Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
μαλλον απο καποια σπανια παθηση πασχει η Λαφαμαινα , δε βλπεει ερωτησεις για τιμες
ρωτησα και γω για το τζακουζι και για το απλο αλλα δε πηρα απανντηση
εκτος απο μπασκετα πρεπει να μπει και τιμοκαταλογος σαν τα καφενεια

η περιπτωση να παιζει ΦΠΤ ( φορος προστιθεμενης τσατσας ) δεν ειναι απιθανη

βασσικα πρεπει αν βγει νομος να μπουν φωτεινες επιγραφες σαν τα βεζνζιναδικα απ εξω απ τα ντελα με τιμες  :cheesy:
δζω κανείς σαν να εισαι παρθενος !!!!! ξέρετε ότι σε όλα τα μαγαζιά η τιμές πεζουν .τη να σας κάνω  καπιες κοπέλες δεν φελαν της χαμηλές τιμές .οπότε απλά πας κ λες τόσα δίνω γίνετε ? αν δεν γίνετε γιαχανδαν ! όσο για κάρτες  ισχούν. ...
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
πεδία να σας πω κάτι ! καποια άτομα με ρωτάνε κάτι εδώ μέσα ,έχω όλη την διαβεση να απαντήσω κ όταν η απάντηση δεν σας αρεσηκ ας είναι κ αλιφία κ αν δεν είναι ας πει καπιος με σιγουριά όμως όχι εκασίες  ότι δεν είναι έτσι , με κραζετε κ με καπιο τρόπο με προζβάλετε ,δεν ξέρω πως εσης αλά εμένα δεν μαρεση να με φεορούν  ψεφτρα έστω κ από εδώ μέσα κ ας μη με γνωρίζετε προσωπικά νιοφο μιονεχτικά κ πόλη μαλαστα . ξρο ότι  καπιος που θα το διάβαση αυτό που γράφω πάλι θα πει μέσα του άντε μωρή χαμούρα . οπότε γιαυτό λέω πλέον τέλος η κουβενδουλες μιας κ μερική ενοχλουνεδε από πολα πράγματα εδώ θα λέω το πρόγραμα κ τέλος κ αν φέλι καπιος κάτι παραπάνω ειπάρχη κ πμ .
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
πρόγραμμα για σήμερα
πρωινή χριστίνα
βραδυνή δζεσικά

αυριο !

πρωι λούση
βράδι δζεσικά
 

christosdi1

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
γεια σου αννα . απ την στιγμη που μπηκες εδω εγινες δημοσιο προσωπο.οποτε θα δεχεσαι και καλα και ασχημα σχολια.γιαυτο μη τρελενεσαι παρτα στο χαβαλε και οκ :uglystupid:αλλα σταματα να ταζεις :knockinb:γιατι μερικοι ζηλευουμε και μας τρεχουν και τα σαλια :2funny: :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
15
Πόντοι
1.310
Mην αρπαζεσαι Αννα. Εχει δικιο ο προηγουμενος. Θα πρεπει να δεχτεις και τα καλα και τα κακα.
Εχω μια τελευταια ερωτηση.
  Με μπερδεψες με τον ορισμο του νταβα και του γκομενου.
Αυτος της Ντονας ηταν νταβας, αλλα αυτη τον αγαπουσε και γι' αυτο θυμωσε μαζι σου.
Αυτος της Σιμονας δεν ειναι νταβας αλλα αυτη τον αγαπαει, θελει να τον παντρευτει και να του γραψει
το μισο σπιτι. Αλλα αυτος ειναι γκομενος και γι΄αυτο την βγαζει στο πεζοδρομιο!!
  Αν θες μην απαντας στα προηγουμενα, μιλαμε προφανως για το ιδιο πραγμα!
 

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Άννα από που είσαι εσύ; Δουλεύεις καθόλου ή μόνο μανατζάρεις;
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Mην αρπαζεσαι Αννα. Εχει δικιο ο προηγουμενος. Θα πρεπει να δεχτεις και τα καλα και τα κακα.
Εχω μια τελευταια ερωτηση.
  Με μπερδεψες με τον ορισμο του νταβα και του γκομενου.
Αυτος της Ντονας ηταν νταβας, αλλα αυτη τον αγαπουσε και γι' αυτο θυμωσε μαζι σου.
Αυτος της Σιμονας δεν ειναι νταβας αλλα αυτη τον αγαπαει, θελει να τον παντρευτει και να του γραψει
το μισο σπιτι. Αλλα αυτος ειναι γκομενος και γι΄αυτο την βγαζει στο πεζοδρομιο!!
  Αν θες μην απαντας στα προηγουμενα, μιλαμε προφανως για το ιδιο πραγμα!
είναι απλά τα πράγματα π χ εγώ θέλω να κάνω αυτή την δουλιά κ έχω ένα φίλο που το δέχετε κ συνεχίζει να είναι μαζί μου  αυτός είναι γκόμενος .ο δαβας είναι απλά το αφεντικό μου που με συμφωνία που έχουμε κάνει φυσικά κ όχι με το ζόρι του ακουμπάω καπιο ποσοστό από τα κέρδη  μου κ  δεν έχω τπτ αλο μαζί  του . όσο για την δονα αυτή μαζί ειρφανε της λέει ότι θα πανδρεφτουνε αλά εγώ απλά της έλεγα ότι κανείς κ ότι αγοράζεις να τα γράφεις στο όνομα σου , ένταξη καπια άτομα δεν μου γεμίζουν το μάτι κ καλά η κοπέλες να κρατάνε πισινή .
 

wings

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.587
Κριτικές
60
Like
43
Πόντοι
316
όσο δια διπλή εκτόνωση με φουλ πρόγραμα χωρίς δζακουζι είναι 120 ευ   μισή ώρα
η αν θέλεις 15 λεπτά μετά φεβγη η κοπέλα κανείς χαλαρά τσιγάρο κ  όταν επιστρέψει συνεχίζεις ....
Με κούφανες!  :2funny: :2funny: :2funny:
Κούνελους ψάχνετε, ρε παιδιά;... Ημαρτον!
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
γεια σου αννα . απ την στιγμη που μπηκες εδω εγινες δημοσιο προσωπο.οποτε θα δεχεσαι και καλα και ασχημα σχολια.γιαυτο μη τρελενεσαι παρτα στο χαβαλε και οκ :uglystupid:αλλα σταματα να ταζεις :knockinb:γιατι μερικοι ζηλευουμε και μας τρεχουν και τα σαλια :2funny: :2funny:
να μην σου τρεχει τπτ μια μιλφ γυναίκα είμαι απλά κολάω τον αλ επιδη του αρέσουν μεγάλες  :-*
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
πεδία να σας πω κάτι ! καποια άτομα με ρωτάνε κάτι εδώ μέσα ,έχω όλη την διαβεση να απαντήσω κ όταν η απάντηση δεν σας αρεσηκ ας είναι κ αλιφία κ αν δεν είναι ας πει καπιος με σιγουριά όμως όχι εκασίες  ότι δεν είναι έτσι , με κραζετε κ με καπιο τρόπο με προζβάλετε ,δεν ξέρω πως εσης αλά εμένα δεν μαρεση να με φεορούν  ψεφτρα έστω κ από εδώ μέσα κ ας μη με γνωρίζετε προσωπικά νιοφο μιονεχτικά κ πόλη μαλαστα . ξρο ότι  καπιος που θα το διάβαση αυτό που γράφω πάλι θα πει μέσα του άντε μωρή χαμούρα . οπότε γιαυτό λέω πλέον τέλος η κουβενδουλες μιας κ μερική ενοχλουνεδε από πολα πράγματα εδώ θα λέω το πρόγραμα κ τέλος κ αν φέλι καπιος κάτι παραπάνω ειπάρχη κ πμ .

Πραγματι μερικοι κανουν λες και βρηκαν καινουριο παιχνιδακι , ρωτανε - ψιλοκραζουν
Ανακριτες την ειδαν  :idiot:

Το οτι πρεπει αν δεχτεις τα οποια αρνητικα σχολια υπαρχουν Ανοουλα μας ειναι δεδομενο
Τωρα τις ιστοριες για νταβαδες και γκομενους και τετοια , τις θεωρω εκτος θεματος

Στην ιστορια με την Σιμονα εχει δικιο η Αννα , ετυχε και τα εμαθα απο πρωτο χερι
βεβαια πουτανες δεν ειναι να πιστευες ,.. τωρα αν εγινε η οχι καμια προσωπικη παρεξηγηση το θεωρω κοτσομπολιο
δε εγινε ομως .. και το ξερω , και μερικοι αλλοι ισως το ξερετε  :cool2:

περισσοτερα εν καιρο ..
www.imagerous.com/] [/URL]
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
να μην σου τρεχει τπτ μια μιλφ γυναίκα είμαι απλά κολάω τον αλ επιδη του αρέσουν μεγάλες  :-*

Αστον αυτον ... δεν εχει αφητσει θειτσα για θειτσα
εγω δεν εχω παει με μιλφ , πρεπει να με προσυλητησεις  :tits2:

Θες να τα φτιαξουμε ?  :grin:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δζω κανείς σαν να εισαι παρθενος !!!!! ξέρετε ότι σε όλα τα μαγαζιά η τιμές πεζουν .τη να σας κάνω  καπιες κοπέλες δεν φελαν της χαμηλές τιμές .οπότε απλά πας κ λες τόσα δίνω γίνετε ? αν δεν γίνετε γιαχανδαν ! όσο για κάρτες  ισχούν. ...

Μα "παρθενος" ειμαι .. ουτε ενα χρονο δεν εχω κλεισει στα αμαρτωλα κρεβατια τζακουζια σας
απλα δεν ειμαι των παζαριων , γιατι δε μου βγαινει οχι για κανεναν αλλο λογο
και γυσικα επιδη δεν εχω ΚΑΜΙΑ εμπιστοσυνη στις τσατσαδες θαλω να ξερω τον τιμοκαταλογο απο πρωτο χερι
Κακο ειναι ? γιαυτο σε εχουμκε εδω .. κι οχι για να αναλυσουμε το θολωμενο μυαλο τις καθε πουτανιτσας
Αμα μπω στο τριπακι του παζαριου π;αντως την γαμησανε οι τσατσαδες ... θα τις κανω τρελες .. με ψιλα θα πηγαινω
40 το απλο ...
30 εχω
Δε γινετε
με 31 ?
οχι κυρις
με 31, 20 ?  :2funny:

Ελα πες τον τιμοκαταλογο σαν καλη (υποψιφια ) τσατσα τωρα
αφου ηλικια κκοντα πρεπει να εισαι  :rolleyes:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Αστον αυτον ... δεν εχει αφητσει θειτσα για θειτσα
εγω δεν εχω παει με μιλφ , πρεπει να με προσυλητησεις  :tits2:

Θες να τα φτιαξουμε ?  :grin:
όχι μωρό μου πρώτα θα κανείς 2/3 δοκιμές με αλες θίτσες   κ μετά θα μιλήσουμε αν τα φτιάξουμε η όχι ..εγώ πιραματα δεν κάνω ούτε μαθήματα  δίνω φελό άνδρας να έχη εμπιρια ..... :birdman:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
όχι μωρό μου πρώτα θα κανείς 2/3 δοκιμές με αλες θίτσες   κ μετά θα μιλήσουμε αν τα φτιάξουμε η όχι ..εγώ πιραματα δεν κάνω ούτε μαθήματα  δίνω φελό άνδρας να έχη εμπιρια ..... :birdman:
θελω να γινεις η δασκαλα μου  :smitten: Δεν θελω .. εσενα θελω

να σου βγουν όλα τα  :knockinb:ξινά που με λες κοντεβο για τσατσά :tickedoff:

ξινα ? για να ερθω στο μαγαζι αυριο ,... να μου βγει ξινο να σας μαυρισω λιγο 
 :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom