Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
καλως τον νονό μου... :-*.ναι την ρώτησα τα μισά είναι θανδασία ...... :grin:

Γεια σου  :-* Αννουλι
ετοιμη για την βαφτηση ?  :think: δε πιστευω να μου κλαις μεσα στο τζακουζι ...


Ωστε Φαντασια ε ? Μαλιστα ...
Απορω γιατι δε γραφουν στις ερωτικες ιστοριες αφου εχουν εμπνευση
οπως παιδια με τα λεωφορια ας πουμε

Νομιζεις πως ειναι σωστο αν παραμεινει η κριτικη στην θεση της ?
:think: εγω πιστευω πως οχι , ουτως η αλλως κανεις δε το πιστεψε
το πολυ πολυ να το πιστεψει κανεις και να ρεθι αν απαιτει να του γλυψετε τον κωλο  :S
 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι την ρώτησα τα μισά είναι θανδασία ...... :grin:

α ρε καστανιά ζημιά που μας έκανες, α ρε καστανιά γ@μώ την καστανοκαστάνια μου, όλο το βράδυ χθες ονειρευόμουν τσέχικες γλώσσες μέσα στο ποπουδάκι μου, και τα είχα μαζέψει τα λεφτά, α ρε καστανιά... και τα είχα έτοιμα και τα ρέστα

 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
α ρε καστανιά ζημιά που μας έκανες, α ρε καστανιά γ@μώ την καστανοκαστάνια μου, όλο το βράδυ χθες ονειρευόμουν τσέχικες γλώσσες μέσα στο ποπουδάκι μου, και τα είχα μαζέψει τα λεφτά, α ρε καστανιά... και τα είχα έτοιμα και τα ρέστα
καλά μην χτυπιεσαι πόλη καλή είναι η μαρία στο  :knockinb:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Γεια σου  :-* Αννουλι
ετοιμη για την βαφτηση ?  :think: δε πιστευω να μου κλαις μεσα στο τζακουζι ...


Ωστε Φαντασια ε ? Μαλιστα ...
Απορω γιατι δε γραφουν στις ερωτικες ιστοριες αφου εχουν εμπνευση
οπως παιδια με τα λεωφορια ας πουμε

Νομιζεις πως ειναι σωστο αν παραμεινει η κριτικη στην θεση της ?
:think: εγω πιστευω πως οχι , ουτως η αλλως κανεις δε το πιστεψε
το πολυ πολυ να το πιστεψει κανεις και να ρεθι αν απαιτει να του γλυψετε τον κωλο  :S
δεν ξέρω κάντε ότι θέλετε εξάλου όσες σχέσης είχα εγώ κ χωρίς το πισινογλιψιμο μια χαρά περνούσαν  όλο το κόλπο είναι στην όρεξη κ το τη κ πως το κανείς όλα τα αλά εγώ τα ακούω βερεσε  :birdman:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν ξέρω κάντε ότι θέλετε εξάλου όσες σχέσης είχα εγώ κ χωρίς το πισινογλιψιμο μια χαρά περνούσαν  όλο το κόλπο είναι στην όρεξη κ το τη κ πως το κανείς όλα τα αλά εγώ τα ακούω βερεσε  :birdman:
καλειτε ο προεδρος να παρει θεση
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κανα νεο με τις επιτροπες ?  :think:

Απο το απολωλός πρόβατο ?  :think:
 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλά μην χτυπιεσαι πόλη καλή είναι η μαρία στο  :knockinb:

Αυτο μου ειπε και ο πατερας μου σημερα, "μη χαλιεσαι παλικαρι 'μ, και με το απλο προγραμμα καλα περασα, ειχα και καμια 20αρια χρονια να φαω τσεχικο μυδι, απο τοτε που πηγαιναμε για καμπινγκ τα καλοκαιρια στην Κατερινη, θυμασαι?"

Απο τα λιγα πραγματα που συμφωνησαμε με τον φαδερ, α ρε καστανια ... :dancing:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
το μυαλο του στη ρουφιανια αυτος ο ανθρωπος  :idiot:

:birdman:

Τη γνωμη σου να πεις ρε χαμενε λεω
τι να πω;αν κανει γλειφοκωλια η μαρια;λογικα οχι....αλλα να σου πω και κατι....και αν εκανε πχ αυταρχικο ο τυπος και δεν θελει να μας το πει πχ και μας το λεει εμμεσα ή αν δεν μας το ελεγε καθολου γιατι ντρεποταν πχ αυτο κατα την γνωμη σου θα μειωνε ή οχι την αξια της κριτικης του;

ολοι υποθετουμε οτι η μαρια κανει αυταρχικα λογου χαρη αλλα το εχει κανενας πχ επιβεβαιωσει;και αν το κανει ή οχι καλα;

ενα παραδειγμα φερνω για να πω οτι οι εμπειριες του καθενος πιθανον να μην ειναι ιδιες ακριβως με του αλλου...

πχ αν εγω γραφω στις κριτικες μου για γλειφομουνια θελω και τα γραφω....μπορουσα απλα να γραψω η γκομενα ηταν καλη μετρια κλπ....

οι λεπτομερειες οι ακριβεις καθε συναντησης αλλοτε γραφονται απο καποιους αλλοτε δεν γραφονται αλλα τελοσπαντων η μη αναφορα τους δεν μειωνει καταναγκην την αξια των κριτικων

τωρα αν λεει ψεμματα για να την προμοταρει;

πιθανον αλλα δεν καταλάβαινω πως προμοταρεις μια κοπελα κανοντας αναφορα σε μια πολυ ιδιαιτερη πτυχη της πραξης που και να εγινε εγινε μονο για σενα και δεν το κανει για κανεναν αλλον...; :think:

να στο πω αλλιως...εγω με μια κοπελα τυχαινε να μου κανει γυμνο τσιμπουκι και τα επαιρνε και στο στομα με ενα εξτραδακι...επειδη δεν το κανει γενικα και δεν το ελεγε στο σαλονι δεν παει να πει οτι θα το κανω βουκινο σε ολους λοιπον....ενω μπορει αυτη να το κανει και με αλλους γενικα .....εγω δεν ξερω τι κανει με τον καθενα στο δωματιο
αλλα δεν θα το γραψω κιολας για να μην την εκθεσω αφου τα γραφομενα ειναι δημοσια και θα τα διαβασουν ολοι....


δεν ξερω αν με πιανεις
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
τι να πω;αν κανει γλειφοκωλια η μαρια;λογικα οχι....αλλα να σου πω και κατι....και αν εκανε πχ αυταρχικο ο τυπος και δεν θελει να μας το πει πχ και μας το λεει εμμεσα ή αν δεν μας το ελεγε καθολου γιατι ντρεποταν πχ αυτο κατα την γνωμη σου θα μειωνε ή οχι την αξια της κριτικης του;

ολοι υποθετουμε οτι η μαρια κανει αυταρχικα λογου χαρη αλλα το εχει κανενας πχ επιβεβαιωσει;και αν το κανει ή οχι καλα;

ενα παραδειγμα φερνω για να πω οτι οι εμπειριες του καθενος πιθανον να μην ειναι ιδιες ακριβως με του αλλου...

πχ αν εγω γραφω στις κριτικες μου για γλειφομουνια θελω και τα γραφω....μπορουσα απλα να γραψω η γκομενα ηταν καλη μετρια κλπ....

οι λεπτομερειες οι ακριβεις καθε συναντησης αλλοτε γραφονται απο καποιους αλλοτε δεν γραφονται αλλα τελοσπαντων η μη αναφορα τους δεν μειωνει καταναγκην την αξια των κριτικων

τωρα αν λεει ψεμματα για να την προμοταρει;

πιθανον αλλα δεν καταλάβαινω πως προμοταρεις μια κοπελα κανοντας αναφορα σε μια πολυ ιδιαιτερη πτυχη της πραξης που και να εγινε εγινε μονο για σενα και δεν το κανει για κανεναν αλλον...; :think:

να στο πω αλλιως...εγω με μια κοπελα τυχαινε να μου κανει γυμνο τσιμπουκι και τα επαιρνε και στο στομα με ενα εξτραδακι...επειδη δεν το κανει γενικα και δεν το ελεγε στο σαλονι δεν παει να πει οτι θα το κανω βουκινο σε ολους λοιπον....ενω μπορει αυτη να το κανει και με αλλους γενικα .....εγω δεν ξερω τι κανει με τον καθενα στο δωματιο
αλλα δεν θα το γραψω κιολας για να μην την εκθεσω αφου τα γραφομενα ειναι δημοσια και θα τα διαβασουν ολοι....


δεν ξερω αν με πιανεις

Σε πιανεις .. ενοουνταια αυτα
γιαυτο δε νοιωθω και προμοτορας οταν περιγραφω το μωρο μου  :fuck2:
και γιαυτο δε γραφω που κρεμιομαστε απ τις λαμπες και το κανουμε
που με μαστιγωνει και με φωναζει εβραιο (χαχαχαχα)
που μου φωναζει σαν να ειμαι εργατης σε Γερμανικη φαμπρικα
και τοσα αλλα  :cool2:

Για την κριτικη ειπα .. αν αποδειχτει ψευτικη φυσικα δεν εχει θεση
αν ειναι απλα υπερβολικη , ντεφι να γινει ,
αν ειναι αληθηνη ... να  μαζευτουμε να πατε  :cheesy:


Την δυνατοτητα σχολιασμου κατω απο την κριτικη απυθειας την ειδατε ?  :think:
καλο φαινετε , εγω την δοκιμασα κιολας , εβαλα συμπληρωματικα σκιτσακια στην τελευταια  :cheesy:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
αστα χαχαχα..... :birdman:

αληθεια τι μαστιγιο εχει; :think: :2funny:

Κρυβε λογια  :cool2:

κρυβε φωτος .. κρυψτα ολα

http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/61839379842001378029.png[/img[/URL]]
Γλιψεν μποτεν σκουλικεν  :s&m_2:



( ειμαστε εκτος θεματος μηπως ? ... για την Μαρια δε λεγαμε ?  :rolleyes: )
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
κυριακή....
πρωινή Κορίνα
βραδινή Χριστίνα ρουμάνα μια βυζαρού ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom