Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Κακως, να τα ανεβασεις τα στανταρ σου γιατι στα μπουρδελα πληρωνεις, και απο την στιγμη που πληρωνεις απαιτεις και ποιοτητα...
αν δεν απαιτησεις ποιοτητα θα σου/μας πασαρουν μπαζα, οπως μας πασαρουν και τωρα... ;)
+1000... :thumbsup:
 

hobbit

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Κακως, να τα ανεβασεις τα στανταρ σου γιατι στα μπουρδελα πληρωνεις, και απο την στιγμη που πληρωνεις απαιτεις και ποιοτητα...
αν δεν απαιτησεις ποιοτητα θα σου/μας πασαρουν μπαζα, οπως μας πασαρουν και τωρα... ;)

Πάμε άλλη μία, μπας και με πιάσεις...
Ποιότητα απαιτώ στο service και στο σώμα, όχι στα μούτρα !!!!!!!!!!!!
Δεν με ενδιαφέρει να την κυκλοφορίσω έξω !!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
εχει δικιο ο χομπιτ μωρε,οι επιδοσεις ειναι περισσοτερο το θεμα οχι μονο η εμφανιση....επιδοσεις  να απαιτουμε συμφωνω.....

οσο για κορινα απο το λιγο που την θυμαμαι δεν ειναι και ασχημη απλα ψιλοαδιαφορη για τα δικα μου γουστα....
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
καλησπερα. αν και off topic συμφωνω με τον hobbit. Βλέπε κριτικες Nikol(γαλλιδα) και Αντριανα κομοδινοπούλου. Ομως πιστεύω ότι πεζει ρόλο και η ηλικία-εμπειρία του καθενος. Προσωπικά με τα χρόνια δείνω περισσότερο βάση στο τι και πως κάνει μια κοπέλα παρα στο πως δείχνει
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
καλησπερα. αν και off topic συμφωνω με τον hobbit. Βλέπε κριτικες Nikol(γαλλιδα) και Αντριανα κομοδινοπούλου. Ομως πιστεύω ότι πεζει ρόλο και η ηλικία-εμπειρία του καθενος. Προσωπικά με τα χρόνια δείνω περισσότερο βάση στο τι και πως κάνει μια κοπέλα παρα στο πως δείχνει

Βρήκες πουτάνες να συγκρίνεις, την Νικόλ (που δεν είναι Γαλλιδα) αν ντυθείς Μπάτμαν άνετα ξαναγυρίζεις το dark knight , :2funny: όσο για την άλλη μόνο που την βλέπεις χύνεις, αν θες.
Εγώ πάντως είμαι με τον karaman 7.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
384
Like
5.664
Πόντοι
11.585
Βρήκες πουτάνες να συγκρίνεις, την Νικόλ (που δεν είναι Γαλλιδα) αν ντυθείς Μπάτμαν άνετα ξαναγυρίζεις το dark knight , :2funny: όσο για την άλλη μόνο που την βλέπεις χύνεις, αν θες.
Εγώ πάντως είμαι με τον karaman 7.

Πανε οπου θες, κερασμενο τζακουζακι  :knockinb: απο εμενα, πες τους θα περασω να το πληρωσω εγω.!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

destro

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
11
Χαθηκες Άννα και ποιός θα μας πεί το πρόγραμμα  :knockinb: για σ/κ  :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πραγματι , που ειναι αυτη ?

Ανουλαααααααααα  :think:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αννουλααααααααααα
Αννουλινιιιιιιιιιιιι
Αννουλακιιιιιιιιιιιι
Αννουλιτσαααααααααααα

Μα που εσαι ? :think:



Οπως εγραψα  και διπλα Χριστινα σημερα βραδυ στο μαγαζι  :tits2:
(Αννα θα σου χρεωσω τα τηλεφωνα  :birdman: )
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κυρα λαφαμενα,αν εισαι κυρια και δεν εισαι άντρας και μας το παίζεις κυρια,συμφωνα με τα λεγόμενα της Σιμόνας ποτε είχε πει οτι θα επιστρέψει?Την περιμένετε ξανά στον συγκεκριμένο μαγαζί?Και μια άλλη ερωώτηση.Γιατί δεν φέρνουν πλεον μαυρούλες στους οίκοθς ανοχής?Ευχαριστώ
 

Master_T

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2010
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Σπανίως γράφω αλλά πάντα διαβάζω τα δρώμενα στο forum... Εδώ δεν βλέπω καμία κίνηση από τις 6 του μήνα... Τι έγινε??? έκλεισε το μαγαζί???
 

tsoutsoubroutsou

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
annoula i lousi pote gyrnaei???mas douleuete???exw parei 100 thlefwna exei 2 bdomades k m lene oti nanai...mlkies...tha epistrepsei nai i oxi...????
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Σπανίως γράφω αλλά πάντα διαβάζω τα δρώμενα στο forum... Εδώ δεν βλέπω καμία κίνηση από τις 6 του μήνα... Τι έγινε??? έκλεισε το μαγαζί???
το μαγαζι μια χαρα δουλευει....υπαρχουν και προσφατες κριτικες μαλιστα....απλα λειπει η αννα απο το θρεντ και σταματησε το σπαμ..... :2funny: :2funny:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Κυρα λαφαμενα,αν εισαι κυρια και δεν εισαι άντρας και μας το παίζεις κυρια,συμφωνα με τα λεγόμενα της Σιμόνας ποτε είχε πει οτι θα επιστρέψει?Την περιμένετε ξανά στον συγκεκριμένο μαγαζί?Και μια άλλη ερωώτηση.Γιατί δεν φέρνουν πλεον μαυρούλες στους οίκοθς ανοχής?Ευχαριστώ

για την σίμωνα δεν έχω νέα ....  Εδώ η άσπρες μας τελιώνουν εση θέλεις κ μαυρούλης ...
 

kotsaras1979

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
k. λαφαμενα σημερα ρο βραδυ ποια κοπελα τηα ειναι???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Καλώστηνα κι΄ ας άργησε. :) :) :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom