Νέα

Ανδρέου Γεωργίου 34 ("La Femme")

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 411K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
εση τη παράπονα έχεις πάλι ?

Οτι δεν υπαρχει σαφης τιμοκαταλογος
Δινοντας ετσι την δινατοτητα στην καθε τσατσα να λει τα δικα της
υποτιθεται εχουν την διευθηνση , μελος του φορουμ και μας ενημερωνει
που να μη την ειχαμε  :rolleyes:

Καταλαβες Αννουσκα ?  :tits2:
 

hobbit

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2010
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
έχεις απόλυτο δίκιο ....τώρα μίλησα μόλις κ να σου πω τη έγινε η κοπέλα είναι κενουρια κ δεν δέχτηκε να κάνει μισή τιμή επιδη είταν από αλες κοπέλες αλά αυτό  δεν την δικιόλογη κ σου ζητώ εγώ συγνώμη κ αυριο θα τα ακούσουν όλες κανονικά...

Οk, δεκτή προσωρινά η συγνώμη σου ... και οριστικά αν δεν έχω τα ίδια προβλήματα στην επόμενη επίσκεψή μου.  :grin:
Δεν θα είναι φυσικά στην Τζέσικα γιατί δεν μου άρεσε ο τρόπος σκέψης της και υποθέτω ότι εκτός από το "παράβολο"
και οι υπηρεσίες της θα είναι κι αυτές μισές ... και χωρίς όρεξη,
αν και οι καρτούλες δεν είναι προσωπικές για κάθε κοπέλα, αλλά μία ενιαία για όλες.  
Anyway, εδώ θα είμαστε να τα ξαναπούμε.

 
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
έχεις απόλυτο δίκιο ....τώρα μίλησα μόλις κ να σου πω τη έγινε η κοπέλα είναι κενουρια κ δεν δέχτηκε να κάνει μισή τιμή επιδη είταν από αλες κοπέλες αλά αυτό  δεν την δικιόλογη κ σου ζητώ εγώ συγνώμη κ αυριο θα τα ακούσουν όλες κανονικά...

Κοίταξε το θέμα της Έκπτωσης θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να το επιβαρύνεται το κατάστημα αποκλειστικά και να μην αφαιρείται από την προμήθεια της κάθε κοπέλας. Να βρεις ένα τρόπο αμοιβών έτσι ώστε η κοπέλα να πληρώνεται κανονικά ακόμη και για την περίπτωση της προσφοράς.

Είναι τελέιως αδύνατο να έχεις πάρει την ίδια κοπέλα τρεις φορές για να την πάρεις την 4η με έκπτωση 50%. Άσε που μπορεί να στραβώσει η κοπέλα με την μειωμένη αμοιβή της και να έχει και μειωμένη απόδοση μέσα στο δωμάτιο. Γιατί όλα είναι θέμα απόδοσης και η πελατεία σου βασίζεται σε αυτό το σημείο.

Σκέψου το ξανά, δικό σου είναι το μαγαζί, εγώ φιλικά τη γνώμη μου λέω, και η επιβάρυνση που έχεις λειτουργεί ανταποδοτικά αυξάνοντας τις επισκέψεις της πελατείας σου. Δηλαδή αυξάνεις τον τζίρο σου, μειώνοντας το ποσοστό κέρδους (λογω της προσφοράς), αλλά λόγω του αυξημένου τζίρου το συνολικό  τελικό κέρδος θα είναι μεγαλύτερο. Άν πάλι θέλεις και τα κορίτσαι να συμμετέχουν σε αυτό το πρόγραμμα θα ήταν καλύτερο να τις κρατάς από 1 ευρώ πχ σε  κάθε τους βίζιτα (που αυτό το ποσό θα χρηματοδοτεί τις προσφορές )δίνοντας τις να καταλάβουν ότι λόγω του προγράμματος (και του αυξημένου τζίρου) θα είναι και αυτές μακροχρόνια κερδισμένες.
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
Κοίταξε το θέμα της Έκπτωσης θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να το επιβαρύνεται το κατάστημα αποκλειστικά και να μην αφαιρείται από την προμήθεια της κάθε κοπέλας. Να βρεις ένα τρόπο αμοιβών έτσι ώστε η κοπέλα να πληρώνεται κανονικά ακόμη και για την περίπτωση της προσφοράς.

Είναι τελέιως αδύνατο να έχεις πάρει την ίδια κοπέλα τρεις φορές για να την πάρεις την 4η με έκπτωση 50%. Άσε που μπορεί να στραβώσει η κοπέλα με την μειωμένη αμοιβή της και να έχει και μειωμένη απόδοση μέσα στο δωμάτιο. Γιατί όλα είναι θέμα απόδοσης και η πελατεία σου βασίζεται σε αυτό το σημείο.

Σκέψου το ξανά, δικό σου είναι το μαγαζί, εγώ φιλικά τη γνώμη μου λέω, και η επιβάρυνση που έχεις λειτουργεί ανταποδοτικά αυξάνοντας τις επισκέψεις της πελατείας σου. Δηλαδή αυξάνεις τον τζίρο σου, μειώνοντας το ποσοστό κέρδους (λογω της προσφοράς), αλλά λόγω του αυξημένου τζίρου το συνολικό  τελικό κέρδος θα είναι μεγαλύτερο. Άν πάλι θέλεις και τα κορίτσαι να συμμετέχουν σε αυτό το πρόγραμμα θα ήταν καλύτερο να τις κρατάς από 1 ευρώ πχ σε  κάθε τους βίζιτα (που αυτό το ποσό θα χρηματοδοτεί τις προσφορές )δίνοντας τις να καταλάβουν ότι λόγω του προγράμματος (και του αυξημένου τζίρου) θα είναι και αυτές μακροχρόνια κερδισμένες.
όλα καλά είναι αυτά που λες αλλά από κάρτες κερδίζουν κ η κοπέλες βασικά εγώ αρχικά δεν ειφελα καν λεφτά από το τέταρτο ραντεβού αλά η κοπέλες μου είπανε όχι δεν γίνετε είμαστε μια ομάδα κ θα τα βάζουμε σε συνολικό ταμίο ..μέχρι τώρα δεν είχα προβλήματα σε αυτό το θέμα τη να κάνω θα το λύσω κ αυτό.....βλέπεις όλα τα δάχτυλα δεν είναι ίδια .
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095
όλα καλά είναι αυτά που λες αλλά από κάρτες κερδίζουν κ η κοπέλες βασικά εγώ αρχικά δεν ειφελα καν λεφτά από το τέταρτο ραντεβού αλά η κοπέλες μου είπανε όχι δεν γίνετε είμαστε μια ομάδα κ θα τα βάζουμε σε συνολικό ταμίο ..μέχρι τώρα δεν είχα προβλήματα σε αυτό το θέμα τη να κάνω θα το λύσω κ αυτό.....βλέπεις όλα τα δάχτυλα δεν είναι ίδια .
το ξερουμε καλα αυτο....με τα δαχτυλα ;)
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
:think: :think: :think:

Καλησπερα
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
όλα καλά είναι αυτά που λες αλλά από κάρτες κερδίζουν κ η κοπέλες βασικά εγώ αρχικά δεν ειφελα καν λεφτά από το τέταρτο ραντεβού αλά η κοπέλες μου είπανε όχι δεν γίνετε είμαστε μια ομάδα κ θα τα βάζουμε σε συνολικό ταμίο ..μέχρι τώρα δεν είχα προβλήματα σε αυτό το θέμα τη να κάνω θα το λύσω κ αυτό.....βλέπεις όλα τα δάχτυλα δεν είναι ίδια .

Μου αρέσεις σε πολύ καλό δρόμο είσαι. :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:

Άντε γιατί πλησιάζω στο τρίτο ραντεβού. :grin: :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μου αρέσεις σε πολύ καλό δρόμο είσαι. :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:

Άντε γιατί πλησιάζω στο τρίτο ραντεβού. :grin: :grin: :grin: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Εγω ακομη στο πρωτο ειμαι ..  και πλακα πλκα περασαν 2 μηνες και απο την Σιμονα  :knockinb:
πγεπει να κανω επισκεψη Λα Φαμ ...
αλλα εχω ακουσει πολυ αστατυος τιμοκαταλογους εχουν εκει
:birdman: :birdman: :birdman: :birdman:

Αννουλι παλι με πηδηξες ε ? δεν απαντησες πριν  :birdman:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
τεταρτη - πέμπτη
..........................
πρωινή μαρία τσέχα
βραδινή τζεσικα
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
συγνωμη κυρα λαφαμαινα αλλα αυτη η τζεσικα κοντεψε να μου ξεριζωσει το εργαλειο πιο αγαρμπη κ απο καρμεν μας βγηκε! επισης 8ελω να πω οτι καποιες στην υπηρεσια εχω παρατηρησει οτι ειναι εξαιρετικα αγενεις και 8α η8ελα το σχολιασμο σου επ αυτου
ευχαριστω!
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
παντως για να πω κ κατι 8ετικο μπραβο που ειπες στην κοπελα κ την υπηρεσια για στοκινγκ ειναι μια σημαντικη προοδος!  :thumbsup:
 

gogogo

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
2.015
Like
0
μας εχεις ζαλισει τελυταια , πολυ μιλας  :rolleyes:
δεν προλαβαίνω μωρό μου ετιμαζομε για βάπτιση θα γίνω νονά οπότε τρέχω για να προλάβο όλα ....
:birdman:
όσο για αδιές κάτι άκουσα ότι την αλή βλομάδα ίσος γίνει επιτροπή αλά δεν είμαι σίγουρη .  :S
 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
παντως για να πω κ κατι 8ετικο μπραβο που ειπες στην κοπελα κ την υπηρεσια για στοκινγκ ειναι μια σημαντικη προοδος!  :thumbsup:

στοκινγκ εννοουμε να υπαρχει προγραμμα οπου θα φοραει το μωρο κανενα σεξι καλτσακι μαυρο? καποιος ας δωσει τα φωτα του πλιζ,
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
στοκινγκ εννοουμε να υπαρχει προγραμμα οπου θα φοραει το μωρο κανενα σεξι καλτσακι μαυρο? καποιος ας δωσει τα φωτα του πλιζ,
ναι ναι....τα στοκινγκς γαμανε γενικως....πολυ καυλα....σε αυτο και στις μποτες συμφωνουμε με μποτοφιλο..... :rockon:
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
παντως για να πω κ κατι 8ετικο μπραβο που ειπες στην κοπελα κ την υπηρεσια για στοκινγκ ειναι μια σημαντικη προοδος!  :thumbsup:

γεια σου αδερφε χαθηκες για μποτα δυσκολα ειμαστε τωρα το καλοκαιρι παντως
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν προλαβαίνω μωρό μου ετιμαζομε για βάπτιση θα γίνω νονά οπότε τρέχω για να προλάβο όλα ....
:birdman:
όσο για αδιές κάτι άκουσα ότι την αλή βλομάδα ίσος γίνει επιτροπή αλά δεν είμαι σίγουρη .  :S

Αξιαααααα Αξιαααα  
Να μας καλεσεις στο τραπαζι να ρθουμε να φαμε τζαμπα μπας και περισεψει τιποτα να παμε και στο Λα φαμ μετα  :fuck2:

οσο για τις αδειες ... αντε να δουμε ...  :priest:
 
OP
OP
jo145

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
συγνωμη κυρα λαφαμαινα αλλα αυτη η τζεσικα κοντεψε να μου ξεριζωσει το εργαλειο πιο αγαρμπη κ απο καρμεν μας βγηκε! επισης 8ελω να πω οτι καποιες στην υπηρεσια εχω παρατηρησει οτι ειναι εξαιρετικα αγενεις και 8α η8ελα το σχολιασμο σου επ αυτου
ευχαριστω!

Καλως ξαναηρθες αδερφε

Πες μας κατι σχετικα με την Τζεσικα αν θες μιας και την εχουμε στα υποψιν
γραψετε κανα δυο σειρες μη βαριεστε... :rolleyes:
 

mystery777

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι ναι....τα στοκινγκς γαμανε γενικως....πολυ καυλα....σε αυτο και στις μποτες συμφωνουμε με μποτοφιλο..... :rockon:

καλη φαση, οταν εχει λιγη ψυχρουλα η κοπελα δεν νομιζω να εχει προβλημα, αλλα μεσα στο κατακαλοκαιρο θα πρεπει να δουλευει φουλ το αιρκοντισιον για να μην γινει "μουνι" στον ιδρωτα η γκομενα   :grin: και θα πηγαινουμε και εμεις με κανενα μαλλινο πουλοβερακι για να ανταπεξελθουμε στις αντιξοες συνθηκες, η καλυτερα με ενα τετοιο στο εργαλειο :

winter-condom.jpg


μου θυμιζει φασεις οπου ρωτουσα τσατσαδες "κανενα καλσονακι, τιποτα ζαρτιερες παιζει να φορεσει η κοπελα?" και στο τελος αρχιζα να σκεφτομαι να πηγαινω επισκεψεις με το πακετακι MINEΡΒΑ παραμασχαλα, καινουργιο σετ καθε φορα, ΑΝΩΜΑΛΟΣ τελειως ομως.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom