Νέα

Αναζήτηση τρίτου ατόμου για τρίο με τη γυναίκα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα DArie94
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 172
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
66.255
Πόντοι
12.056
Τωρα τωρα...μισο
Θα σκασει ο γνωστος μουνοδουλος να σας πιασει την κουβεντα...
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
63
Like
17.950
Πόντοι
17.785

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
34
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Ανέβασε φωτο κ μετά ζητά φωτό του υποψηφίου
 

Pantaleon-69

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν βλέπεται μέσα,δεν θα βρεις πιο καλή περίπτωση.Αν και μιά συμβουλή:σε τέτοιες περιπτώσεις καλύτερα είναι trade με swinging για να μην βγαίνεις ζημιωμένος στο τέλος
 

Kostasio1985

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2022
Μηνύματα
74
Like
158
Πόντοι
0
Φιλος, αν ενδιαφερεστε για 38αρη εμφανισιμο, πεντακαθαρο με καλους τροπους, στειλε ινμποξ.
Εννοειται μετα καμια ενοχληση και καλο θα είναι να μην αλλαξουμε καν ονοματα πραγματικα.
Αλλα η φαση με ψηνει γιατι και γω το φαντασιωνομαι χρόνια.
Κανονιζουμε μπυρα σε μπαρακι αν θελετε και το βλεπουμε απο εκει.
 

johnny rotten

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
77
Like
112
Πόντοι
0
Δύσκολα πράγματα αυτά φίλε. Να βρεις άγνωστο που να μπορείς να εμπιστευτείς; Να είναι σοβαρός, υγιής, εχεμύθος και να τον βρεις τυχαία π.χ σε ένα μπαρ; Δεν ξέρω, μου φαίνεται αρκετά δύσκολο.
Απο την στιγμη που εχεις μπει σε αυτη την διαδικασια,πηγαινε οντως σε κανα μπαρ,αφιερωστε χρονο στο να τσεκαρετε καποιον που ενδιαφερει την φιλη σου.Ο βρωμυλος φαινεται απο μακρια.Κανονισε να πας σε ενα ξενοδοχειο,καντε οτι ειναι κ χαιρετατε διακριτικα.Κ μην ξαναπατησεις ποτε αλλη φορα εκει.Πηγαινε στην αλλη ακρη απο κει που μενεις.Αν το κανεις θα ηθελα να πεις πως ενιωσες το να σου γαμανε την γυναικα..Δεν θα μπορουσα κ ουτε θα μου αρεσε να το κανω.
 

fafoutis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
837
Κριτικές
4
Like
1.327
Πόντοι
206
πηγαίνετε σε κάποιο swingers club και βρείτε κάποιο ζευγάρι που να το γουστάρετε. Μετά μεταξύ σας σχηματίστε τρίο εναλλάξ. Είναι πιο safe από το να ψάχνεις εδώ και βέβαια οι συναντήσεις όχι σπίτι σου αλλά σε hotel
 

STARFIGHTER

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
291
Κριτικές
43
Like
1.826
Πόντοι
8.220
Τυχαία επιλογή ακόμα και μέσω του site χωρίς να τον γνωρίζετε είναι κίνηση ρίσκου ...θα μπορούσατε να σταχυολογησετε κάποια μέλη με σοβαρές κριτικές αλλά και πάλι δύσκολο όταν δεν υπάρχει από πριν προσωπική γνωριμία ...εγώ θα πήγαινα σε λύση επαγγελματία άνδρα συνόδου
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.695
Πόντοι
25.467
Ένα άγνωστο αλλά που να μπορούμε να εμπιστευτούμε για να κάνουμε straight τρίο. Προϋποθέσεις η προφύλαξη, καθαριότητα όχι φιλιά και μετά καμία ενόχληση.

Κώλο δίνει η σύντροφος ;
 
OP
OP
D

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
427
Πόντοι
21
Τυχαία επιλογή ακόμα και μέσω του site χωρίς να τον γνωρίζετε είναι κίνηση ρίσκου ...θα μπορούσατε να σταχυολογησετε κάποια μέλη με σοβαρές κριτικές αλλά και πάλι δύσκολο όταν δεν υπάρχει από πριν προσωπική γνωριμία ...εγώ θα πήγαινα σε λύση επαγγελματία άνδρα συνόδου
ευχαριστώ για την απάντηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom