μαγαζι μετα την αδεια της,γιατι την κατηγορεις 2 μερες τωρα απο την ωρα που βγηκε εδω μεσα οτι πλεον κανει πιατσα.Αμα ηταν δηλαδη Ρουμανια με αδεια θα ηξερες εσυ αν εκει παιρνει βιζιτες??

Τελοσπαντων...δεν εχει και νοημα τωρα αυτη η κουβεντα αλλα νομιζω πως εκτιθεσαι κι εσυ απο τη μια και παμε να τη βγαλουμε και σκαρτη τη μικρη απο την αλλη.Μαλακιες δηλαδη...
Κωλοδουλεια ειναι πες,δε τα βρηκατε και γεια σας...
εση δλδ φεορης ότι είναι σωστό να λες σε μια δουλιά κ δεν έχη σημασία πια ότι μαμά μου είναι με καρδιά στο νοσοκομιο κ να εργαζεσε αλου έτσι ? τότες εγώ  είμαι ηλιφία .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εση δλδ φεορης ότι είναι σωστό να λες σε μια δουλιά κ δεν έχη σημασία πια ότι μαμά μου είναι με καρδιά στο νοσοκομιο κ να εργαζεσε αλου έτσι ? τότες εγώ  είμαι ηλιφία .
εκεινο που λεει ο αλ απλα ειναι οτι ολα αυτα μας τα λες εσυ....η σιμονα δεν εχει κανενα βημα να μας πει την δικη της αποψη....

και αυτο σε απλα ελληνικα λεγεται κουτσομπολιο.....τελεία
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
τπτ όπως είπες τελιονουμε εδώ δεν έχη νόημα να το συνεχίσουμε  ο κέρος θα διξη απλά εγώ έχω μαφί να είμαι ελικρίνης κ δοβρά κ τώρα αν καπιος νομίζη ότι δικιολογουμε η λέω ψέματα είναι δικεοματου  ......
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
εκεινο που λεει ο αλ απλα ειναι οτι ολα αυτα μας τα λες εσυ....η σιμονα δεν εχει κανενα βημα να μας πει την δικη της αποψη....

και αυτο σε απλα ελληνικα λεγεται κουτσομπολιο.....τελεία
gl όταν κάποια κοπέλα τα χαλάει με μαγαζί πάει σε άλλο ειδικά όπως η σίμωνα που έχη δουλιά κ θα την πάρουν με 1000
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom