Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
αυτος ο γκομενος που αναφερεις τι ρολο βαραει του νταβα?
καλη παρατηρηση...καθως παλια ειχε πει το αφεντικο πως δεν παιρνει κοπελες με νταβαδες...τσοντακιας εγραψες
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Εγώ κλαίω για  τη Χριστίνα την Πολωνέζα
Αγαπητε μου η Χριστινα  η Πολωνεζα σε λιγο καιρο θα ειναι το μεγαλο κεφαλι και θα πουλαει νταβατζιλικια στις Σιμονες,θα μαζευει το χρημα κι εσυ κι εγω θα γαμιομαστε για την υπολοιπη ζωη μας για να ξεπληρωσουμε τα νταβατζιλικια της.Και σε καμια 15αρια χρονια οι κορες μας θα παρακαλανε τις Χριστινες τις Πολωνεζες για να τις παρουν σε καμια δουλεια.

Τοσο αχρηστος λαος ειμαστε...ουτε το νταβατζιλικι μας δε μπορεσαμε να κρατησουμε :2funny: :2funny:
Τελοσπαντων...πολυ αμπελοφιλοσοφια ριξαμε παλι και εχει πολλες προεκτασεις το θεμα νομιζω.

Αννουλα αμα ξαναρθω ποτε στο Λαφαμ,γιατι μου την εσπασες σημερα,θα πω να σε φωναξουν να κανουμε κανα τζακουζακι μαζι να σε γλειψω και λιγο....κυριολεκτικα εννοω,οχι απο δω μεσα με τα μηνυματα :2funny: :2funny:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καλησπερα Η Σιμονα ?
Οχι δεν ειναι εδω λειπει
Ααα εχει αδεια ?
Ναι δε ξερω για ποσο καιρο , εχουμε καινουρια κοπελα τωρα
Ποια ειναι ?
Να ρθεις απο δω να την δεις κλατσ το ντεντεφωνακι ...
( κι αν πας και δε μπεις τρεχοντας σου πριζω και τ @@ αμα λαχει που εχω και ταλεντο )

:2funny: :2funny: :2funny: εγινε .. ερχομαι να την δω ..
Λουξοτσατσα  :idiot:

Να την χαιρεσαι ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.878
Πόντοι
13.755
Καλησπερα Η Σιμονα ?
Οχι δεν ειναι εδω λειπει
Ααα εχει αδεια ?
Ναι δε ξερω για ποσο καιρο , εχουμε καινουρια κοπελα τωρα
Ποια ειναι
Να ρθεις απο δω να την δεις κλατσ το ντεντεφωνακι ...
( κι αν πας και δε μπεις τρεχοντας σου πιρζω και τ @@ αμα λαχει που εχω και ταλεντο )

:2funny: :2funny: :2funny: εγινε .. ερχομαι να την δω ..
Λουξοτσατσα  :idiot:

Να την χαιρεσαι ...
:2funny: :2funny: :2funny:....στα'πα.Καλα ξεμπερδεματα μ'αυτην...
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Τελοσπαντων κατι βρωμαει εδω περα....δε τα βρηκατε,τελειωσε η συνεργασια οπως γινεται παντα...
Τι καθεσαι τωρα εσυ και απολογεισαι και καθονται και οι αλλοι και σε γλειφουν ολη μερα δε μπορω να καταλαβω...
Αμα ακουσουμε και την αλλη μερια μπορει να μας πει τα χειροτερα απο την αντιθετη μερια.Εσυ ομως βρηκες καλο βημα απο δω μεσα και εχεις κατα εναν περιεργο τροπο το ακαταλογιστο και το πας στην πουστια τωρα....Αμα βρεξει και αμα την πιασουν και μαλακιες...

+1000  απο το στομα μου το πηρες ολη την μερα...







δεν εισε μοναδικός που έχη απορηση αυτό δεν έχη ξαναγινη κ όπως σε λέω δεν έχω μόνο εγώ δζακουζια κ βίλλα κ φρίξου είναι ορέα μαγαζιά ...ακόμα κ το τσίρκο έχη ορέα δωμάτια

Το τσιρκο εχει και καλα μουνια εκτος απο δωματια... :cool2: :birdman:





Εγώ κλαίω για τη Μαιρούλα, την Εμμανουέλα τη Κύπρια, τη Χριστίνα την Πολωνέζα, τη Τζούλια με τις τεράστιες βυζάρες τη Πολωνέζα αυτές είναι μουνάρες με τα όλα τους....

Το κομοδινο τι το ανεφερες ρε τομ.?????  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε μου η Χριστινα  η Πολωνεζα σε λιγο καιρο θα ειναι το μεγαλο κεφαλι και θα πουλαει νταβατζιλικια στις Σιμονες,θα μαζευει το χρημα κι εσυ κι εγω θα γαμιομαστε για την υπολοιπη ζωη μας για να ξεπληρωσουμε τα νταβατζιλικια της.Και σε καμια 15αρια χρονια οι κορες μας θα παρακαλανε τις Χριστινες τις Πολωνεζες για να τις παρουν σε καμια δουλεια.

Ξέρω φίλε μου ξέρω έχεις απόλυτο δίκιο...
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Να ρωτήσω κάτι ασχετο.
Τζακόυζι εχει 120 πάλι? γιατι τόσο μου είπε η τσατσα η ξανθια το βράδυ.
Οσο για τις κάρτες επειδη ειχα καιρό νε περάσω όλο ανεβαλα....ισχυουν η όχι? για να ξερουμε.
Όλα αυτα τα ρωτάω γιατι μπορει η τσατσα να είχε καλη συμπεριφορα σημερα που πέρασα απο εκει ,αλλα επειδη δεν είναι και πολυ εντάξει( μην πω καμμια πιο βαρια κουβέντα) μηπως τα τσεπώνει για την πάρτη της.
Καθως η μικρη δεν πολυ καταλαβαινει ελληνικά και ενδεχομενως δεν παίρνει χαμπάρι.

Όσο για την Τζέσικα είναι καλη η μικρη ,προσπαθει, φιλότιμη είναι απλα δεν το κατέχει ακόμα το άθλημα, θα μάθει όμως ,απο εμφάνιση ειναι πολύ καλή ασχέτωα αν εχει μερικα κιλακια παραπάνω.Ισα ισα της πάνε κιολας.
Θέλω μόνο να μας πείς πότε θα γυρίσει η Μαρία γιατι η τσατσά μου είπε ο,τι ειναι σλοβακία και μπορει να γυρισει απο πεμπτη αλλα δεν ξερει.....

Όσο για την Σιμώνα άποψη μου είναι πως περιμένει ο,τι θα κονομίσει κάτι παραπάνω και θα δουλευει λίγοτερες ώρες και όταν θέλει ,γιατι εχει κάνει καλο brand name .Αλλα επειδη πιστευω πως θα φάει τα μούτρα της θα γυρίσει απο μόνη της.

Όσο για την Λαρα-Λαουρα και την Χριστίνα εγω δεν τις προτιμώ γιατι δεν τις θεωρώ και τόσο καθαρές.

Μια καλή εναλλακτικη λύση για μένα ειναι η Ναταλί-Λίζα που δούλευε Αν. Γεωργιου 4 καθως αφου περασα απο εκει μου ειπαν πως δεν δουλεύει αλλο εκει....
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
καλη παρατηρηση...καθως παλια ειχε πει το αφεντικο πως δεν παιρνει κοπελες με νταβαδες...τσοντακιας εγραψες
αλο νδαβάς κ αλο γκόμενος ..ο νδαβάς  στα πέρνει με  συμφωνία ο γκόμενος σε αγάπάει υποτιφετε
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Αγαπητε μου η Χριστινα  η Πολωνεζα σε λιγο καιρο θα ειναι το μεγαλο κεφαλι και θα πουλαει νταβατζιλικια στις Σιμονες,θα μαζευει το χρημα κι εσυ κι εγω θα γαμιομαστε για την υπολοιπη ζωη μας για να ξεπληρωσουμε τα νταβατζιλικια της.Και σε καμια 15αρια χρονια οι κορες μας θα παρακαλανε τις Χριστινες τις Πολωνεζες για να τις παρουν σε καμια δουλεια.

Τοσο αχρηστος λαος ειμαστε...ουτε το νταβατζιλικι μας δε μπορεσαμε να κρατησουμε :2funny: :2funny:
Τελοσπαντων...πολυ αμπελοφιλοσοφια ριξαμε παλι και εχει πολλες προεκτασεις το θεμα νομιζω.

Αννουλα αμα ξαναρθω ποτε στο Λαφαμ,γιατι μου την εσπασες σημερα,θα πω να σε φωναξουν να κανουμε κανα τζακουζακι μαζι να σε γλειψω και λιγο....κυριολεκτικα εννοω,οχι απο δω μεσα με τα μηνυματα :2funny: :2funny:
ε όχι και στο μαγαζί αλ δεν λέει !!!! να γνωριστούμε στο μαγαζί οκ αλά από εκη κ πέρα αλου........... :birdman:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Να ρωτήσω κάτι ασχετο.
Τζακόυζι εχει 120 πάλι? γιατι τόσο μου είπε η τσατσα η ξανθια το βράδυ.
Οσο για τις κάρτες επειδη ειχα καιρό νε περάσω όλο ανεβαλα....ισχυουν η όχι? για να ξερουμε.
Όλα αυτα τα ρωτάω γιατι μπορει η τσατσα να είχε καλη συμπεριφορα σημερα που πέρασα απο εκει ,αλλα επειδη δεν είναι και πολυ εντάξει( μην πω καμμια πιο βαρια κουβέντα) μηπως τα τσεπώνει για την πάρτη της.
Καθως η μικρη δεν πολυ καταλαβαινει ελληνικά και ενδεχομενως δεν παίρνει χαμπάρι.

Όσο για την Τζέσικα είναι καλη η μικρη ,προσπαθει, φιλότιμη είναι απλα δεν το κατέχει ακόμα το άθλημα, θα μάθει όμως ,απο εμφάνιση ειναι πολύ καλή ασχέτωα αν εχει μερικα κιλακια παραπάνω.Ισα ισα της πάνε κιολας.
Θέλω μόνο να μας πείς πότε θα γυρίσει η Μαρία γιατι η τσατσά μου είπε ο,τι ειναι σλοβακία και μπορει να γυρισει απο πεμπτη αλλα δεν ξερει....

Όσο για την Σιμώνα άποψη μου είναι πως περιμένει ο,τι θα κονομίσει κάτι παραπάνω και θα δουλευει λίγοτερες ώρες και όταν θέλει ,γιατι εχει κάνει καλο brand name .Αλλα επειδη πιστευω πως θα φάει τα μούτρα της θα γυρίσει απο μόνη της.

Όσο για την Λαρα-Λαουρα και την Χριστίνα εγω δεν τις προτιμώ γιατι δεν τις θεωρώ και τόσο καθαρές.

Μια καλή εναλλακτικη λύση για μένα ειναι η Ναταλί-Λίζα που δούλευε Αν. Γεωργιου 4 καθως αφου περασα απο εκει μου ειπαν πως δεν δουλεύει αλλο εκει....

μαρία τσέχα γυρίζι την τρίτη αλά από την τετάρτη περίπου για μια βλομάδα θα είναι έδεσσα
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Να ρωτήσω κάτι ασχετο.
Τζακόυζι εχει 120 πάλι? γιατι τόσο μου είπε η τσατσα η ξανθια το βράδυ.
Οσο για τις κάρτες επειδη ειχα καιρό νε περάσω όλο ανεβαλα....ισχυουν η όχι? για να ξερουμε.

μαλλον απο καποια σπανια παθηση πασχει η Λαφαμαινα , δε βλπεει ερωτησεις για τιμες
ρωτησα και γω για το τζακουζι και για το απλο αλλα δε πηρα απανντηση
εκτος απο μπασκετα πρεπει να μπει και τιμοκαταλογος σαν τα καφενεια

η περιπτωση να παιζει ΦΠΤ ( φορος προστιθεμενης τσατσας ) δεν ειναι απιθανη

βασσικα πρεπει αν βγει νομος να μπουν φωτεινες επιγραφες σαν τα βεζνζιναδικα απ εξω απ τα ντελα με τιμες  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom